Dj marek sobolewski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 00:08   #1
siasz
Raczkowanie
 
Avatar siasz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 204

Dj marek sobolewski


Hej, chciałabym dowiedzieć się coś o tym dj. Przeszukałam cały internet i nie mogę znaleźć żadnych opinii na jego temat. Spotkanie było w porządku i wywarł dobre wrażenie aczkolwiek martwi mnie fakt, iż nigdzie nie ma o nim opinii. Proszę, aby w tym wątku wypowiadały się osoby które miały na prawdę z tym Panem do czynienia.
__________________
29-04-2012
siasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 22:38   #2
doniczka8585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Dj marek sobolewski

Marek grał na naszym weselu 3 lata temu i było rewelacyjnie! również byłam pełna obaw ponieważ znalazłam namiar na niego w internecie. Sposób w jaki poprowadził imprezę, jego wyczucie gości, pozytywna energia, dobra rada, elastyczność, przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Uwielbiam wesela, byłam naprawdę na wielu i z dumą muszę przyznać, że chociaż na każdym świetnie się bawiłam to na swoim najlepiej - żal było kończyć. Chciałbym jeszcze raz dokładnie taką samą imprezę Mieliśmy 100 osób na weselu - Marek sprawił, że niemal zawsze jak była muzyka wszyscy tańczyli ciekawe zabawy - żałuję tylko, że nie zdążyliśmy kupić kliku gadżetów o które prosił Marek, bo myślę że byłoby jeszcze zabawniej Gorąco polecam. Może dobrą rekomendacją będzie fakt, że byłam już na 3 imprezach prowadzonych przez Marka. Wszystkie były bardzo dobre. I co roku polujemy na sylwestra którego gra Marek jednak nie zawsze nam po drodze - czasem za daleko niestety
doniczka8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 00:12   #3
adrianna14062014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Dj marek sobolewski

Chcecie wiedziec jak p Marek potrafi zrobic czlowieka w konia?
Otoz w 06.2014 roku urzadzalismy wesele, z tym czlowiekiem dogralismy wszystkie szczegoly juz na poczatku 2014 roku, by uniknac rozczarowan, zaliczka 500 zl wplacona. Wszystko bylo zaplanowane od poczatku do konca, a ten kabareciarz dwa tygodnie przed slubem nagle wyskakuje mi ze JEGO BRAT SIE CHAJTA W TYM SAMYM TERMINIE CO MY on musi odwolac, ze znajdzie jakies zastepstwo - jakis gowniarzy co beda puszczac umowione kawalki. Sory ale na to sie nie godzilismy za 1500 zl !!! KUR*A DWA TYGODNIE PRZED WESELEM NAGLE GO OSWIECILO. Zrozumielismy te zakrety zyciowe I wgl ale po pierwsze sposob w jaki nas poinformowal o zmianach Mareczek wyslal mi tylko krotkiego maila ze nie wystapi I juz, po drugie poniewaz on sie nie wywiazal z umowy zadalismy zwrotu kaucji - I co ? I do tej pory cisza. Mamy 2016 rok I nadal upominam sie o te pieniadze ale brak odzewu - niesmak pozostaje. Nie polecam czlowieka, chyba ze chcecie miec zszargane nerwy na kilka dni przed slubem goraczkowo szukajac zastepstwa. Jak ten baran przez przypadek szuka moze informacji na swoj temat I probuje sie reklamowac na stronach internetowych I nie wiesz o kim mowa to przypomnij sobie date 14.06.2014 ! Chetnie obsmaruje Cie w internecie za to jak nas potraktowales
adrianna14062014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 00:12:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.