Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-03, 19:59   #601
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ma ktoś zdjęcie Pink marshmallow?
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 20:09   #602
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Napisz do niej
Ja to planuje kupić 121 i 131 ale kiedy to nie wiem

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka
Również poluję na 121, piękny jest A zamiast 131, upatrzyłam sobie 130, bardzo mnie zauroczył
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 20:12   #603
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Czekam na jakieś promo

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 20:42   #604
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Czekam na jakieś promo

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka
A skąd zamawiasz/kupujesz Frutellka?

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Można Na bazie i topie semilaca możesz swobodnie używać innych lakierów. Ja mam przetestowane tylko C&C, z których kupiłam zestaw i od razu mówię im jedno wielkie NIE!!!! Są za grosze (10 kupiłam na 80 zł, jaka ja głupia i jeszcze nieświadoma byłam), na bazie i topie semilaca w sumie trzymają się w miarę znośnie, ale nie, nie i jeszcze raz nie! Poza tym praktycznie nie chcą schodzić pod acetonem ;/ Więc jeśli chodzi o tańsze, to najpierw DOKŁADNIE poczytaj opinie Gdzieś czytałam, że z tych tańszych całkiem spoko są tiftona, ale nie próbowałam. Na razie zostaje przy semilac
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 20:49   #605
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie. To jest surowo wzbronione

Wszystko mozna, ale nie wszystko warto. Dowiesz sie tego zaglebiajac sie w lekture watku

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-02-03 o 20:50
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 20:53   #606
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam, że z tych tańszych całkiem spoko są tiftona, ale nie próbowałam.
Oj nie bardzo niewygodne, maciupkie buteleczki. Nie ładnie malują(choć nie wiem czy wszystkie kolory)a moje dodatkowo szybko zgęstniały
Zdecydowanie bardziej polecam Semilaca choć paprochy mogą wkurzać

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Nie. To jest surowo wzbronione
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 20:53   #607
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
A skąd zamawiasz/kupujesz Frutellka?



Można Na bazie i topie semilaca możesz swobodnie używać innych lakierów. Ja mam przetestowane tylko C&C, z których kupiłam zestaw i od razu mówię im jedno wielkie NIE!!!! Są za grosze (10 kupiłam na 80 zł, jaka ja głupia i jeszcze nieświadoma byłam), na bazie i topie semilaca w sumie trzymają się w miarę znośnie, ale nie, nie i jeszcze raz nie! Poza tym praktycznie nie chcą schodzić pod acetonem ;/ Więc jeśli chodzi o tańsze, to najpierw DOKŁADNIE poczytaj opinie Gdzieś czytałam, że z tych tańszych całkiem spoko są tiftona, ale nie próbowałam. Na razie zostaje przy semilac
Mam stacjonarnie 5 % rabatu, ale czasami musiałam trochę czekać na dany kolor, a tak to zwykle na Perfumesco bo mieli darmową dostawę i korzystne ceny, ale chyba wyprzedają

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Nie. To jest surowo wzbronione

Wszystko mozna, ale nie wszystko warto. Dowiesz sie tego zaglebiajac sie w lekture watku
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 09:26   #608
uwaganaogon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cześć 😊 właśnie przebrnelam przez drugą część wątku no i postanowiłam napisać coś od siebie. od stycznia, samego początku stycznia jestem szczęśliwą posiadaczką zestawu startowego semilac + dodatkowe kolory: 088, 121, 130, 028. Jestem zachwycona trwałością błyskiem i w ogóle wszystkim ! Dzisiaj zamawiam następne kolory do kolekcji: 001, 003, 035, 105, 125 lub 109 (w zależności który będzie dostępny w hurtowni w której zamawiam), 135 oraz 144. Juz się nie mogę doczekać
Mam też do Was jedno pytanko,nie natrafiłam na nie przeszukując ten wątek. Mianowicie, czy kupując lakier w hurtowni, nie bezpośrednio na stronie Semilaca, ewentualna reklamacje i zwroty zgłaszam do hurtowni w której kupiłam czy do producenta lakier tj Semilac?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrowienia z Krakowa 😄

P.S. myślę że będę się udzielać więcej i częściej
uwaganaogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 09:27   #609
as_kus
Raczkowanie
 
Avatar as_kus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 78
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
Cześć właśnie przebrnelam przez drugą część wątku no i postanowiłam napisać coś od siebie. od stycznia, samego początku stycznia jestem szczęśliwą posiadaczką zestawu startowego semilac + dodatkowe kolory: 088, 121, 130, 028. Jestem zachwycona trwałością błyskiem i w ogóle wszystkim ! Dzisiaj zamawiam następne kolory do kolekcji: 001, 003, 035, 105, 125 lub 109 (w zależności który będzie dostępny w hurtowni w której zamawiam), 135 oraz 144. Juz się nie mogę doczekać
Mam też do Was jedno pytanko,nie natrafiłam na nie przeszukując ten wątek. Mianowicie, czy kupując lakier w hurtowni, nie bezpośrednio na stronie Semilaca, ewentualna reklamacje i zwroty zgłaszam do hurtowni w której kupiłam czy do producenta lakier tj Semilac?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrowienia z Krakowa

P.S. myślę że będę się udzielać więcej i częściej

Ja kupowałam z innego źrodła niż sklep semilac i wysyłałam bezpośrednio do nich. Tak mi poradziła hurtownia.
as_kus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 09:29   #610
akasza221
Raczkowanie
 
Avatar akasza221
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 143
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Wczoraj zdejmowałam manicure z bazą witaminową Semilaca (w sumie po 3 dniach noszenia, ale musiałam bo moje pazury jednak nie wytrzymywały już długości).
Muszę stwierdzić, że jest świetna! Schodziła cała, płatami, nic nie trzeba skrobać. Nakłada się ją też duuuuużo lepiej niż standardową bazę, nie cofa się w lampie. Co do jej "witaminowych i odżywczych" właściwości - nie wiem, stosuję za krótko żeby to stwierdzić ale wydaje mi się że brak skrobania działa na korzyść. Zobaczę jak będzie się zdejmowała po tygodniu-dwóch.
Top no wipe - mam mieszane uczucia. Lepiej mi się z nim pracuje niż z normalnym, ale trzeba nakładać większe ilości, bo lubi robić "dziury".
akasza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 09:29   #611
uwaganaogon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez as_kus Pokaż wiadomość
Ja kupowałam z innego źrodła niż sklep semilac i wysyłałam bezpośrednio do nich. Tak mi poradziła hurtownia.
Dzięki, na szczęście nie musiałam jeszcze nic reklamować ani zwracać ale lepiej się dowiedzieć na przyszłość
uwaganaogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 09:32   #612
as_kus
Raczkowanie
 
Avatar as_kus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 78
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
Dzięki, na szczęście nie musiałam jeszcze nic reklamować ani zwracać ale lepiej się dowiedzieć na przyszłość

Ja do stycznia byłam bardzo zadowolona ze wszystkich kolorów semi, ale niestety kolory kupione w zeszłym miesiącu musiałam reklamować. Dzisiaj dostałam smsa, że kurier dostarczy mi paczkę od DC, czyli dowiem się jak rozpatrzyli sprawę.
as_kus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 09:33   #613
uwaganaogon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez as_kus Pokaż wiadomość
Ja do stycznia byłam bardzo zadowolona ze wszystkich kolorów semi, ale niestety kolory kupione w zeszłym miesiącu musiałam reklamować. Dzisiaj dostałam smsa, że kurier dostarczy mi paczkę od DC, czyli dowiem się jak rozpatrzyli sprawę.
A co się z nimi działo? Koniecznie daj znać jak rozpatrzyli sprawę
uwaganaogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 09:35   #614
as_kus
Raczkowanie
 
Avatar as_kus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 78
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

083 przyszedł z jakimiś niebieskimi drobinkami brokatu (serio watpię żeby to był specjalny efekt, bo było ich na tyle mało że wyglądały po prostu nieestetycznie) i do tego strasznie kurczył się w trakcie utwardzania. 071 krył dopiero po 4 warstwach, bąblował się i pływały w nim jakieś okropne fusy.
as_kus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 09:43   #615
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Witam. Widze ze dyskutujecie o reklsmacjach i mi się trafila felerna sztuka 130 pełno w nim fusow...bralam w hurtowni i tam reklamacja tylko z paragonem. Czy moge bezpośrednio do producenta i jak to wyglada??
Paragon wyrzucilam nie sadzilam ze taki zonk będzie. ..
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 09:45   #616
as_kus
Raczkowanie
 
Avatar as_kus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 78
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Witam. Widze ze dyskutujecie o reklsmacjach i mi się trafila felerna sztuka 130 pełno w nim fusow...bralam w hurtowni i tam reklamacja tylko z paragonem. Czy moge bezpośrednio do producenta i jak to wyglada??
Paragon wyrzucilam nie sadzilam ze taki zonk będzie. ..

Możesz bezpośrednio, ale tez musisz załączyć dowód zakupu. Wystarczy ze wejdziesz na stronę semilaka i na samym dole klikniesz w "reklamacje i zwroty". Tam jest cała instrukcja co musisz zrobić.
as_kus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 09:48   #617
uwaganaogon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja mam 130 i jest bez zarzutu, nie ma fusów na szczęście ani nic. Utwardzam pod lampa z zestawu semilac 45sec (jedno klikniecie) a dopiero na sam koniec ostatnie utwardzenie na dwa kliknięcia (chyba to jest 60 sec)

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez as_kus Pokaż wiadomość
083 przyszedł z jakimiś niebieskimi drobinkami brokatu (serio watpię żeby to był specjalny efekt, bo było ich na tyle mało że wyglądały po prostu nieestetycznie) i do tego strasznie kurczył się w trakcie utwardzania. 071 krył dopiero po 4 warstwach, bąblował się i pływały w nim jakieś okropne fusy.
Z tego co widzę to dużo dziewczyn ma drobinki w kolorze 083, a szkoda bo naprawdę piękny kolor
uwaganaogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 09:50   #618
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Czyli bez paragonu moge go wyrzucic bo nic nie zareklamuje...cos mnie trafi nigdy nie wyrzucalam paragonów...
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 09:54   #619
as_kus
Raczkowanie
 
Avatar as_kus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 78
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
Ja mam 130 i jest bez zarzutu, nie ma fusów na szczęście ani nic. Utwardzam pod lampa z zestawu semilac 45sec (jedno klikniecie) a dopiero na sam koniec ostatnie utwardzenie na dwa kliknięcia (chyba to jest 60 sec)

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------



Z tego co widzę to dużo dziewczyn ma drobinki w kolorze 083, a szkoda bo naprawdę piękny kolor

Na stronie jest napisane, że jest "wzbogacony o subtelne, granatowe drobinki", ale myślę, że to jest totalna ściema, bo drobinki ani nie są subtelne, ani nie jest ich na tyle dużo, żeby uznać to za specjalny zabieg. Poza tym, kolor jest spoko, ale kompletnie nie odpowiada temu, co jest pokazane na stronie. Jest o wiele wiele bardziej różowo-fioletowy i jaśniejszy. Nie nazwałabym go "wine" z pewnością.
as_kus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 10:05   #620
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jeśli boisz się, że się połamią to zarówno jako mocniejszą bazę i do przedłużania możesz używać hard semilaca, albo np. extra base neonail
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 10:17   #621
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez as_kus Pokaż wiadomość
Na stronie jest napisane, że jest "wzbogacony o subtelne, granatowe drobinki", ale myślę, że to jest totalna ściema, bo drobinki ani nie są subtelne, ani nie jest ich na tyle dużo, żeby uznać to za specjalny zabieg. Poza tym, kolor jest spoko, ale kompletnie nie odpowiada temu, co jest pokazane na stronie. Jest o wiele wiele bardziej różowo-fioletowy i jaśniejszy. Nie nazwałabym go "wine" z pewnością.
Rónież mam ten kolor, od dawna (ponad rok) i ten lakier od początku miał te drobinki. Zależy od światła pewnie jak je widać, ale sa mało widoczne, nie przeszkadza w niczym. Czasem dodają wręcz uroku. Było o tym już pisane, taki sam odcień jak 083 ma 015 Plum, który już tych drobinek nie ma.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 10:36   #622
as_kus
Raczkowanie
 
Avatar as_kus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 78
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Rónież mam ten kolor, od dawna (ponad rok) i ten lakier od początku miał te drobinki. Zależy od światła pewnie jak je widać, ale sa mało widoczne, nie przeszkadza w niczym. Czasem dodają wręcz uroku. Było o tym już pisane, taki sam odcień jak 083 ma 015 Plum, który już tych drobinek nie ma.

Mam oba i to nie jest do końca prawda. Plum o wiele ciemniejszym i głębszym kolorem.
as_kus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 10:50   #623
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Czyli bez paragonu moge go wyrzucic bo nic nie zareklamuje...cos mnie trafi nigdy nie wyrzucalam paragonów...
Kupowalas online? Wystarczy jakikolwiek slad ze dokonalas zakupu, potwierdzenie platnosci karta, potwierdzenie zakupu internetowego. Podobno moze byc nawet swiadek Powolaj sie na UOKiK, podstawa do reklamacji wcale nie musi byc paragon. Niedawno bylo o tym glosno w mediach.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 10:55   #624
akasza221
Raczkowanie
 
Avatar akasza221
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 143
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez as_kus Pokaż wiadomość
Mam oba i to nie jest do końca prawda. Plum o wiele ciemniejszym i głębszym kolorem.
Plum w rzeczywistości wygląda tak jak na zdjęciu.
Moim zdaniem rozbieżność między grafiką a rzeczywistością jest dość spora, bo mimo że to tylko inny odcień to tak de facto robi to z niego inny kolor.

Na grafice mi się bardzo podoba, a w rzeczywistości nie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plum1.jpg (45,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plum2.jpg (32,0 KB, 15 załadowań)
akasza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 11:01   #625
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Witam. Widze ze dyskutujecie o reklsmacjach i mi się trafila felerna sztuka 130 pełno w nim fusow...bralam w hurtowni i tam reklamacja tylko z paragonem. Czy moge bezpośrednio do producenta i jak to wyglada??
Paragon wyrzucilam nie sadzilam ze taki zonk będzie. ..
Też ostatnio kupiła kolor 130 i też były czarne farfocle w środku
napewno będę reklamować, bo aż niefajnie się malowało, a kolor śliczny
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 11:18   #626
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie polecam. Kiedys sciagalam hybryde kolezance, ktora miala pomalowane jakis tanim lakierem z allegro Godzine sciagalam. Mimo ze pod acetonem trzymalam chyba z 20 min to i tak nie chcialy odejsc. Jakos lakier zeskrobalam patyczkiem, ale co z tego skoro zostala cala baza ktora za cholere nie chciala zejsc. Musialam ja bloczkiem scierac Co ja sie wtedy nameczylam.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 11:40   #627
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez as_kus Pokaż wiadomość
Mam oba i to nie jest do końca prawda. Plum o wiele ciemniejszym i głębszym kolorem.
No właśnie ja z myśla, ze plum będzie ciemniejszy go kupiłam, pomalowałam wzornik i oba te kolory były identyczne. Wypróbowałam wtedy na paznokciach, bo wiadomo że co na wzorniku inaczej na paznokciu, i nadal nie widziałam w nich różnicy ... oprócz tych niebieskich drobinek
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 12:33   #628
akasza221
Raczkowanie
 
Avatar akasza221
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 143
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
No właśnie ja z myśla, ze plum będzie ciemniejszy go kupiłam, pomalowałam wzornik i oba te kolory były identyczne. Wypróbowałam wtedy na paznokciach, bo wiadomo że co na wzorniku inaczej na paznokciu, i nadal nie widziałam w nich różnicy ... oprócz tych niebieskich drobinek


Burgund Wine to zupełnie inny kolor niż Plum. Jeśli nie widzisz różnicy przy pomalowaniu to radziłabym zareklamować, bo różnica jest dość znaczna między tymi lakierami.
akasza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:52   #629
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Im więcej maluje, tym jest lepiej. Wole malować dłuższe niż krótsze. Stosuje metodę emki i coraz rzadziej zalewam skórki.

U mnie Frappe w dziennym świetle jest różowym nudziakiem, a w sztucznym zamienia się w typowy nudziak, bez różowych tonów.
A co to za sposoob?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 15:07   #630
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kupowalas online? Wystarczy jakikolwiek slad ze dokonalas zakupu, potwierdzenie platnosci karta, potwierdzenie zakupu internetowego. Podobno moze byc nawet swiadek Powolaj sie na UOKiK, podstawa do reklamacji wcale nie musi byc paragon. Niedawno bylo o tym glosno w mediach.
Niestety kupywalam stacjonarnie...
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.