Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-23, 20:23   #4801
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Mellis kurcze, jeszcze nie ten czas. Dobrze ze jestes pod fachową opieka.

Kate ja magne b6 kupuję za ok 12 zł, nawet teraz domowilam na gemini i jeszcze mama dha maja w dobrej cenie po 32zł.
Musze jeszcze parę ☠☠☠☠☠☠☠ dobrac i bedzie darmowa dostawa.

Na 5-10-15 fajne wyprzedaże ubranek.

Co do stanikow to ja mam z hm miekkie i sa ok, chociaż nie wiem czy nie beda za male podczas karmienia a i tak wzielam o dwa rozmiary większe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 20:34   #4802
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez melliss Pokaż wiadomość
Witam sie ze szpitala-patologia ciąży.
Dzis mialam miec po prostu kontrole. Okazalo sie, ze znow przesunął sie termin o 8 dni... I dziecko wg usg ma 28 tyg a nie 31... Dodatkowo kiepskie przeplywy i maly brzuszek.
Kur...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Melliss a tak właśnie ostatnio o tobie myślałam, że się nie odzywasz. Dawaj nam tu znać na bieżąco jak wygląda sytuacja

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak wszystkie piszecie o skurczach i mnie lekarz w poniedziałek też o to pytał i ja się zastanawiam jak się to odczuwa? To możliwe, że je mam a nie wiem, że to to? Zaczyna mnie to dziwić aż. To tak jak na miesiączkę się odczuwa?
Jak ja mam skurcz to czuje że mi macica twardnieje nagle jak kamień, czuje wtedy tylko dyskomfort ale nie ból. Takie pobolewania jak na miesiączke też czasem czuje ale rzadko.

A co do Magne B6 to na gemini kosztuje tyle samo magne b6 co magne b6 forte takze lepiej wziąć forte i brac po jednej tabletce, i oszczędza się połowę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 20:41   #4803
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez melliss Pokaż wiadomość
Witam sie ze szpitala-patologia ciąży.
Dzis mialam miec po prostu kontrole. Okazalo sie, ze znow przesunął sie termin o 8 dni... I dziecko wg usg ma 28 tyg a nie 31... Dodatkowo kiepskie przeplywy i maly brzuszek.
Kur...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojej a mowili Ci, co teraz? Co będą Ci robić w szpitalu?

Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 21:09   #4804
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Melliss wspolczuje stresu, dobrze ze zatrzymali Cie w szpitalu. Takie roznice w pomiarach teraz moga sie zdarzac bo dziecko rosnie juz swoim tempem.tylko te przeplywy:/ malym brzuchem sie nie przejmuj bo ja w 36tyg w pierwszej ciazy praktycznie nie mialam. A co lekarze mowia??

Kate mi ten aspargin pomaga ale wlasnie w duzej dawce.nie wiem ile Ty lykalas tabletek?? Z megne b6 itp jest du.powato z tego wzg ze nie mozna brac wiecej niz dozwolona dawka b6. Jest dostepny czysty magnez do np kąpieli albo moczenia stop.na pewno sprawdze o co chodzi ale poki co ten aspargin daje rade.

Wlasnie robie ostatnie zamowienie przez neta i moge isc do szpitala😊😊tym razem z hm dla chlopcow na nowy rok zlobkowo przedszkolny. A wczoraj kurierowi mowilam ze juz nie bede zamawiac bo juz chyba zamowilam wszystko co jest w internecie😜😜😜 no i bedzie musial mnie jeszcze raz odwiedzic.no i potem jeszcze jak dowiem sie jaka plec to pozamawiam z pooperacyjnej😀😀 i poprosze meza zeby pozmienial hasla do naszych kont internetowych😀😀

Ciekawe czy jutro bede miala ostatnia wizyte, dreszcze mnie przechodza😜😜w lipcu juz umowilam sie na wizyte po pologu na 22.11 na zalozenie wkladki i bedziemposzalecw koncu poszalec😀😀(juz widze te nasze szalone wieczory po polozeniu trojki dzieci😜&#128540
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 21:09   #4805
aniamelisa
Raczkowanie
 
Avatar aniamelisa
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 130
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez melliss Pokaż wiadomość
Witam sie ze szpitala-patologia ciąży.
Dzis mialam miec po prostu kontrole. Okazalo sie, ze znow przesunął sie termin o 8 dni... I dziecko wg usg ma 28 tyg a nie 31... Dodatkowo kiepskie przeplywy i maly brzuszek.
Kur...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj... Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.

Witam się po długiej nieobecności. Co u mnie? Na kontroli wyszło że mam za wysokie tetno i gin zadecydował o szpitalu i założeniu holtera. W szpitalu spędziłam tylko dobę zrobili tylko dwa razy ekg, morfologie a jak wyszły ok to dali przepustkę na tydzień. Nie wiem po co mnie kladli jak można to było zrobić w pół dnia hmm?
Przynajmniej zobaczyłam jakie będą warunki a i Miałam bardzo szczegółowe usg robione dla studentów mój mały w 31tyg ważył 1600 i o tydzień do przodu.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniamelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 21:10   #4806
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak wszystkie piszecie o skurczach i mnie lekarz w poniedziałek też o to pytał i ja się zastanawiam jak się to odczuwa? To możliwe, że je mam a nie wiem, że to to? Zaczyna mnie to dziwić aż. To tak jak na miesiączkę się odczuwa?
Sa rozne skurcze . Ja mam od jakiegoś czasu skurcze stóp. Teraz mam też skurcze macicy - to taki skurcz brzucha , że twardnienie schodzi od góry w dół i ogółem ostatnio mam twardy brzuch. To mnie nie boli, raczej powoduje dyskomfort . Miałam też skurcze, które czułam tak jak bym miała dostać okres . W poprzedniej ciąży od nich zaczął się poród , a w tej ciazy miałam je już na początku jak przesadzalam z wysiłkiem. Teraz ich nie mam. Jakby co to właściwych skurczy porodowych nie idzie pomylić z niczym innym .
Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
Mellis kurcze, jeszcze nie ten czas. Dobrze ze jestes pod fachową opieka.

Kate ja magne b6 kupuję za ok 12 zł, nawet teraz domowilam na gemini i jeszcze mama dha maja w dobrej cenie po 32zł.
Musze jeszcze parę ☠☠☠☠☠☠☠ dobrac i bedzie darmowa dostawa.

Na 5-10-15 fajne wyprzedaże ubranek.

Co do stanikow to ja mam z hm miekkie i sa ok, chociaż nie wiem czy nie beda za male podczas karmienia a i tak wzielam o dwa rozmiary większe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety puściłam już zamówienie na gemini :/ kupiłam wlasnie zapas asparagin , bo myślałam że nie ma roznicy . Jak uda mi się dostać stacjonarnie za 15zl to będę szczęśliwa. Ale jeszcze 2-3 miesiące brania i koniec (mam taką nadzieję )

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2017-08-23 o 21:14
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 21:15   #4807
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Mellis, trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. 3 tygodnie to spora różnica. Pewnie będą robić dodatkowe badania.

Holly, Antoś niewielki, ale to lepiej dla Ciebie. Brzuszek też masz mały. Ja to się modlę, żeby moja mała nie przekroczyła 3,5 kg.

Migi, na pewno nie pomylisz z niczym innym jak przyjdzie skurcz Tak, jak pisze szklaneczka macica się mocno zaciska i to taki dyskomfort. Z tym, że ja mam też bóle takie jak na okres i między nimi takie skurcze właśnie. I czasem aż promieniuje na krzyż.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-23, 21:23   #4808
aniamelisa
Raczkowanie
 
Avatar aniamelisa
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 130
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

IMG_20170823_222108.jpg ukazuje wam się po raz pierwszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniamelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 21:25   #4809
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Mellis, trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. 3 tygodnie to spora różnica. Pewnie będą robić dodatkowe badania.

Holly, Antoś niewielki, ale to lepiej dla Ciebie. Brzuszek też masz mały. Ja to się modlę, żeby moja mała nie przekroczyła 3,5 kg.

Migi, na pewno nie pomylisz z niczym innym jak przyjdzie skurcz Tak, jak pisze szklaneczka macica się mocno zaciska i to taki dyskomfort. Z tym, że ja mam też bóle takie jak na okres i między nimi takie skurcze właśnie. I czasem aż promieniuje na krzyż.
A czemu ma nie przekroczyć? Ja się zastanawiam czy moja dobije do 4 kg... Oby nie!

Ja już mam jeden poród za sobą, a wiem tylko co to są skurcze parte Innych nie miałam. Tzn. miałam jakieś w pachwinach i to ponoć też są skurcze. No ale zastanawiam się czy teraz poznam te "normalne" o ile je będę miała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 21:28   #4810
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Melduje się po usg. Moj Antos malusi. Ginka powiedziala ze na pewno kolosa nie urodze bo teraz wazy ok 1500 g (32+5 tc) Ale wszystko jest ok, przeplywy ok, jest proporcjonalny. Po prostu taki maly. No i dalej ulozony posladkowo. Coraz mniejsza szansa ze sie odwroci bo ma tam u mnie ciasno. Mimo tego ze jest maly. Nie wiem czemu tak jest. Ale ciągle wierze ze uda mu sie przekręcic bo nie chcę cc.
Zdjęcia nie wyszly bo ma rączki na buźce i do tego nogi na głowietaki akrobata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój pierworodny w 37 tygodniu był ułożony pośladkowo i już się umawiałam na cc, a w 38 był już główkowo , więc Twój synuś ma jeszcze czas żeby się fiknąć

Cytat:
Napisane przez melliss Pokaż wiadomość
Witam sie ze szpitala-patologia ciąży.
Dzis mialam miec po prostu kontrole. Okazalo sie, ze znow przesunął sie termin o 8 dni... I dziecko wg usg ma 28 tyg a nie 31... Dodatkowo kiepskie przeplywy i maly brzuszek.
Kur...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Melliss
Trzymaj się! Wiem co przeżywasz, bo mój syn też był mniejszy niż powinien, ja miałam CC w 39 tc a z usg niezmiennie wychodziło ze 32... chyba z 4 różnych lekarzy robiło mi usg i wszyscy mówili, że będzie 1800 gr, a urodziłam syna 2460 gr Dobrze, że jesteś w szpitalu, mogę spytać w którym? Trzeba zaufać lekarzom, pewnie podadzą Ci sterydy na rozwój płuc i będą dokładnie kontrolować jak się sprawy rozwijają,a jeśli cokolwiek będzie się działo to jesteś pod opieką!

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

aniamelisa
Piękny brzuszek! No i uśmiech xD
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 21:59   #4811
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Holly rzeczywiscie malenki ten twoj Antos

Co do magnezu, wczesniej kupowalam ten dla kobiet w ciazy z olimpu, teraz mi wcisnal asmag forte farmaceuta i koncze go i wracam do poprzedniego. Zle mi sie go polyka, no i ta ilosc... Jeszcze nie mozna go laczyc z zelazem, takze mnie brakuje czasu zeby te tablety lykac w trzech dawkach po jedzeniu.

Fakt... asmag się bardzo kiepsko łyka :/ ja przegryzam... :/ tylko ja ogólnie mam problem z niepowlekanymi tabletkami.

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak wszystkie piszecie o skurczach i mnie lekarz w poniedziałek też o to pytał i ja się zastanawiam jak się to odczuwa? To możliwe, że je mam a nie wiem, że to to? Zaczyna mnie to dziwić aż. To tak jak na miesiączkę się odczuwa?

Ja takich typowych skurczy które mogą się pojawiać w trzecim trymestrze nie miałam. Mam tylko uczucie twardego brzucha i takie ciągniecie plus więzadła .

Cytat:
Napisane przez melliss Pokaż wiadomość
Witam sie ze szpitala-patologia ciąży.
Dzis mialam miec po prostu kontrole. Okazalo sie, ze znow przesunął sie termin o 8 dni... I dziecko wg usg ma 28 tyg a nie 31... Dodatkowo kiepskie przeplywy i maly brzuszek.
Kur...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A właśnie miałam Cię na fb "przywoływać" bo długo się już nie odzywałaś. Trzymajcie się !!!! Wszystko będzie dobrze!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-23, 22:53   #4812
kasiastka
Raczkowanie
 
Avatar kasiastka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Ja biorę Magne b6 3x2 tabletki. U mnie wystarczą 2 dni, ze nie wezmę wieczorem i juz w nocy skurcz na pewno się pojawi. Migi ja mam przede wszystkim skurcze lydek. Ostatnio tez mi twardnieje brzuch i chyba to tez forma skurczu, ale nie wiem...

Ja też jutro mam wizytę i ze względu na urlop mojej ginekolog, ide do innej, co ma 3d, więc jak da radę, to raz pierwszy zobaczę syncia w trojwymiarze

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Dziś na szkole rodzenia, położna.mówiła, że większe szanse, że sn nie zakonczy się cesarką albo cięciem krocza, jesli rodząca jest... wysoka. Ja zawsze myślałam, że większe znaczenie ma np szerokość bioder. W życiu bym nie wpadła na to, że może chodzić o wzrost
kasiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 01:09   #4813
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Witam
U mnie nadprogramowa pobudka o 1 W nocy.
Nieładnie.

Czekam na sen

😙
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 01:29   #4814
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Ja od 1,5h nie śpię, wymiotowałam juz przez ból głowy... A rano muszę być przytomna, bo mam sporo spraw do załatwienia 😑

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 04:20   #4815
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Ja od 1,5h nie śpię, wymiotowałam juz przez ból głowy... A rano muszę być przytomna, bo mam sporo spraw do załatwienia 😑

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi udało się zasnąć ale znowu pobudka. ... programowa tym razem...do.pracy.
Ech
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 05:23   #4816
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Czesc Dziewczyny witam sie w skonczonym 34tyg.bardzo chcialam dotrwac do tego tygodnia, uffff u nas zapowiada sie dzisiaj sloneczny dzien. Milego dnia!😊
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 05:42   #4817
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Melliss przytulam mocno i trzymam kciuki!
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 05:55   #4818
melliss
Raczkowanie
 
Avatar melliss
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 216
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Mój pierworodny w 37 tygodniu był ułożony pośladkowo i już się umawiałam na cc, a w 38 był już główkowo , więc Twój synuś ma jeszcze czas żeby się fiknąć



Melliss
Trzymaj się! Wiem co przeżywasz, bo mój syn też był mniejszy niż powinien, ja miałam CC w 39 tc a z usg niezmiennie wychodziło ze 32... chyba z 4 różnych lekarzy robiło mi usg i wszyscy mówili, że będzie 1800 gr, a urodziłam syna 2460 gr Dobrze, że jesteś w szpitalu, mogę spytać w którym? Trzeba zaufać lekarzom, pewnie podadzą Ci sterydy na rozwój płuc i będą dokładnie kontrolować jak się sprawy rozwijają,a jeśli cokolwiek będzie się działo to jesteś pod opieką!

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

aniamelisa
Piękny brzuszek! No i uśmiech xD
Gosławka jestem w CSK czyli tu gdzie nie chcialam trafic:p ale trafiłam tu z wizyty kontrolnej...
Jestem po pierwszej dawce sterydu. Nic przyjemnego.
Mam nadzieje, ze pomimo tego urodze conajmniej za 6 tygodni...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
[SIZE="2"]moje DIY do pokoiku dziecka:
(plany, robi się, zrobione!)
-okno z łapaczy snów
-kocyk robiony na drutach
-girlanda- gwiazdki
-rożek
-karuzela z pomponów filcowych
-ochraniacze do łóżeczka
-literka na drzwi "Z"
melliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 06:14   #4819
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Ja magnez b6 dwie tabletki, ale ja miałem dwa razy skurcz łydki typowy i odkąd biorę nic nie mam. Więc czasem teraz biorę jedna dziennie. Ale ja dużo wody też pije. Muszyniankę i Cisowianke.
Holly dobrze,że z maluchem ok. Może się odwroci Nic straconego. Mój też mam teraz cały czas nogi na głowie,przez dwa usg buźki nie pokazał.

Podobno, pozycja na czworaka pozwał zmienić na pozycję główkować.

Melliss, trzymaj się kochana

Migi skurcz, to tak jak by skutecznie ktoś spinaczem Ci chwycił:P przynajmniej łydki, ból okresowy to wiadomo, i wtedy brzuch taki twardy,napięty. I ja mam te kłócia. Coś jak biorę ten magne b6 to mam qrazenie,że nawet kloc nie mam. On się dobrze polyka,bo słodki jest jak cukierek.

Melliss to csk na Ligocie najlepszy,jak by dzieciaczek byl wcześniakiem. Najwyższa referencyjnosc. Nic się nie martw. Będzie dobrze. Jesteś pod dobrą opieką. Jak by miało się coś dziać to chciała bym by moje dziecko tam trafiło. Ja studiowałem na SUM i miałam tam zajęcia i w ogóle opinie super

Edytowane przez buzn
Czas edycji: 2017-08-24 o 06:20
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-24, 06:17   #4820
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie ostatnio taki dziwny niepokój... I zaczynam panikować jak pomyślę że torba niespakowana, ciuszki niepoprane
Ja też! Mam przeczucie, że nie dotrzymam do terminu Bardzo mnie boli w kroku przy wstawaniu i chodzeniu. Lekarz mi powiedział, że teraz muszę jeszcze 2,5 tyg dotrzymać i mogę rodzić. 2,5 tyg to przecież jak jutro, a ja niegotowa zupełnie.

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
nawet nie wiem czy mnie kojarZycie długo pracowałam, więc się nie udzielalam, teraz was czytam w miarę na bieżąco ale jakoś głupio mi było się odezwać aż w końcu postanowiłam się ujawnić, bo czuję się jak szpieg
Więc przede wszystkim Lestry - gratulacje, duuuzo zdrowia dla Was cieszę się że Fabian przybiera i na pewno teraz będzie nabierał sił z dnia na dzień.
Macie piękne brzuszki, ja jestem z tych większych kobiet, a brzuch mam już też spoty. Wczoraj starszej córce kupowałam rajstopy to Pani się odezwała, że ja to już chyba na końcówce, to powinnam się oszczędzać bo brzuch mam nisko. Hmmm, ja mam termin na 6.10. To nie wiem czy na takiej całkiem końcówce jestem młoda 2,5 tyg temu miała 1800g, więc raczej do większych będzie należeć. Ja jeszcze też nie mam poprane ani poprasowane, czekam na koniec remontu i wtedy się za to wezmę,w dodatku starsza będzie wtedy w przedszkolu to będę miała trochę czasu.

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj Mamy ten sam termin
Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Ja jedną kawke dziennie piję odkąd minęło mi odrzucenie do nie po 1 trymestrze 😊 inaczej boli mi głowa i spada ciśnienie 😞
Wy sie już tutaj pakujecie a ja ciagle sobie mówię że jeszcze tyyyle czasu... Dziewczyny a ile kupujecie majteczek poporodowych (i jakich) i podkladow i wkladek? Kupujecie do szpitala i do domu czy tylko do szpitala? Bo ja juz wariuje. No i czy kupujecie wkladki laktacyjne? Ja nadal nie mam żadnej siary choć położna mówiła że może się pojawić dopiero po przystawieniu dziecka. Bylam juz spokojna bo praktycznie wszystko z mężem kupiliśmy, a teraz brakuje mi drobiazgów tak na prawdę i zaczynam panikowac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja znowu w 3 trym mam odrzut od kawy. A ja tak lubię kawę w normalnym stanie.
Ja kupiłam 1 opakowanie wkładek, chyba 50 sztuk i do torby spakowałam kilka.
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość

Lynn a gdzie się przeprowadziliście? Zostaliście w tej samej części Krk czy coś zupełnie nowego?
Blok obok Tylko mieszkanie większe, bo w poprzednim byłoby cięzko nawet łóżeczko zmieścić. Jeszcze nam dużo rzeczy zostało w poprzednim mieszkaniu i pewnie będziemy je przenosić miesiącami, bo nie mamy prawie mebli w nowym mieszkaniu póki co.
Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Lynn, jak ja Ci zazdroszczę, że już macie za sobą przeprowadzkę. A nieogarnięci fachowcy to teraz bardzo częste zjawisko. Ja dlatego, jeśli mam znajomego w danej branży, to wolę mu zapłacić i mieć wszystko dobrze zrobione niż się uganiać z przypadkowymi osobami.
Cieszę się, że już jesteśmy w nowym mieszkaniu, ale wszystko w pudełkach jest, nie wiem gdzie dałam kosmetyki, więc mam tylko kilka podstawowych. Nie znoszę przeprowadzek Chociaż mój udział był naprawdę niewielki w tej, bo jedynie popakowałam pudła, a nic nie nosiłam, to jednak ten bałagan teraz mnie przeraża. Dobrze, że dziecięce rzeczy mam w oznaczonych pudłach, bo jakby co, to mąż może ogarnie. Muszę go namówić, żeby łóżeczko już poskładał, chociaż on twierdzi, że po co łózeczko jak dziecka nie ma
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Zostawiłam kiecke u krawcowej ale zamelduje się w niej na grupie przed weselem w przyszły weekend
Mi gin powiedziała 8x asmag forte. Do wczesnego popołudnia po jednej i później dwie na raz zwłaszcza jak nasila się twardnienie brzucha pod koniec dnia itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja biorę stale 3 x po 2 tabletki Asmag i twardnieje mi brzuch, ale nie mam skurczy.
Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Holly rzeczywiscie malenki ten twoj Antos

Co do magnezu, wczesniej kupowalam ten dla kobiet w ciazy z olimpu, teraz mi wcisnal asmag forte farmaceuta i koncze go i wracam do poprzedniego. Zle mi sie go polyka, no i ta ilosc... Jeszcze nie mozna go laczyc z zelazem, takze mnie brakuje czasu zeby te tablety lykac w trzech dawkach po jedzeniu.
Ja też go nie umiem połykac i dlatego go rozgryzam.
Cytat:
Napisane przez melliss Pokaż wiadomość
Witam sie ze szpitala-patologia ciąży.
Dzis mialam miec po prostu kontrole. Okazalo sie, ze znow przesunął sie termin o 8 dni... I dziecko wg usg ma 28 tyg a nie 31... Dodatkowo kiepskie przeplywy i maly brzuszek.
Kur...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, niedobrze. Dawaj nam znac!

nunny moja szyjka ma 22 mm, czyli niedużo zostało do 20. Jak będę musiała isc do szpitala to trudno. Jakoś juz przestało to na mnie robić wrażenie.

lestry pięknie wyglądasz

Pięknie brzuszki dziewczyny Ja się czuję jak słoń. Przytyłam już z 17 kg, więc w sumie nie powinnam oczekiwać innego samopoczucia Wczoraj się wysmarowałam olejkiem przeciw rozstępom i jak wchodziłam nieudolnie do łóżka, to mną zarzuciło i odbiłam tłusty tyłek na ścianie i zostawiłam 2 plamy No i teraz to nie chce zejsc. Będę miała pamiątkę, chyba że uda mi się namówić męża, żeby to zamalował

Wczoraj na sr ginekolog opowiadał, co może pójść w trakcie porodu nie tak i jestem przerażona. Jak słuchałam tego, to mi się słabo zrobiło, aż mój mąż się wystraszył. Słuchając tego gina, ciągle myslalam, że chciałabym, żeby mnie poród ominął, że ja nie chcę w tym brać udziału.

Poza tym była pani- brafitterka, która powiedziała, że najlepiej wybrać się po biustonosz na 2 tyg przed porodem i kupić ze 2 biustonosze. Ja bym chętnie się wybrała nawet już, bo nie wiem kiedy będę rodzić, ale wstyd mi iść z moimi zmianami półpaściowymi, które są na linii biustonosza i patrząc na ich tempo gojenia, to przypuszczam, że do października nie znikną zupełnie.

Ja mam wózek Maxi Cosi Mura 4 i na razie fotelik Maxi Cosi Cabriofix, ale będziemy chyba kupować nowy albo Cabriofix albo Aton rozkładany do pozycji leżącej. Ten obecny który mamy jest używany i ma ponad 5 lat, więc trochę strach go używać, a podejrzewam, że jesli tylko dzidzius będzie zdrowy, to będziemy w sezonie zimowym często jeździć autem.

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2017-08-24 o 06:22
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 06:18   #4821
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Buzn ja już marzę żeby on się odwrocil. Mnie juz tak boli prawa strona pod żebrami że masakra. Widac tam taką kulę nawet.
Dzis ogladam drugi odc. Porodow. Pierwszy mnie nie usatysfakcjonowal bo cesarka a drugi porod ze znieczuleniem i jeszcze ta baba co dzidziusia skora do skory nie chciala tylko czysciocha ubranego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 06:27   #4822
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Holly nic nie poradzisz. Czytałam gdzies,że właśnie są sposoby na odwrócenie. Ale to są właśnie te czworaki, mycie podłóg, ale chyba bym nie ryzykowała póki co jeszcze. Bo może być wcześniejszy poród. Na spokojnie. Jeszcze ma czas A moze zrobi ci niepsodzianke

Edytowane przez buzn
Czas edycji: 2017-08-24 o 06:29
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:28   #4823
anulka_l7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 318
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Meliss, trzymaj się tam 😘 mocne kciuki dla Ciebie i maleństwa, na pewno będzie wszystko dobrze 😘

Holly, jak moja Zuza była pośladkowo to głaskałam brzuch w tę stronę, w którą miała się obrócić i klęczałam z pupą wysoko a z barkami i głową na poduszce i kręciłam biodrami. Już dwa dni później czułam, że leży inaczej, a na wizycie potwierdziło się, że główkowo ☺ więc to chyba działa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulka_l7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:32   #4824
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Witam się czwartkowo! 😘 Kolejna trudna noc... Mam nadzieję, że to nie zaczął się już taki przykry trend...
Podziwiam Was, że oglądacie te porody w telewizji. Ja to unikam takich rzeczy 😉
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:42   #4825
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Moj maz pewnie od razu by wpadl na pomysl zebym na czworakach myla podlogi😀😀😀 ja sie mojej mamie nie odwrocilam z posladkowego i musiala mnie urodzic naturalnie to Wam wspominalam te komunskie czasy. Podejrzewam gdybym musiala rodzic naturalnie polozenie miednicowe mojego pierworodnego to umarlabym przy porodzie😜😜
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 08:17   #4826
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja też! Mam przeczucie, że nie dotrzymam do terminu Bardzo mnie boli w kroku przy wstawaniu i chodzeniu. Lekarz mi powiedział, że teraz muszę jeszcze 2,5 tyg dotrzymać i mogę rodzić. 2,5 tyg to przecież jak jutro, a ja niegotowa zupełnie.


Witaj Mamy ten sam termin

Ja znowu w 3 trym mam odrzut od kawy. A ja tak lubię kawę w normalnym stanie.
Ja kupiłam 1 opakowanie wkładek, chyba 50 sztuk i do torby spakowałam kilka.

Blok obok Tylko mieszkanie większe, bo w poprzednim byłoby cięzko nawet łóżeczko zmieścić. Jeszcze nam dużo rzeczy zostało w poprzednim mieszkaniu i pewnie będziemy je przenosić miesiącami, bo nie mamy prawie mebli w nowym mieszkaniu póki co.

Cieszę się, że już jesteśmy w nowym mieszkaniu, ale wszystko w pudełkach jest, nie wiem gdzie dałam kosmetyki, więc mam tylko kilka podstawowych. Nie znoszę przeprowadzek Chociaż mój udział był naprawdę niewielki w tej, bo jedynie popakowałam pudła, a nic nie nosiłam, to jednak ten bałagan teraz mnie przeraża. Dobrze, że dziecięce rzeczy mam w oznaczonych pudłach, bo jakby co, to mąż może ogarnie. Muszę go namówić, żeby łóżeczko już poskładał, chociaż on twierdzi, że po co łózeczko jak dziecka nie ma

Ja biorę stale 3 x po 2 tabletki Asmag i twardnieje mi brzuch, ale nie mam skurczy.

Ja też go nie umiem połykac i dlatego go rozgryzam.

O kurcze, niedobrze. Dawaj nam znac!

nunny moja szyjka ma 22 mm, czyli niedużo zostało do 20. Jak będę musiała isc do szpitala to trudno. Jakoś juz przestało to na mnie robić wrażenie.

lestry pięknie wyglądasz

Pięknie brzuszki dziewczyny Ja się czuję jak słoń. Przytyłam już z 17 kg, więc w sumie nie powinnam oczekiwać innego samopoczucia Wczoraj się wysmarowałam olejkiem przeciw rozstępom i jak wchodziłam nieudolnie do łóżka, to mną zarzuciło i odbiłam tłusty tyłek na ścianie i zostawiłam 2 plamy No i teraz to nie chce zejsc. Będę miała pamiątkę, chyba że uda mi się namówić męża, żeby to zamalował

Wczoraj na sr ginekolog opowiadał, co może pójść w trakcie porodu nie tak i jestem przerażona. Jak słuchałam tego, to mi się słabo zrobiło, aż mój mąż się wystraszył. Słuchając tego gina, ciągle myslalam, że chciałabym, żeby mnie poród ominął, że ja nie chcę w tym brać udziału.

Poza tym była pani- brafitterka, która powiedziała, że najlepiej wybrać się po biustonosz na 2 tyg przed porodem i kupić ze 2 biustonosze. Ja bym chętnie się wybrała nawet już, bo nie wiem kiedy będę rodzić, ale wstyd mi iść z moimi zmianami półpaściowymi, które są na linii biustonosza i patrząc na ich tempo gojenia, to przypuszczam, że do października nie znikną zupełnie.

Ja mam wózek Maxi Cosi Mura 4 i na razie fotelik Maxi Cosi Cabriofix, ale będziemy chyba kupować nowy albo Cabriofix albo Aton rozkładany do pozycji leżącej. Ten obecny który mamy jest używany i ma ponad 5 lat, więc trochę strach go używać, a podejrzewam, że jesli tylko dzidzius będzie zdrowy, to będziemy w sezonie zimowym często jeździć autem.
Też się czuję jak słoń 😵😳
Zawsze miałam rozmiar 34/36 a teraz L czyli ze 40 😨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 08:20   #4827
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Lynn aaaa to chociaż tyle, że blok obok wiec można spokojnie przenieść rzeczy dużo Wam zostało jeszcze ? Grunt ze dziecięce rzeczy wiadomo gdzie są i pewnie Twoje jakieś pod katem szpitala, reszta na spokojnie

P.s. Jak się pogrubia słowa w Tapatalk'u :p ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 08:23   #4828
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Moj maz pewnie od razu by wpadl na pomysl zebym na czworakach myla podlogi😀😀😀 ja sie mojej mamie nie odwrocilam z posladkowego i musiala mnie urodzic naturalnie to Wam wspominalam te komunskie czasy. Podejrzewam gdybym musiala rodzic naturalnie polozenie miednicowe mojego pierworodnego to umarlabym przy porodzie😜😜
Ooj znam opowiesc mojej babci jak rodzila moja mamę ulozoną wlasnie posladkowo. Dzieciaka wyrwali z babci ciągnąc za nogi i do 10 miesiąca moja mamuska miala biodra w gipsie a pozniej jakiejs poduszce.
Takze bardzo prosze Antoniego zeby sie odwrocil no a jak nie to cesarka. Będzie co ma byc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 08:31   #4829
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Hej

Meliss kciuki za maluszka,oby się jeszcze jednak nie spieszyl na świat.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 08:37   #4830
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤ - cz. 3

Cytat:
Napisane przez melliss Pokaż wiadomość
Gosławka jestem w CSK czyli tu gdzie nie chcialam trafic:p ale trafiłam tu z wizyty kontrolnej...
Jestem po pierwszej dawce sterydu. Nic przyjemnego.
Mam nadzieje, ze pomimo tego urodze conajmniej za 6 tygodni...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteś w dobry rękach! Spędziłam tam ostatni tydzień ciąży i tydzień po ciąży, jedzenie fatalne i duży przemiał, ale znają się na rzeczy, mają wiedzę i sprzęt! Więc musi być dobrze!

Lynn
Uszy do góry! Większość porodów jest bezproblemowa i bez wiekszych komplikacji!
Co do męża, to mój też twierdził, że jeszcze za wcześnie to spytałam tylko czy jak zacznę teraz rodzić to czy sam wszystko ogarnie? Powiedział, że nie i zaczęliśmy ogarniać razem ;D
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-25 20:58:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.