Jak podkreślić moje oczy, dobrać fryzure i wymodelować brwi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 22:15   #1
vein696
Przyczajenie
 
Avatar vein696
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 14
Question

Jak podkreślić moje oczy, dobrać fryzure i wymodelować brwi?


Temat zamknięty, dziękuję dziewczynom za rady, teraz jest już o wiele lepiej!

Edytowane przez vein696
Czas edycji: 2013-03-26 o 18:57
vein696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 00:41   #2
Armitage
Rozeznanie
 
Avatar Armitage
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić moje oczy, dobrać fryzure i wymodelować brwi?

Na pierwszym zdjęciu wyglądasz uroczo . Wystarczy pójść z brwiami do kosmetyczki i podkreślić nieco oczy. Dziewczyny pewnie Ci jeszcze podpowiedzą.

Jestem ciekawa jakbyś wyglądała bez grzywki, z przedziałkiem na boku.
__________________
Wymiana
Armitage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 11:31   #3
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Jak podkreślić moje oczy, dobrać fryzure i wymodelować brwi?

Dokładnie, jesli chodzi o brwi to idz do dobrej kosmetyczki. Raczej nie zaplacisz za to wiecej niz 10 zł, a bedziesz miala ladnie wyregulowane. A pozniej pojedyncze wloski mozesz wyrywac sama.
Ile masz lat? Wygladasz bardzo mlodo, naprawde chcesz juz sie bawic z makijazem? W tym momencie to Ci moge polecic zalotke do rzęs i tusz, cera na zdjeciach wyglada super, wystarczy krem
A wlosy? Moge wlasnie zrezygnuj z grzywki? Albo zetnij sobie taką stopniowaną na bok?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 23:46   #4
vein696
Przyczajenie
 
Avatar vein696
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 14
Dot.: Jak podkreślić moje oczy, dobrać fryzure i wymodelować brwi?

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Dokładnie, jesli chodzi o brwi to idz do dobrej kosmetyczki. Raczej nie zaplacisz za to wiecej niz 10 zł, a bedziesz miala ladnie wyregulowane. A pozniej pojedyncze wloski mozesz wyrywac sama.
Ile masz lat? Wygladasz bardzo mlodo, naprawde chcesz juz sie bawic z makijazem? W tym momencie to Ci moge polecic zalotke do rzęs i tusz, cera na zdjeciach wyglada super, wystarczy krem
A wlosy? Moge wlasnie zrezygnuj z grzywki? Albo zetnij sobie taką stopniowaną na bok?
Lat mam 16. W tym problem, że właśnie nie chcę się bawić w większy makijaż niż podkład, ale nie widzę innej możliwości, ponieważ jak mówiłam moje oczy są dość małe i lekko rozstawione przez co źle się czuje Chciałabym to jakoś zatuszować. A brwi jak regulować? Zrobić okrągłe? Cienkie czy grubsze? Zastanawiałam się nad ścięciem stopniowo grzywki na bok, ale koleżanka powiedziała że do mojego kształtu twarzy to niezbyt pasuje...
vein696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 22:13   #5
vein696
Przyczajenie
 
Avatar vein696
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 14
Dot.: Jak podkreślić moje oczy, dobrać fryzure i wymodelować brwi?

.

Edytowane przez vein696
Czas edycji: 2013-01-07 o 18:00
vein696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 22:36   #6
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Jak podkreślić moje oczy, dobrać fryzure i wymodelować brwi?

1. Bronzerem lub ciemniejszym podkladem, korektorem zaznacz miejsca, ktore maja byc szczuplejsze
2. Oczy: to sie da zrobic, trzeba umiec bawic sie kolorem, blendowaniem i cieniowaniem najlepiej, zeby kolory zmienialy sie w tych samych miejscach na oczach, np tam gdzie sie konczy teczowka na prawym i tam, gdzie sie konczy teczowka na drugim. poszukaj sobie na necie modelowanie oczu maikjazem, jest mnostwo stron z ktorym zrozumiesz wiecej niz z takiego pobieznego pisania, a dodatkowo bedziesz miec zdjecia.
3 Brwi: idz pierwszy raz do dobrej kosmetyczki, ona Ci dobierze odpowiedni kształt. Pozniej bedziesz sama wyrywac to, co odrasta
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 18:31   #7
vein696
Przyczajenie
 
Avatar vein696
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 14
Dot.: Jak podkreślić moje oczy, dobrać fryzure i wymodelować brwi?

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
1. Bronzerem lub ciemniejszym podkladem, korektorem zaznacz miejsca, ktore maja byc szczuplejsze
2. Oczy: to sie da zrobic, trzeba umiec bawic sie kolorem, blendowaniem i cieniowaniem najlepiej, zeby kolory zmienialy sie w tych samych miejscach na oczach, np tam gdzie sie konczy teczowka na prawym i tam, gdzie sie konczy teczowka na drugim. poszukaj sobie na necie modelowanie oczu maikjazem, jest mnostwo stron z ktorym zrozumiesz wiecej niz z takiego pobieznego pisania, a dodatkowo bedziesz miec zdjecia.
3 Brwi: idz pierwszy raz do dobrej kosmetyczki, ona Ci dobierze odpowiedni kształt. Pozniej bedziesz sama wyrywac to, co odrasta

Okej Dziękuję za przydatne rady! A tak patrząc swoim okiem to radziłybyście mi bardziej grzywkę na bok czy zrezygnowanie z grzywki? :P
vein696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 11:40   #8
k arola
Przyczajenie
 
Avatar k arola
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 17
Dot.: Jak podkreślić moje oczy, dobrać fryzure i wymodelować brwi?

Hmm... Moim zdaniem lepiej byłoby Ci z grzywką na bok. Tak jak i moje poprzedniczki pisały - brwi (!) i dobra rada- niech Ci kosmetyczka pomoże. Nie zmieniaj siebie "na siłę" -przede wszystkim bądź sobą
k arola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 14:17   #9
vein696
Przyczajenie
 
Avatar vein696
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 14
Dot.: Jak podkreślić moje oczy, dobrać fryzure i wymodelować brwi?

Bycie sobą to podstawa! Ale czasem trzeba spróbować czegoś nowego i zrobić tak aby czuć się dobrze w swoim ciele Dziękuję za wszystkie porady, po wizycie u fryzjera i kosmetyczki może wkleję zdjęcia jak udało mi się zmienić :p
vein696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 18:47   #10
FitManiaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
Dot.: Jak podkreślić moje oczy, dobrać fryzure i wymodelować brwi?

jesteś młodziutka, więc myślę że z makijażu to podkład, koniecznie tusz "otworzy oko" i może trochę bronzera na policzki (ale nie koniecznie), nie baw się cieniami :P bo jak widzę te 16stki co robią się na 40tki to aż mi się słabo robi
myślę że z grzywką na bok będziesz wyglądać korzystnie, a co do brwi to naprawdę warto oddać się w ręce dobrej kosmetyczki
__________________
zapraszam na bloga: www.fitmaniaczka.com
FitManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.