Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-07, 11:18   #61
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

To mój stwór
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16265831_1864393087139125_5501808514793660467_n.jpg (57,9 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170204_104153.jpg (92,7 KB, 73 załadowań)
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:22   #62
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Konwalia, Ty chyba pisałaś, że masz podgrzewacz i nie używasz? Jaki masz? Nie chcesz go odsprzedać?

Niestety chyba będę zmuszona do podawania mm... Lilka od 2 tyg przybrała 100g.
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:24   #63
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Sandra, jaki slodziak! I jakie ma długie rzęsy!
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:29   #64
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Sandra, jaki slodziak! I jakie ma długie rzęsy!
Dziękujemy no rzęsy ma jak laleczka bardzo długie

U spałam go w końcu jak zwykle musiałam do domu targać gondolę i kołysać aż panele skrzypią nigdzie indziej nie zaśnie a jak spać chociaż na chwilę nie pójdzie to jest masakra strasznie nie dobry
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:37   #65
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
Konwalia, Ty chyba pisałaś, że masz podgrzewacz i nie używasz? Jaki masz? Nie chcesz go odsprzedać?

Niestety chyba będę zmuszona do podawania mm... Lilka od 2 tyg przybrała 100g.
A była sprawdzana pod kątem refluksu? Koleżance córcia nie przybierała, chociaż ciągle na cycku i okazało się, że to refluks.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:39   #66
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Sandra- słodziak!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:54   #67
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Megula, a jak wyglada ta wysypka? Jest na całym ciele czy e plackach? Pytam, bo Klara tez ma takie suche miejsca. Chociaż zauważyłam to tez u siebie na ramionach, wiec może to po prostu ogrzewanie...
Ja mam tak samo, Ali już przeszło ale ja mam trochę na przedramionach
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 11:54   #68
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Kill me kill me!!!!! Te dzieci mnie wykończą!!!! Mała co godzinę wyje w nocy.... a w dzien cały czas spi..... Z sie chyba od niej zaraziła wyciem bo musiałam dzisiaj do niej 3 razy chodzic.....to piciu, to siku...... MASAKRA!!!!
Gosia-jak ja cie kobieto rozumiem!!!! Cały czas po pracy jest tylko-siku, jesc, bawic sie, śpiewaj mama- nie śpiewaj mama, chodź mama-nie chodź mama.....
Ide dzisiaj do fryzjera-juhuuuu-normalnie ide 1 raz od 9 mies.... kumpela sie smieje ze jak w ciazy czeka sie na dziecko to ja czekałam na fryzjera
Sandra-super ze jest lepiej!!! Kibicuje ci z całego serca a co do tz-kochana-jestes jeszcze młodziutka, całe zycie przed toba-jak ci sie nie układa z nim-to go zostaw-znajdziesz lepszego towarzysza-spójrz na Styske- jeszcze nie jednemu facetowi zawróciła w głowie..... ehhh jakby człowiek chciał miec te dwadziesciakilka lat.....



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:55   #69
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Dzięki dziewczyny za info odnośnie BabyBjorn. Docelowo mam w planach Tulę, ale nosidło było tanie 15zł, więc traktuje je jako testowe czy Olga da się w nie zapakować.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 11:58   #70
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Bluegirl-ja mam nosidło babybjorn-dostałam od siostry-nosiłam w nim moja Z a siostra swoje 2 córy-i ja sobie je bardzo chwale....... nigdy żadna nie miała problemów.... a w usa to jest nr 1 dla niemowląt od urodzenia.... wiec nie wiem....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:03   #71
EveryGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 408
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Witam na nowym wątku u nas noc całkiem udana dokarmiłam ją na śpiocha o 23, pobudki o 2 i o 5 na jedzenie. Koło 6 też się obudziła, ale tylko puściła bąka i zasnęła dalej i tak wstałyśmy o 9:30 da się żyć

Sandra ślicznego masz synka. Fajnie, że już się lepiej czujesz, przykro mi tylko, że z TŻem się psuje, do tej pory jak o nim pisałaś to raczej odnosiłam wrażenie, że to fajny facet i stara się pomóc jak może.

Justyna witaj z nami, napisz coś więcej

Dziewczyny z zębatymi maluchami - jak to u Was wyglądało? Zosia już w tamtym tygodniu była marudna i nie chciała jeść, a od wczoraj jakaś masakra, w ciągu dnia ma co jakiś czas ataki płaczu tak z niczego, potem jakby zapomina i za jakiś czas znowu ryk. Nie ma zaczerwienionych dziąseł, ale są takie jakby szersze. Slini się na potęgę i pakuje wszystko do buzi, ale tak ma już od miesiąca, więc już sama nie wiem... Myślicie, że to mogą być zęby? Jak długo to może trwać?
EveryGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 12:04   #72
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ana, a czymś smarowas? Jadłas nabiał?
Inka, biedna Ty
EveryGirl, moja tez się slini. Jak położę ja na brzuszku to pod nią robi się kałuża ale nic jeszcze nie idzie.

Wczoraj znowu zrobiłam zakupy online w Piotrze i Pawle. Dzisiaj pan przyniósł mi reklamówki pod drzwi, zapłaciłam u niego karta żyć nie umierać. Nie muszę się z Klarą tłuc po sklepach na większe zakupy.

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2017-02-07 o 12:05
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:07   #73
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Dziewczyny-muszę sie jakos zmotywować do biegania i basenu....stwierdziłam ze sobie sprezentuje smartwatch..... ktoś moze cos poleca???



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:18   #74
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Dla mnie za małe. Juz w smartfonie ledwo się wyrabiam i nie trafiam w klawisze
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:20   #75
28Justyna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 25
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

11 listopada przez cesarskie cięcie przyszedł na świat mój kochany skarb Antoś, był malutki, bo ważył tylko 2860, ale teraz, mając prawie trzy miesiące waży ponad 6 kg☺ od przeszło miesiąca przesypia mi całą noc, tyle że ja go kładę spać na noc dopiero o 22, a budzę o 7. Czasami wierci się w nocy, ale wtedy wstaję, daję mu smoka albo chowam rączki i śpimy dalej☺ do tej pory nie było z nim żadnego problemu, ale od jakichś dwóch tygodni zachowuje się dziwnie przy piersi. Poje 5 minut, odrywa głowę i płacz, nawet nie chce na pierś znowu spojrzeć😢 dlatego od pewnego czasu dostaje mm i pewnie niedługo całkiem na nie przejdziemy. Może któraś z Was tak miała i może wiedzieć, o co chodzi mojemu dziecku?
28Justyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:25   #76
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Justyna u nas tak było-w zasadzie jest do teraz-pociekła kilka sekund.... potem wycie.... a potem znowu sie przeprasza z cycem i je.... w zasadzie-każda z nas miała tak z dzieckiem.... moze byc jeszcze kryzys laktacyjny u ciebie.... nie poddawaj sie!!! Ściągaj laktatorem zeby ci nie zanikło i karm moze butelka a co jakis czas przystawiaj.......



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:31   #77
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez EveryGirl Pokaż wiadomość
Witam na nowym wątku u nas noc całkiem udana dokarmiłam ją na śpiocha o 23, pobudki o 2 i o 5 na jedzenie. Koło 6 też się obudziła, ale tylko puściła bąka i zasnęła dalej i tak wstałyśmy o 9:30 da się żyć

Sandra ślicznego masz synka. Fajnie, że już się lepiej czujesz, przykro mi tylko, że z TŻem się psuje, do tej pory jak o nim pisałaś to raczej odnosiłam wrażenie, że to fajny facet i stara się pomóc jak może.

Justyna witaj z nami, napisz coś więcej

Dziewczyny z zębatymi maluchami - jak to u Was wyglądało? Zosia już w tamtym tygodniu była marudna i nie chciała jeść, a od wczoraj jakaś masakra, w ciągu dnia ma co jakiś czas ataki płaczu tak z niczego, potem jakby zapomina i za jakiś czas znowu ryk. Nie ma zaczerwienionych dziąseł, ale są takie jakby szersze. Slini się na potęgę i pakuje wszystko do buzi, ale tak ma już od miesiąca, więc już sama nie wiem... Myślicie, że to mogą być zęby? Jak długo to może trwać?
No bo tak jest to dobry ojciec, zawsze pomaga przy Marcelu ale to jego obowiązek skoro chciał dziecko to niech się nim zajmuje na równi ze mną po to mały ma oboje rodziców. Niestety między nami się popsuło a zostawić go nie mogę bo mi rodzina tego nie wybaczy oni maja go za nie wiadomo kogo zwłaszcza moja matka która go uwielbia. Ciągle słyszę, że mam nie być suk.ą i nie rozwalać rodziny, są gorsi itd. Poza tym on dziecko mi zabierze już mnie straszył niejednokrotnie a ma tą przewagę, że się leczę i żaden sąd mi nie da dziecka. Prawda jest taka, że dla niego istnieje tylko praca i dziecko. Ja ciężko zasuwam całymi dniami z dzieckiem na rękach zawsze jest czysto w domu, pranie robię codziennie, składam mu chowam do szafki, zakupy zawsze zrobione z obiadem czekam do wieczora mimo iż jestem głodna żeby on zjadł ciepły a wczoraj wieczorem kazałam mu umyć kubek za sobą bo ja myje stertę garów codziennie a on nie robi nic to powiedział do mnie "a co ty niby robisz nic nie robisz" to mu puściłam wiązankę a dzisiaj rano udaje głupka, że nic się nie stało i w ogóle on nic nie mówił.

Czuję się jak służąca uwięziona w wierzy nie mająca prawa do swojego życia i przyjemności. Tylko rób przy dziecku usługuj jemu i nawet dziękuję nie usłyszę. I nie rozmowy nic nie dają a dziecku nie chce zabierać ojca. Ciężko mi uwierzyć jaka ja byłam w nim zakochana, nie wiem czy to kryzys czy co mam wrażenie, że go nie kocham i wprost marzę o życiu bez niego. Za szybko się zdecydowałam na dziecko albo nie nacieszyłam się związkiem jak mówiła to moja psycholog albo go nie poznałam stąd teraz problemy.

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez 28Justyna89 Pokaż wiadomość
11 listopada przez cesarskie cięcie przyszedł na świat mój kochany skarb Antoś, był malutki, bo ważył tylko 2860, ale teraz, mając prawie trzy miesiące waży ponad 6 kg☺ od przeszło miesiąca przesypia mi całą noc, tyle że ja go kładę spać na noc dopiero o 22, a budzę o 7. Czasami wierci się w nocy, ale wtedy wstaję, daję mu smoka albo chowam rączki i śpimy dalej☺ do tej pory nie było z nim żadnego problemu, ale od jakichś dwóch tygodni zachowuje się dziwnie przy piersi. Poje 5 minut, odrywa głowę i płacz, nawet nie chce na pierś znowu spojrzeć😢 dlatego od pewnego czasu dostaje mm i pewnie niedługo całkiem na nie przejdziemy. Może któraś z Was tak miała i może wiedzieć, o co chodzi mojemu dziecku?

Mój tak ma od rana tylko jest na butli ciągnie 2-3 razy a zaraz taki krzyk, że nie idzie go uspokoić ani zmusić do jedzenia dalej tym sposobem o 5 rano jadł ostatni raz a do teraz praktycznie nic nie wiem czy to zęby czy skok
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:40   #78
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Wklejam mojego jogina takie ćwiczenie nam wskazała pani doktor IMG_3062.jpgIMG_3066.jpgIMG_3065.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 12:49   #79
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez 28Justyna89 Pokaż wiadomość
11 listopada przez cesarskie cięcie przyszedł na świat mój kochany skarb Antoś, był malutki, bo ważył tylko 2860, ale teraz, mając prawie trzy miesiące waży ponad 6 kg od przeszło miesiąca przesypia mi całą noc, tyle że ja go kładę spać na noc dopiero o 22, a budzę o 7. Czasami wierci się w nocy, ale wtedy wstaję, daję mu smoka albo chowam rączki i śpimy dalej do tej pory nie było z nim żadnego problemu, ale od jakichś dwóch tygodni zachowuje się dziwnie przy piersi. Poje 5 minut, odrywa głowę i płacz, nawet nie chce na pierś znowu spojrzeć dlatego od pewnego czasu dostaje mm i pewnie niedługo całkiem na nie przejdziemy. Może któraś z Was tak miała i może wiedzieć, o co chodzi mojemu dziecku?

Pisałam juz o tym,ze to normalne od trzeciego miesiąca.Do Maluszków trafia wiele wiecej bodźców i sa niespokojne. Maja na oku wiecej ciekawszych rzeczy niż jedzenie. Podobno mija. Niestety tez wiele kobiet w tym okresie właśnie rzuca kp, a to nie w tym problem.
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 12:58   #80
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Lunus-ta choinka jest moze z home&you??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 14:24   #81
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Sandra a czemu ty czekasz z tym obiadem, nie może sobie odgrzać? Nie daj zrobić z siebie służącej.
A żeby cię pocieszyć to temu dziecku znajomych nic nie jest, bardzo aktywne i tyle. Dziś ma półtora roczku, wciąż jest wulkanem energii ale juz mniej beczy bo umie pokazać o co mu chodzi.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 14:29   #82
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Sandra a czemu ty czekasz z tym obiadem, nie może sobie odgrzać? Nie daj zrobić z siebie służącej.
A żeby cię pocieszyć to temu dziecku znajomych nic nie jest, bardzo aktywne i tyle. Dziś ma półtora roczku, wciąż jest wulkanem energii ale juz mniej beczy bo umie pokazać o co mu chodzi.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
W sumie to chciałam być miła "wyrazić miłość" czego podobno nie robię nawet takim drobnym gestem jak wspólny obiad. To chociaż tyle dobrze mój póki co ściągną pilota ze stołu i się bawi w ogóle wszystko zdejmuje co zobaczy i w zasięgu rąk nie wiem co on będzie robił jak będzie miał rok
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 15:18   #83
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

U nas pomimo pobudki o 4, dość przyjemne przedpołudnie. Choć fakt, teraz bujam na kolanach księżniczkę, bo obudziła się niedospana i marudna. W kuchni czeka na dokończenie ciasto, ale to już jak wstanie. Przy robieniu ciasta, tak oto mi towarzyszyła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170207_113626.jpg (86,9 KB, 70 załadowań)
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 15:37   #84
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Inka_25 Pokaż wiadomość
Lunus-ta choinka jest moze z home&you??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tak jeszcze udało mi sie ja schować przed mężem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 16:26   #85
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Juz nowa część? Szok Szok!

Fasolka, pięknaś i Młody też przystojniaczek
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 16:28   #86
paryzanka84
Raczkowanie
 
Avatar paryzanka84
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 334
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Wkoncu was nadrobilam i witam w nowym wątku

Moja ma raz lepsze, raz gorsze dni, ale nie narzekam. Sama zasypia w nocy, na drzemki tez. Juz kładziemy ją ok 21, a nie jak kiedyś zasypiala 22:30.
Mamy teraz wiecej czasu dla siebie.
W nocy jedna, albo dwie pobudki. Cyc na 10 min i spi dalej.
paryzanka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 16:52   #87
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

A ja Wam przedstawiam krola na swoim nowym tronie: ImageUploadedByWizaz Forum1486482690.863902.jpg

Leoś dostał prezent od swojej chrzestnej

Dziewczyny, czy planujecie w tym roku jakis ogródek dla Malucha? Chodzi mi o warzywka jakies. Jeśli tak to co będziecie siać/sadzać?
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 17:09   #88
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez pearl126 Pokaż wiadomość
A ja Wam przedstawiam krola na swoim nowym tronie: Załącznik 6899691

Leoś dostał prezent od swojej chrzestnej

Dziewczyny, czy planujecie w tym roku jakis ogródek dla Malucha? Chodzi mi o warzywka jakies. Jeśli tak to co będziecie siać/sadzać?


Wiesz co ja mam co roku ogródek i zawsze mam pomidorki ogórki kabaczek cukinie dynie i owoce przeróżne czasami siejemy por lub sałatę ale zadko moze w tym roku poszerzymy nasz zieleniak o inne warzywa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 17:11   #89
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

A my po wizycie u lekarza i Bartek ma antybiotyk zaczął wczoraj pokaszliwać i okazuje się że gardło chore. Podłapał od starszego, który też coś nie bardzo zdrowieje

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 17:48   #90
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
A my po wizycie u lekarza i Bartek ma antybiotyk zaczął wczoraj pokaszliwać i okazuje się że gardło chore. Podłapał od starszego, który też coś nie bardzo zdrowieje

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Oj Stokrotka, znowu? Zdrówka ! U mnie starszy na razie drugi tydzień zdrowy i chodzi do żłobka, ciekawe jak długo, na razie bije rekord, bo zwykle po tygodniu już gila miał
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-05 21:55:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.