Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-16, 17:06   #91
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

A co robicie ¿eby zamkn±æ przebrzyd³e ³uski w³osa? Dobija mnie to - rano umyjê w³osy od¿ywk±, wysuszê suszark± z zimnym nawiewem, w³osy g³adkie, l¶ni±ce, wyjdê na dwór (posuwam siê ju¿ do tego, ¿e do auta idê w warkoczu). A jak jest wilgotno (czyli jakie¶ 11 miesiêcy w roku), to one bêc, bêc ..pusz± siê, matowiej± i ......wkurzaj±. Lakier siê u mnie nie sprawdza - usztywnia tylko w³osy i tak sztywne, a i tak siê te cholerne ³useczki otworz±. Da³abym je nawet krowie do polizania, gdyby to mia³o pomóc.
Natalia_z jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 17:07   #92
201605170931
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 1 490
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

Cytat:
Napisane przez Natalia_z Poka¿ wiadomo¶æ
tylko jaka to pielêgnacja?

No w³a¶nie ci±gle usi³ujê siê dowiedzieæ . Nie ¶miej siê, pomó¿ do cholerki
Chyba po prostu musimy kupiæ olej z pestek winogron, wylaæ na ³eb pó³ butelki i nie zmywaæ. Brak puszysto¶ci gwarantowany, a i od¿ywianie bêdzie.
pó³ butelki to bym nie radzi³a - strata kasy, ja olejujê swoje w³osy jedn± ³y¿k± oleju
201605170931 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 17:11   #93
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê za komplement, ale wierz mi - ja to jeszcze nic, np. taka Kascysko nale¿y do tych wymiataj±cych i bardzo du¿o siê od niej nauczy³am


stosuj delikatny szampon bez silikonów (Hipp albo Babydream z niewielkim dodatkiem oleju, bo ma tendencjê do robienia str±ków z powodu zbyt wysokiego pH), od¿ywkê bez silikonów (tu masz du¿e pole do popisu, bo ile g³ów tyle opinii - na pocz±tek polecam garnier AiK - wiele dziewczyn go ceni, choæ u mnie solo siê nie sprawdza, wiêc obecnie dodajê go do masek), maskê bez silikonów (chocia¿by Biovax albo Elseve, bodaj¿e czerwon±), spróbuj znale¼æ od¿ywkê b/s (wiele dziewczyn poleca Joanna miód i mleko albo te z Joanny - to, ¿e mnie one obci±¿aj± nie znaczy, ze Tobie bêd±), do tego jedwab albo serum silikonowe (byle by nie zawiera³o alkohol denat) i na koniec co¶ do stylizacji (pianka albo ¿el, co kto lubi). Jak opanujesz tê sztukê, to mo¿esz zacz±æ kombinowaæ z p³ukankami, wcierkami i krêceniem w³asnych kosmetyków Pamiêtaj, ¿e je¶li stosujesz silikony raz na jaki¶ czas powinna¶ oczyszczaæ w³osy jakim¶ silniejszym szamponem (np Barwy). Raz na jaki¶ czas oznacza, ¿e musisz sama zaobserwowaæ, kiedy Twoje w³osy tego potrzebuj± - niektóre wiza¿anki robi± to raz na miesi±c, a niektóre co kilka dni
Kochana jeste¶ , podaj mi po prostu listê wszystkich kosmetyków, które obci±¿aj± Ci w³osy i to bêdzie klucz do tej zagadki . Moich w³osów NIC nie obci±¿a. NIC. Jak pisa³am wcze¶niej wyla³am na ³eb ca³kiem spor± ilo¶æ rycyny z od¿ywk±, potem tylko sp³uka³am i moje w³osy aktualnie ³askawie siê trochê wyg³adzi³y. Ja chyba mogê stosowaæ nawet smar przemys³owy.
Natalia_z jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 17:13   #94
201605170931
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 1 490
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

Cytat:
Napisane przez Natalia_z Poka¿ wiadomo¶æ
A co robicie ¿eby zamkn±æ przebrzyd³e ³uski w³osa? Dobija mnie to - rano umyjê w³osy od¿ywk±, wysuszê suszark± z zimnym nawiewem, w³osy g³adkie, l¶ni±ce, wyjdê na dwór (posuwam siê ju¿ do tego, ¿e do auta idê w warkoczu). A jak jest wilgotno (czyli jakie¶ 11 miesiêcy w roku), to one bêc, bêc ..pusz± siê, matowiej± i ......wkurzaj±. Lakier siê u mnie nie sprawdza - usztywnia tylko w³osy i tak sztywne, a i tak siê te cholerne ³useczki otworz±. Da³abym je nawet krowie do polizania, gdyby to mia³o pomóc.
jak wiem, ¿e wilgotno¶æ bêdzie du¿a to d/s nak³adam od¿ywkê z silikonami (np. Dove) z od¿ywk±, któr± stosujê codziennie, a potem stosujê p³ukankê z octu jab³kowego

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalia_z Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana jeste¶ , podaj mi po prostu listê wszystkich kosmetyków, które obci±¿aj± Ci w³osy i to bêdzie klucz do tej zagadki . Moich w³osów NIC nie obci±¿a. NIC. Jak pisa³am wcze¶niej wyla³am na ³eb ca³kiem spor± ilo¶æ rycyny z od¿ywk±, potem tylko sp³uka³am i moje w³osy aktualnie ³askawie siê trochê wyg³adzi³y. Ja chyba mogê stosowaæ nawet smar przemys³owy.
nie ma tak ³atwo sama musisz doj¶æ do tego, co jest dobre dla Twoich w³osów, inaczej siê nie da
201605170931 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 17:15   #95
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 12 221
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

Sophistgirl, dziêki

Dziewczyny, polecam siê z tym przespaæ

Ale jeszcze co do mycia - fajny jest ¿el intymny Facelle Sensitive z Rossa.

Te¿ nie mogê myæ od¿ywk±, bo mam oklap. Nie chcê robiæ autopromocji, ale w podpisie mam link do bloga mego, tam jest wsio o mojej pielêgnacji i sporo porad.

Musicie siê przegry¼æ z tym nat³okiem informacji - te¿ tak mia³am
kascysko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 17:25   #96
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

[QUOTE=sophistgirl;3474803 3]jak wiem, ¿e wilgotno¶æ bêdzie du¿a to d/s nak³adam od¿ywkê z silikonami (np. Dove) z od¿ywk±, któr± stosujê codziennie, a potem stosujê p³ukankê z octu jab³kowego

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------


A widzisz, pomog³a¶ (czy chcia³a¶ czy nie ), chyba kupiê jutro ocet winny........

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

[QUOTE=kascysko;34748094]Sophistgirl, dziêki

Dziewczyny, polecam siê z tym przespaæ

Ale jeszcze co do mycia - fajny jest ¿el intymny Facelle Sensitive z Rossa.

Dlaczego na tym cholernym ¶wiecie nic nie mo¿e byæ oczywiste i proste? Soda spo¿ywcza najlepsza do czyszczenia muszli klozetowej i srebra, ¿el intymny najlepszy do w³osów, ciekawe do czego nadaje siê szampon?
Ps. Ja Ciê bynajmniej nie wy¶miewam, tylko ¶miejê siê z tej ca³ej rzeczywisto¶ci. Wierzê szczerze, ¿e ten ¿el jest doskona³y do w³osów. Tylko ci±gle mnie zastanawia...Na Boga, kto wymy¶li³ szampon i po co? A ¿elu spróbujê, jak nie na górze, to na dole

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Te¿ nie mogê myæ od¿ywk±, bo mam oklap. Nie chcê robiæ autopromocji, ale w podpisie mam link do bloga mego, tam jest wsio o mojej pielêgnacji i sporo porad.

A widzisz, a ja mogê myæ od¿ywk± i to pewnie ró¿ni nasze w³osy...¿ebym zaliczy³a "oklap" to musia³a by siê wydarzyæ wielka rzecz....mega wielka
Natalia_z jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 17:33   #97
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 12 221
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

[QUOTE=Natalia_z;34748137][QUOTE=sophistgirl;3474803 3]jak wiem, ¿e wilgotno¶æ bêdzie du¿a to d/s nak³adam od¿ywkê z silikonami (np. Dove) z od¿ywk±, któr± stosujê codziennie, a potem stosujê p³ukankê z octu jab³kowego

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------


A widzisz, pomog³a¶ (czy chcia³a¶ czy nie ), chyba kupiê jutro ocet winny........

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kascysko Poka¿ wiadomo¶æ
Sophistgirl, dziêki

Dziewczyny, polecam siê z tym przespaæ

Ale jeszcze co do mycia - fajny jest ¿el intymny Facelle Sensitive z Rossa.

Dlaczego na tym cholernym ¶wiecie nic nie mo¿e byæ oczywiste i proste? Soda spo¿ywcza najlepsza do czyszczenia muszli klozetowej i srebra, ¿el intymny najlepszy do w³osów, ciekawe do czego nadaje siê szampon?
Ps. Ja Ciê bynajmniej nie wy¶miewam, tylko ¶miejê siê z tej ca³ej rzeczywisto¶ci. Wierzê szczerze, ¿e ten ¿el jest doskona³y do w³osów. Tylko ci±gle mnie zastanawia...Na Boga, kto wymy¶li³ szampon i po co? A ¿elu spróbujê, jak nie na górze, to na dole

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Te¿ nie mogê myæ od¿ywk±, bo mam oklap. Nie chcê robiæ autopromocji, ale w podpisie mam link do bloga mego, tam jest wsio o mojej pielêgnacji i sporo porad.

A widzisz, a ja mogê myæ od¿ywk± i to pewnie ró¿ni nasze w³osy...¿ebym zaliczy³a "oklap" to musia³a by siê wydarzyæ wielka rzecz....mega wielka
Na pocz±tku jakie¶ pól roku my³am od¿ywk±, i nie mia³am przyklapu. Po prostu obecnie w³osy mam zdrowe=spad³a mi porowato¶æ=³atwiej je obkleiæ.
Mo¿liwe, ¿e Ciebie te¿ to czeka
kascysko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 17:36   #98
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy



---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------


Na pocz±tku jakie¶ pól roku my³am od¿ywk±, i nie mia³am przyklapu. Po prostu obecnie w³osy mam zdrowe=spad³a mi porowato¶æ=³atwiej je obkleiæ.
Mo¿liwe, ¿e Ciebie te¿ to czeka[/QUOTE]


Oby dobra kobieto, oby
Natalia_z jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 13:30   #99
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

Cytat:
Napisane przez Taszanta Poka¿ wiadomo¶æ
Loki by³y modne w latach 80 tych 20 wieku. Teraz nosi siê w³osy proste.
I uzyskaæ loki na wlosach to ¿adna sztuka (przecie¿ nawet zawinac na noc mozna papiloty w 5minut), a mieæ piêkn±, l¶ni±c± tafle prostych w³ósów bez prostownicy, suszenia u fryzjerki jest niemo¿liwo¶ci±.
Baaaaaardzo sie mylisz Najmodniejsze obecnie s± bardzo kobiece, seksowne naturalne lub tez wystylizowane na naturalne FALE. Jak juz jestesmy przy temacie mody, proste druty, podobnie jak balejaz czy pazurki to juz przeszlosc. Wystarczy spojrzec na glowy gwiazd, kochaja fale A lsniace, zdefiniowane "pier¶cionki" rowniez dodaja mnostwo uroku. W latach 80-tych to modny byl "krol lew"
Co oczywiscie nie znaczy, ze teraz prostowlose maja swoje wlosy katowac lokowka Wlosy, ktore najbardziej zdobia kobiete to wlosy zdrowe, nawilzone, miekkie i blyszczace, niezaleznie od faktury, koloru i dlugosci!

Cytat:
Napisane przez Natalia_z Poka¿ wiadomo¶æ
Nie w tym rzecz, my tu rozpaczamy, ¿e mamy bardzo suche w³osy, ale niekoniecznie, ¿e od razu loki. Pierze mamy na g³owie, jasne? I ja tu nikogo nie zamierzam atakowaæ, nie wiem czy dziewczyna ma wiedzê, czy nie, ale sama z pewno¶ci± wiesz, ¿e niejedna fryzjerka ma mniejsz± wiedzê ni¿ wiele osób tu na wiza¿u, a je¶li chodzi o prowadzenie bloga, to mo¿e to robiæ ka¿dy. Sama chêtnie je czytam i powiem Ci, ¿e w wiêkszo¶ci informacje tam zawarte s± wiarygodnie, szczególnie je¶li jest do³±czone zdjêcie w³osów danej blogerki (bo miewaj± w³osy jak boginie). Natomiast wczoraj przeczyta³am kilka informacji na blogu takiej jednej pani (te¿ fryzjerki), która atakuje wszystkie inne blogerki (nie wiedzia³am, ¿e i tu jest konkurencja) twierdz±c, ¿e nie maj± w niczym racji, a wierz mi, nie chcia³aby¶ widzieæ jej w³osów.
Chyba wiem, kogo masz na mysli

Chcialam co nieco napisac na temat pozornie malo istotnych detali jak sposob osuszania wlosow, zwrocic uwage na stylizacje, uzbrojenie sie w cierpliwosc i koniecznosc wyprobowania roznych zestawow na wlasnej glowie, na nawilzanie maskami a nie tylko olejowanie, na to, ze nie kazdy olej jest dobry dla danej glowy, ale widze ze dziewczyny z Zakreconego juz w sumie wszystko napisaly, wiec moge jedynie rowniez zaprosic Was na odpowiednie watki, w tym pielegnacyjny na zakreconym forum, tam wspolnymi silami jestesmy w stanie stworzyc odpowiedni plan pielegnacyjny

Aaa i bardzo mozliwe, ze skutkiem ubocznym takiej pielegnacji, jakze przez Was pozadanym, bedzie stworzenie lekkich, luznych fal (na prosta tafle bym nie liczyla), a nie lokow - sa takie produkty, po ktorych mam "wyprost" Np. emulsja Gloria do mycia, odzywka morelowa Alverde jako odzywka do splukiwania. Zdaje sie, ze na blogu wizazowym AjriszMarty jest nawet lista sposobow na nieszkodliwe wyprostowanie fal. Ponadto gdy wlosy juz beda nawilzone to czasami brak ugniatania, rozczesanie z nalozona odzywka bez splukiwania i wysuszenie jak proste moze rowniez poskutkowac
Mysle jednak, ze gdy juz uda Wam sie doprowadzic Wasze wlosy do takiego wygladu, jak udalo sie naszym Zakreconym to zapomnicie z czasem o tym, ze chcialyscie miec proste
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 17:28   #100
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka¿ wiadomo¶æ
Baaaaaardzo sie mylisz Najmodniejsze obecnie s± bardzo kobiece, seksowne naturalne lub tez wystylizowane na naturalne FALE. Jak juz jestesmy przy temacie mody, proste druty, podobnie jak balejaz czy pazurki to juz przeszlosc. Wystarczy spojrzec na glowy gwiazd, kochaja fale A lsniace, zdefiniowane "pier¶cionki" rowniez dodaja mnostwo uroku. W latach 80-tych to modny byl "krol lew"
Co oczywiscie nie znaczy, ze teraz prostowlose maja swoje wlosy katowac lokowka Wlosy, ktore najbardziej zdobia kobiete to wlosy zdrowe, nawilzone, miekkie i blyszczace, niezaleznie od faktury, koloru i dlugosci!


Chyba wiem, kogo masz na mysli

Chcialam co nieco napisac na temat pozornie malo istotnych detali jak sposob osuszania wlosow, zwrocic uwage na stylizacje, uzbrojenie sie w cierpliwosc i koniecznosc wyprobowania roznych zestawow na wlasnej glowie, na nawilzanie maskami a nie tylko olejowanie, na to, ze nie kazdy olej jest dobry dla danej glowy, ale widze ze dziewczyny z Zakreconego juz w sumie wszystko napisaly, wiec moge jedynie rowniez zaprosic Was na odpowiednie watki, w tym pielegnacyjny na zakreconym forum, tam wspolnymi silami jestesmy w stanie stworzyc odpowiedni plan pielegnacyjny

Aaa i bardzo mozliwe, ze skutkiem ubocznym takiej pielegnacji, jakze przez Was pozadanym, bedzie stworzenie lekkich, luznych fal (na prosta tafle bym nie liczyla), a nie lokow - sa takie produkty, po ktorych mam "wyprost" Np. emulsja Gloria do mycia, odzywka morelowa Alverde jako odzywka do splukiwania. Zdaje sie, ze na blogu wizazowym AjriszMarty jest nawet lista sposobow na nieszkodliwe wyprostowanie fal. Ponadto gdy wlosy juz beda nawilzone to czasami brak ugniatania, rozczesanie z nalozona odzywka bez splukiwania i wysuszenie jak proste moze rowniez poskutkowac
Mysle jednak, ze gdy juz uda Wam sie doprowadzic Wasze wlosy do takiego wygladu, jak udalo sie naszym Zakreconym to zapomnicie z czasem o tym, ze chcialyscie miec proste
Ju¿ jestem chêtna, ¿eby oddaæ siê w Twoje rêce. Fale mi nie przeszkadzaj±, osobi¶cie uwa¿am, ¿e s± najbezpieczniejsze dla ka¿dego kszta³tu twarzy i nie widzia³am kobiety ¼le w nich wygl±daj±cej.
je¶li dziêki Twoim radom pozbêdê siê okropnego puchu na g³owie, to bêdê padaæ do Twych stóp jak muzu³manin kilka razy dziennie
Ps. Poniewa¿ w mojej g³owie powsta³ ba³agan ( równorzêdny z tym na g³owie) i ja ju¿ nie wiem jakich zasad siê trzymam, to kupi³a dzisiaj:
- Babydream fur mama - balsam do k±pieli - zamierzam go u¿ywaæ na ca³± ludzk± pow³okê
- piankê wella do loków i fal
- od¿ywkê alterra granat z czym¶ tam
- mam od¿ywkê do mycia isana z potocznie zwanym bobasem i joannê (chyba niedocenion±) ze skrzypem i rozmarynem.
I..........Teraz siedzê i nie wiem co dalej
Jeszcze posiadam olej z pestek winogron i olejek alterra (ale jego mimo wszelkiego przekonywania nie bêdê u¿ywaæ, bo moim skromnym zdaniem wysusza). To ja teraz nieboga czekam na Ciebie i liczê na pomoc

Edytowane przez Natalia_z
Czas edycji: 2012-06-18 o 17:32
Natalia_z jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-19, 14:40   #101
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 12 221
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

Cytat:
Napisane przez Natalia_z Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ jestem chêtna, ¿eby oddaæ siê w Twoje rêce. Fale mi nie przeszkadzaj±, osobi¶cie uwa¿am, ¿e s± najbezpieczniejsze dla ka¿dego kszta³tu twarzy i nie widzia³am kobiety ¼le w nich wygl±daj±cej.
je¶li dziêki Twoim radom pozbêdê siê okropnego puchu na g³owie, to bêdê padaæ do Twych stóp jak muzu³manin kilka razy dziennie
Ps. Poniewa¿ w mojej g³owie powsta³ ba³agan ( równorzêdny z tym na g³owie) i ja ju¿ nie wiem jakich zasad siê trzymam, to kupi³a dzisiaj:
- Babydream fur mama - balsam do k±pieli - zamierzam go u¿ywaæ na ca³± ludzk± pow³okê
- piankê wella do loków i fal
- od¿ywkê alterra granat z czym¶ tam
- mam od¿ywkê do mycia isana z potocznie zwanym bobasem i joannê (chyba niedocenion±) ze skrzypem i rozmarynem.
I..........Teraz siedzê i nie wiem co dalej
Jeszcze posiadam olej z pestek winogron i olejek alterra (ale jego mimo wszelkiego przekonywania nie bêdê u¿ywaæ, bo moim skromnym zdaniem wysusza). To ja teraz nieboga czekam na Ciebie i liczê na pomoc
Na zakrêcone forum marsz! Koniec prowadzenia pierdylionowatego w±tku o tym samym
kascysko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 23:36   #102
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

Cytat:
Napisane przez Natalia_z Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ jestem chêtna, ¿eby oddaæ siê w Twoje rêce. Fale mi nie przeszkadzaj±, osobi¶cie uwa¿am, ¿e s± najbezpieczniejsze dla ka¿dego kszta³tu twarzy i nie widzia³am kobiety ¼le w nich wygl±daj±cej.
je¶li dziêki Twoim radom pozbêdê siê okropnego puchu na g³owie, to bêdê padaæ do Twych stóp jak muzu³manin kilka razy dziennie
Ps. Poniewa¿ w mojej g³owie powsta³ ba³agan ( równorzêdny z tym na g³owie) i ja ju¿ nie wiem jakich zasad siê trzymam, to kupi³a dzisiaj:
- Babydream fur mama - balsam do k±pieli - zamierzam go u¿ywaæ na ca³± ludzk± pow³okê
- piankê wella do loków i fal
- od¿ywkê alterra granat z czym¶ tam
- mam od¿ywkê do mycia isana z potocznie zwanym bobasem i joannê (chyba niedocenion±) ze skrzypem i rozmarynem.
I..........Teraz siedzê i nie wiem co dalej
Jeszcze posiadam olej z pestek winogron i olejek alterra (ale jego mimo wszelkiego przekonywania nie bêdê u¿ywaæ, bo moim skromnym zdaniem wysusza). To ja teraz nieboga czekam na Ciebie i liczê na pomoc
Ja oczywiscie rowniez chetnie doradze w miare moich mozliwosci, ale mialam na mysli glownie m±dre, zakrêcone g³owy na forum dla krêconow³osych, ktore maja ode mnie wieksze doswiadczenie i z ktorych rad sama wciaz korzystam zatem proponuje przeniesc sie tam a tak na szybko - balsam do mycia jest ok, na pewno nie za mocny do mycia, ale nie gwarantuje, ze nie obci±¿y, od¿ywka alterry jak najbardziej ok, myj±ca te¿ ok, choæ te¿ z gatunku tych ciê¿szych, wiec uczulam, zeby nie przesadzic ze wszystkim i nie zaliczyc "przyklapu". Na temat pianki i joanny nie wypowiem siê, bo nie mia³am z nimi styczno¶ci. Musisz kombinowaæ z roznymi polaczeniami, bo niestety jakbys tak poczytala w±tki chociazby na zakreconym forum to zauwazylabys od razu, ze ta sama odzywka potrafi byc przez jedne uwielbiana, przez inne znienawidzona, a przez jeszcze inne uwielbiana lub znienawidzona w zaleznosci od uzytego oleju, szamponu, stylizatora itd.

Olej z pestek winogron bedzie dobry na poczatek, generalnie warto zaopatrzyc sie po jednym oleju z kazdej grupy zeby widziec mniej wiecej co wlosy lubia i w jakim kierunku isc - KLIK . Jesli Alterra Ci nie sluzy to ja odstaw Poprobuj roznych metod olejowania - na mokre wlosy, na suche, na odzywke, na wlosy popsikane psikad³em z pó³produktami/wod± z miodem, sokiem aloesowym itd., metoda z zamoczeniem wlosow w misce z woda i lyzka oleju. Trzeba wypracowac sobie wlasny sposob i miec w pamieci to, ze na efekty trzeba poczekac, bo olej to nie silikonowa odzywka, nie dziala jak makijaz czyli od razu, tuszuj±c niedoskonalosci, tylko stopniowo pomaga uzdrowic wlosy i zatrzymac w nich nawilzenie.
Jednak najpierw trzeba wlosom to nawilzenie dostarczyc i tu polece Ci to samo, co polecono mi - bogate maski przed myciem: odzywka+olej+miod+zel lniany(KLIK)+polprodukty (nie wiem czy jakies posiadasz, ale nada sie nawet gliceryna i lecytyna z apteki, sok aloesowy). A juz po myciu, gdy nalozysz odzywke do splukiwania, warto j± potrzymac troche dluzej, np. pol godziny (ale tez musisz zaobserwowac, czy np. przy masce/oleju przed myciem i umyciu wlosow odzywka, takie przetrzymanie odzywki do splukiwania to nie bedzie znow za duzo).
Przyda sie jeszcze Tobie odzywka bez splukiwania jako podstawowe zabezpieczenie (m.in. przed puszeniem sie) dla wlosow po myciu, np. ktoras z Joanny Naturii. Groszowa sprawa
Ja mialam na glowie istne siano a teraz mam fajne fale, ale efekty zaczely wylaniac sie dopiero po paru miesiacach pielegnacji.

Cytat:
Napisane przez kascysko Poka¿ wiadomo¶æ
Na zakrêcone forum marsz! Koniec prowadzenia pierdylionowatego w±tku o tym samym
dokladnie tak!
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-21, 16:26   #103
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 3 456
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka¿ wiadomo¶æ
Baaaaaardzo sie mylisz Najmodniejsze obecnie s± bardzo kobiece, seksowne naturalne lub tez wystylizowane na naturalne FALE. Jak juz jestesmy przy temacie mody, proste druty, podobnie jak balejaz czy pazurki to juz przeszlosc. Wystarczy spojrzec na glowy gwiazd, kochaja fale A lsniace, zdefiniowane "pier¶cionki" rowniez dodaja mnostwo uroku. W latach 80-tych to modny byl "krol lew"
Co oczywiscie nie znaczy, ze teraz prostowlose maja swoje wlosy katowac lokowka Wlosy, ktore najbardziej zdobia kobiete to wlosy zdrowe, nawilzone, miekkie i blyszczace, niezaleznie od faktury, koloru i dlugosci!
Zakreconym to zapomnicie z czasem o tym, ze chcialyscie miec proste
Ale przeciez tu chodzi o generalne trendy a nie o jakies pojedyncze fryzury.
Wlasnie sobie przypomnialam to co napisalas jak ogladalam reklame PZU, jesli nie widzialas to zwroc uwage, tam jest porownanie przeszlosci z chwila obecna, oczywiscie przeszlosc jest w negatywnym swietle i miedzy innymi zamiast pani z lokami pojawia sie pani z prostymi wlosami
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-21, 16:33   #104
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 12 221
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

Cytat:
Napisane przez Taszanta Poka¿ wiadomo¶æ
Ale przeciez tu chodzi o generalne trendy a nie o jakies pojedyncze fryzury.
Wlasnie sobie przypomnialam to co napisalas jak ogladalam reklame PZU, jesli nie widzialas to zwroc uwage, tam jest porownanie przeszlosci z chwila obecna, oczywiscie przeszlosc jest w negatywnym swietle i miedzy innymi zamiast pani z lokami pojawia sie pani z prostymi wlosami
We¼ zrób sobie Encanto, jak tak bardzo ich nie akceptujesz
Swoich loków nie wyprostuje, i podejrzewam, ¿e przy piêknolokiej claudiiin wiêkszo¶æ trendsetterek z wyprostowanymi i przypalonymi w³osami blednie
A, i dokszta³ci³am siê - proste nie s± feszyn :P
kascysko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-21, 19:50   #105
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 3 456
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

Cytat:
Napisane przez kascysko Poka¿ wiadomo¶æ
We¼ zrób sobie Encanto, jak tak bardzo ich nie akceptujesz
:P
Bardzo powa¿nie o tym my¶lê
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-22, 13:33   #106
justina543
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Pusz±ce siê i niezdyscyplinowane w³osy

Dziewczyny ja na takie problemy ze zniszczonymi w³osami polecam Loreal Mythic Oil, nie jest mo¿e najtañszy ale czasem mo¿na upolowaæ dobra okazjê, a mi naprawdê pomóg³ jak nic innego
justina543 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.