Bieżnik na stół weselny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-19, 19:42   #1
camcia:)
Raczkowanie
 
Avatar camcia:)
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 37

Bieżnik na stół weselny


Cześć dziewczyny! Po przeszukaniu kilometrów internetu, postanowiłam zwrócić się do Was o pomoc. Otóż poszukuję wypożyczalni w której będę mogła wypożyczyć bieżniki na stoły weselne. Stoły są długie, podłużne, więc bieżniki albo powinny być z rolki albo będę je jakoś łączyć. Sęk w tym, że nigdzie nie mogę znaleźć takiej wypożyczalni z normalnymi bieżnikami. Nie chcę żadnej organzy i świecących materiałów, nie chce też ostatnio popularnej juty bo nie robię wesela w stylu stricte rustykalnym. Zależy mi na bieżniku materiałowym w kolorze jasnoszarym (ciepły odcień). Coś takiego jak na zdjęciu - choć wiem, że na zdjęciu to chyba len jest - czyli droga sprawa. Wiecie gdzie mogłabym coś takiego znaleźć? Ewentualnie może kupić w jakiejś hurtowni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg detail-leafy-branches-tied-to-the-end-of-the-table-runner.jpg (69,2 KB, 40 załadowań)
camcia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 16:06   #2
SchwarzOhneZucker
Raczkowanie
 
Avatar SchwarzOhneZucker
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 116
Dot.: Bieżnik na stół weselny

A brałaś pod uwagę wykorzystanie tiulu? Można go kupić na rolce więc nada się nawet na bardzo długie stoły. W kolorze jasnoszarym ze spokojem coś powinnaś dostać
SchwarzOhneZucker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-18 17:06:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.