Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 21:59   #511
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja również jestem mega zadowolona z podkładu
mam formułe matująca i nie muszę robić żadnych poprawek w ciągu dnia
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 22:08   #512
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Od dłuższego czasu testuję AM i jestem zachwycona. Wcześniej używałam LL Warm peach jednak po powrocie do Pl stwierdziłam ze spróbuję czegoś nowego bo nie podoba mi się dystrybucja LL do Pl. AM wydawało się podobne składem do LL które mi odpowiadały.
Mam odcień Golden Fairiest w formule matującej i odcień pasuje idealnie. Sama konsystencja jest ciut bardziej kremowa moim zdaniem ale daje podobne wrażenie "lekkości" kryje troszkę mocniej.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 23:51   #513
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
(...)
Ja lubię przed nałożeniem podkładu matującego, delikatnie omieść twarz korektorem medium, używając do tego pędzla do pudru sypkiego, także nie wcieram korektora w skórę a bardzo delikatnie omiatam, na to podkład i buzia jak z photoshopa . Róż Sunrise bardzo przypadł mi do gustu, chyba kupię pełny wymiar .
Fajny sposób! Dzięki, też wypróbuję
Cytat:
Napisane przez maddie87 Pokaż wiadomość
Jaki jest wasz najlepszy sposób na nakładanie tych podkładów?

Najpierw zaczęłam nakladać na filtr, ale chyba za krótko odczekałam by się wchłonął, bo podkład się jakby zciastolił. A dziś spróbowałam nałozyć go zwilżonym pędzlem, ale ciężko się rozprowadzało. A jak nakładałam suchym pedzlem na leciutko zwilżoną twarz to podkład ciemniał...
Ja na suchą twarz, kolistymi ruchami. Zwilżonym pędzlem próbowałam, ale zrobiłam sobie na twarzy istną tapetę, nie umiem tak
Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Ja też dostałam wiadomość w tych godzinach - a dostałam następnego dnia Pewnie wysyłają rano, a maile idą później.
Dokładnie, ja tak samo
Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Hydrolat na twarz po wszystkim to podstawa dobrego makijażu mineralnego
faktycznie troche dusiłam zamiast omiatac, nakładam oczywiście na sucha juz twarz. Cóż probek ma troche i popróbuję, najwyżej puszczę w świat.
Naprawdę? Utrwala czy chodzi o coś innego? Różany może być?
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 08:15   #514
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
No niestety tez chcialabym zeby bylo zasuwane bo podczas transportu jest bardziej praktyczne.
Uwielbiam taki rodzaj pudełek, chociaż jeszcze bardziej lubię siteczko Pixie, aczkolwiek ono nie jest, niestety, mobilne Za to rewelacyjnie przesiewa podkład i myślę o przesypaniu do jednego pudełka z Pixie podkładu Blushe, bo on mi się strasznie zbryla
Tylko w takim razie bede musiała przesypać niemal cały podkład do struny...
Tak na marginesie, wiecie, jakie firmy mają w ofercie słoiczki o średnicy 4,5cm? Chodzi mi dokładnie o wymiary słoiczka podkładu Aromaleigh 10g.
Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Hydrolat na twarz po wszystkim to podstawa dobrego makijażu mineralnego
faktycznie troche dusiłam zamiast omiatac, nakładam oczywiście na sucha juz twarz. Cóż probek ma troche i popróbuję, najwyżej puszczę w świat.
Ja miałam jednorazową przygodę z wodą termalną na podkład Aromaleigh, gdyż wykończenie wydało mi się mocno pudrowe, ale mnie efekt osobiście nie zadowolił. Może i skóra wyglądała bardziej naturalnie, ale myślę, że aż za bardzo Tzn straciłam mat, na którym jednak przede wszystkim mi zależy. Wolę odczekać te kilka/kilkanaście minut, dopóki podkład sam się nie wtopi



Dziewczyny
, aktualnie w ofercie zabrakło próbek korektorów Orientujecie się może, kiedy i czy w ogóle dodadzą je ponownie?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-02-28 o 08:20
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 10:29   #515
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

do pixowego niestety nie pasują żadne gąbeczki, puszki... Do AM na szczęście pasuje standardowy, mam ten z Rossmana z FYB.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 11:20   #516
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Uwielbiam taki rodzaj pudełek, chociaż jeszcze bardziej lubię siteczko Pixie, aczkolwiek ono nie jest, niestety, mobilne Za to rewelacyjnie przesiewa podkład i myślę o przesypaniu do jednego pudełka z Pixie podkładu Blushe, bo on mi się strasznie zbryla
Tylko w takim razie bede musiała przesypać niemal cały podkład do struny...
Tak na marginesie, wiecie, jakie firmy mają w ofercie słoiczki o średnicy 4,5cm? Chodzi mi dokładnie o wymiary słoiczka podkładu Aromaleigh 10g.
A ja wlasnie ostatnio otworzylam pixie ( co jest nie lada wyczynem ) i w srodku mialam zbrylone chyba 15 sporych kulek.
Fajne jest tez to opakowanie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ineralami.html
Podczas transportu nic sie nie wysypuje, ale za to dziwnie dozuje - raz dobrze raz nic
A zawsze mozna kupic opakowanie Edm z sitkiem na allegro

Dzisiaj nawiedza mnie Matka Boska Pieniezna - wyplata i zrobie atak na Annabelle
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 13:01   #517
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Co do nakładania podkładów AM, ja używam w tym celu... beautyblendera. Nie potrafiłam odpowiednio nałożyć minerałów pędzlem, więc spróbowałam bb i jestem zachwycona. Nakładam na uprzednio nakremowaną skórę (używam kremu matująco-nawilżającego) takim lekko wilgotnym beautyblenderem, a potem spryskuję twarz wodą termalną. Jest genialnie! No i w ogóle nie używam korektora (jedynie pod oczy), a naprawdę mam sporo do ukrycia
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 15:13   #518
maddie87
Rozeznanie
 
Avatar maddie87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 569
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Co do nakładania podkładów AM, ja używam w tym celu... beautyblendera. Nie potrafiłam odpowiednio nałożyć minerałów pędzlem, więc spróbowałam bb i jestem zachwycona. Nakładam na uprzednio nakremowaną skórę (używam kremu matująco-nawilżającego) takim lekko wilgotnym beautyblenderem, a potem spryskuję twarz wodą termalną. Jest genialnie! No i w ogóle nie używam korektora (jedynie pod oczy), a naprawdę mam sporo do ukrycia
Mam podróbkę beautyblendera, której od dawna leży w kącie, więc spróbuję tego sposobu. Tylko żeby mi podkład nie ściemniał

Niestety próbki na stronie już się kończą, więc lepiej się śpieszcie. Ja poczekam na następną dostawę i zamówię dodatkowo 2 korektory.
maddie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 15:46   #519
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mnie nic nie ciemnieje, a używam Golden Fairest w formule kryjącej
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 19:53   #520
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
[...]
Ja miałam jednorazową przygodę z wodą termalną na podkład Aromaleigh, gdyż wykończenie wydało mi się mocno pudrowe, ale mnie efekt osobiście nie zadowolił. Może i skóra wyglądała bardziej naturalnie, ale myślę, że aż za bardzo Tzn straciłam mat, na którym jednak przede wszystkim mi zależy. Wolę odczekać te kilka/kilkanaście minut, dopóki podkład sam się nie wtopi



Dziewczyny
, aktualnie w ofercie zabrakło próbek korektorów Orientujecie się może, kiedy i czy w ogóle dodadzą je ponownie?
Więc z tą wodą chodzi o wtopienie się podkładu? To chyba tak nie potrzebuję, w ogóle niczego już nie potrzebuję, jestem całkowicie zachwycona i bezkrytyczna
Wow, rzeczywiście, próbki zeszły jak woda. Napisz do nich z zakładki "Kontakt", bardzo szybko odpisują na pewno napiszą, kiedy będzie dostawa.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 21:52   #521
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

moja wstępna króciutka recenzja:
mam cere mieszaną, bardzo jasną,wybrałam wersje matującą, są to moje pierwsze minerały.
zarówno golden fairest jak i natural fairest pięknie stapia mi się ze skórą. Efekt matowienia strefy T pozostaje dość krótko (mimo, że matuję dodatkowo bambusem z biochemii).
natomiast jeśli chodzi o pozostałą część twarzy rewelacja. Podkład trzyma się cały dzień (mimo, że kilka razy dziennie zakładam maseczkę ochronną na twarz, dziś np podczas operacji w pracy z 5 razy zmieniałam więc dotykam buzi niestety często) Jestem zachwycona trwałością.

Róże są niesamowite, i kolory i trwałość! nabiera sie ochoty na wiecej...
romantic nadaje lekki rumieniec, z nude musze jeszcze popracowac.
Super jest to, że można stopniować efekt, no i wydajność. Myślę, że starczą aż sie znudzą

Korektory, jasny pod oczy, medium na wypryski (choć tu z trwałością szału ni ma :/ albo robie coś źle) Krycie bardzo dobre, brak efektu maski. Ogólnie na plus.
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 09:21   #522
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Z dnia na dzień jestem coraz bardziej zadowolona z AM.
Podkład matujący jest fantastyczny, kryje bardzo dobrze, a twarz wygląda jak bez makijażu, tylko ładniejsza . Nie ma problemu z pudrowością podkładu bo szybko się stapia ze skórą, czy warzeniem się w ciągu dnia. Jestem bardzo ciekawa jak będzie sobie dawał radę jak będzie ciepło.
Kupiłam ostatnio puste pudełko i do niego przesypałam próbkę podkładu i teraz korzysta mi się z niej super, nie muszę bawić się w miseczki czy talerzyki, także polecam takie rozwiązanie bo pudełko kosztuje tylko 5 zł .

Zachwycona jestem pędzlem do różu, jest wielofunkcyjny. O tym że świetnie nakłada i rozciera róż, brązer i rozświetlacz nie muszę pisać bo do tego jest dedykowany. Ale gdy kilka dni temu po raz pierwszy nałożyłam nim idealnie podkład to byłam w szoku, niczym nie odbiega od kabuki (flat topów nie używam, nie lubię). Także 1 pędzlem można wykonać cały makijaż twarzy . Leci do mnie już drugi razem z całym zestawem matującym .

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Fajny sposób! Dzięki, też wypróbuję
Wypróbuj i napisz czy Ci taki sposób pasuje .
Ja od kilku dni nie używam korektora wcale, podkład matujący, tak ładnie kryje że korektor jest już zbędny .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 10:02   #523
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Więc z tą wodą chodzi o wtopienie się podkładu? To chyba tak nie potrzebuję, w ogóle niczego już nie potrzebuję, jestem całkowicie zachwycona i bezkrytyczna
Wow, rzeczywiście, próbki zeszły jak woda. Napisz do nich z zakładki "Kontakt", bardzo szybko odpisują na pewno napiszą, kiedy będzie dostawa.
Tak, tak Ja jednak wolę nakładać podkład na sucho, choć wiem, że niektórzy uwielbiają aplikację na mokro. Choć, kiedy zmieszałam prochy z kremem, efekt również mnie zadowolił Ale zawsze o tym zapominam, albo nie mam czasu na dodatkową zabawę...

Dzięki za info, tak zrobię. Kurczę, potrzebuje dwuch korektorów light i jednego medium dla mamy, a jest tylko jeden light, a medium w ogóle nie ma
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 10:22   #524
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Tak, tak Ja jednak wolę nakładać podkład na sucho, choć wiem, że niektórzy uwielbiają aplikację na mokro. Choć, kiedy zmieszałam prochy z kremem, efekt również mnie zadowolił Ale zawsze o tym zapominam, albo nie mam czasu na dodatkową zabawę...

Dzięki za info, tak zrobię. Kurczę, potrzebuje dwuch korektorów light i jednego medium dla mamy, a jest tylko jeden light, a medium w ogóle nie ma

ja wczoraj zamawialam probke korektora medium - byl i jest
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 11:06   #525
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
ja wczoraj zamawialam probke korektora medium - byl i jest
W takim razie chyba uzupełnili zapasy Jakieś dwa, trzy dni temu chciałam dokonać zamówienia a tu 'kuku' Więc lecę na stronę firmy, dzięki za info.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 11:09   #526
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez natina2 Pokaż wiadomość

Korektory, jasny pod oczy, medium na wypryski (choć tu z trwałością szału ni ma :/ albo robie coś źle) Krycie bardzo dobre, brak efektu maski. Ogólnie na plus.
Dobrze wklepać palcem - wtedy trzymają się cały dzień Daję go pod podkład.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 15:42   #527
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a ja się chyba pospieszyłam z opinią strasznie mi zaczął ciemnieć na twarzy, nie wiem czemu, ani jak to zmienić!
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 17:08   #528
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
a ja się chyba pospieszyłam z opinią strasznie mi zaczął ciemnieć na twarzy, nie wiem czemu, ani jak to zmienić!
mi na twarzy jaśnieje tzn dopasowuje się do mojej karnacji
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 17:41   #529
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
mi na twarzy jaśnieje tzn dopasowuje się do mojej karnacji
zazdroszczę! jestem blada, i po kilku godzinach wyglądam mało estetycznie z za ciemnym podkładem...
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 20:39   #530
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

o co chodzi z tymi brakami próbek na stronce? czy oni co jakiś czas dokładają zapasy, jeśli tak to co jaki? czy zamykają interes, bo akurat kilka z tych co chciałam nie ma dostępnych, akurat jak się zabrałam za zamawianie
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 20:40   #531
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
o co chodzi z tymi brakami próbek na stronce? czy oni co jakiś czas dokładają zapasy, jeśli tak to co jaki? czy zamykają interes, bo akurat kilka z tych co chciałam nie ma dostępnych, akurat jak się zabrałam za zamawianie
Co jakiś czas dokładają.

U mnie nie zmienia koloru na twarzy. Za to kolor zmieniały wszystkie podkłady drogeryjne, czy mineralne kiedy miałam stan zapalny.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 03:29   #532
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
a ja się chyba pospieszyłam z opinią strasznie mi zaczął ciemnieć na twarzy, nie wiem czemu, ani jak to zmienić!
Moze zmien puder? Bo jezeli podklad ciemnieje to chyba dlatego ze od sebum sie utlenia tak przynajmniej jest z drogeryjnymi klajstrami, z mineralami mi sie to jeszcze nie zdarzylo
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 16:51   #533
maddie87
Rozeznanie
 
Avatar maddie87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 569
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ostatnio zauważyłam, że jak zaczynam stęplować twarz podkładem golden fairest to gdzieniegdzie widzę na twarzy takie małe czarne kropki, jakby od nie do końca roztartego ciemnego pigmentu. Trochę mie to wkurza bo potem muszę patyczkiem kosmetycznym to ścierać :/ Ktoś miał podobnie?

Edit: Zauważyłam, że na stronie uzupełnili zapasy próbek. Chcę dokupić pare, ale najpierw chciałam się was spytać o pare rzeczy
1. Jak myślicie jaki korektor będzie lepszy - light czy medium, jeśli używam podkładu golden fairest?
2. Sprawdza się u was jakiś ciemny odcień podkładu jako bronzera?
3. Czy róże nude i sunrise są matowe?

Edytowane przez maddie87
Czas edycji: 2013-03-02 o 17:53
maddie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 18:29   #534
Coxiella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Też pokuszę się o napisanie kilku słów o przetestowanych przeze mnie produktach.
Mam cerę mieszaną, rozszerzone pory, zdarzają się pojedyncze niespodzianki, ale nigdy nic strasznego.
Mój kolor to golden fair i to jest strzał w dziesiątkę. Nie ciemnieje, nie ściera się. Tyle z plusów, niestety. Podkład (formuła matująca) ciastolini się na twarzy już kilka minut po nałożeniu, niezależnie jakiego kremu używam pod spód. Co za tym idzie świecę się przeokrutnie, bibułki matujące nie dają rady. Zbiera się w zagięciach powiek i moich cudnych zmarszczkach na czole. Zdecydowanie nie jestem zadowolona.
Stąd też na marginesie moja mała prośba do użytkowniczek tego koloru, podpowiedzcie co odpowiada mu w innych firmach?
Korektor medium- u mnie widać go spod podkładu, ale naprawdę jest w stanie dużo zakryć.
Róż sunrise- chorowałam na ten kolor, jest faktycznie piękny, ale... stapia się ze skórą i po kilku minutach w ogóle go nie widać. Dosłownie taki sam efekt uzyskałabym nakładając kolejną warstwę podkładu.
Dostałam też golden medium rozświetlający jako gratis i owszem, zgadzam się z tum, że mógłby służyć jako bronzer, bo kolor jest ładny, ale ogrom tych świecących drobinek mnie dobija.
Coxiella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:12   #535
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maddie87 Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłam, że jak zaczynam stęplować twarz podkładem golden fairest to gdzieniegdzie widzę na twarzy takie małe czarne kropki, jakby od nie do końca roztartego ciemnego pigmentu. Trochę mie to wkurza bo potem muszę patyczkiem kosmetycznym to ścierać :/ Ktoś miał podobnie?

Edit: Zauważyłam, że na stronie uzupełnili zapasy próbek. Chcę dokupić pare, ale najpierw chciałam się was spytać o pare rzeczy
1. Jak myślicie jaki korektor będzie lepszy - light czy medium, jeśli używam podkładu golden fairest?
2. Sprawdza się u was jakiś ciemny odcień podkładu jako bronzera?
3. Czy róże nude i sunrise są matowe?
Ad.1 U mnie korektor medium idealnie stapia się z nałożonym wcześniej kryjącym golden fairest. Light ma odcień lekko zielonkawy i świetnie maskuje zaczerwienienia, nakładany pod podkład.

Ad. 3 Nude jest matowy
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:21   #536
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maddie87 Pokaż wiadomość
1. Jak myślicie jaki korektor będzie lepszy - light czy medium, jeśli używam podkładu golden fairest?
2. Sprawdza się u was jakiś ciemny odcień podkładu jako bronzera?
3. Czy róże nude i sunrise są matowe?
1. raczej light, wziełabym obie próbki, dla fair light jest za jasny. Light jest naprawdę bardzo biały i nie dostosowuje się do kolorytu cery, u mnie podkład go nie przykrywa.
2. róż honey, rozświetlający medium gold - te połyskujące drobinki są malo widoczne.
3.sunrise jest matowy

Edytowane przez nandadevir
Czas edycji: 2013-03-02 o 21:23
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 07:33   #537
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maddie87 Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłam, że jak zaczynam stęplować twarz podkładem golden fairest to gdzieniegdzie widzę na twarzy takie małe czarne kropki, jakby od nie do końca roztartego ciemnego pigmentu. Trochę mie to wkurza bo potem muszę patyczkiem kosmetycznym to ścierać :/ Ktoś miał podobnie?

Edit: Zauważyłam, że na stronie uzupełnili zapasy próbek. Chcę dokupić pare, ale najpierw chciałam się was spytać o pare rzeczy
1. Jak myślicie jaki korektor będzie lepszy - light czy medium, jeśli używam podkładu golden fairest?
2. Sprawdza się u was jakiś ciemny odcień podkładu jako bronzera?
3. Czy róże nude i sunrise są matowe?
Mam ten sam podkład i wzięłam light oraz próbkę medium. Pod oczy lepiej sprawdza się medium. Żałuje, że nie wzięłam pełnej wersji tego ciemniejszego odcienia. Niełatwo jest przykryć light 1 warstwą. Chyba, że nałożysz ociupinkę i dokładnie rozetrzesz (wklepanie wiążę się z jasnymi plamami). Napewno light jest lepsze na zaczerwienienia. Tylko czas pracy z nim się wydłuża
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 12:01   #538
maddie87
Rozeznanie
 
Avatar maddie87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 569
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki za pomoc, dziewczyny
maddie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 15:22   #539
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Moze zmien puder? Bo jezeli podklad ciemnieje to chyba dlatego ze od sebum sie utlenia tak przynajmniej jest z drogeryjnymi klajstrami, z mineralami mi sie to jeszcze nie zdarzylo
szczerze mówiąc, kupiłam minerały po to, aby używać tylko i wyłącznie ich, bez dodatkowych warstw na twarzy. Zarówno z pudrem (rimmela, lumene transparentnym i burżuja) jak i bez pudru- ciemnieje
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:17   #540
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Testowałam nakładanie podkładu AM na mokro...twarz obficie spryskałam tonikiem i pędzel z podkładem też spryskałam. Aplikacja bajka, nie ma smug, rozprowadza się szybko i dokładnie, że właściwie po ciemku można to robić .
Efekt na buzi baaardzo mi się spodobał , wygląda jak nałożony płynny podkład, bez żadnej maski przy rewelacyjnym kryciu . Krycie wg mnie lepsze niż przy nakładaniu na sucho a twarz wygląda niezwykle naturalnie.
Już się nie mogę doczekać swojego biga , jadę teraz na próbce i mam wrażenie że ubytku nie widać...
Polecam wypróbować ten sposób
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.