Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 21:54   #1
forti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8

Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...


Witam.

Pozwólcie że przejdę od razu do sedna, nie umiem dobrze wyglądać, nie mam pojęcia w czym mi dobrze, nie przypominam sobie abym kiedykolwiek czuła się naprawdę kobieco... częściowo przez 178 cm wzrostu i figurę kloca (waga prawidłowa, 72kg, tylko kurczaki, jakoś nie widać.)

A oto moja buźka (z tapetą, bo nie chcę Was wystraszyć stanem swojej cery.)


http://i43.tinypic.com/2rdxp2g.jpghttp://i39.tinypic.com/25qc01w.jpg

Na zdjęciach tego aż tak nie widać, ale moja twarz jest dość "nalana", okrągła, ciażąca ku dołowi (wina zgryzu i spadku po tacie, ma identyczną) Dość wydatne usta nie poprawiają wcale sytuacji, nie wiem czemu aż tyle dziewczyn chce mieć duże usta, z profilu przypomina się pawiana.

Włosy przez kilka lat nosiłam w takiej długości, ale teraz zdecydowanie będę je zapuszczać, może długie włosy trochę mnie upodobnią do dziewczyny... no dobra, wystarczy tego użalania (choć nie powiem, fantastycznie odstresowuje)

Makijaż zwykle ograniczam do tapety + błyszczyku, rzadziej srebrny (ulubiony) lub zielony cień na oczy i tusz na rzęsy (na szczęście długie)

Ubranie... zwykle na "poważnie", brązy, zgniła zieleń, itd. Trochę jakbym podświadomie usiłowała się wtopić w otoczenie? Ostatnio mam ciągoty do nasyconych,"oczo***nych" kolorów, ale do takich chyba trzeba być bardziej pewnym siebie...

Proszę was o wskazówki, przede wszystkim co do stylu ubierania się. Czy to możliwe być wysoką, mieć twarz kartofla i umieć podkreślać kobiecość bez wywołania komicznych efektów?...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2rdxp2g.jpg (13,7 KB, 568 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-05-04 o 22:18 Powód: zaläczenie zdjec do zaläcznika/regulamin
forti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 22:14   #2
spełniona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 76
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

pooglądaj sobie Kate Winslet i może coś Ci się spodoba. Najbezpieczniej szukać kogoś o podobnym tyypie urody i zobaczyć w czym mu jest dobrze.

http://images.google.pl/images?hl=pl...num=1&ct=title
spełniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 07:33   #3
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

ojej chyba masz za niską samoocenę.. naprawdę masz ładną buzię
Szkoda,że nie wkleiłaś zdjęć sylwetki, jeśli wizażanki mają pomóc Ci dobrać ubrania, a ciężko tak nie widząc Ciebie w całej okazałości. Jeśli natomiast mówimy o twarzy to ja bym pokombinowała z kolorem włosów... widziałabym tu jakiś ładny blondzik/ bądź pasemka na początek, które rozjaśnią Ci buzię i od razu będziesz promienniej wyglądać.. nie myślałaś kiedyś o tym?
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 08:33   #4
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

Nie masz twarzy kartofla i w tej krótkiej fryzurce jest ci bardzo ładnie.
Bardzo długich włosów bym nie zapuszczała-będziesz wyglądać smętnie.
Natomiast przydałoby się zdjęcie twojej sylwetki i zmiana garderoby.
I może zakup innych okularów.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 11:45   #5
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

Moim zdaniem powinnaś zapuścić i gdy ładnie urosną to iśc je pocieniować i nadać im kształt - włosy długie nie zawsze muszą byc noszone na tzw. topielice Też obstawiam blond - jakis świetlisty odcien. Na buzie moze odrobine kremu brązującego lub samoopalacza aby jej kolor sie ożywił. Aby nadac twarzy "włąsciwy" kształ i proporcje proponuje pobawic sie brązerem/różem.

W kwesti ubioru proponuje najpierw okreslic typ figury jakim dysponujesz i fajnie by było jakbys załączyła zdjecie figury oraz buźki przodem do obiektywu
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 12:02   #6
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

Jeśli chcesz się czuć kobieco i atrakcyjnie, to przede wszystkim polecam noszenie spódnic i sukienek! Jest ich teraz tyle, że każda z nas znajdzie coś dla siebie
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 13:50   #7
marleniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK/Oxford
Wiadomości: 24
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

Tez się długo użalałam na tym ze jestem wysoka(178) ale pomyślałam ze to wkońcu dar bo wiele dziewczyn chciałoby mieć tyle cm wzrostu! więc i Ty musisz polubić to a uwierz mi ze sie da
Ja proponuje na gorę jakąś bluzeczkę(wiem sama po sobie) w żywszym kolorze ,spróbuj sie przekonać do czerwieni,bieli,turkusu!z obaczysz jak ożywisz ładnie buzkę(swoją droga jestes bardzo ładna!,a te usta )spodnie jakieś fajne rurki ciemne.I może ładne kolorowe baletki?
marleniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 15:12   #8
Hyysteria
Raczkowanie
 
Avatar Hyysteria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 347
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

Wywal te okulary.
A może spróbujesz podkręcić trochę włosy, tzn. nie, nie loki tylko taki nieład by się im przydał.
__________________
Sooooo...Let's build a snowman...!
Hyysteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 17:07   #9
flash82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

Proponuję zmianę fryzury,okularów i przede wszystkim więcej uśmiechuJeżeli chodzi o garderobę to ciężko mi coś powiedzieć, bo nie widzę Twojej sylwetki
flash82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 20:51   #10
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

1) usmiech
2) nie za bardzo widzą mi się u Ciebie te dlugie wlosy, ale za to pięknie pasuje Ci czekoladowy kolor
3) wydatne usta są ATUTEM! podkreślaj
4) masz ładną cerę, zdrową o ładnym odcieniu (zazdroszczę)
5) w kwestii kobiecych ubran dziewczyny sie juz wypowiadaly. wyrzuc workowate bluzy i koszulki!
6) USMIECH !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4b4f45f42ee6b740e1c18cb2dadf5716_65139010.jpg (14,5 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4b4f45f42ee6b740e1c18cb2dadf5716_65139113.jpg (16,0 KB, 139 załadowań)
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 00:01   #11
forti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

ok, ważne pytanie. Zdjęcia sylwetki w tej chwili nie mogę wgrać, a na zakup nowych okularów nie mogę sobie pozwolić, ale w razie gdybym chciała zmienić te okulary - jakie powinnam dobrać oprawki? A może w ogóle rzucić je w cholerę i nosić soczewki - tylko kurczę, okulary noszę przez całe życie i są praktycznie częścią ciała :P

mój kartoflany pyś od frontu
http://i44.tinypic.com/34o3lf4.jpg
forti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 08:06   #12
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

przede wsyztskim musisz podkreslic swoja urode, bo jestes ladna

przyciemnic wloski, jakas ciepla czekoladka?
i makijaz..
ciuszki tez jakies lekkie, to juz zalezy w czym sie czujesz fajnie..

moze masz jakas dobra kolezanke z ktora mozesz isc na zakupy? jesli nie masz kasy to mozesz wyrbac sie polazic po lmupkach

naprawde mozna z siebie zrobic super kobietke nie wydajac fortuny, zwlaszcza ze brzydka przeciez nie jestes
na kosmetyki tez nie trzeba wydawac fortuny, sa tanie i dobre
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 22:17   #13
Lisaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

maaatko boska dziewczyno jestes sliczna!! Masz przepiekne usta i cere bez skazy. Ja na Twoim miejscu zaszalalabym z oczami. Podkreslila je kredka delikatnie przy zewnetrznych kacikach na poczatek.. ogolnie jakies bezowe, zlote i brazowe cienie. Czarna maskara. a co powiesz na szkla kontaktowe? Usta wystarczy musnac blyszczykiem bo sa takie pelne ze nie trzeba wiele dodawac. Uwierz mi
Lisaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 17:11   #14
olaboga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

Masz bardzo ciekawą urodę
Ja bym na Twoim miejscu lekko przyciemniła włosy, ale tylko tyle, żeby pogłębić Twój naturalny kolor. Myślę że to uwydatni ładną, jasną cerę i niebieskie oczy I może je rozpuszczaj? Nadaj im trochę nieładu, niech nabiorą objętości i pożyją własnym życiem :P
Co do okularów- ja sama nie przepadam za nimi i jestem fanką soczewek. Ale rozumiem że jesteś z nimi zżyta Ale jeśli już będziesz je zmieniać, to może jakieś lżejsze oprawki?
Twoim atutem są usta!!! Na prawdę są prześliczne, powinnaś je podkreślać Na oczy na codzień jakiś delikatny makijaż, na pewno tusz, może brązowa kredka.
Ale wiesz co, przede wszystkim- koloru! kolorowe ciuchy na prawdę poprawiają nastrój Myślę, że dobrze Ci będzie w głębokiej czerwieni, fiolecie, błękitnym, trawiasto zielonym.
Ładna bestyjka z Ciebie, głowa do góry
olaboga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 17:35   #15
Yummy_Lollipop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UAE Dubaj
Wiadomości: 14
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

ok przede wszytskim ciesz sie ze swojego wzrostu bo niskich modelek nie zatrudniają a to jeden z bardzo kobiecych zawodów po za tym długie nogi i prezencja ... to po pierwsze po drugie nie będe Cię oszukiwać jestes szarą myszką ktora na sile ukrywa swoje wszytskie atuty jakimi są np. wzrost cera usta .. Zmien garderobę tak aby nie bylo tam zadnych szarych i ponurych kolorow zrezygnuj z tego bo juz na dobre utopisz sie w tlumie .. Pooglądaj sobie np.filmiki tutoriale na których krok po kroku mozna zrobic kazdy makijaz wiecej się uśmiechaj aha no i soczewki by sie przydały .. Nie widzę Cię w blondzie bo niestety ten kolor jest nie dla Ciebie ,za to rady o odcieniu jakiejs fajnej cieplej czekoladki jak najbardziej odpowiadają twojej urodzie..
Yummy_Lollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 10:19   #16
Martusiiiiiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 45
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

Masz śliczne usta
Martusiiiiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 12:39   #17
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Nauczcie mnie wyglądać atrakcyjnie...

Uuu kobieto, z Ciebie da się dużo "wyciągnąć" . Przede wszystkim zaakceptuj swój wzrost, wiem, że ciężko, sama mam 176 wzrotu. Ale naprawdę się da.
Po pierwsze widzę Cię w czekoladowym brazie jak dziewczyny pisaly wczesniej, w tym bladzie niespecjalnie mi sie podobasz. Wlosy mozesz lekko podkrecic, generalnie nadac im objetosci. Widze piekny blekit oczu. Nie chowaj ich pod okularami. Na ile to mozliwe, zainwestuj w soczewki. Podkreslaj rzesy tuszem. Troche rozu na policzki i bedzie git.
Moze wstawisz zdjecie swojej sylwetki, bedzie latwiej z dobiorem ubioru .
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.