Restauracja na wesele Śląsk - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-19, 17:53   #31
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Restauracja na wesele Śląsk

Cytat:
Napisane przez noemi321 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo serdecznie Szukam właśnie jakiejś fajnego i klimatycznego miejsca w Katowicach, w którym można dobrze zjeść... Czy jesteście może w stanie polecić mi coś w tym zakresie tematycnym? Najlepiej, żeby było to miejsce z kuchnią japońską. Uwielbiam ryby, a ogólnie kuchni japońskiej jeszcze nie probowałam, więc coś czuję, że to może być naprawdę rozwiązanie dla mnie W chwili obecnej zastanawiam się, czy na przykład ta restauracja sushi w Katowicach byłaby dobrym pomysłem https://www.susharnia.com.pl/ Co o tym myślicie? Warto tam Waszym zdaniem zajrzeć i przekonać się, czy jest to dobre rozwiązanie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym
Tam chcesz robić swoje wesele?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 19:40   #32
LoveWeddings
Daniel Tarka
 
Avatar LoveWeddings
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: Restauracja na wesele Śląsk

Cytat:
Napisane przez noemi321 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo serdecznie Szukam właśnie jakiejś fajnego i klimatycznego miejsca w Katowicach, w którym można dobrze zjeść... Czy jesteście może w stanie polecić mi coś w tym zakresie tematycnym? Najlepiej, żeby było to miejsce z kuchnią japońską. Uwielbiam ryby, a ogólnie kuchni japońskiej jeszcze nie probowałam, więc coś czuję, że to może być naprawdę rozwiązanie dla mnie W chwili obecnej zastanawiam się, czy na przykład ta restauracja sushi w Katowicach byłaby dobrym pomysłem https://www.susharnia.com.pl/ Co o tym myślicie? Warto tam Waszym zdaniem zajrzeć i przekonać się, czy jest to dobre rozwiązanie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym
Restauracja sushi i wesele?
__________________
sssss
LoveWeddings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 20:49   #33
marcela_ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 14
Dot.: Restauracja na wesele Śląsk

Wesele w "innym" stylu na pewno mozna zrobic w Restauracji rycerskiej w czeladzi. Wnetrza urzadzone sa w typowo sredniowiecznym klimacie. Na scianach cegła, sufity łukowe a do tego kute kinkiety. Do wyboru jest kilka sal w zależnosci od liczby gosci. Biesiadna zmiesci nawet 250 osob. i co wazne pomimo sredniowiecznej atmosfery restauracja jest bardzi "ciepla" i rodzinna. Duzy plus tez za hotel i to tez w roznych wariantach jesli chodzi o ceny, bo jest apartament, pokoje z wyzszymi standardami, ale i bardziej ekonomiczne. Bardzo polecam - wlasciciele otwarci i gotowi do negocjacji
marcela_ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 15:41   #34
edittP
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 6
Dot.: Restauracja na wesele Śląsk

Fajnie tam u nich. Dobry obiad zjedlismy
edittP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 08:20   #35
margartm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Restauracja na wesele Śląsk

W okolicy Olkusza jest bardzo fajne miejsce na wesele - sala nazywa się Aldan. Byłam tam ostatnio na weselu i bardzo mi się podobało. Bardzo ładny lokal z cudownym i dużym ogrodem i parkingiem. Sala bankietowa udekorowana ze smakiem. Stoły ładnie zastawione. Jednym słowem impreza perfekcyjnie przygotowana. Jedzenie bardzo smaczne i apetycznie podane. Obsługa tez na poziomie. Spokojnie mogę ich polecić
margartm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 09:05   #36
alaalawiel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Dot.: Restauracja na wesele Śląsk

Mnie się bardzo podobało wesele w Centrum U Ostrowskich w Siemianowicach. Ładna okolica bardzo ładna sala bankietowa z ogromnym żyrandolem. Sama impreza zorganizowana pokazowo. Pyszne jedzenie fachowa obsługa i duża przestronna sala bankietowa
alaalawiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-06, 19:46   #37
Koralina900
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 4
Dot.: Restauracja na wesele Śląsk

Jak dla mnie, piękna sala weselna znajduje się w Hotelu Biały Dom w Paniówkach. Taka elegancka i bardzo przestronna, do tego z klimatyzacją i bardzo dobrą akustyką. Kuchnia też jest rewelacyjna, pyszne, tradycyjne dania obiadowe i dużo przekąsek na stołach, super!
Koralina900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-06 20:46:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.