powiększanie piersi u niemkiewicza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 17:21   #1
an2b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6

powiększanie piersi u niemkiewicza


Witam, proszę napiszcie, czy któraś z Was, po zabiegu u Dr. Niemkiewicza, otrzymała jakąś dokumentację? Wypis? Mam zamiar skorzystać z usług jego kliniki, ale chciałabym dostać po operacji tzw. paszport z gwarancją na wszczepione protezy wraz z datą przeprowadzonej operacji i nazwiskiem lekarza, który ją wykonywał.
Proszę napiszcie .........
an2b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:20   #2
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: powiększanie piersi u niemkiewicza

Wczoraj czytałam opinie o lekarzach. O doktorze przeczytałam dośc dużo niepochlebnych opinii. Obejrzałam tez jego galerię zdjęć na stronce i wiem jedno: nie oddałabym się w jego ręce. Nie chcę cie niepokoić, nakłaniam za to do sprawdzenia listy najlepszych chirurgów w Polsce i zapoznania się z opiniami pacjentów juz po operacji. Oddajesz komus swoje ciało, więc dobrze się zastanów nad tym komu je powierzasz. pozdrawiam
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:28   #3
an2b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: powiększanie piersi u niemkiewicza

S1oneczko, dziękuję Ci bardzo. A mogłabyś mniej więcej napisać gdzie czytałaś o tym lekarzu, bo szczerze mówiąc wybrałam go tylko na podstawie opinii innych internautek. Gdzieś na innym forum? A moze jakiś portal? Beauty przeglądałam....
an2b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:07   #4
basieńka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: powiększanie piersi u niemkiewicza

Witam dziewczyny piszecie o zlych opiniach o doktorze Niemkiewiczu powiem Wam tak kazdy z lekarzy ma zarowno dobre jak i zle opinie ja sama dokladnie 4 tygodnie temu mialam zabieg u Doktora i powiem Wam ze akurat w moim przypadku Doktor pokazal ze potrafi z niczego zrobic piekny ksztaltny biust jesli nie wierzycie zobaczcie w watku o powiekszaniu piersi dodalam tam fotki !Tak szczesliwa jeszcze nigdy nie bylam!
basieńka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 08:56   #5
an2b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: powiększanie piersi u niemkiewicza

Cytat:
Napisane przez basieńka21 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny piszecie o zlych opiniach o doktorze Niemkiewiczu powiem Wam tak kazdy z lekarzy ma zarowno dobre jak i zle opinie ja sama dokladnie 4 tygodnie temu mialam zabieg u Doktora i powiem Wam ze akurat w moim przypadku Doktor pokazal ze potrafi z niczego zrobic piekny ksztaltny biust jesli nie wierzycie zobaczcie w watku o powiekszaniu piersi dodalam tam fotki !Tak szczesliwa jeszcze nigdy nie bylam!
Basieńka21 a napisz proszę dostałaś jaką dokumentację po tym zabiegu?? Nie wiem, np. jakie wkładki dostałaś (za które przecież zapłaciłaś), czy choćby zastosowane leczenie, w tym narkoza. Acha, a proszę Cię jeszcze, napisz jak długo Twoje piersi były twarde, a może nadal są twarde????? Jak długo bolały? No i czy pod mięsień, czy pod gruczoł????
an2b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 17:52   #6
basieńka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: powiększanie piersi u niemkiewicza

An2b dokumentacje wiadomo ze dostaniesz ja bylam tak zakrecona po zabiegu ta cala radosc i wogole ze dopiero niedawno przypomnialo mi sie ze musze o nia poprosci.Wkladki mam umieszczone pod miesien eurosilikony poj.375ml.wejdz na watek pytania dotyczace powiekszenia piersi tam sa moje fotki nie skasuje ich jeszce a co do piersi to 4 tyg po op. sa nadal twarde ale z dnia na dzien czuje roznice sa coraz mieksze jestem bardzo szczesliwa!
__________________
Dr. P.Niemkiewicz
375 ml , Eu , HP

Inna ja
Kocham swoje nowe piersi!!!
basieńka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 12:34   #7
an2b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: powiększanie piersi u niemkiewicza

Cytat:
Napisane przez basieńka21 Pokaż wiadomość
An2b dokumentacje wiadomo ze dostaniesz ja bylam tak zakrecona po zabiegu ta cala radosc i wogole ze dopiero niedawno przypomnialo mi sie ze musze o nia poprosci.Wkladki mam umieszczone pod miesien eurosilikony poj.375ml.wejdz na watek pytania dotyczace powiekszenia piersi tam sa moje fotki nie skasuje ich jeszce a co do piersi to 4 tyg po op. sa nadal twarde ale z dnia na dzien czuje roznice sa coraz mieksze jestem bardzo szczesliwa!
Dziękuję Ci za to info. Szczerze mówiąc pomogłaś mi najbardziej Robię u Niemkiewicza A Twoje fotki widziałam i przyznaję rację dziewczynom je komentującym. Faktycznie masz bardzo równe piersi. Wręcz idealne. Jeszcze są wysoko, ale tak naprawdę czytałam, że na prawdziwy efekt czekać trzeba od pół roku do roku. A możesz mi jeszcze napisać jakieś swoje wymiary??? Ja mam 164 cm, ważę 48 kg, u góry jestem wręcz koścista, a z piersi jakie kiedyś miałam pozostały mi jedynie duże brodawki 75B - przed pierwszą ciążą; 80C - przez dwa lata po ciąży (karmiłam piersią trzy lata); 80D - po drugiej ciąży (no ... skórę miałam już tak rozciągniętą, że mleko miało się gdzie pomieścić) ....
an2b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 14:54   #8
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiększanie piersi u niemkiewicza

Ja dostalam dokumentacje po polsku i po angielsku ( dla mojego pracodwacy). Klinika super, lekarz najweselszy czlowiek na swiecie, cycki ok, ogolem nie sugerowalabym sie tymi opiniami bo kazdy lekarz ma w swojej karierze spartolone prace. Pozdrawiam i spadam na urlop do PL
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 17:22   #9
basieńka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: powiększanie piersi u niemkiewicza

Hej an2b ja mam 160 wzrostu i tez 48 kg.tak mi sie wydaje bo dawno sie nie wazylam .moj wyjsciowy rozm. przed op to malenkie A o ile tyle mialam a teraz mam pelne C . (tylko ze ja nie mam jeszcze dzieci ale juz niedlugo)wiesz co ja tez wachalam sie nad wyborem lekarza ale wiem ze moja decyzja byla najlepsza z mozliwych !Doktor jest naprawde wspanialy!Dziekuje bardzo za komplementy moich cycuszkow mi tez sie bardzo podobaja.Pozdrawiam buzka!
__________________
Dr. P.Niemkiewicz
375 ml , Eu , HP

Inna ja
Kocham swoje nowe piersi!!!
basieńka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 07:16   #10
an2b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: powiększanie piersi u niemkiewicza

Cześć Dziewczyny, niedługo mam zabieg powiększania cycorsów Potem pokażę Wam zdjęcia ... jak ściągnę opatrunek. Ocenicie ... swoimi wprawnymi oczętami
an2b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 10:02   #11
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: powiększanie piersi u niemkiewicza

To prawda, że każdy lekarz ma i pozytywne i negatywne opinie. W końcu efekt końcowy jest stanem, który porównujemy ze swoimi wyidealizowanymi, zazwyczaj zbyt wygórowanymi oczekiwaniami w stosunku do stanu poprzedniego i oceniamy poprzez pryzmat własnego poczucia estetyki, które czasami rozmija się z wizją doktora przeprowadzającego zabieg. Swoją subiektywną ocenę oparłam na opiniach pacjentek i przede wszystkim galerii zdjęć na stronie. Po obejrzeniu Twoich zdjęć basieńko jestem bardzo mile zaskoczona. Powinnaś być żywą reklamą doktora, bo zanosi się na to, że z udokumentowanych prac jestes chyba najlepszym dziełem powstałym pod ręką Dr Niemkiewicza Jeżeli miałabym bazować wyłacznie na galeriach, wyłrałabym innego specjaliste. Na wątku cycuszkowym dziewczyny podają nazwiska specjalistów, których galerie prace sa po prostu zachwycające
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.