farbowanie na fioletowo krok po kroku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-30, 15:34   #1
converse
Raczkowanie
 
Avatar converse
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 208

farbowanie na fioletowo krok po kroku


hej.
przeszukalam całe google i na temat farbowania czarnych włosów na niestandardowe kolory znalazlam tylko tyle, ze trzeba je rozjasnic .
bardzo chcialabym zrobic sobie fioletowe pasemka jednak boje sie ze mi nie wyjda na moich czarnych wlosach. moglby ktos opisac po kolei jak mam rozjasnic wlosy ile odczekac jak zafarbowac i jaka farbe polecacie z gory dziekuje
__________________
Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu.
converse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:41   #2
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

rozjaśnij rozjaśniaczem joanny do pasemek takie w srebrnym opakowaniu , trzymaj tak długo aż wyjdą żółte, najepiej jeszcze jaśniejsze ale nie wiem czy może tak mocno rozjaśnić. potem nałóż na nie farbe palette color xxl wild lights zwariowany fiolet
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 20:14   #3
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
rozjaśnij rozjaśniaczem joanny do pasemek takie w srebrnym opakowaniu , trzymaj tak długo aż wyjdą żółte, najepiej jeszcze jaśniejsze ale nie wiem czy może tak mocno rozjaśnić. potem nałóż na nie farbe palette color xxl wild lights zwariowany fiolet
A potem macaj się po łysej głowie i płacz
Wybacz, nie mogłam się powstrzymać Nie za bardzo "żrąca" ta metoda?
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 20:57   #4
converse
Raczkowanie
 
Avatar converse
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 208
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

jestescie pewne ze wyjdzie w ten sposob ten fiolet a nie zielonorudoniebieski ?
__________________
Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu.
converse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 07:34   #5
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

nie nakładajcie nigdy palette, to szajs - nie farba! to po pierwsze.
Po drugie mogę Ci polecić proszki do pasemek firmy Leo. Trzeba do nich dokupić specjalną wodę utlenioną. Ja robiłam sobie czerwone - czerwień mahoniowa - włosy ani trochę się nie zniszczyły - jedynym minusem jest zmywalność. Ale nawet jak zblednie kolor, to to wszystko razem ładnie się komponuje z włosami. Dziś, po dwóch latach mam takie rudawe refleksy na włosach - bardzo fajnie to wygląda.
Inny problem - nie wiem czy mają fiolet, jeśli nie, może coś innego od nich Ci się spodoba.
Nigdy palette, chyba że chcesz zostać z kolorem do końca życia. Farby palette są bardzo trudno ściągalne, niszczą włosy... To są opinie fryzjerów. Jak chciałam zejść z czarnego do ciemnego blondu-jasnego brązu dekoloryzacją, to żaden fryzjer po palette nie chciał się tego podjąć.

No i zapomniałam - leosie kupisz w sklepie fryzjerskim - ok. 30 zł, ale to naprawdę duże pudło jest albo pewnie w necie coś się znajdzie.
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009

Edytowane przez mes-bijoux
Czas edycji: 2009-05-31 o 07:35
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:43   #6
converse
Raczkowanie
 
Avatar converse
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 208
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

a po rozjasnianiu trzeba odczekac jakis czas zeby polozyc ta fioletowa farbe?
__________________
Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu.
converse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:07   #7
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

mi fryzjerka po leosiu robiła zaraz po rozjaśnieniu specjalnym preparatem. Najlepiej idź z tym do fryzjera, po co masz sobie spaskudzić włosy.
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 13:24   #8
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

Cytat:
Napisane przez mes-bijoux Pokaż wiadomość
nie nakładajcie nigdy palette, to szajs - nie farba! to po pierwsze.
Po drugie mogę Ci polecić proszki do pasemek firmy Leo. Trzeba do nich dokupić specjalną wodę utlenioną. Ja robiłam sobie czerwone - czerwień mahoniowa - włosy ani trochę się nie zniszczyły - jedynym minusem jest zmywalność. Ale nawet jak zblednie kolor, to to wszystko razem ładnie się komponuje z włosami. Dziś, po dwóch latach mam takie rudawe refleksy na włosach - bardzo fajnie to wygląda.
Inny problem - nie wiem czy mają fiolet, jeśli nie, może coś innego od nich Ci się spodoba.
Nigdy palette, chyba że chcesz zostać z kolorem do końca życia. Farby palette są bardzo trudno ściągalne, niszczą włosy... To są opinie fryzjerów. Jak chciałam zejść z czarnego do ciemnego blondu-jasnego brązu dekoloryzacją, to żaden fryzjer po palette nie chciał się tego podjąć.

No i zapomniałam - leosie kupisz w sklepie fryzjerskim - ok. 30 zł, ale to naprawdę duże pudło jest albo pewnie w necie coś się znajdzie.

dla Ciebie palette to może szajs....ale dla mnie nie, dla mnie jest bardzo dobra, a wild lights wychodzi jak powinna bo robiłem nie tlyko na swojej głowie
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:51   #9
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

dzielę się po prostu doświadczeniem. Palette trzyma się długo na włosach, ale żeby to zdjąć... Sama byłam z tym problemem u ok. 10 fryzjerów z renomowanych salonów w Wawie i tylko jeden powiedział, że może się tego podjąć, ale efektów nie jest w stanie zagwarantować. To moje zdanie, moje doświadczenie.
Ty masz dobre doświadczenie z palette. Skoro Ci odpowiada, to stosuj i polecaj. Ale pozwólmy osobie zadającej pytanie poznać kilka opinii.
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 10:38   #10
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

Ja też odradzam Palette, sama jej używałam przez lata, co strasznie odbilo się na kondycji moich włosów Rozjaśniacz z Joanny też odradzam. Preparaty do pasemek firmy Leo są fajne, ale nie ma tam fioletu. Proponuję Ci iść do fryzjera i poprosić o zrobienie pasemek odcieniem 8,21 z firmy By fama - naprawdę boski fiolecik
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 19:39   #11
converse
Raczkowanie
 
Avatar converse
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 208
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

ale co jest zlego w palette? brzydko blaknie niszczy wlosy?
__________________
Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu.
converse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 19:56   #12
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

Cytat:
Napisane przez converse Pokaż wiadomość
ale co jest zlego w palette? brzydko blaknie niszczy wlosy?
przeciez masz napisane wyzej

palette wzera sie gleboko we wlos. wiec moze sie wydawac plusem ze dlugo trzyma kolor, ale jesli bedziesz chciala go kiedys zmienic to bedzie ciezko
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 22:45   #13
gosia2071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 25
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

Palette to jedno wielkie cholerstwo...nigdy wiecej ja z czarnych (farbowanych pare lat) zeszlam szybciutko fakt ze obcielam wlosy ale tez to chcialam zrobic. joanna tez jest do niczego i nie wyjda zolte tylko czerwone albo i nawet nie czerwien,bym ci radzila isc do fryzjera albo kupic na allegro rozjasniacz tylko ze lepszy ale to ci wyjdzie na to samo jak isc do fryzjera i zrobic boskie pasemeczka ja cala glowe rozjasnilam 3 razy nakladajac rozjasniacz i mam bialutkie pozdrawiam dziewczynki
gosia2071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 12:03   #14
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

hmm, wiadomo najpierw rozjaśnić włosy musisz, i jakimś dobrym rozjasniaczem (używam Leo,a teraz jakiś miętowy,nei pamiętam nazwy), nei jakimś drogeryjnym, wtedy tak mocno włosy Ci się nie poniszczą potem możesz kupić fioletowy toner, możesz go nałożyć od razu po rozjaśnianiu, nie niszczy włosów, i trzymaj długo to kolor dłużej będzie się trzymał bądź też możesz użyć fioletowej płukanki, wiadomoże złapie tylko te jaśniejsze włosy (ja robiłam tak z grzywką) tylko nie wiem jak by złapała ta płukanka (chodzi mi o jej duże stężenie, nei tak jak przy pozbywaniu się żółtych refleksów z włosów) ja miałam grzywkę w kolorze "kurczakowym" dlatego łeb do miski z płukanką i wyszedl fiolet, to trochę tańszy sposób. Co do palette, hmm używałam, tylko mi potem zblakł do brązowego, włosów może bardzo nei poniszczył (albo tego nei widze, bo i tak ciągle coś z nimi robie >.<). Jest dużo opcji nawet, chociaż ja ostatnio przekonałam się do tonerów śliczne kolory wychodzą. ehhh, naszło mnie na fiolet, że chyba zaraz zrobię sobie końcówki fioletowe płukanką
__________________
violent inside,
beautiful and
evil...
Caution!
This person is a drummer!
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 00:38   #15
gosia2071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 25
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

naprawde palette ci nie doradze,bo jak dla mnie to nic dobrego jak farbowalam kiedys jeszcze na czarno to palette nakladalam na wlosy i zmywalam jak szampon nic nie bralo..a rozjasniacz kup jakis lepszy bo te zwykle ze sklepu to jak zmyjesz go porobia ci sie gumeczki z wlosow ja kupuje w anglii ale wiem ze na allegro tez sa takie wlasnie jak dziewczyna pisala wyzej wode dokupujesz osobno do proszku a zrobisz jak zechcesz..oczywiscie czekam na odp jak wyszly wloski pozdrawiam
gosia2071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 23:29   #16
Oćek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 30
GG do Oćek Wyślij wiadomość przez Yahoo do Oćek
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

Moja mama farbuje palette od lat i nie ma jakos slabych wlosow. Wszystko zalezy od tego jaki jest wlos. Ale tak, palette sie strasznie wzera we wlosy (niby malo inwazyjny jest garnier, ale ja osobiscie jego nie polecam. Juz wole palette)

Farbowalam na czarno palette i sciagalam pozniej kolor. Dlaczego sie fryzjerzy nie podejmuja? Poniewaz jednorazowe zejscie do blondu jest NIEMOZLIWE. W ogole zejscie do blondu jest chyba malo mozliwe... Moja fryzjerka sie podjela sciagniecia ze mnie czerni i mowila pozniej, ze byla zaskoczona, ze mi tak ladnie zeszlo (z palette wlasnie). Zejscie z czarnego to tak w skrocie: pomarancz - zolty - bialy. Nie ma typowego blondu czy brazu.
Pozniej w domu jeszcze rozjasnialam rozjasniaczem Joanny 2 czy 3 razy (fryzjerka sie dziwi, ze mam jeszcze wlosy :P)

Wszystko zalezy od wlosow. Nie ma DOBRA czy ZŁA farba. Dla kazdego moze byc inna. Jest 'dobra dla moich włosów'.


Zeby miec 'inny' kolor wlosow bede je najpierw rozjasniac a pozniej nakladac farbe kupiona u fryzjerki.
__________________
Nobody loves me enough to buy me an unicorn
Oćek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 15:51   #17
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dla Ciebie palette to może szajs....ale dla mnie nie, dla mnie jest bardzo dobra
Mi Palette też bardzo pasuje Ostatnio miałam farbowane wczoraj. Ścinane około rok temu, przez ten czas sporo Palette w nie wsiąkło i końcówki nawet nie są zniszczone
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 19:40   #18
converse
Raczkowanie
 
Avatar converse
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 208
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

zafarbowalam sobie wlosy farba brillance Schwarzkopf odcien ultrafiolet wyszedl bosko tylko niestety musialam zuzyc 2 opakowania farby poniewaz mam za dlugie wlosy i poczatkowo nie chcialam sie sugerowac ulotka ze w przypadku wlosow dluzszych niz do ramion nalezy zuzyc wiecej niz 1 opakowanie i kolor wogole nie zlapal gdyz ledwo dalam rade farbe rozprowadzic . mam troche przesuszone wlosy ale spodziewalam sie ze beda bardziej zniszczone . poza tym kolor jest wart tego !
__________________
Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu.
converse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 16:28   #19
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

Cytat:
Napisane przez converse Pokaż wiadomość
zafarbowalam sobie wlosy farba brillance Schwarzkopf odcien ultrafiolet wyszedl bosko tylko niestety musialam zuzyc 2 opakowania farby poniewaz mam za dlugie wlosy i poczatkowo nie chcialam sie sugerowac ulotka ze w przypadku wlosow dluzszych niz do ramion nalezy zuzyc wiecej niz 1 opakowanie i kolor wogole nie zlapal gdyz ledwo dalam rade farbe rozprowadzic . mam troche przesuszone wlosy ale spodziewalam sie ze beda bardziej zniszczone . poza tym kolor jest wart tego !

Nałożyłaś jednak farbę na całe włosy czy na wybrane pasma? Do czego porównałabyś ten kolor? Też ostatnio mam obsesję na punkcie fioletów, ale jeszcze się nie skusiłam
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 15:56   #20
converse
Raczkowanie
 
Avatar converse
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 208
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

cale wlosy farbowalam kolor bardzo zblizony do tego na obrazku z farby . aktualnie po dwoch miesiacach jest sprany ma odcien fioletowo rozowy
__________________
Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu.
converse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:04   #21
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

To jest zimny kolor? Najwiekszą krzywdą, jaką mogłabym sobie teraz zrobić, to kolor włosów o ciepłym odcieniu

Zastanawiam się nad odcieniem poniżej, jednak zdecyduję sie raczej na refleksy na mojej "palonej kawie"

http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...let-black.aspx

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-08-14 o 20:43
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:06   #22
converse
Raczkowanie
 
Avatar converse
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 208
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

a jaki masz swoj naturalny kolor? bo jesli masz wlosy ciemne to odradzam ci ta farbe bo roznicy bedziesz musiala sie mocno doszukiwac
__________________
Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu.
converse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:34   #23
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: farbowanie na fioletowo krok po kroku

Cytat:
Napisane przez converse Pokaż wiadomość
a jaki masz swoj naturalny kolor? bo jesli masz wlosy ciemne to odradzam ci ta farbe bo roznicy bedziesz musiala sie mocno doszukiwac

No właśnie tego się boję... Obecnie mam głęboki brąz, a nie chciałaym wykonywć dekoloryzacji-moje włosy i tak wyglądają jakby sporo już przeszły
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.