Chcę poczuć się ładna ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-18, 18:24   #1
Cammila123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 231

Chcę poczuć się ładna ;)


Proszę doradzcie mi jak powinnam się malować i jaką fryzurę zrobić bo wyglądam strasznie. Nie mam pojęcia co zrobić, jestem załamana i nie chce dalej straszyć ludzi a nikt nie chce mi pomóc Z góry dziękuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0639.jpg (30,5 KB, 1010 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0649.jpg (26,1 KB, 718 załadowań)
Cammila123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 18:37   #2
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Cytat:
Napisane przez Cammila123 Pokaż wiadomość
Proszę doradzcie mi jak powinnam się malować i jaką fryzurę zrobić bo wyglądam strasznie. Nie mam pojęcia co zrobić, jestem załamana i nie chce dalej straszyć ludzi a nikt nie chce mi pomóc Z góry dziękuje.
Ja bym pocieniowała włosy, grzyweczka ładnie na bok, może bym rozjaśniła włosy o ton czy dwa, jakaś czekoladka, czy coś Taką mam wizję
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 18:55   #3
Cammila123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 231
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Dziękuje za odpowiedż. Nie chcę malowac włosów bo później będzie z tym problem a mój kolor mi się nawet podoba. A jak się malować, tzn. ukryc nie doskonałości jak duży nos i małe oczy?
Cammila123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 19:08   #4
lulka2017
Raczkowanie
 
Avatar lulka2017
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 37
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Zeby poczuc sie ladna musisz przedewszystkim siebie polubic bardzo bardzo i docenic ze wyglad masz taki a nie inny bo nie masz tragedi , nosek zmniejszy przypruszenie ciemniejszym pudrem
lulka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 19:12   #5
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Cytat:
Napisane przez Cammila123 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedż. Nie chcę malowac włosów bo później będzie z tym problem a mój kolor mi się nawet podoba. A jak się malować, tzn. ukryc nie doskonałości jak duży nos i małe oczy?
Chyba, że tak
Ja zawsze maluję zmywalnymi farbami, do 28 zmyć Akurat na wakacje zmiana
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 20:15   #6
wpatrujacy sie elf
Raczkowanie
 
Avatar wpatrujacy sie elf
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 108
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Nos jak ktos powiedzial przypudrowac ciemniejszym pudrem,a co do oczu-biala kredka powieksza optycznie oko
__________________
Razem od 11.11.2009 <3

''Bez popelniania bledow czlowiek nie bylby czlowieczy''
wpatrujacy sie elf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 20:53   #7
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Cytat:
Napisane przez Cammila123 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedż. Nie chcę malowac włosów bo później będzie z tym problem a mój kolor mi się nawet podoba. A jak się malować, tzn. ukryc nie doskonałości jak duży nos i małe oczy?
wg. mnie sama sobie odpowiedziałaś wiesz na co zwrócić uwagę w makijażu, znasz też swoje atuty - ładny kolor włosów, usta ( ) - ogólnie muszę przyznać, że masz bardzo intrygującą urodę, a oczy, choć małe, są bardzo ładne i aż proszą o podkreślenie z pewnością znajdziesz w internecie wskazówki, jak ukryć nosek i powiększyć optycznie oczy włosów nie farbuj, są cudowne, pasują Ci.
i przede wszystkim kochaj siebie - wśród wielu identycznych lalek barbie masz naprawdę potencjał zostać nietuzinkową pięknością.
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 22:29   #8
kasiakasia666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bielsko
Wiadomości: 176
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

jedyne czego mi w Tobie brakuje to makijaż. Nosa nie musiałabyś specjalnie ukrywać gdybyś podkreśliła oczy i odwróciła od niego uwagę. Masz fajną urodę, bardzo mi się podoba
Włosy - Zapuścić, zlikwidować grzywkę - a jeśli musi zostać to tylko "na bok" wycieniowana. Dobrze ci zrobią "pazurki" - włoski zachodzące delikatnie na twarz u dołu.
__________________
teacup pig
kasiakasia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 10:44   #9
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

ja Cie widzę w blondzie
__________________
zapuszczam włoski Nie prostuję!
Nie suszę!
* skrzypowita
* seboradin
*drożdże
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 12:37   #10
milka_yogurtowa
Przyczajenie
 
Avatar milka_yogurtowa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 5
GG do milka_yogurtowa
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

a ja bym zmienila grzywke mam podobna buzie do Ciebie (tzn chcialabym ukryc nos) i wiem ze prosta grzywka tylko go podkresla. proponowalabym gęstą na bok a co do makijazu- mocno podkreslone oczy!!! bo masz śliczne
milka_yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 14:30   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

hmm, wydaje mi się, że grzywka Ci pogrubia twarz i ją niepotrzebnie skraca. dodaj zdjęcie z zaczesaną do tylu grzywką to ocenimy. twarzą na wprost aparatu.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 08:42   #12
Cammila123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 231
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Przepraszam że nie odpisywałam i dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Czy mogłybyście wstawić fotki fryzur w których mnie widzicie? Nie chodzę do fryzjera tylko moja mama mnie obcina, ponieważ mam złe doświadczenie z fryzjerami w mojego miasta. Chciałabym żebyście wyjasniły mniej więcej jak ścinać te włosy żeby moja mama zrozumiała A bez grzywki mi się nie podoba bo widać moją całą wielką twarz. Mama ścięła mi troszkę grzywkę na bok, niezbyt to widać. Postaram się wstawić zdjęcie, dzisiaj chciałabym już zrobić tą fryzurkę bo jutro wyjeżdżam na wakacje...
Cammila123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 19:12   #13
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Nie ścinaj włosów Najwyżej trochę podetnij końcówki, żeby lepiej się układały. I dbaj, żeby były zdrowe i lśniące.
Masz w urodzie coś egzotycznego, interesującego, a do tego bardzo pasują proste, lśniące, ciemne włosy.
Grzywkę zapuść nieco i zaczesuj na bok - jeśli nie będzie Ci się podobać, zetniesz ją na prosto bez problemu.
Podkreślaj oczy - eyelinerem, ołówkiem - najpierw jaśniejszy cień, do rozświetlenia, potem kreska na górnej powiece, w kąciku wyciągnięta do góry. Do tego błyszczyk, jeśli lubisz. Możesz też delikatnie musnąć różem policzki. Na imprezę matowa pomadka w zgaszonym kolorze.

Jeśli dodasz zdjęcie z zaczesanymi włosami, będzie łatwiej coś Ci doradzić
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 20:06   #14
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Podkoloryzowane zdjęcie.
Podkreślone oczy. Błyszczące włosy. Lekko pokolorowane usta. Jeśli do tej pory nie zauważyłaś, jaka jesteś ładna i oryginalna, to może akurat teraz Ci się to uda
Możesz podkreślić bronzerem kości policzkowe, delikatnie przyciemnić koniuszek nosa i brody (żeby lekko skorygować kształt twarzy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaż.jpg (88,1 KB, 196 załadowań)
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 10:24   #15
kokierka944
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

ja proponuję zapuścić włoski i wtedy pocieniować bo masz piękne grube i zdrowe. wg mnie grzywka w Twoim przypadku wylacznie prosta ale z pazurkami/dłuższymi kosmykami wokół twarzy. ja bym jeszcze prostowała samą grzywkę...
kokierka944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 11:12   #16
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Masz piękny kolor włosów, absolutnie go nie zmieniaj Najlepiej zrobić to, co wszyscy tu mówią, czyli spreparować grzywkę i zapuścić włosy. Długie, ciemne włosy będą ci bardzo pasować, z uwagi na Twoją wschodnią, nieco orientalną urodę. Też taką mam, choć nie do końca jestem do Ciebie bardzo podobna, ale zdecydowanie należymy do osób, którym pasują gęste, ciemne, długie włosy. Poza tym to dodaje 'tajemniczości' i uroku Do tego zdecydowanie musisz podkreślać oko ciemnym kolorem. Ktoś tu wspomniał, żeby użyć białej kredki do powiększenia oka, ja jednak myślę, że to nie pasuje do twojej urody. Wystarczy brązowy cień i czarna lub brązowa kredka. Malując oczy kredką, nigdy nie zamalowuj na czarno dolnej linii wodnej - to bardzo zmniejsza oczy. Trzymaj się linii rzęs. Poza tym ogólnie rzecz biorąc, w makijażu trzymaj się stonowanych i ciemnych kolorów - trzymaj się z dala od kolorów jaskrawych i jasnych, zamiast różu na policzki używaj bronzera żeby uwydatnić kości policzkowe.
Ale się rozpisałam Ogólnie chodzi mi o to, że ponieważ masz intrygującą i orientalną urodę, traktuj to jako atut i uwydatnij ciemnymi i koniecznie ciepłymi kolorami. No i grzywka - out Zresztą już teraz powinnaś czuć się ładna, bo taka przecież jesteś Pozdro
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 12:23   #17
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Grzywka na bok - taka jaką masz teraz uwydatnia nos i ksztalt twarzy ,który trochę przypomina mi prostokąt - jakie masz czolo ?
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 12:22   #18
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Jeśli chcesz odciągnąć uwagę od nosa - przykuj uwagę oczami! Co jest akurat bardzo proste w Twoim przypadku, masz ciemne oczy, wystarczy eyeliner i tusz do rzęs.
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 13:07   #19
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Rację mają dziewczyny, które piszą o podkreśleniu oczu. Żeby wydały się optycznie większe możesz zastosować prosty trick: linię wodną oka pomalować kredką koloru białego, a jeśli uznasz, że Ci nie pasuje biel, postaw na kolor cielisty. Pod spodem, linię rzęs zaznacz czarną lub inną ciemną kredką. Efekt powiększenia oka jest murowany. Wrzucam link do tutoriala Michelle Phan. Tu efekt jest oczywiście karykaturalny, bo to makijaż artystyczny, ale zwróć uwagę na to, jak taki zabieg powiększa i otwiera oko. Tylko trzeba to dostosować do codziennych warunków i uważać, żeby nie przesadzić: http://www.youtube.com/watch?v=bHVOxhEpjp0
Poza tym możesz pomalować oko cieniem, jakiś perłowy, jasny brąz lub beż. W kącikach kolor jaśniejszy, na zewnątrz ciemniejszy, a same kąciki można podkreślić kolorem białym. Na powiece eyeliner, jeśli lubisz, podkręcić rzęsy zalotką i wytuszować.
Żeby optycznie pomniejszyć nos, kontury i płatki można zaznaczyć ciemniejszym pudrem, względnie brązerem - ale tu ostrożnie. Kości policzkowe musnąć delikatnie różem (uśmiechnąć się szeroko i pędzelkiem musnąć policzki): http://www.tipy.pl/artykul_1392,jak-uzywac-rozu.html
Na koniec ulubiony błyszczyk, względnie szminka w stonowanym kolorze.
Co do fryzury, to kolor masz bardzo ładny, nie zmieniaj go. Ale powinnaś zapuścić włosy. Pokaż zdjęcie z upiętą grzywką, bo chyba ładnie by Ci było w wycieniowanej, nie za długiej, lekko na bok:
http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/images/articles/fryzzgrzy/15.jpg
http://i2.pinger.pl/pgr410/88c246bc00168cf04c5d676d
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 18:12   #20
mystique_mylene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

Tak, dokładnie- powinnaś podkreślić swoje oczy, bo mają naprawdę śliczny kształt, więc kilka trików sprawi, że będą wyglądać bosko
Zgadzam się z koleżanką powyżej, żebyś linie wodną oka podkreśliła białą kredką. To rozświetla i powiększa oczy A górną albo czarną kredką albo eyelinerem. Jeśli nie jesteś wprawiona w używaniu eyelinera, możesz narysować kreskę najpierw czarna kredką, a potem poprawić ją eyelinerem
Na jakieś imprezy możesz oczy podkreślić mocniej, stosując czarną kredkę na dolny kontur oczu.
Jeśli chodzi o usta to ja postawiłabym na ciemniejszą pomadkę, ale nie w dużej ilości i na nią trochę jasnego błyszczyka
Co do włosów to koniecznie zmiana grzywki... spróbuj z grzywką na bok i może pocieniuj włoski
Policzki możesz podkreślić bronzerem. Bronzer jest doskonałym kosmetykiem:0 Możesz dzięki niemu trochę zmienić kształt twarzy Cudo <3
Ja bym też przeciągnęła Twoje brwi brązową kredką do brwi (żeby były ciemniejsze od koloru włosów).
__________________
Co zrobisz, gdy ktoś ci przystawi nóż do szyi, a ty akurat dostaniesz czkawki?
Woody Allen


http://http://mystiquemylene.blogspot.com/
mystique_mylene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 19:11   #21
isiunia1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

ostatnio byłam u fryzjera, super miejscówka bo już różnych miejsc próbowałam i powiem wam szczerze, że mają dziewczyny pojęcie co robią. najpierw jak siadłam to chyba z 10 minut ze mną rozmawiały co i jak, co oczekuję od fryzjera i fryzury i takie tam. pytały jak sobie radzę z modelowaniem, czy w ogóle modeluję włosy bo jak nie to inaczej ostrzygą itp. z tego co zauważyłam jest ich tam trzy i każda była tak fajnie zainteresowana i doradzała. tam można by było robić metamorfozy
isiunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 18:58   #22
ilonkabombelek
Przyczajenie
 
Avatar ilonkabombelek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 24
Dot.: Chcę poczuć się ładna ;)

zapuść włosy będzie ci ładnie grzywka na bok..
ilonkabombelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.