Rosyjskie kosmetyki do włosów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-08, 16:59   #121
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Cześć Dziewczyny
Pół roku temu odkryłam kosmetyki rosyjskie do włosów i jestem im wierna. Ze swojej strony mogę polecić kosmetyki takie jak: maseczki- Drożdzowa Babuszki Agafii która ma piekny zapach, jest delikatna, włosy po niej są lekko uniesione.Maska Eco Laboratorie makadamia. To w moich kosmetkach nowośc. Oparta jest na olejach. Konsystencje ma jak budyń. dobrze się nabiera na dłoń. Zapach świeży. Moje włosy po niej są bardzo świeże, delikatne.Uzdrawiająca maska do suchych i zniszczonych włosów- drożdze piwne, proteiny kwasne mleko. Używam ale chyba do niej nie powrócę. Mój hit to mydło miodowe Babuszki Agafii z tym to się nigdy nie rozstanę. I delikatne szampony- malina moroszka- suchych i normalnych. Fajnie nawilża.Cedrowy balsam- przyjemny zapach, włosy też po nim mam ładne i coś mocniejszego na oczyszczenie to czarne mydło Agafii
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 22:32   #122
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Rosyjskie kosmetyki do włosów

Mi ostatnio przyszedł pierwszy szampon Babuszki Agafii do włosów tłustych i normalnych. Bardzo zainteresowały mnie te kosmetyki, gdyż są tanie i chyba naturalne Szkoda jednak, że są dostępne tylko w internecie, dodatkowo ciężko czasem rozeznać się w tych kosmetykach co i jak - jedne są Recepturami/ Przepisami Babci Agafii, inne zaś Banią Agafii, nie chcę zaś spędzać całego dnia na szukaniu w sumie nie wiem czego Mam nadzieję, że szampon się sprawdzi a wtedy pewnie powiększę swą kolekcję.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 22:38   #123
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Przepisy babci Agafii - ampułki Miał ktoś?

Są dostępne w sklepach Tesco, Hebe, Jasmin i wielu małych drogeriach.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 06:32   #124
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Przepisy babci Agafii - ampułki Miał ktoś?

Polecam maseczki Babuszki Agafii drożdzowa o pięknym zapachu i łopianowa. Mam w domowej kolekcji jajeczną ale na razie nie ruszam jej
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 10:26   #125
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Przepisy babci Agafii - ampułki Miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez Agniesia1985 Pokaż wiadomość
Polecam maseczki Babuszki Agafii drożdzowa o pięknym zapachu i łopianowa. Mam w domowej kolekcji jajeczną ale na razie nie ruszam jej
drozdzowa jest genialna! Ja juz kupilam drugie opakowanie.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 06:56   #126
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Przepisy babci Agafii - ampułki Miał ktoś?

Mi też drożdzowa się już kończy ale miałam ją ze trzy razy i chcę wyprówać czegoś innego. Z Planety Organica maska marokańska z olejem arganowym czeka na swoją kolej i muszę się przyznać że już się nie mogę doczekać. Jeszcze z Isany maska nawilżająca Oil Care kusi ale tą zostawię już na wakacje.
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 14:21   #127
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Przepisy babci Agafii - ampułki Miał ktoś?

Polecam bardzo maske marokańska z planety organica, do moich wysokoporowatych wlosow jest genialna wygladza nawilza Stosowala moze ktoras z was spray do wlosow wypadajacych z babci agafii? kupilam ostatnio na promocji mam nadzieje ze bede zadwolona
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 15:02   #128
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Przepisy babci Agafii - ampułki Miał ktoś?

Ja maseczkę jajeczną Babuszki Agafii mam ale boję się stosowac bo ma proteiny. Kiedyś uzyłam jakiegoś szamponu na wyjeżdzie i chyba przeproteinowałam włosy bo były suche i nadawały się do kolejnego mycia a użyłąm szamponu tylko raz ( sporo go nalałam na głowę) więc jakby któraś z Was miała jakieś doswiadczenie z maseczką jajeczną jak działa na Wasze włosy? ile razy tygodniową ją trzeba stosować żeby nie przedobrzyć byłabym wdzięczna

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Sophisticated jeśli chodzi o spray Babuszki Agafii to posiadam tylko wcierkę serum na porost włosów 7 ziół o tą Ci chodzi? Na razie stoi u mnie na półce i czeka na swoją kolej
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 16:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.