Test pędzli For Your Beauty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 17:48   #1
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859

Test pędzli For Your Beauty


Mam okazję przetestować pędzle do makijażu For Your Beauty. Wprawdzie termin ich odbioru już dawno minął, ja jednak miałam problem z odbiorem nagrody. Ostatecznie dotarła do mnie pocztą z centrali kilka dni temu. Do testu miały być 4 pędzle, dostałam trzy- brakuje tego do różu. Trudno- nie będę już o niego zabiegała, gdyż wystarczająco długo czekałam na to, aby przetestować pędzle. Jestem wdzięczna, że dostarczono mi nagrodę. Nie było zbywania mojej osoby, zostałam przeproszona za cała sytuację. W każdym razie, zmierzam do celu :

Pędzel do pudru


Poszedł na pierwszy ogień i jak na czas, w którym go testuję, to nie mam do niego zastrzeżeń. Jest solidnie wykonany, włosie nie wychodzi, jest miękkie. Do tego jest solidnie osadzony na rączce, nic się nie rusza, nie przesuwa. Nie drapie, przyjemny w użyciu. Ponadto dobrze rozprowadza puder, nie osypuje się on z pędzla. Co do względów estetycznych- zapakowany w etui, elegancki wygląd, włosie lekko cieniowane. Jak dla mnie jest to produkt w 100% odpowiedni, mam nadzieję, iż będzie tak solidny, na jaki wygląda .
Kolejne testy przede mną
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 13:04   #2
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Test pędzli For Your Beauty

Pędzelek do cieni

Używam go dość często i muszę przyznać, że mnie oczarował. Bardzo fajnie aplikuje się nim cienie. Nie wypadają z niego włoski, jest dobrzy przystrzyżony i wyprofilowany. Cienie nie osypują się, ale to pewnie zaleta kosmetyku. Włosie ani trochę nie drapie. Podobnie jak pędzel do pudru, ma estetyczny i elegancki wygląd. Jest solidnie wykonany i porządnie umocowany. Nie dostrzegam w nim minusów - szczerze mogę go polecić. W tej chwili to mój faworyt- a został mi jeszcze do przetestowania pędzelek do ust
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 17:28   #3
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Test pędzli For Your Beauty

Pędzelek do ust

Wcześniej nie używałam pędzelka do malowania ust. Ogólnie rzadko je podkreślam, ale przy okazji testu postanowiłam to zmienić. Generalnie jestem zadowolona z tego pędzla. Jest solidnie wykonany, włosie nie wypada, nie odkształca się. Nakładanie pomadki wymagało ode mnie nieco precyzji, ale tylko dlatego, że wcześniej po prostu tego nie stosowałam. Pędzelek jest dość sztywny,co na pewno ułatwia nakładanie pomadki czy błyszczyku, bo nie robi się z niego rozdziabaniec. Ma on zabezpieczającą nakładkę plastikową na włosiu, którą ja usunęła, gdyż wg mnie zakładanie jej powodowałoby odstawanie włosia i jego wyginanie. Zamierzam ten pędzel wypróbować do robienia kreski na powiece. Według mnie nadaje się do tego idealnie, ale czy tak będzie, to się okaże . Na pewno można próbować użyć go też do nakładanie korektora czy też przyciemniania brwi. W końcowej ocenie mogę go śmiało polecić, gdyż nie kosztuje zbyt wiele i jest wielofunkcyjny
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.