Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-29, 22:45   #61
Guapa_
Ole' guapa!
 
Avatar Guapa_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 163
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Trudno mi cokolwiek radzić, bo żadna akurat nie jest dla mnie - gołe plecy odpadają, rybka/syrenka również.
Patrząc na nie obiektywnie to obie są ładne, ale całkiem różny fason, myślę że jednak wiesz w której czujesz się lepiej! Zmierz je obydwie jeszcze raz za jakiś czas i będziesz pewna.
Ja w ten weekend z moją świadkową obeszłam kilka salonów i chyba w jednej z sukni się zakochałam Mierzyłam wiele ale tylko w jednej poczułam że to jest TA.
Pójdziemy tam jeszcze raz ale chyba tylko po to żebym się przekonała ostatecznie, no i finalizować transakcję.
Guapa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 23:07   #62
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Cytat:
Napisane przez Guapa_ Pokaż wiadomość
Trudno mi cokolwiek radzić, bo żadna akurat nie jest dla mnie - gołe plecy odpadają, rybka/syrenka również.
Patrząc na nie obiektywnie to obie są ładne, ale całkiem różny fason, myślę że jednak wiesz w której czujesz się lepiej! Zmierz je obydwie jeszcze raz za jakiś czas i będziesz pewna.
Ja w ten weekend z moją świadkową obeszłam kilka salonów i chyba w jednej z sukni się zakochałam Mierzyłam wiele ale tylko w jednej poczułam że to jest TA.
Pójdziemy tam jeszcze raz ale chyba tylko po to żebym się przekonała ostatecznie, no i finalizować transakcję.
Niestety drugi raz nie mogę zmierzyć bo jedna sukienka jest w Krk. Do środy muszę zdecydować. Bylam juz w 8 salonach W obu sukienkach czuje się super. Zależało mi na golych plecach.

A jak Twoja?

Cytat:
Napisane przez popfia Pokaż wiadomość
Numer 1. Bajeczna
Dziękuję za opinie
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 06:44   #63
Guapa_
Ole' guapa!
 
Avatar Guapa_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 163
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Niestety drugi raz nie mogę zmierzyć bo jedna sukienka jest w Krk. Do środy muszę zdecydować. Bylam juz w 8 salonach W obu sukienkach czuje się super. Zależało mi na golych plecach.

A jak Twoja?


W takim razie jestem bardzo ciekawa którą wybierzesz! Daj znać


Mojej nie ma w internecie więc nie mogę przesłać linka. Górę ma z koronki, a dół z muślinu. W stylu raczej romantycznym.
Guapa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 09:41   #64
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Doradźcie nie mogę się zdecydować. W obu czuje się bardzo dobrze.
http://www.pronovias.com/wedding-dresses/prusia

Czy ta
http://www.pronovias.com/wedding-dresses/prala




Nr 1 piękna
Podobają mi się syrenki. Na kimś oczywiście, bo na mnie odpada.


Byliśmy w sobotę na targach ślubnych. Ale nic tam ciekawego nie było, poza stosem ulotek, które przyniosłam, głównie foto-video, bo to nas najbardziej interesowało. Musimy poprzeglądać trochę w necie.
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 10:28   #65
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Cytat:
Napisane przez Guapa_ Pokaż wiadomość
W takim razie jestem bardzo ciekawa którą wybierzesz! Daj znać


Mojej nie ma w internecie więc nie mogę przesłać linka. Górę ma z koronki, a dół z muślinu. W stylu raczej romantycznym.
Podobają mi się romantyczne sukienki
Ta 2 jest romantyczna, dlatego nie mogę się zdecydować!

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
Nr 1 piękna
Podobają mi się syrenki. Na kimś oczywiście, bo na mnie odpada.


Byliśmy w sobotę na targach ślubnych. Ale nic tam ciekawego nie było, poza stosem ulotek, które przyniosłam, głównie foto-video, bo to nas najbardziej interesowało. Musimy poprzeglądać trochę w necie.
Trzymam kciuki za wybór i szybkie załatwienie tematu.

Jaki kolor sukni bierzecie? Biel czy śmietankę, ecri??
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 11:00   #66
Guapa_
Ole' guapa!
 
Avatar Guapa_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 163
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Podobają mi się romantyczne sukienki
Ta 2 jest romantyczna, dlatego nie mogę się zdecydować!

No właśnie
Ja wiedziałam tylko, że na pewno chcę górę z koronki. Suknia ma podkreślać moją osobowość i typ urody, a jestem typu takiego hmmm... delikatnego i eterycznego (jak mówi mój narzeczony).
Rybka w moim przypadku odpada, bo jestem wysoka i szczupła, bez zaznaczonych bioder, więc wyglądałabym jak ołówek Mierzyłam taką, a potem inną, z lekko rozkloszowanym dołem, i w tej drugiej czułam się o wiele lepiej.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Jaki kolor sukni bierzecie? Biel czy śmietankę, ecri??

Na pewno nie ecri bo w tym kolorze wyglądam blado i bez wyrazu. Jeszcze się zastanawiam czy śnieżnobiała czy śmietanka. A jak Wy?
Guapa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 11:32   #67
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Ja śnieżnobiała. Mam ciemne włosy, oczy i śniadą cerę. Najlepiej czuje się w bieli.

Czuje się dobrze w każdym kroju, ale bez mega wielkiego dekoltu z przodu. Nie mam zbyt dużego biustu. Dlatego też nie mogę się zdecydować jaki fason lepiej
Siostra mówi, że rybka bo inne zasłaniają mi figurę. Mama, że princeska hehe
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 11:56   #68
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Ja biorę pod uwagę wszystkie oprócz śnieżnobiałej. Raczej jakaś śmietanka, bo chce ciepły odcień, w takim chyba mi lepiej, przy blond włosach i średniej karnacji (choć we wrześniu mogę być bardziej opalona).
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 12:05   #69
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

W jednym z salonów Pani mi mówiła, że Polki głównie wybierają śmietankowe. Lepiej pasuje do jasnej karnacji
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 19:32   #70
Guapa_
Ole' guapa!
 
Avatar Guapa_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 163
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

No ja to opalona na pewno nie będę, raczej blada po zimie. Może na jakieś solarium pójdę - nigdy jeszcze nie byłam
Sukienka którą wybrałam jest koloru śmietanki, ale pewnie mogłaby być i biała. Prawdę mówiąc to nawet nie zauważyłam że to nie biały kolor, dopiero jak mi pani pokazała śnieżnobiałą, to... no rzeczywiście była inna.

A co będziecie mieć na głowie? Ja zupełnie nie mam pomysłu, jestem w trakcie zapuszczania moich króciutkich włosów ale czasu mam niewiele i odrosną mi co najwyżej do ramion.
Guapa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 20:05   #71
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Pytasz o fryzurę czy przybranie?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 20:45   #72
Guapa_
Ole' guapa!
 
Avatar Guapa_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 163
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Ciekawa jestem jednego i drugiego, bo jak mówiłam nie mam pomysłu ani na fryzurę, ani na przybranie.

Chciałabym upiąć swoje włosy ale nie mam złudzeń że będzie to możliwe...
Guapa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 20:59   #73
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Cytat:
Napisane przez Guapa_ Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jednego i drugiego, bo jak mówiłam nie mam pomysłu ani na fryzurę, ani na przybranie.

Chciałabym upiąć swoje włosy ale nie mam złudzeń że będzie to możliwe...
Może urosnąć trochę
Ja mam do pasa kręcone. Mąż koniecznie chce rozpuszczone. Zrobię jakieś pół upięcie na 1 str i inaczej je skrece.

Coś jak tutaj
http://www.dreamwedding.pl/fantazyjn...e-na-bok-2013/


Jeśli chodzi o przybranie to nie wiem. Podobają mi się ozdobne spinki, diadem i długi welon. Mojemu mężowi welon niezbyt. Wszystkie kobiety u mnie w rodzinie miały koronę. Tylko ja juz raczej za stara jestem ale spinką bym nie pogardzila. Jak tu




Jednym słowem musze pójść na próbną fryzurę
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 21:14   #74
Guapa_
Ole' guapa!
 
Avatar Guapa_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 163
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Pięknie będziesz wyglądać! Zazdroszczę długich włosów
Ja od ponad 10 lat miałam włosy niemal jak rekrut No ale kiedy się zakochałam to poczułam potrzebę bycia bardziej kobiecą i zaczęłam zapuszczać włosy. Dobrze że wzięłam się za to trochę wcześniej niż dopiero po oświadczynach!
Guapa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 21:32   #75
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Cytat:
Napisane przez Guapa_ Pokaż wiadomość
Pięknie będziesz wyglądać! Zazdroszczę długich włosów
Ja od ponad 10 lat miałam włosy niemal jak rekrut No ale kiedy się zakochałam to poczułam potrzebę bycia bardziej kobiecą i zaczęłam zapuszczać włosy. Dobrze że wzięłam się za to trochę wcześniej niż dopiero po oświadczynach!

Hehe z krótkimi włosami też można coś fajnego wyczarować. Może coś takiego? Nie wiem jak krótkie masz włosy




Ta jest fajna. Taka oszukana, że niby są długie

morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 08:59   #76
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 09:43   #77
Guapa_
Ole' guapa!
 
Avatar Guapa_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 163
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Pierwsza fryzura mi się nie podoba, druga już bardziej, taka dziewczęca. A trzecia rzeczywiście fajna i może właśnie nad czymś takim pomyślę. Długość włosów mam chyba odpowiednią.

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;53649882]Treść usunięta[/QUOTE]

Tego akurat wiem że nie chcę, nie czuję że to mój styl. Najlepiej się czuję w stylu delikatnym, romantycznym i dziewczęcym a woalka bardziej mi się kojarzy ze stylem eleganckim.
Zastanawiam się jeszcze nad welonem tylko nie wiem czy nie mam trochę za dużo lat na welon

Edytowane przez Guapa_
Czas edycji: 2015-12-01 o 09:45
Guapa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 10:55   #78
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Piękne te fryzury z długich włosów


jak dla mnie na welon nigdy nie jest za dużo lat :P
I marzę o bardzo długim welonie, jednak nie wiem jak to połączyć z fryzurą, bo tu będę miała zagwostkę Nie wiem jaką bym chciała fryzurę, bo zawsze mam proste, gładkie, rozpuszczone.
Wlosy niedawno miałam do pasa też, ale obcięłam w tym roku trochę. Teraz mam tak za zapięcie stanika, proste jak druty. Do ślubu już na bank nie obcinam. Ale problem mam taki, że nie chcę mieć upiętych włosów, nie znoszę mieć całkiem odsłoniętej twarzy. Loki nie wiem czy mnie nie postarzają, poza tym podobają mi się na bardzo długich włosach, obawiam się, że moje już tak długie nie urosną, a loki je skracają i przy mojej pucołowatej twarzy, to chyba niezbyt. Spięte całkiem odpadają. W związku z tym, nie wiem nawet czego tu żądać na próbnej fryzurze. I to kolejny problem (poza np. suknią) przez który nie chce mi się nawet myśleć o ślubie i weselu Po prostu nie chce mieć na głowie wymyślania głupot typu fryzura i stresowania się tym.


Oczywiście ten welon będę miała długi, jeśli do sukni będzie pasował, a jeśli nie to bym chciała suknię z trenem, a wtedy to nie wiem co na głowę.

Edytowane przez Dziewczyna822
Czas edycji: 2015-12-01 o 11:00
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 13:40   #79
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

cześć Dziewczyny!
Przeczytałam w waszym wątku o naukach internetowych. Pytałam w dwóch parafiach - takie nauki nie są honorowane. Może znacie jakiś koścół gdziekolwiek w Polsce, gdzie da się załatwić z księdzem, że udzieli ślubu bez nauk?Albo na podstawie świadectwa z liceum albo cokolwiek - kiedyś niektórzy księża dopuszczali ślub bez nauk jeśli narzeczeni mieli 6 z religii itp. No sorry, nie chce mi się w wieku 40 lat chodzić na jakieś pseudozajęcia i wysłuchiwać o śluzie itp. marnując swój czas.
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 15:12   #80
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
Piękne te fryzury z długich włosów


jak dla mnie na welon nigdy nie jest za dużo lat :P
I marzę o bardzo długim welonie, jednak nie wiem jak to połączyć z fryzurą, bo tu będę miała zagwostkę Nie wiem jaką bym chciała fryzurę, bo zawsze mam proste, gładkie, rozpuszczone.
Wlosy niedawno miałam do pasa też, ale obcięłam w tym roku trochę. Teraz mam tak za zapięcie stanika, proste jak druty. Do ślubu już na bank nie obcinam. Ale problem mam taki, że nie chcę mieć upiętych włosów, nie znoszę mieć całkiem odsłoniętej twarzy. Loki nie wiem czy mnie nie postarzają, poza tym podobają mi się na bardzo długich włosach, obawiam się, że moje już tak długie nie urosną, a loki je skracają i przy mojej pucołowatej twarzy, to chyba niezbyt. Spięte całkiem odpadają. W związku z tym, nie wiem nawet czego tu żądać na próbnej fryzurze. I to kolejny problem (poza np. suknią) przez który nie chce mi się nawet myśleć o ślubie i weselu Po prostu nie chce mieć na głowie wymyślania głupot typu fryzura i stresowania się tym.


Oczywiście ten welon będę miała długi, jeśli do sukni będzie pasował, a jeśli nie to bym chciała suknię z trenem, a wtedy to nie wiem co na głowę.
A takie:







Ja bym chciała mega długi welon

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicość Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny!
Przeczytałam w waszym wątku o naukach internetowych. Pytałam w dwóch parafiach - takie nauki nie są honorowane. Może znacie jakiś koścół gdziekolwiek w Polsce, gdzie da się załatwić z księdzem, że udzieli ślubu bez nauk?Albo na podstawie świadectwa z liceum albo cokolwiek - kiedyś niektórzy księża dopuszczali ślub bez nauk jeśli narzeczeni mieli 6 z religii itp. No sorry, nie chce mi się w wieku 40 lat chodzić na jakieś pseudozajęcia i wysłuchiwać o śluzie itp. marnując swój czas.
Nie znam takiej parafii.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 15:56   #81
popfia
Raczkowanie
 
Avatar popfia
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: All blue
Wiadomości: 215
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Cytat:
Napisane przez Nicość Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny!
Przeczytałam w waszym wątku o naukach internetowych. Pytałam w dwóch parafiach - takie nauki nie są honorowane. Może znacie jakiś koścół gdziekolwiek w Polsce, gdzie da się załatwić z księdzem, że udzieli ślubu bez nauk?Albo na podstawie świadectwa z liceum albo cokolwiek - kiedyś niektórzy księża dopuszczali ślub bez nauk jeśli narzeczeni mieli 6 z religii itp. No sorry, nie chce mi się w wieku 40 lat chodzić na jakieś pseudozajęcia i wysłuchiwać o śluzie itp. marnując swój czas.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Legnicy, Ks. Jan Mateusz Gacek. Do niego przyjeżdżają ludzie z całej polski którym w innych parafiach właśnie nie chciano udzielić ślubu z różnych przyczyn, czy też ksiądz z rodzinnej parafii wołał za dużo za udzielenie ślubu. Zadzwoń, popytaj, pogadaj na pewno jakoś sie dogadacie.
__________________
Kocham!!!
2017: 4
2016: 43
2015: 47
popfia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 17:04   #82
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A takie:







Ja bym chciała mega długi welon

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------



Nie znam takiej parafii.
Myślałam nad czymś w rodzaju tej trzeciej fryzury, ale też trochę zbyt odsłonięta twarz. Ale jest nadzieja że jak schudnę to będę mniej pucołowata i więcej odsłonię


Nicość co do tych nauk, to np moja kolezanka jak chciala brac slub to ksiądz przymknął oko i nie robiła nauk, ale ksiadz ją tam troche znał, no i to swiadectwo z religii mieli. Jesli nie masz jakiegos znajomego to może podzwonić wszędzie i pogadac szczerze. Moj szef np jak pare lat temu się hajtal to poszedl do ksiedza, powiedzial ze na nauki nie pojdzie, i jesli mu nie dadzą slubu to bedzie musial cywilny tylko wziąć, czyli szantaż, no ale ksiadz mu dal ten ślub juz bez żadnej gadki. Ja bym tak nie mogła, no ale sposoby są rózne.
Ostatecznie te nauki weekendowe nie są najgorsze, idzie sie przemeczyc te 2-3 dni. A o śluzie znowu aż tak duzo nie bylo i ta część akurat tylko w formie wykładu, wiec dalo sie przeżyć. Po nowym roku jeszcze moze gdzies te nauki będą, tam gdzie mieli zaplanowane, to się odbędą.
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 17:52   #83
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Ja jutro idę zdecydować, która suknia.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 12:36   #84
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Dziękuję dziewczyny za informacje i namiary do Legnicy )
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 18:38   #85
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Sukienka wybrana! będzie ta:







Ufff cieszę się, że już mam z głowy
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 22:13   #86
Guapa_
Ole' guapa!
 
Avatar Guapa_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 163
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Super, gratuluję
Ja idę jutro do jeszcze jednego salonu - ostatniego, bo nie mam na więcej czasu. I też podejmę decyzję.
Guapa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 07:32   #87
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Cytat:
Napisane przez Guapa_ Pokaż wiadomość
Super, gratuluję
Ja idę jutro do jeszcze jednego salonu - ostatniego, bo nie mam na więcej czasu. I też podejmę decyzję.
Dziękuje
Ja wybrałam w końcu tą sukienkę z KRK, ale zamówiłam we Wro
Mam przymiarkę na maj.


Pochwal się co wybrałaś
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 15:53   #88
SzalonaWiola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Piękna Ale trzeba mieć do niej idealną figurę wiec nie dla mnie niestety. Za niska jestem.
SzalonaWiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 16:08   #89
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Cytat:
Napisane przez SzalonaWiola Pokaż wiadomość
Piękna Ale trzeba mieć do niej idealną figurę wiec nie dla mnie niestety. Za niska jestem.
wystraczą wysokie szpilki i figura klepsydry

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2015-12-04 o 16:09
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 19:54   #90
Guapa_
Ole' guapa!
 
Avatar Guapa_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 163
Dot.: Panny młode po 30-tce ślubujące w 2016

Suknia wybrana!
W salonie powiedzieli że to ostatni dzwonek, więc musiałam dziś sprawę załatwić. Właściwie to od tygodnia wiedziałam, że raczej mam swój typ, ale odwiedziłam jeszcze 3 salony, żeby się upewnić
Nie mogę niestety wkleić zdjęcia, bo nie ma jej nigdzie w internecie. Załączam drugą, którą brałam pod uwagę. Moja jest w podobnym stylu, tylko z innym trochę dołem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Latina2.jpg (68,2 KB, 58 załadowań)
Guapa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 22:40:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.