Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI - Strona 55 - Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych mam i tatusiów - przed porodem, planujemy dziecko , czekamy na dziecko, będę mamą, chcę być mamą

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 14:19   #1621
pannaanna_87
Wtajemniczenie

Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Zrobilam moje pierwsze zamowienie na ali. Zobaczymy
.1493385501035.jpg

Dodalam karte i teraz mam czekac 24h czy przyjmna platnosc? A pozniej jakby co gdzie to monitorować i zakladac spor..pojawi sie to w tej zakladce moje zamowienia??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 14:21   #1622
daiquiricubano
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
.Załącznik 7041251

Dodalam karte i teraz mam czekac 24h czy przyjmna platnosc? A pozniej jakby co gdzie to monitorować i zakladac spor..pojawi sie to w tej zakladce moje zamowienia??

Ale cuda 😍 ale lepiej nie pokazuj więcej, bo się skuszę a tego nie chce

daiquiricubano jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 14:22   #1623
mmona24
Zakorzenienie

GG do mmona24

Cytat:
Napisane przez kalina198 Pokaż wiadomość
Vela, ja sie obawialam tego, ze ide i rodze przez cc i dziecko nie jest gotowe. Rozmawialam z lekarzami... Uspokoili mnie. Oni nie widza w tym nic zlego wrecz przeciwnie, maja przeogromna praktyke.
Pytalam, czy to nie bedzie nagle itd. Ale lekarz mi powiedzial: bezpieczenstwo matki i dziecka jest najwazniejsze.
Powtorzyl: matki i dziecka i dodal w takiej kolejnosci!!! Byl stanowczy.
Jestem przekonana, ze to cc to wlasnie po to by cos zlego sie nie zadzialo a moje dziecko speawnie wyszlo.
Po jednym porodzie cc, zaleca sie kolejne cc... Ale nikogo nie zmusza: mowia, moze pani probowac. Probowac, co nie znaczy ze to sie uda... A co jak nie?

Moim zdaniem podjelas sluszna decyzje. Postapilabym tak samo. Nie wyobrazam sobie ryzykowac zdrowia dziecka. Tak masz juz pewne bezpieczenstwo.
Naprawde cc planowane wyglada duzo inaczej niz nagle, w stanie zagrozenia zycia (bylam przy jednym i przy drugim na praktykach). Lekarze sa opanowani, wszystko robia bez pospiechu, wszystko jest pod kontrolą

Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 14:26   #1624
malinka9191
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
No i wylądowałam na oddziale wczoraj wieczorem miałam delikatne plamienia a po nocy się nasilily, więc nie czekałam dłużej tylko z rana przyjechałam. Póki co mój gin tylko mnie zbadal i leżę pod ktg a później mam mieć usg bo teraz wszyscy lekarze robia jakieś operacje.
Ojrj trzymaj sir
Wiem ze Ci ciezko teraz bo cora w domu zostala, alr ma dobra opieke napewno a i Toba die teraz dorbze zajma.
Cytat:
Ja mam wiadro do kapieli z holandii, kosztowalo 10 e... Wiec chyba musisz kupowac jakies wypasione (ale co ma byc wypasione we wiaderku😏?).

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Anka, ty to jestes😂

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Ania, uwierz mi, ze nie chcesz byc nawet przy 1 kluciu swojego dziecka. Nie wyobrazam sobie dac pokluc malucha jednego dnia 4 razy... Oj nie!

Ja wylam razem ze Stasiem, to okropne.
W teori 4 a jedno to moze byc nic...

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Daga, ja tez mam ciuchy w koszyczkach.
😁 tak jak ty.

Dla mnie kazde szczepienie to stres i tragedia. Na szczesxie zostalo corci 1.

Ale.za chwile znow sie z mlodsza zaczna.
Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
Ja tam zawsze jestem tego zdania, że lepiej jechać i się przekonać że niepotrzebnie niż o jeden raz za mało

dokladnie

Cytat:
Ja poprostu tych szczepien nie ogarniam
Migotek no teoretycznie pierwsza a kazda z nas moze dopasc szybciej

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

A pytanie jakie czujecie ruchy 32..33 tc? Ja czasem oplywowe..ale czasem dalej takie solidne kopniaki z roznych stron a czasem takie dzikie ruchy ze caly brzuch chodzi..

moja od chyba 2 dni pcha sie strasznie pod zebra z jednej strony. Co ja przepchne to za chwile znow mi tam stope wpycha..

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Rozchodziłam to kłucie. Teraz tylko standardowo spojenie piecze. Młody dziś tak strasznie szaleje. Nie wiem czy to nie jakiś nerwoból, bo ostatnio trochę stresów miałam.
moze Ci gdzies Maly uciskal. Mi tak czesto uciska na nerwy mMala.wlasnie.
Stary Dzisiaj, 14:27   #1625
mmona24
Zakorzenienie

GG do mmona24

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
nam o wiesiołku mówiła żeby nie kupować tego za nie wiadomo jaką cenę bo to taki sam jak ten tańszy. I żeby brać większe ilości a taniej bo jednak trochę tego idzie

przy staraniach to może o trochę inne działanie chodziło, dla tego doustne. Teraz to ma być poślizg w sumie

miałam pisać o burakach ale dziewczyny już mnie ubiegły

oby było dobrze, opiekę masz to trochę możesz odetchnąć. A córcia sobie poradzi, teraz musisz też myśleć o drugim maluszku

Ja po wizycie w szpitalu. Na fb pisałam już, że Matyldę poznamy 25 maja. Gdyby 26 nie był to piątek to rodziłąbym wtedy.
W czwartki mojego lekarza z założenia tam nie ma, ale może będzie kogoś zastępował, kto to wie Ten z którym rozmawiałam był mega miły, uspokajał, że wszystko będzie dobrze, żeby się nie przejmować, bo po co niepotrzebny stres.

17 maja mam spotkanie z anestezjologiem.
24 maja mam na 8 rano pojawić się na oddziale. I chyba ten czas oczekiwania będzie najgorszy.

Ogólnie to zajrzałam na oddział położnicy, jaka tam cisza i spokój Żadne dziecko nie płakało.
Raz się spięłam i poleciały mi łzy, jak przewozili dziewczynę po cięciu taką na płasko pod kroplówką, masakra

Ale dzisiaj już humor mam ok. Będzie co ma być. Wyryczałam się, ochłonęłam. No trudno, nie zaryzykuję bezpieczeństwa dziecka dla mojego widzimisię.
Bardzo dobre nastawienie👏
Ja w glebi ducha mialam malutka iskierke nadziei ze moja mala sie nie obroci glowka w dol😁 wtedy mialabym cc z przyczyny niezaleznej ode mnie i nie wiem czy nie odetchnelabym a tak malutka juz spakowana na walizkach sobie czeka😁

Wymieniam się

Bloguje
Stary Dzisiaj, 14:27   #1626
ewelinka2311
Zadomowienie

Cytat:
Dzięki za rozpiske. Wlansie mam podobna. Czyli ile tych szczepionek 5w1 trzeba kupic?nam mowila 3 ale z moich obliczen..4 a jak jest samo na b to na nfz czy tez sie kupuje? Tego nie ogarniam

wychodzi że w 1 roku 3 + po 16 miesiacu czwarta

wiesz co, mam rozpiske w notesie, ale nie kapuję jej, rety ja i moje skróty myślowe :p

ale wychodzi mi tak, że na nfz wzw b jest darmowe, w 6w1 już jest w cenie a w 5w1 trzeba dokupić.
Ale równie dobrze mogę się mylić bo serio nie ogarniam moich notatek. Będę się wzystkiego dowiadywać już po porodzie na wizycie przed szczepieniem, albo niech mi to położna środowiskowa tłumaczy
ewelinka2311 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 14:28   #1627
pannaanna_87
Wtajemniczenie

Dzięki Arletka. Zobaczymt kiedy dojdzie.. Zamowilam od jednego sprzedawcy z myślę dosc fajnymi opiniami. Ma jakas korone..duzo opinii i obserwujacych. Mam nadzieje..ze wszystko zrobilam dobrze

Stary Dzisiaj, 14:30   #1628
malinka9191
Zakorzenienie

Cytat:
.Załącznik 7041251

Sliczne

Najczesciej platnosc przechodzi szybciej niznte 24h.
Przyjdzie Ci na e maila ze platnosc przeszla. Mozesz dostac od chinczyka info ze wysylaja i dziekuja za zakuoy bo niektorzy pisza.

Tak, tak pojawi Ci sienwszystko w zamowieniach bedzie tam odliczac dni czasu ochronnego i pokaze tez sledzenie przesylki.

Janwlasnie bede zakladac spor chyba jutro :/

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Dzięki Arletka. Zobaczymt kiedy dojdzie.. Zamowilam od jednego sprzedawcy z myślę dosc fajnymi opiniami. Ma jakas korone..duzo opinii i obserwujacych. Mam nadzieje..ze wszystko zrobilam dobrze

Doczytalam wczoraj o tej koronienz ciekawosci. To jest jakby najwyzsza i najlepsza opiniandla sklepu
Stary Dzisiaj, 14:32   #1629
mmona24
Zakorzenienie

GG do mmona24

Cytat:
Dziewczyny, ja nie wiem czy dziś na IP nie pojadę. Od rana mnie kłuje z przerwami w lewym boku. Mały się rusza jak szalony, ale ciągle czuję ten ból. Czekam na męża.
Oj lepiej jechac i sprawdzic, bedziesz spokojniejsza

Wymieniam się

Bloguje
Stary Dzisiaj, 14:32   #1630
ewelinka2311
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
Znalazłam jakiś artykuł, gdzie przeliczono, ile rtęci i aluminium jest w konkretnej szczepionce. Może coś pomoże 😉 choć znając temat to wiem, że w tym aspekcie nic nie jest proste i jednoznaczne 😉

http://mamapediatra.blog.pl/?p=585

dzięki za link
rtęć jest niebezpieczna, ale z drugiej strony jakby były to tak wielkie dawki to nie dopuściliby tych szczepionek
Stary Dzisiaj, 14:51   #1631
pannaanna_87
Wtajemniczenie

Malinka o to wybrałam najlepszego sprzedawce na poczatek 😂💪 nic to bede czekala i dam znac jak dojda. Dzieki za wyjasnienie.

Eh ja tez bede dopytywac o tych szczepionkach na wizycie poloznych bo tera wiem ze nic nie wiem 😂😒

Stary Dzisiaj, 14:52   #1632
VelaLuca
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez daiquiricubano Pokaż wiadomość
Ja mam to samo zdanie - lakarz jest bardziej za cc, bo takie jego wykształcenie jakby. Do tego właśnie w wielu krajach biznes kwitnie, wiec się częściej zaleca. Położne za to bardziej są za natura, bo tego się uczą. Nie mam nic przeciwko cc na życzenie, bo skoro można zrobić sobie nos czy cycki to czemu nie wybierać formy porodu, ale i tak mnie trochę przeraza ta medykalizacja porodów.

Myślę identycznie, lekarz będzie za CC i będzie mówił że to najbezpieczniejsza opcja, no bo co ma powiedzieć, z tego żyje przecież, to jego profesja, a położna będzie za SN, bo to sama fizjologia i tak wymyśliła to matka natura.
Tu zawsze będzie spór i nie ma co przekonywać na siłę do jednego czy drugiego.

Pewnie się naraże teraz, ale jedyna różnica dla mnie jaką widzę w SN i CC to poród i operacja. Gdybym miała cesarkę, to nie powiedziałabym że urodziłam przez cięcie, to operacja na otwartym brzuchu, ze znieczuleniem, anestezjologiem, przecinaniem powłok, itd. Urodzić można naturalnie albo mieć cesarkę, w tym tylko jest dla mnie różnica.

Cytat:
Rozchodziłam to kłucie. Teraz tylko standardowo spojenie piecze. Młody dziś tak strasznie szaleje. Nie wiem czy to nie jakiś nerwoból, bo ostatnio trochę stresów miałam.
Dobrze że ten ból minął. Odpoczywaj!

Cytat:
Napisane przez starry_eyes Pokaż wiadomość
Ja też brałam 6 tabletek magnezu, a od tego tygodnia (35tc) zeszłam do 4
To może po tym 35 tc coś mi wykreśli z mojej długiej listy leków, zobaczymy

Cytat:
w sumie pampersy to nie taki zły pomysł, ale nie wiem ile on teraz waży
Zaptaj jaki rozmiar pampersów używają i już będziesz wiedzieć wszystko
I zrobiłabym z tych pampersów tort. Prezent praktyczny i ładny zarazem My zawsze na chrzest dajemy jako dodatek do koperty albo biżuterii właśnie taki tort

Stary Dzisiaj, 15:01   #1633
Daga825
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Myślę identycznie, lekarz będzie za CC i będzie mówił że to najbezpieczniejsza opcja, no bo co ma powiedzieć, z tego żyje przecież, to jego profesja, a położna będzie za SN, bo to sama fizjologia i tak wymyśliła to matka natura.

Pewnie się naraże teraz, ale jedyna różnica dla mnie jaką widzę w SN i CC to poród i operacja. Gdybym miała cesarkę, to nie powiedziałabym że urodziłam przez cięcie, to operacja na otwartym brzuchu, ze znieczuleniem, anestezjologiem, przecinaniem powłok, itd. Urodzić można naturalnie albo mieć cesarkę, w tym tylko jest dla mnie różnica.

I zrobiłabym z tych pampersów tort. Prezent praktyczny i ładny zarazem My zawsze na chrzest dajemy jako dodatek do koperty albo biżuterii właśnie taki tort

To ładny i praktyczny prezent zawsze można kupić też sporo większe pieluchy i będą na zaś

Daga825 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 15:01   #1634
VelaLuca
Zadomowienie

Cytat:
.Załącznik 7041251

Jakie ślicności Blankę bym w to ubrała

Pisałyście o obwodach główek i tak sprawdziłam z ciekawości, moja ma obecnie 28,5 cm - to niewiele chyba.
Malutki móżdżek po tatusiu
Stary Dzisiaj, 15:10   #1635
ewelinka2311
Zadomowienie

Cytat:
Malinka o to wybrałam najlepszego sprzedawce na poczatek 😂💪 nic to bede czekala i dam znac jak dojda. Dzieki za wyjasnienie.

Eh ja tez bede dopytywac o tych szczepionkach na wizycie poloznych bo tera wiem ze nic nie wiem 😂😒

no właśnie , za szybko teraz coś myśleć, potem i tak się zapomni połowę:p

Cytat:

świetny taki tort, bardzo mi się podobają. Pomyślę jeszcze, zobaczę co w sklepach u sibeie znajdę. Pieluchy to w sumie na spokojnie mogę kupić we wtorek w razie czego

Cytat:
Jakie ślicności Blankę bym w to ubrała

Pisałyście o obwodach główek i tak sprawdziłam z ciekawości, moja ma obecnie 28,5 cm - to niewiele chyba.
Malutki móżdżek po tatusiu
Pamięta, nie liczy się wielkość :p

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
.Załącznik 7041251

ja się bronię przed ali rękami i nogami a Ty takie cudne rzeczy wrzucasz
Stary Dzisiaj, 15:19   #1636
pannaanna_87
Wtajemniczenie

Juz nawet nie napisze..jakie cuda sa dla dziewczynek. U nas niema takich stylowych rzeczy.. Jak dzis smyka przegladalam to nic mi sie nie podobalo..ale szkoda ze te rozmiary na ali sa blizej nie okreslone. Zobaczymy

Stary Dzisiaj, 15:22   #1637
pannaanna_87
Wtajemniczenie

1493389322419.jpg

Stary Dzisiaj, 15:25   #1638
malinka9191
Zakorzenienie

Cytat:
no właśnie , za szybko teraz coś myśleć, potem i tak się zapomni połowę:p

świetny taki tort, bardzo mi się podobają. Pomyślę jeszcze, zobaczę co w sklepach u sibeie znajdę. Pieluchy to w sumie na spokojnie mogę kupić we wtorek w razie czego

Pamięta, nie liczy się wielkość :p

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

ja się bronię przed ali rękami i nogami a Ty takie cudne rzeczy wrzucasz
Ali uzaleznia :p

Sama sie o tym przekonalam.
Stary Dzisiaj, 15:36   #1639
mmona24
Zakorzenienie

GG do mmona24

Cytat:
Napisane przez zielonymigotek Pokaż wiadomość
Co do szczepionek - my tradycyjnie szepić będziemy na NFZ. No i do tego dojdą darmowe pneumokoki.

Moim zdaniem zabawki nie są dobre na chrzest. Dzieciaczek siostry dostał mnóstwo zabawek z czego może zostały odpakowane tylko dwa pudełka. Więc na taką okazję to najlepsza jest pamiątka zdjęciowa lub koperta.
Zalezy od kogo. Od znajomych moim zdanie bedzie ok

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Bon do jakiegoś smyka czy hm też się na pewno wykorzysta i to bardzo praktyczne bo kupią co będą chcieli

Spódnica jest chyba sukienka ale niewiele trzeba żeby była spódnica. Tylko muszę broszke ozdobna odpruc. Nie wiem czy te koraliki zostawię bo hałasuja. Bardzo lubię długie spódnice a ta jest mega milutka- turecka bawełna.

Bluzkę wzięłam z myślą o karmieniu. Bo jest dwuwarstwowa. Jao ta warstwę od spodu skróce to spod do góry wierzch na dół i cycki na wierzchu a w miarę dyskretnie

Wzięłam body bo takie żywe kolory to zadkosc. Taki trochę retroi jestem zauroczona w takich spodenkach ba szelkach. Mam nadzieję że będą praktyczne. Te dżinsowe są takie cienkie i miękkie więc powinny być ok.
Czapeczki wiem że pewnie nie będziemy nosić ale te uszka takie słodkie ;p

Spodenki dla koleżanki.
No i ręcznik ;p jeden mniej do kupienia a fajny bawełniany. Za 13 zł to można szaleć czasem ;p

Powinnam doliczyć 3 zł bo chleb zostawiłam. Mam nadzieję że chociaż ktoś zje ;p
Załącznik 7041106

Załącznik 7041101

Fajne zakupy😉 i jeszcze za ta cene👍

Wymieniam się

Bloguje
Stary Dzisiaj, 15:42   #1640
kalina198
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
Odnośnie kikuta to nie wiem czy można moczyć czy nie , ale na swoim wykładzie pani dr Mówiła, że bardzo często na oddział trafiają dzieci ze zgniłym kikutem. Więc trzeba suszyc, suszyc, suszyc. Mówiła , że raz trafiła pani z dzieckiem właśnie ze zgniłym kikutem - podobno nie kąpała go przez 2 tyg ze względu na pępek a jak Pierwszy raz wykąpała to zgnił😨 ii jeszcze miała do siebie żal, że wykąpała a mogła jeszcze zaczekać😂. Melce ten kikut odpadł już w szpitalu. Ja jej po kąpieli psiknełam octeniseptem i wysuszyłam. Teraz pewnie będzie inaczej.

Dlatego warto kupic dermatol. Taki proszek... Zapobiega slimaczeniu sie kikuta. A jak bedzie cieplo to wiecie jak bakterie sie mnoza.

kalina198 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 15:50   #1641
Daga825
Wtajemniczenie

Cytat:
Dlatego warto kupic dermatol. Taki proszek... Zapobiega slimaczeniu sie kikuta. A jak bedzie cieplo to wiecie jak bakterie sie mnoza.

A jak to się stosuje? Bo się nie zetknelam z tym, ale może bym zamówiła przy okazji

Daga825 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 16:01   #1642
VelaLuca
Zadomowienie

Cytat:
Pamięta, nie liczy się wielkość :p[COLOR="Silver"]
No w tym przypadku akurat nie

Cytat:
Stary Dzisiaj, 16:03   #1643
ewelinka2311
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez malinka9191 Pokaż wiadomość
Ali uzaleznia
Sama sie o tym przekonalam.
Dla tego nie wchodzę tam nigdy bo jak zamówię chociaż raz to już popłynę zupełnie

Stary Dzisiaj, 16:08   #1644
mmona24
Zakorzenienie

GG do mmona24

Cytat:

Dzieki Tobie juz kupilam😁

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
A jak to się stosuje? Bo się nie zetknelam z tym, ale może bym zamówiła przy okazji

To jest taki zolty proszek zasypuje sie ranke i juz😉 super nawet dla doroslych a kosztuje grosze

Wymieniam się

Bloguje
Stary Dzisiaj, 16:18   #1645
kalina198
Zadomowienie

Cytat:

Nakladasz na patyczek kosmetyczny i przecierasz, posypujesz kikuta. Ma sie pewnosc ze bedzie suchy.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Arleta, w klinice w ktorej rodze to lekarz odbiera porod... Wiec dla niego czy sn czy cc, nie ma znaczenia. Na nic mnie nie namawiali w pierwszej ciazy, bo ja chcialam rodzic naturalnie i do tego dazylismy z lekarzem ale wyszlo inaczej. Spotkalam tam osoby, ktore rodzily sn i lekarz bardzo pomogl gdy zabraklo sil podczas 1 porodu, ale drugi dziewczyna wybrala inny bo nie miala sily przec i bala sie powiklan. Albo u kobiety ktora miala ogromna przerwe miedzy porodami (pierwszy to przez cc) moj lekarz odebral jej naturalny porod.
Wiem, co mowia i wiem z kim mam tam doczynienia. Wiem, tez ze jak mowia, ze bezpieczny dla mnie bedzie POROD przez cesarskie ciecie to maja racje. I wyglada on inaczej niz ten na nfz. Wykonuje sie inne ciecie, niestandardowe, nie szarpie sie tak rany itd.
Nie wazne, kazdy ma swoje zdanie. Niekoniecznie sluszne jezeli go to nie dotknelo osobiscie.
No i po cos ci lekarze sa ginekologami poloznikami... Tam gdzie rodze faktycznie nimi sa, nie oddaja wszystkiego pielegniarce poloznej.

kalina198 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 16:32   #1646
paula.cw
Wtajemniczenie

Cytat:
W szpitalu gruzlica i wzw b ale ze po 2 miesiacach trzeba znowu ogolnie to sie czesto powtarza. Ja mam skserowana rozpiske kiedy co w jakim miesiacu co zrobie fote i wstawie na fb

Czas się zainteresować tymi szczepionkami. Wydaje mi się że jak się będzie szczepić 6w1 to można zrezygnować z WZW b w szpitalu bo to chyba nie potrzebna dodatkowa dawka.
A 5w1 od 6w1 różni się właśnie tym że w 6w1 jest WZW dodatkowo.
Dziwi mnie trochę to że nie można tutaj zmienić. Bo czytałam o przypadkach gdzie nie było na rynku 6w1 i szczepiono 5w1 plus WZW osobno. Muszę sobie to sama rozpisać to ogarnę lepiej

Cytat:
.Załącznik 7041251

Śliczne rzeczy. Ja się ciuchów z alie boję że względu na rozmiary ale na pewno kiedyś będę zamawiać bo rzeczywiście wzory mają super. Daj znać jak przyjdzie.

W zakładce zamówienia masz wszystkie informacje. O statusie i o tym ile jeszcze jest chroniona

Ja dzisiaj zaczęłam pakowanie. Miałam torbę sportowa wziąć ale musiałabym bardzo upychac więc większą biorę. Jeszcze pomyślę o walizce od mamy. Najwyżej przepakuje bo w sumie łatwiej byłoby się zabrać. Sporo tego wszystkiego. Prawie wszystko mam. Ciuszki na razie 50 i 56 spakowalam 5 kompletów... zrobiłam sobie listę co trzeba dopasować i to na torbie będę trzymać bo nie wszystko da się przed spakować.
AA majtki pakowalam i okazało się że małe są.... wzięłam M. Jednorazowe zatrzymały się na połowie uda a wielorazowe na samej górze:p chuba XL muszę kupić żeby były wygodne ;p

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 16:34   #1647
ewelinka2311
Zadomowienie

Jest kolejny plus mojej cesarki. Spojenie mi nie pójdzie, bo od kilku dni znowu daje mi w kość. Juz by sobie odpuściło

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (3 użytkowników i 2 gości)
Qnegunda, Mystic Shine, VelaLuca
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości