Gelacet-saszetki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 13:05   #1
acotam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 58

Gelacet-saszetki


Dostałam przepisany Gelacet na moje włosy, mam bardzo zniszczone końcówki i teraz moje pytanie czy Gelacet(saszetki) faktycznie pomaga na włosy? Po jakim czasie widać efekty?

acotam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 15:10   #2
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Gelacet-saszetki

Mi saszetki poleciła dermatolog na problemy z wypadaniem włosów i właśnie je zamówiłam. Więc jestem też ciekawa opinii. Tylko akurat w Twoim przypadku zastanawiam się na co te saszetki mają niby pomóc? Bo Twoje zniszczone końcówki się w ten sposób nie zregenerują przecież.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 10:00   #3
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Gelacet-saszetki

na zniszczone końcówki to chyba nic prócz nożyczek nie pomoże. tak na dłuższą metę. saszetki mogą pomóc przy dbaniu o "nowe" nie zniszczone końcówki.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 15:28   #4
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 469
Dot.: Gelacet-saszetki

jak dla mnie galacet to jedno wielkie g****
Straciłam na to mnóstwo pieniędzy, dermatolog przepisał mi na wypadanie ale ani trochę nie pomoglło
__________________
książki na wymianę

mosia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 14:33   #5
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Gelacet-saszetki

Mi te saszetki wzmocniły paznokcie, ale na włosy raczej nie działały... A wypiłam ponad 60 saszetek.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 14:46   #6
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Gelacet-saszetki

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Mi te saszetki wzmocniły paznokcie, ale na włosy raczej nie działały... A wypiłam ponad 60 saszetek.
Czyli dwa miesiące kuracji rozumiem? Ja usłyszałam ostatnio na wizycie, że wypadanie włosów teraz zwykle jest związane z czymś co miało miejsce pół roku wcześniej. Więc dwumiesięczna kuracja to może być mało, aby zobaczyć efekty - zwłaszcza, że wzmacnia się tylko rosnąca część.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 16:58   #7
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Gelacet-saszetki

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Czyli dwa miesiące kuracji rozumiem? Ja usłyszałam ostatnio na wizycie, że wypadanie włosów teraz zwykle jest związane z czymś co miało miejsce pół roku wcześniej. Więc dwumiesięczna kuracja to może być mało, aby zobaczyć efekty - zwłaszcza, że wzmacnia się tylko rosnąca część.
Przed tymi saszetkami brałam Revalid (3 miesiące) i stosowałam różne wcierki, potem z zalecenia dermatologa piłam Gelacet, brałam cynk i stosowałam wcierkę, którą mi polecił. Potem miałam przerwę i zaczęłam brać Silicę, wcierać kozieradkę i Jantar, piłam też skrzyp i pokrzywę. W pewnym momencie włosy prawie wcale nie wypadały. Teraz mam przerwę, odstawiłam wszystkie specyfiki, włosów wylatuje trochę więcej, ale tragedii nie ma. Niestety bardzo mi się łamią i rozdwajają i nie zauważyłam żeby odrastały nowe Mam takie "smętne" te włosy, a wcześniej były ładne, błyszczące... Teraz od ostatniego ścięcia (2 miesiące temu) w ogóle nie rosną, po prostu stoją w miejscu. Już nie wiem jak im pomóc...
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 17:07   #8
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Gelacet-saszetki

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Pokaż wiadomość
Przed tymi saszetkami brałam Revalid (3 miesiące) i stosowałam różne wcierki, potem z zalecenia dermatologa piłam Gelacet, brałam cynk i stosowałam wcierkę, którą mi polecił. Potem miałam przerwę i zaczęłam brać Silicę, wcierać kozieradkę i Jantar, piłam też skrzyp i pokrzywę. W pewnym momencie włosy prawie wcale nie wypadały. Teraz mam przerwę, odstawiłam wszystkie specyfiki, włosów wylatuje trochę więcej, ale tragedii nie ma. Niestety bardzo mi się łamią i rozdwajają i nie zauważyłam żeby odrastały nowe Mam takie "smętne" te włosy, a wcześniej były ładne, błyszczące... Teraz od ostatniego ścięcia (2 miesiące temu) w ogóle nie rosną, po prostu stoją w miejscu. Już nie wiem jak im pomóc...
Hormony jak?
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:09   #9
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Gelacet-saszetki

Droga ta żelatyna którą kupujecie imo chyba lepiej jeść galaretki i kupić osobno biotynę.
Moja siostra też to brała jakiś czas, szału nie było.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:21   #10
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Gelacet-saszetki

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Hormony jak?
No właśnie trafiłam do takiego "super" dermatologa, że nie zlecił mi żadnych badań! Tyle, że ja raczej znam przyczynę wypadania moich włosów. Byłam 4 miesiące w Hiszpanii w pracy - mało snu, kiepskie jedzenie, stres, po powrocie studia - ostatni rok, pisanie pracy magisterskiej itd. - też stres. Około miesiąc po powrocie do domu włosy zaczęły lecieć garściami. Teraz wypadają w normie, martwi mnie tylko to, że nie rosną nowe, a stare stoją w miejscu.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 14:45   #11
julia19780
Raczkowanie
 
Avatar julia19780
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 101
Dot.: Gelacet-saszetki

Brałam kiedyś gelacet, kompletnie nic nie pomógł, więc nie polecam.
__________________
Palma Sabałowa, antychol, lioven, beta karoten, wit. A+E, Vitapil, olej z dyni,
Na skalp alpicort , maska z siemienia, jantar


Gymstick nawet przez wakacje
julia19780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.