Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 16:37   #1
violet_butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mój świat!
Wiadomości: 129

Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!


Idę do ginekologa, ponieważ mam nieregularne cykle a w moim wieku nie mogą się utrzymywać. Mama zapisała mnie do innego miasta bo tam jest podobno naprawdę dobry ginekolog. Tylko to jest mężczyzna mający 54 lata. stresuję się;/
__________________
Mam swój świat i swoje uczucia.

violet_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:42   #2
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

nie ma potrzeby sama też miałam stresa przed 1 wizytą, ale kiedy już weszłam do gabinetu stres opadł. wiem że jest trudno, ale potraktują tą wizytę jak wizytę u normalnego lekarza rodzinnego, zawsze możesz powiedzieć ginekologowi że się stresujesz że to Twoja 1 wizyta, lekarz na pewno to zrozumie i poinstruuje Cię co Cię czeka, na pewno będzie w trakcie badania mówił co robi, żebyś wiedziała czego się spodziewać, ale osobiście mogę Cię zapewnić że czeka Cię cytologia, to bezbolesne badanie, ale możesz czuć się niekomfortowo przez chwilę z racji na pozycję no i fakt że będziesz musiała się rozebrać
będzie ok! najważniejsze to to że zdecydowałaś się na badanie, na pewno ono wiele wyjaśni
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:47   #3
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Pomyśl o tym jakie korzyści będziesz miała z tej wizyty
Będziesz wiedziała co się dzieje z twoim ciałem a to jest najważniejsze
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:51   #4
violet_butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mój świat!
Wiadomości: 129
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Jestem dziewicą więc badanie nie będzie odbywać się przez pochwę tylko przez odbyt. Tym bardziej że moja pochwa jest naprawdę ciasna nie mogę włożyć sobie tampona o najmniejszym rozmiarze nawet na centymetr., więc wątpię czy lekarz zrobi mi cytologię, raczej USG jajników.
__________________
Mam swój świat i swoje uczucia.

violet_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:58   #5
weraa11
Zadomowienie
 
Avatar weraa11
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 333
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Kazda chyba w jakims tam stopniu stresowala sie pierwsza wizyta bo wszystko co nieznane przez nas, przeraza troche. Naprawde nie masz sie czym martwic. Ja powiedzialam lekarzowi ze to moja pierwsza wizyta i troche sie stresuje. Powiedzial ze on zaszczycony tym ze go wybralam jako tego pierwszego i najpierw chwile pogadal zeby mnie rozluznic a potem mnie zbadal, byl bardzo delikatny i mowil caly czas co robi i co bede mniej wiecej czuc. Nie bolalo mnie NIC.
Dodam jeszcze ze to nie byla wizyta prywatna, tylko normalna w przychodni a jak ide prywatnie to juz w ogole sa baaardzo mili, czaem az za
A tym ze to facet i ze ma tyle lat to sie nie przejmuj, ja tylko do facetow chodze
__________________

weraa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:06   #6
jusjas3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 20
Smile Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Pamiętam jak by to było wczoraj moją pierwszą wizytę u ginekologa, gdy czekałam do gabinetu weszła naprawdę starsza kobieta, ledwo chodziła, okazało się, że to ona jest lekarką, gdy weszłam (a poszłam żeby poradzić się na temat tabletek antykoncepcyjnych) powiedziałam jej,że jestem pierwszy raz i że bardzo się boję, Pani ginekolog była bardzo miła, gdy wykonywała badanie (przez pochwę gdyż na początku rozmowy lekarka zapytała się czy odbyłam stosunek, a ja dla własnego dobra powiedziałam, że tak- moja koleżanka bała się i skłamała, że nie... Więc wtedy jej nawet nie badała) tłumaczyła mi co robi, czego używa, że nie mam się bać, że to dla mojego dobra, że mam się wyluzować, że tak powiem, naprawdę przemiła Pani. Po badaniu przeszłyśmy na temat tabletek, wypisała mi receptę już na 3 miesiące i było zaraz po!

Zwlekałam z tą wizytą ponad miesiąc, a jak teraz patrzę wstecz to sama się z siebie śmieję Bo na serio dziewczyny, nie ma czego się bać
__________________
Lato, Lato!
Do zgubienia:8 kg

Zero słodyczy! Tak!


Motywacja!
jusjas3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:40   #7
misiek4321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z moich skromnych 7 kątów:)
Wiadomości: 32
GG do misiek4321
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Cytat:
Napisane przez violet_butterfly Pokaż wiadomość
Idę do ginekologa, ponieważ mam nieregularne cykle a w moim wieku nie mogą się utrzymywać. Mama zapisała mnie do innego miasta bo tam jest podobno naprawdę dobry ginekolog. Tylko to jest mężczyzna mający 54 lata. stresuję się;/
JA do tej pory się stresuję jak idę do gina
__________________
Kocham i jestem Kochana
Żona Męża
misiek4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 17:44   #8
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Ja szłam pierwszy raz w wieku... 13 lat? Z grzybicą, tak mnie swędziało że było mi wszystko jedno i dałabym się zbadać 100 letniemu facetowi w centrum miasta byle mi dał odpowiednie leki
Przestań nie ma się co stresować
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:05   #9
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Nie stresuj się, bo naprawdę nie ma czym, lekarz jak lekarz, nie jedno już widział : )

Ja chodzę do ginekologa, który ma na oko z 60lat, bardzo fajny i sympatyczny chłopak, za każdym razem jak do niego idę pyta kiedy wyjdę za mąż
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:11   #10
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Pomyśl sobie, że taki lekarz zagląda między nogi kilkudziesięciu kobietom dziennie (+1 jeśli ma żonę ) i NIC na nim już wrażenia nie zrobi tym bardziej, że pewnie ma wieloletnie doświadczenie sądząc po jego wieku. Dla niego to nic nowego/erotycznego/ekscytującego Nawet nie rozpoznałby Cię drugiego dnia na ulicy - jego interesuje wszystko to, co związane z Twoim ciałem od strony medycznej, anatomicznej. Tylko i wyłącznie


Gdy ja wyszłam od lekarza po raz pierwszy - to było rok temu - byłam szczęśliwa, że jestem zdrowa, że lekarz doradził mi w paru sprawach i moje życie będzie łatwiejsze oraz przyjemniejsze

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ja szłam pierwszy raz w wieku... 13 lat? Z grzybicą, tak mnie swędziało że było mi wszystko jedno i dałabym się zbadać 100 letniemu facetowi w centrum miasta byle mi dał odpowiednie leki
Przestań nie ma się co stresować
Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
Nie stresuj się, bo naprawdę nie ma czym, lekarz jak lekarz, nie jedno już widział : )

Ja chodzę do ginekologa, który ma na oko z 60lat, bardzo fajny i sympatyczny chłopak, za każdym razem jak do niego idę pyta kiedy wyjdę za mąż
jesteście takie pocieszne
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik

Edytowane przez dottoressa
Czas edycji: 2010-06-23 o 18:11
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 19:34   #11
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

to nie jest wazne w sumie czy ma 40 60 lat czy dochodzi do setki. wazne by byl profesjonalista i by pomogl. moim pierwszym ginekologiem byla kobieta i do dzis zaluje. heheh wole facetow
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 20:33   #12
melberin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

mnie niestety tez to czeka, nie wiem co sie dzieje juz od 5 miesiecy nie mam miesiaczki i bez tego lepiej sie zyje. ale w przyszlosci moge miec problemy i byc bezplodna.. ;(
melberin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 21:02   #13
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Cytat:
mnie niestety tez to czeka, nie wiem co sie dzieje juz od 5 miesiecy nie mam miesiaczki i bez tego lepiej sie zyje. ale w przyszlosci moge miec problemy i byc bezplodna.. ;(
daj spokój, nawet nie wiesz jak wiele rzeczy może na to wpłynąć, poza brakiem okresu :P ja okres mam, wystarczy że wyleje ci się wyrostek robaczkowy i już pupa z donaszaniem ciąży może być nie stresuj się bo co ma być to będzie wpływu za bardzo na to nie masz i po to idziesz do lekarza by coś z tym zrobić prawda?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 21:38   #14
iffonka7
Zadomowienie
 
Avatar iffonka7
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 380
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Ja zawsze się stresuje przed wizyta u ginekologa, mimo że to miła, doświadczona babka i chodze do niej regularnie od ponad roku (leczę się, tez zaczęło się od nieregularnej miesiączki).
Ale gdy mnie bada to zawsze sobie myślę: - Kurcze dla mniej to nic dziwnego. Ogląda kobiece narządy od dobrych 20 lat więc, spoko.
iffonka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 07:24   #15
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Nie masz się co stresować. Naprawdę "lepiej zapobiegać niż leczyć". Ja też zwlekałam z pójściem do ginekologa. No i sie to trochę odbiło na moim zdrowiu. Złapałam jakąś infekcję i przez półtorej roku się z tym męczyłam robiłam podchody umówiłam się do ginekolożki 3 razy. dwa razy dałam nogę spod gabinetu a raz nie przyszłam wcale. Ale w końcu powiedziałam sobie że muszę pójść. No i znalazłam przesympatycznego ginekologa. Na szczęście udało mi się dobrze trafić na pierwszą wizytę i lekarz spokojnie mi wytłumaczył co i jak, potem zbadał zapisał leki no i na tym się skończyło. Ale z mojej głupoty musiałam powtarzać leczenie antybiotykami 2 razy bo nie mogłam wyleczyć infekcji za pierwszym razem. Ale już udało mi się pozbyć problemu i wszystko jest w porządku.
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 09:03   #16
jusjas3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 20
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Cytat:
Ja chodzę do ginekologa, który ma na oko z 60lat, bardzo fajny i sympatyczny chłopak
chłopak?
no to musi być niezły skoro jeszcze tak młodo wygląda hehe

Na serio nie ma się czego bać, jak już stamtąd wyjdziesz to poczujesz ogromną ulgę i już będzie po strachu
__________________
Lato, Lato!
Do zgubienia:8 kg

Zero słodyczy! Tak!


Motywacja!
jusjas3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 13:25   #17
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Mój ginekolog ma 53 lata,pierwszą wizytę miałam w zeszłym roku(miałam wtedy 16 lat),i pamiętam,że też się nieźle stresowałam.
A tu-niespodzianka
Pan doktor okazał się tak wyluzowany i sympatyczny,jakby był co najmniej połowę młodszy
Zbadał mnie i przepisał odpowiednie leki(miałam problem z bolesnymi i niezwykle obfitymi miesiączkami).
Pamiętaj-najważniejsze jest przede wszystkim Twoje zdrowie.
Nie istotny jest wiek lekarza-istotne jest,by dobrze się Tobą zajął,wyjaśnił przyczynę nieregularnych cykli i zarządził odpowiednie leczenie.
Także głowa do góry
Wszystko będzie dobrze,nie masz się czym stresować
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:27   #18
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Ja też wolę mężczyzn-ginekologów Chociaż najważniejsze aby lekarz był kompetentny i uprzejmy. wiek i płeć mniej ważne. Chociaż jak kiedyś trafiłam do młodego baaardzo przystojnego lekarza to było mi jakoś nieswojo wolę takich w średnim wieku chyba.
I taka drobna porada dla autorki - załóż sobie dłuższą tunikę lub spódnicę, której nie będziesz zdejmować podczas badania-będziesz się czuła bardziej komfortowo.
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:31   #19
violet_butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mój świat!
Wiadomości: 129
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Cytat:
Napisane przez Starlett Pokaż wiadomość
Ja też wolę mężczyzn-ginekologów Chociaż najważniejsze aby lekarz był kompetentny i uprzejmy. wiek i płeć mniej ważne. Chociaż jak kiedyś trafiłam do młodego baaardzo przystojnego lekarza to było mi jakoś nieswojo wolę takich w średnim wieku chyba.
I taka drobna porada dla autorki - załóż sobie dłuższą tunikę lub spódnicę, której nie będziesz zdejmować podczas badania-będziesz się czuła bardziej komfortowo.
Oczywiście, będę maiła spódnicę.
Stresuję się może to głupie ale jeśli zechce mi się siku lub kupę na poczekalni? będę już tam nieświeża.
__________________
Mam swój świat i swoje uczucia.

violet_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 21:44   #20
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

jak ci to tak bardzo przeszkadza to weź ze sobą chusteczki do higieny intymnej

a poza tym to nie przesadzaj, przecież majtek chyba sobie nie obsikasz

masz cały gigantyczny wątek o pierwszej wizycie u ginekologa, poczytaj sobie.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:45   #21
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Na 99% w poczekalni będzie też toaleta z bidetem, żebyś mogła się odświeżyć przed wizytą.
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:30   #22
Evilla_V
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 15
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Oczywiście, że nie ma się co stresować ;] Osobiście polecam panów ginekologów, nie panie.. ;/ Mężczyźni są z reguły bardziej delikatni i nie ma się czego wstydzić ;]
Evilla_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:59   #23
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

ja tez niedlugo wybieram sie do ginekologa. czy dziewice na pewno zbada przez odbyt? zdecydowanie wolabym w soposb normalny przez pochwe. bo chodzi mi o badanie piersi (usg) czy np moge odmowic badania? na prawde musi badac dziecice przez odbyt?
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:52   #24
LOLA7
Rozeznanie
 
Avatar LOLA7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

szczerze to ja nie wiem jak to jest ale ja jak byłam dziewica to i tak badali mnie normalnie.
LOLA7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:18   #25
violet_butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mój świat!
Wiadomości: 129
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Cytat:
Napisane przez LOLA7 Pokaż wiadomość
szczerze to ja nie wiem jak to jest ale ja jak byłam dziewica to i tak badali mnie normalnie.
Ale przecież dzewica posiada błonę. Można ją rozerwać, więc raczej przez odbyt. Ja czuję ból jak sobie włożę palec na milimetr do pochwy a co dopiero jakiś wziernik do końca. nie wyobrażam sobie tego, chyba się popłaczę z bólu. Kiedys próbowałam kochać się z moim chłopakiem to nie dało rady włożyć końca członka, wiłam się z bólu, pomimo że błona pozostała cała.
Możesz napisać w jaki sposób Cię badał przez pochwę? Czułas jakiś ból?
__________________
Mam swój świat i swoje uczucia.

violet_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:32   #26
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Ja jak byłam dziewicą,to byłam badana przez pochwę(ale tylko palcami,bez wziernika).
Tutaj jednak zaznaczam,że używałam wcześniej tamponów i dlatego lekarz badał mnie normalnie.
Nic nie bolało,choć przyznaję,że czułam lekki dyskomfort.
Ale bólem tego nazwać nie mogę,o nie.

Edytowane przez Adzia15
Czas edycji: 2010-06-25 o 12:33
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:58   #27
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

a jest szansa ze zbada tylko piersi bez badania pochwy? bo przeciez ide w celu zbadania piersi usg bo znalzalam guzka
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:47   #28
M_angel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 22
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Ja też się stresowałam, ale to normalne na pierwszy raz wybrałam kobitkę, szczerze mówiąc z trudem zdecydowałabym się na faceta, słyszałam wiele razy, że są delikatniejsi, ale mam jakieś takie głupie opory, których nie mogę pokonać ostanio być może przełamałabym się, bo wybrałam się do ginekologa faceta z desperacji, bo potrzebowałam recepty na tabletki, a akurat moja pani ginekolog była na urlopie, ale on (...na szczęście) nawet mnie nie zbadał tylko wydał receptę. Wracając do pierwszej wizyty - na prawdę nie ma się czego obawiać! Tylko trzeba wybrać dobrego lekarza najlepiej włąsnie takiego, o którym słyszało się same dobre rzeczy
Chciałabym dodać, że będą pierwszy raz u ginekologa byłam jeszcze dziewicą, ale badanie odbywało się normalnie przez pochwę i absolutnie nie było bolesne, jedynie troszkę nieprzyjemne.
M_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 20:32   #29
maja0
Raczkowanie
 
Avatar maja0
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 360
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Nie ma sie co stresowac badanie trwa kilka minut więc sie nie martw ,a pomyśl o tym że tu chodzi o twoje zdrowie pozdrawiam
maja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 20:49   #30
violet_butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mój świat!
Wiadomości: 129
Dot.: Stresuję się przed pierwszą wizytą u ginekologa!!

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
a jest szansa ze zbada tylko piersi bez badania pochwy? bo przeciez ide w celu zbadania piersi usg bo znalzalam guzka
Jeśli znalazłaś guzek w piersi zbada Ci tylko piersi i zleci mammografię. Idź jak najszybciej i nie zwlekaj!!
__________________
Mam swój świat i swoje uczucia.

violet_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.