Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 08:52   #1
aaniaa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
GG do aaniaa1985

Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc


Witam koleżanki
Jak każda z nas mam problem z dodatkami do sukni. Oto ona: http://www.afrodyta.lap.pl/ nr 9020 (taka z zapieciem na szyję, falbanami z dołu). Nie widzę sie z welonem i myślałam o fryzurze a'la kok-bombka na boku i kwiaty we włosach.
Kwiaty - myślałam o cetandeskach (nie wiem jak sie pisze), a jeżeli chodzi o biżurerię to myślałam o kolczykach i bransoletce (coś takiego: http://www.allegro.pl/item944665083_swarovski_pleciony lub http://www.allegro.pl/item940688159_..._i_wdziek.html . Z góry dziekuję za pomoc, pozdrawiam

Edytowane przez aaniaa1985
Czas edycji: 2010-03-11 o 08:54
aaniaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 12:28   #2
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez aaniaa1985 Pokaż wiadomość
Witam koleżanki
Jak każda z nas mam problem z dodatkami do sukni. Oto ona: http://www.afrodyta.lap.pl/ nr 9020 (taka z zapieciem na szyję, falbanami z dołu). Nie widzę sie z welonem i myślałam o fryzurze a'la kok-bombka na boku i kwiaty we włosach.
Kwiaty - myślałam o cetandeskach (nie wiem jak sie pisze), a jeżeli chodzi o biżurerię to myślałam o kolczykach i bransoletce (coś takiego: http://www.allegro.pl/item944665083_swarovski_pleciony lub http://www.allegro.pl/item940688159_..._i_wdziek.html . Z góry dziekuję za pomoc, pozdrawiam
Do tej sukni zdecydowanie będzie pasował kok z kwiatkiem Tylko dobrze, żeby był taki jak w bukiecie, a nie każdemu się podobają kantadeski we włosach (ja prawdopodobnie właśnie będę miała taki kwiatek)
Co do biżuterii to na pewno zrezygnowałabym z naszyjnika. Pierwszy link się nie otwiera
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 16:05   #3
aaniaa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
GG do aaniaa1985
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

OOo to widzę że mamy podobne podejście Pierwszy link który się nie otwiera to: http://www.allegro.pl/item944665083_...8_kolorow.html
może teraz zadziała. Powiem Ci, że mnie się katandeski (czy jakoś tam ) podobają i oczywista rzecz - będą również w bukiecie. Myślałam o czerwonych, ale jak już nie mam welonu, to będę chyba mieć białe. Myślałam, też o rękawiczkach, ale jak je założyłam to sie jakoś dziwnie czułam...
aaniaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 16:18   #4
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez aaniaa1985 Pokaż wiadomość
OOo to widzę że mamy podobne podejście Pierwszy link który się nie otwiera to: http://www.allegro.pl/item944665083_...8_kolorow.html
może teraz zadziała. Powiem Ci, że mnie się katandeski (czy jakoś tam ) podobają i oczywista rzecz - będą również w bukiecie. Myślałam o czerwonych, ale jak już nie mam welonu, to będę chyba mieć białe. Myślałam, też o rękawiczkach, ale jak je założyłam to sie jakoś dziwnie czułam...
Ja bym z tych rękawiczek zrezygnowała. A co do biżu to chyba oba zestawy pasują, chociaż ja osobiście wolę kryształki. Co do kantadesek, to wybrałam sobie taki bukiecik, jak ten na pierwszym zdjęciu, a białe mam jeszcze na kompie takie bukieciki, może któryś Ci się spodoba:
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 16:32   #5
aaniaa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
GG do aaniaa1985
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Właśnie...protte bukiety i eleganckie. mnie również podoba się Załącznik 2938845

Załącznik 2938846
Bardzo ładne są te kwiatki i podobno wytrzymałe. Dziękuję Ci za podpowiedzi A ty jaką będziesz mieć sukienkę?
__________________
Anulka

aaniaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 16:49   #6
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez aaniaa1985 Pokaż wiadomość
Właśnie...protte bukiety i eleganckie. mnie również podoba się Załącznik 2938845

Załącznik 2938846
Bardzo ładne są te kwiatki i podobno wytrzymałe. Dziękuję Ci za podpowiedzi A ty jaką będziesz mieć sukienkę?
Są wytrzymałe, ale trzeba je trzymać pionowo, bo jak leżą, to mogą szybciej ściemnieć.
Dziś właśnie byłam u krawcowej. Tu jest post o mojej sukience:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1384

A tak w ogóle to zapraszam na wątek PM2010
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 16:58   #7
aaniaa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
GG do aaniaa1985
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

No ładna ta twoja sukienka Ja też myślałam o krawcowej, ale jak znam siebie, to bym do końca nie była zadowolona. A tak...założyłam, zobaczyłam i się zachwyciłam. Powiem szczerze, że jak widziałam moja suknię w katalogu, to nie chciałam jej założyć, ale za namową pani ekspedientki, która się uparła żebym przymierzyła, zgodziłam się i...miała rację, bo suknia pasowała idealnie i wyglądała o niebo lepiej niż na tej pani w katalogu (nie żebym miała jakieś wysokie zdanie o sobie, ale każda suknia inaczej wygląda na innym ciele)
__________________
Anulka

aaniaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 17:03   #8
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez aaniaa1985 Pokaż wiadomość
No ładna ta twoja sukienka Ja też myślałam o krawcowej, ale jak znam siebie, to bym do końca nie była zadowolona. A tak...założyłam, zobaczyłam i się zachwyciłam. Powiem szczerze, że jak widziałam moja suknię w katalogu, to nie chciałam jej założyć, ale za namową pani ekspedientki, która się uparła żebym przymierzyła, zgodziłam się i...miała rację, bo suknia pasowała idealnie i wyglądała o niebo lepiej niż na tej pani w katalogu (nie żebym miała jakieś wysokie zdanie o sobie, ale każda suknia inaczej wygląda na innym ciele)
Dzięki Na szczęście wybrałam dobrą krawcową, do której mam pełne zaufanie. Chociaż wydaje mi się, że miałam utrudnioną decyzję właśnie przez to, że nie mierzyłam takiej sukienki, tylko z kilku fasonów musiałam sobie w głowie sklecić jeden
Często tak jest, że w katalogu kiecka wygląda zupełnie inaczej niż na PMce
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 08:32   #9
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Jeżeli chodzi o biżuterię. To zwróć uwagę na suknię. Ona ma powszywane jakieś kryształki albo perełki? Jeżeli perełki to raczej na taką biżuterię bym stawiała albo na pomieszane perełki z kryształkami z przewaga tych pierwszych. Jeżeli kryształki to wydaje mi się, że perełki nie będą pasować.
Co do pierwszego kompletu to jakoś nie ufam tego typu bransoletkom. One ciężar mają skupiony na jednym boku i bransoletka będzie Ci się obracać cięższym do dołu i na wierzchu będzie widać tylko zapięcie. Takie jest moje zdanie ale zrobisz jak uważasz. Jak znajdę chwilkę czasu to wrzucę Ci moje pomysły na biżuterię do takiej sukni, tylko napisz proszę czy suknia ma kryształki czy perełka czy nie ma nic. bo na tych zdjęciach średnio widać.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 09:13   #10
aaniaa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
GG do aaniaa1985
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Witaj. Właśnie nie pamiętam dokładnie, bo nie mam sukienki w domu, ale jak sobie przypominam, to nie miała cyrkoni, kryształków czy perełek. Miała naszyte w jednym miejscu takie jakby koronkowe ozdoby, ale tylko parę. Wiem, też ze musze patrzeć na to co jest na sukni, ale powiem szczerze, że bardzo mi się podoba drugi komplet:perełki+kryształk i.
Dzięki za zainnteresowanie
__________________
Anulka

aaniaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 11:26   #11
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

propozycje
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 11:27   #12
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

i jeszcze kilka.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 16:37   #13
aaniaa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
GG do aaniaa1985
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Tyle tego mi tu wkleiłaś, że nie wiadomo co wybrać A tak na serio to jutro będę w pobliżu salonu gdzie moja suknia wisi i podejdę tam żeby się upewnić czy są jakieś kryształki i perełki na niej
__________________
Anulka

aaniaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 17:22   #14
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Wrzuciłam tylko to co uważam, że będzie pasować
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 13:16   #15
aaniaa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
GG do aaniaa1985
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Witaj Azakowana bylam dziś kupic buty no i weszłam do salonu. Dawno mojej sukni nie widziałam i nawet zapomniałam, że ma tyle ozdób ( w sensie perełek, kryształków itp). W sumie to są i takie małe perełki, ale nie do końca i takie małe jakby kryształki. Zgodnie z panią ekspedientką uznałyśmy, że biżuteria z kryształkami będzie najodpowiedniejsza, tylko, że najlepiej jak będzie skromniejsza
__________________
Anulka

aaniaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 16:59   #16
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

A no widzisz
Na zdjęciu tych ozdóbek nie widać. Ale i tak się będę upierać że wcale nie musi być skromna biżuteria ale też nie jakaś szczególnie obfita
Myślę, że kolczyki takie jak Ci wstawiłam i szeroka bransoletka będa akurat
Tak jest jeden taki komplet na złotym tle - to jest najdelikatniejsze. Cienka bransoletka srebrna z kryształkami i do tego długie ale proste kolczyki.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 05:28   #17
aaniaa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
GG do aaniaa1985
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Słuchaj Azakowana...tak szczerze powiem, że nie widzę się w welonie i zawsze uznawalam, że mi nie pasuje. No ale jak wczoraj przymierzyłam sukienkę, to się jednak zastanowiłam...myslisz, że pasowałby jakis do sukienki?
__________________
Anulka

aaniaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 07:25   #18
aaniaa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
GG do aaniaa1985
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Załącznik 2946252

Załącznik 2946253

Załącznik 2946254

Załącznik 2946255

Ja coś takiego tylko znalazłam...a u nas w jubilerach też nic specjalnego nie ma
__________________
Anulka

aaniaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 11:08   #19
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez aaniaa1985 Pokaż wiadomość
Słuchaj Azakowana...tak szczerze powiem, że nie widzę się w welonie i zawsze uznawalam, że mi nie pasuje. No ale jak wczoraj przymierzyłam sukienkę, to się jednak zastanowiłam...myslisz, że pasowałby jakis do sukienki?
Ja bym tu chyba wolała jakiś kwiat we włosach
Ale myślę, że welon też będzie pasował ale jakiś delikatny - może z aplikacją taka jak jest na dole sukienki.
A biżuteria - mi najbardziej pasuje ten drugi komplet
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 06:12   #20
aaniaa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
GG do aaniaa1985
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

No i chyba też tak zrobię. Zamówię tę 2 biżuterię, bo jest ładna i włożę kwiat we włosy Bardzo mi się podobają kantadeski i prawdobodobnie te kwiaty będę mieć w bukiecie i we włosach
__________________
Anulka

aaniaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:41   #21
bardoti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
i jeszcze kilka.
Cześć! Właśnie rozpoczynam poszukiwania dodatków do mojej sukni. A mogłabyś napisać gdzie takie piękne kolczyki można dostać? Trzecie i czwarte od prawej szczególnie mi się spodobały...
bardoti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 10:59   #22
aaniaa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
GG do aaniaa1985
Dot.: Dodatki do mojej sukni-proszę o pomoc

Dziewczyny to znów ja...i znów z problemem.
Będę miec spiety kok na boku, włosy gładko uczesane, przykrywajace uszy (mam odstajace) i chciałam kantadeski włozyc do włosów, ale nie wiem czy się da skoro maja grube łodygi. Czy macie któraś jakieś zdjecia?
Pozdrawiam
__________________
Anulka

aaniaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.