metamorfoza młodej mamuśki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 13:09   #1
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52

Zmiana...


Hej dziewczyny
Chciałabym żebyście mi doradziły co mogę w sobie zmienić? Jaki kolor włosów najbardziej, by do mnie pasował i jaka fryzura? Jak powinnam się malować? Mam zielono niebieskie oczy jakie kolory cieni pasują do takiego koloru? Proszę o radę :pro si:
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 13:37   #2
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Zmiana...

Kolor włosów masz bardzo ładny, to naturalny czy nie? Jeśli naturalny to go nie zmieniaj A jeśli koniecznie potrzebujesz zmiany koloru włosów, to jedyne w czym ja Cię widzę to jakieś rudości, ale raczej takie bledsze, nie ogniste co do makijażu to ja gdybym miała takie oczy jak Ty to poszłabym w szarości, może jakieś fiolety (ale raczej chłodniejsze odcienie niż ciepłe).
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 13:47   #3
EsTiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zmiana...

Masz bardzo ladny kolor, ja na Twoim miejscu nie zmienialabym napewno koloru co do fryzury to widze Cie z lekka grzywka ale nie na cale czolo no i przod wloskow bardziej pocieniowany. Makijaz natomiast hmm... na codzien powinnas podkreslac oczy delikatna kreseczka ale tylko w zewnetrznym kaciku oka na wypad proponuje mocno podkreslone oczka i tylko blyszczyk na usta osobiscie nie uwazam cieni ale jak kto woli
EsTiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:01   #4
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Zmiana...

To nie mój naturalny kolor włosów, na tym zdjęciu trochę go widać, jednak mam rozjaśniane pasemka. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Jak myślicie , powrócic do naturalnego kolorku. Dodam jeszcze jedno zdjęcie, bo te takie jest rozmyte takie..
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:15   #5
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Zmiana...

Kolor jest bardzo fajny, może poprostu go troszę odśwież, ew. użyj coś o ton jasniejszego/ciemniejszego .
Kolor oczu mam taki sam, ale chyba z przewaga zielonego, co do cieni to: fiolety, granaty jaśniejsze.ciemniejsze, często takie kontrasty fiolet i żółty, albo żółty z zielonym (zielony dośc intensywny , ale nie jasny)
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:42   #6
sensiblee
Zadomowienie
 
Avatar sensiblee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zmiana...

Mnie się wydaje, ze ładnie by Ci było we włosach trochę ciemniejszych . Taki ciemny blond. I moze zrób hennę na brwi bo masz mało widoczne
__________________
Studentka Psychologii
sensiblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 17:38   #7
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Zmiana...

Cytat:
Napisane przez sensiblee Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, ze ładnie by Ci było we włosach trochę ciemniejszych . Taki ciemny blond. I moze zrób hennę na brwi bo masz mało widoczne
Tylko jeśli Ci przyjdzie do głowy robić tą hennę to przy obecnym kolorze włosów musi być bardzo ale to bardzo (!) delikatna i broń Boże nie czarna
a najlepiej to spróbuj podkreślić brwi kredką, ewentualnie cieniem i najpierw sprawdź jak się będziesz czuła. Mnie to skutecznie zniechęciło do henny, a moja mama namówiona przez fryzjerkę, przez dwa tygodnie potem szukała sposobu żeby zmyć jakoś to paskudztwo (miała być delikatna, a wyszła czarna. Przy blond włosach - niesamowicie postarzający i sztuczny efekt). To tak ku przestrodze Ale prawidłowy odcień może nadać twarzy wyrazu, tak jak pisałam, najlepiej przetestować najpierw z kredką, cieniem

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Hmm co do makijażu i włosów to możesz popatrzeć na Taylor Swift. Nie wiem czy to tylko takie ujęcie, ale patrząc na Twoje zdjęcia mam wrażenie że ją przypominasz możesz podglądnąć jej make-up, jestem pewna, że u Ciebie też by się sprawdził
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 18:00   #8
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Zmiana...

Dziękuję za odpowiedzi.. chętnie przeczytam inne propozycje co do mojej fryzury i makijażu.. Dziękujęę
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 16:21   #9
tweenty22
Zadomowienie
 
Avatar tweenty22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: Zmiana...

Myślę że nie powinaś zmieniać koloru włosów bo w blondzie wyglądasz bardzo dobrzeCo do makijażu powinnaś bardziej podkreślić oczy do twojego koloru tęczówki pasują wszystkie odcienie brązu,zielony,miedziany,r óż,fiolet.Brwi maluj brązową kredką a co do henny to zgadzam się że powinnaś ją sobie raczej odpuścić bo mogą wyjść za ciemne
tweenty22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 22:03   #10
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
metamorfoza młodej mamuśki

Hej dziewczyny
Od 5 lat farbuje włosy i za każdym razem wybieram blond pasemka.. chciałabym coś zmienić.. możecie mi doradzić jaki kolorek by mi pasował?? I co zrobić z fryzurą?? Doradźcie mi proszę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0548.jpg (85,1 KB, 73 załadowań)
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 23:27   #11
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: metamorfoza młodej mamuśki

Cytat:
Napisane przez kuuperek91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Od 5 lat farbuje włosy i za każdym razem wybieram blond pasemka.. chciałabym coś zmienić.. możecie mi doradzić jaki kolorek by mi pasował?? I co zrobić z fryzurą?? Doradźcie mi proszę.
może karmelowy?
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 11:50   #12
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: metamorfoza młodej mamuśki

Myślicie, że mogłabym pofarbować włosy tą karmelową farbą?? A co z fryzurką zrobić?? Czy pasowałaby mi ta z załącznika?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Multi-soft-color-Karmelowy-blond-20774-big.jpg (19,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img41393.fryzury-krotkie.896017.jpg (31,0 KB, 42 załadowań)
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 21:40   #13
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: metamorfoza młodej mamuśki

Dziewczyny pomożecie?
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 20:05   #14
kuuperek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: metamorfoza młodej mamuśki

Bardzo proszę o poradę
kuuperek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.