Test- Eucerin Omega mleczko do ciała i olejek pod prysznic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 14:24   #1
chili9
Przyczajenie
 
Avatar chili9
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 15

Test- Eucerin Omega mleczko do ciała i olejek pod prysznic


Moja historia z dermokosmetykami Eucerin Omega zaczyna się pewnie podobnie jak wiele innych, jednak moja to coś więcej niż tylko zwykłe „testowanie” produktu, dla mnie, dla mojego ciała i mojej duszy kosmetyki te okazały się być prawdziwym zbawieniem.
Jako Ambasadorka ☠☠☠☠☠☠☠☠☠u miałam przyjemność przetestować EUCERIN OMEGA 12% Mleczko do ciała dla suchej skóry
oraz
EUCERIN OMEGA 20 % Olejek do kąpieli i pod prysznic.


Chciałabym tutaj podzielić się z Wami moimi doświadczeniami .
Od dzieciństwa borykam się z problemem bardzo suchej skóry ze skłonnościami do alergii. W ciągu całego swojego trzydziestoletniego życia wypróbowałam mnóstwo środków i specyfików, które albo w ogóle nie dawały żadnych rezultatów albo pomagały tylko na chwilę. Od lat desperacko poszukiwałam ”złotego środka”, który pomógłby mi skutecznie zlikwidować ból, dokuczliwy swąd i pieczenie skóry. Nie sposób zliczyć ile wydalam na to pieniędzy, a ile wylanych łez i straconej nadziei na poprawę.
Jestem kobietą, byłam dziewczyną, nastolatką i małą dziewczynką. Zdrowa, delikatna skóra to pragnienie każdej nastolatki i kobiety, a kompleksy jakie powstają z powodu brzydkiej, suchej, łuszczącej się skóry z wypryskami oraz powstających od drapania bliznami bardzo negatywnie wpływają na delikatną psychikę każdej z nas. Uczestnictwo w grupie daje nam poczucie bezpieczeństwa, pozycję oraz wiele innych rzeczy, których potrzebujemy dla przetrwania i pełnego rozwoju. Jeśli jednak z jakiegoś powodu jesteśmy odtrąceni, jeśli ktoś spogląda na nas z obrzydzeniem, w szkole, na podwórku, na basenie, na plaży, w restauracji, albo w pracy, gdy widzi popękaną, suchą, zaczerwienioną skórę na dłoniach i innych okolicach ciała, to może to spowodować brak poczucia bezpieczeństwa, zamknięcie się w sobie oraz utratę szacunku do samego siebie . Takie traktowanie rodzi poczucie „gorszości” i niesprawiedliwości, a także wywołuje sprzeciw, ponieważ każdy z nas nie chce być traktowany gorzej niż inni. Przeżyłam to wszystko ...Ten kto nigdy nie miał kłopotów ze swoją skórą, tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy, jaki to jest wielki problem. Ile to wylanych łez, jaki brak poczucia własnej wartości, a kontakty z rówieśnikami bywają naprawdę bardzo bolesne, zwłaszcza latem, kiedy ubrania nie zakryją wstydliwej tajemnicy. Na szczęście udało mi się spotkać cudownego mężczyznę, który jest obecnie moim mężem, który kocha i akceptuje mnie taką jaką jestem, ale bardzo długo czasu zajęło mi pozbycie się przed nim poczucia wstydu i upokorzenia z powodu swojej przypadłości.
Podczas walki z moimi „skórnymi demonami” poznałam wiele wspaniałych osób, które również walczą z podobnym problemem. Cieszę się ze jako ekspertka Sreetcom, mogłam się z nimi podzielić próbkami Eucerin Omega i z prawdziwą, ogromną radością mogę oznajmić, że dermokosmetyki Eucerin Omega pomogły nie tylko mnie ale też paru innym osobom!
Sięgając po dermokosmetyki Eucerin Omega tak naprawdę byłam raczej sceptycznie nastawiona, jednak już po pierwszym dniu stosowania poczułam bardzo miłą różnicę. Pomyślałam, że pewnie tak jak w przypadku poprzednich kosmetyków do skóry
z problemami i ten okaże się tylko chwilowym ukojeniem, ale kiedy także nazajutrz moja skóra wyglądała i czuła się na prawdę dobrze w mojej głowie zapaliło się światełko nadziei .
Kolejne dni przynosiły coraz lepsze efekty a rezultat końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Przede wszystkim skóra przestała piec, szczypać, swędzieć! Każdy kto ma alergie skórne, AZS, skazę białkową, albo inne problemy wie jakie są etapy tej strasznej dolegliwości. Sucha skóra, która pęka, łuszczy się, tworzą się bardzo bolesne ranki, potem strupki, skóra rogowacieje, szczypie, swędzi, każda konfrontacja z ubraniem, rajstopami, swetrami kończy się zaciąganiem o materiał i przeraźliwym bólem! Podczas testowania dermokosmetyków Eucerin Omega stał się naprawdę cud! Stosuję od około miesiąca, stan skóry naprawdę się bardzo poprawił, nie jest już taka napięta, jest bardziej delikatna, świetnie nawilżona. Kosmetyki te zmniejszają zaczerwienienia oraz łagodzą uczucie świądu. Mleczko do ciała jest idealne do bardzo suchej i atopowej skóry. Doskonale nawilża skórę i chroni skórę przed utratą wilgoci. Olejek przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej, zaczerwienionej, skłonnej do podrażnień i świądu. Polecany do stosowania w pielęgnacji uzupełniającej w atopowym zapaleniu skóry i łuszczycy. Jest idealny do kąpieli skóry suchej i bardzo suchej. Dzięki zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych wzmacnia funkcje ochronne skóry. Dermokosmetyki Eucerin Omega są wskazane do codziennej pielęgnacji skóry suchej, popękanej, zaczerwienionej, skłonnej do podrażnień i świądu, także do stosowania jako pielęgnacja uzupełniająca przy leczeniu atopowego zapalenia skóry – szczególnie dla dzieci. Minimalizują ryzyko podrażnień i alergii. Przynoszą ulgę podrażnionej swędzącej skórze, redukują zaczerwienia i wygładzają.
Poleciłam je moim znajomym, podzieliłam się z nimi próbkami i z ich opinii wiem, że są na prawdę bardzo zadowoleni.
Eucerin Omega nie zawiera substancji zapachowych ani barwników, dlatego jest odpowiednie także dla niemowląt i małych dzieci, a każda mama wie jak delikatna jest skóra małego człowieka. Jest ona najbardziej narażona na działanie szkodliwych składników i wymaga starannej pielęgnacji. U dzieci dodatkowym problemem jest drapanie podrażnionych miejsc co prowadzi jedynie do pogorszenia stanu skóry. Skórze atopowej trzeba poświęcić wiele czasu. Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednią pielęgnację, nawilżenie i natłuszczenie. Dlatego moje znajome mamy są zachwycone dermokosmetykami Eucerin OMEGA, wiele z nich zrezygnowało z konkurencyjnych marek na rzecz właśnie tych. Zarówno mleczko jak i olejek pod prysznic Eucerin Omega zdają egzamin wyśmienicie, jedyne niewielkie zastrzeżenia z jakimi się spotkałam to zapach olejku do kąpieli i pod prysznic, spotkałam się z kilkoma opiniami, że mimo wszystko jest troszkę mdły, mógłby być bardziej neutralny, dawać uczucie świeżości, jednak mimo wszystko są z niego bardzo zadowolone i szczerze polecają. Opakowania są zgrabne, praktyczne, estetyczne, produkty bardzo wydajne. Cena, fakt dla wielu wysoka, ale porównywalna z konkurencyjnymi markami, ja osobiście po moich doświadczeniach sądzę, że naprawdę warto wydać więcej ale mieć pozytywne efekty. Jestem bardzo zadowolona z dermokosmetyków Eucerin Omega, nawet tak po cichutku napiszę, że nie mogę doczekać się lata. Po cichutku, bo nie chce zapeszyć, ale już teraz, gdzieś w duszy jestem przekonana, że będzie dobrze i że niedługo będę już mogła krzyczeć, skakać z radości i nadrabiać stracony czas. Już teraz przeglądam krótkie spódniczki, sukienki na ramiączkach a nawet bikini ! Cieszę się, ze wreszcie będę mogła poczuć się bardziej kobieco. Bardzo dziękuję Eucerin Omega i ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ w imieniu swoim i moich znajomych!

Pozdrawiam serdecznie!
__________________
Jak to cudownie, ze jestem na diecie, takiej jak setki gwiazd z Hollywood! Czuję się jak wybraniec, będę piękna, szczupła, zgrabna, o jak cudownie, ze istnieją takie diety i że mam się z z czego odchudzać, bez nich moje życie byłoby jakies takie.....puste ?
chili9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 19:38   #2
ktfab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Test- Eucerin Omega mleczko do ciała i olejek pod prysznic

dziękuje za twoją wypowiedź, sama mam podobny problem, więc chętnie wypróbuję
ktfab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-20 19:38:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.