pomoc w obliczeniu chi kwadrat- korelacja- praca mgr błagam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-15, 15:11   #1
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176

pomoc w obliczeniu chi kwadrat- korelacja- praca mgr błagam


cześć dziewczyny!
blagam Was o pomoc. Piszę pracę mgr, do ankiety musze obliczyć korelację chi kwadrat do kilku pytań. przejrzałam cały internet, sama sobie z tym nie poradzę. Promotor też nie ma pojęcia jak to robić- odsyła do statystyka. Problem w tym, że takiego nie mam. Czy ktoraś z Was ma pojęcie jak to uczynić? mogę wysłac na pw tabelę
pomózcie
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 15:52   #2
etnografka
Zadomowienie
 
Avatar etnografka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 646
Dot.: pomoc w obliczeniu chi kwadrat- korelacja- praca mgr błagam

Ściśle to nie ma korelacji chi-kwadrat. Albo statystyka chi-kwadrat, albo jakies miary oparte na niej, nazywane tylko potocznie korelacjami, albo któryś ze wspolczynnikow korelacji. Moze nie znalazłas, bo chciałaś mieć to wszystko "w jednym"?

Nie mieści mi się w głowie, jaki musiałby być promotor, ktory nie potrafi tego obliczyć.

Napisz PW to Ci podpowiem, co i jak.
__________________
Wymienię perfumy

Edytowane przez etnografka
Czas edycji: 2014-04-15 o 16:23
etnografka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 18:49   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: pomoc w obliczeniu chi kwadrat- korelacja- praca mgr błagam

"Statystyczny drogowskaz" i jedziesz. Łatwiej się nie da.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 19:51   #4
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: pomoc w obliczeniu chi kwadrat- korelacja- praca mgr błagam

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
blagam Was o pomoc. Piszę pracę mgr, do ankiety musze obliczyć korelację chi kwadrat do kilku pytań. przejrzałam cały internet, sama sobie z tym nie poradzę. Promotor też nie ma pojęcia jak to robić- odsyła do statystyka. Problem w tym, że takiego nie mam. Czy ktoraś z Was ma pojęcie jak to uczynić? mogę wysłac na pw tabelę
pomózcie
gdzie Ty byłaś przez 5 lat studiów? to na pierwszym stopniu jest!!! i później wypuszczamy na rynek takich "magistrów".
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 19:58   #5
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: pomoc w obliczeniu chi kwadrat- korelacja- praca mgr błagam

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
gdzie Ty byłaś przez 5 lat studiów? to na pierwszym stopniu jest!!! i później wypuszczamy na rynek takich "magistrów".
Magister bez chi-kwadrat to nie magister, nie? Daj spokój, skończyłam studia, umiem policzyć w SPSSie to, co potrzebuję, ale - zaskoczę Cię - nic nie potrzebuję w nim liczyć A większość osób u mnie na oku szła na układy, żeby liczył im to ktoś inny.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 07:58   #6
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: pomoc w obliczeniu chi kwadrat- korelacja- praca mgr błagam

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Magister bez chi-kwadrat to nie magister, nie? Daj spokój, skończyłam studia, umiem policzyć w SPSSie to, co potrzebuję, ale - zaskoczę Cię - nic nie potrzebuję w nim liczyć A większość osób u mnie na oku szła na układy, żeby liczył im to ktoś inny.
No tak, trzeba minimalizować nabywaną wiedzę, żeby przypadkiem nie wyskoczyć poza absolutne minimum A za liczenie w programie na zasadzie chińskiego pokoju należy się co najmniej nobel!
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 08:13   #7
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: pomoc w obliczeniu chi kwadrat- korelacja- praca mgr błagam

[1=6610e975c85461a73511d7b 83bf3e01cd5d91d24_6487a38 504e0b;46054076]No tak, trzeba minimalizować nabywaną wiedzę, żeby przypadkiem nie wyskoczyć poza absolutne minimum A za liczenie w programie na zasadzie chińskiego pokoju należy się co najmniej nobel![/QUOTE]
Nobel należy się za ręczne liczenie wyników do magisterki w momencie, kiedy jest do dyspozycji programAle co ja tam wiem, nie wyskakuję poza absolutne minimum.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 08:36   #8
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: pomoc w obliczeniu chi kwadrat- korelacja- praca mgr błagam

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Magister bez chi-kwadrat to nie magister, nie? Daj spokój, skończyłam studia, umiem policzyć w SPSSie to, co potrzebuję, ale - zaskoczę Cię - nic nie potrzebuję w nim liczyć A większość osób u mnie na oku szła na układy, żeby liczył im to ktoś inny.
ja nie mówię, że używanie programów jest złe ale już zlecanie komuś policzenia...wstyd i powinni się wstydzić tacy absolwenci. i Ty napisałaś, że Ty wiesz jak policzyć ale Ci nie potrzebne, widzisz różnicę? Autorka nie wie a co zabawniejsze jej promotor też a tacy magistrzy to nie magistrzy tylko...no.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 08:43   #9
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: pomoc w obliczeniu chi kwadrat- korelacja- praca mgr błagam

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
ja nie mówię, że używanie programów jest złe ale już zlecanie komuś policzenia...wstyd i powinni się wstydzić tacy absolwenci. i Ty napisałaś, że Ty wiesz jak policzyć ale Ci nie potrzebne, widzisz różnicę? Autorka nie wie a co zabawniejsze jej promotor też a tacy magistrzy to nie magistrzy tylko...no.
Żeby wyjaśnić to zjawisko, trzeba by się cofnąć do zamierzchłych czasów szkoły średniej albo i gimnazjum/późnej podstawówki, kiedy to matematyka zaczęła być uznawana za wiedze tajemną, a liczenie najprostszych rzeczy urastało do miana talentu :P
Statystyka jest prosta i matematyka też, ale dobry nauczyciel w liceum jest w stanie naprodukować więcej genialnych studentów polibudy, niż niejeden magik Nagle okazuje się, że w klasie sami geniusze, a tak naprawdę geniusz jest jeden - dobry pedagog.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 08:47   #10
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: pomoc w obliczeniu chi kwadrat- korelacja- praca mgr błagam

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Żeby wyjaśnić to zjawisko, trzeba by się cofnąć do zamierzchłych czasów szkoły średniej albo i gimnazjum/późnej podstawówki, kiedy to matematyka zaczęła być uznawana za wiedze tajemną, a liczenie najprostszych rzeczy urastało do miana talentu :P
Statystyka jest prosta i matematyka też, ale dobry nauczyciel w liceum jest w stanie naprodukować więcej genialnych studentów polibudy, niż niejeden magik Nagle okazuje się, że w klasie sami geniusze, a tak naprawdę geniusz jest jeden - dobry pedagog.
zgadzam się w 100% ale tak czy siak uważam, że trzeba wkładać własną pracę, dobry nauczyciel to nie wszystko, na siłę nie wepchnie człowiekowi wiedzy do głowy.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-16 09:47:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.