welon,fryzura a suknia princessa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 19:24   #1
Ewelina!!!!
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina!!!!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 37

welon,fryzura a suknia princessa


witam! Mam 165wzrostu, 56kg wagi, blondynka o niebieskich oczach niedługo wychodzę za mąż. Pierwsze przymiarki sukni ślubnej za mną, ale mam ogromny dylemat- czy Wy kochane wizażystki możecie mi poradzić jaki welon wybrać do tego typu sukni?Załącznik 5411272 ten który mierzyłam był długi z delikatną lamówką z kryształków- owszem jest piękny ale boje się że to będzie już za dużo. Jaką fryzura byłaby dla mnie najlepsza?? W załączniku przesyłam zdj mojej wymarzonej sukni. Będę ogromnie wdzięczna za poświęcone mi choć 5 min Waszego wolnego czasu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (8,3 KB, 266 załadowań)
__________________
Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z;
x - to praca,
y - rozrywki,
z - umiejetność trzymania języka za zębami.
Ewelina!!!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 12:35   #2
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: welon,fryzura a suknia princessa

Ja bym wybrała jakiś delikatny, możliwie jak najprostszy welon typu mgiełka. Suknia jest bardzo ozdobna i dodanie do tego jeszcze kryształków/koronek na welonie byłoby moim zdaniem przesadą
A co do fryzury to postawiłabym na jakiś klasyczny kok, nisko upięty, choć nie napisałaś jakie masz włosy. Zaraz postaram się coś wstawić.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2013-09-17 o 12:44
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 12:42   #3
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: welon,fryzura a suknia princessa

Może któraś z tych Cię zainspiruje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6e364ff35aa0e1229d5b11c18d99fe97.jpg (25,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 163255555212081018_wDGvCohZ_c.jpg (27,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16536723601318013_vuQX6HsF_c.jpg (52,1 KB, 43 załadowań)
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 21:40   #4
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: welon,fryzura a suknia princessa

Ja miałam też delikatną princessę z diamencikami w pasie i pani w salonie poradziła mi krótki delikatny tiulowy welon a włosy miałam upięte na bok i pokręcone a welon upięty z żywymi frezjami...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 10:32   #5
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: welon,fryzura a suknia princessa

Zależy jaką chcesz być princessą
Niektóre PM decydują się na wersję bogatą, czyli dużo dodatków. Mnie osobiście podoba się druga opcja, czyli jeśli bogata sukienka – dodatki subtelne, jeśli dodatki błyszczące – sukienka skromniejsza. Jako, że ten Dzień Ślubu chcemy zapamiętać na długo, staramy się wyglądać doskonale, a w efekcie końcowym często przesadzamy i zamiast wyglądać pięknie i olśniewająco – świecimy się jak „choinka”. Dlatego, jeśli chcesz być księżniczką i zdecydujesz się na koronę – nie zakładaj welonu!


Twoje założenie to – wyglądać jak księżniczka, więc zapewne w dzieciństwie oglądałaś wiele bajek i wiesz jak wygląda taka postać bajkowa, włosy zazwyczaj upięte, delikatne ładne szpilki i urocza, długa suknia. W takiej stylizacji widzę Cię z trenem? Lub bez? Jeśli z trenem i welonem – postawiłabym na krótki welon, delikatny, bez dodatkowych zdobień, jeśli korona – tren i korona – tak, myślę, że to jest to Nie chcesz trenu? Postaw na dłuższy welon, być może i taki, który posłuży Ci za tren, we włosach lekki kwiat (delikatny, niezbyt mocny). Biżuteria? Srebro lub białe złoto, oczywiście skromna, bez dodatków typu kryształki, może ewentualnie perełki?


Pytasz jaką konkretną fryzurę można Ci doradzić? Niestety nie widząc Cię nie mogę stwierdzić co dokładnie będzie Ci pasować, gdyż nie znam długości Twoich włosów, rodzaju oraz ich stanu. Myślę, że w tej kwestii pomocna będzie porada fryzjera lub wklejenie Twojego zdjęcia
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:41   #6
wiwol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: welon,fryzura a suknia princessa

Witam dziewczyny. Ja jestem juz po ślubie i uważam ,że jeśli się juz decydujecie na princesske to bardzo delikatne dodatki. ja miałam własnie taka suknię ale kolczyki bardzo malutkie i bez naszyjnika ,bo z kolei miałam piękne szelki z kamyczków swarovskiego które były wielka ozodba. poza tym woalka na głowie z pięknej jak to mówia broszy. Swietna sprawa zwłascza do krótkich bądz ciekawie upietych włosów. a ze ja miałam asymetrycznego boba całkiem fajnie wygladał ten dodatek. i nie wyobrazam sobie inaczej. gdybym jeszcze dołozyła kolczyki wiszące i jakiś naszyjnik to wygladałabym kiczowato.
wiwol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:24   #7
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: welon,fryzura a suknia princessa

Cytat:
Napisane przez Ewelina!!!! Pokaż wiadomość
witam! Mam 165wzrostu, 56kg wagi, blondynka o niebieskich oczach niedługo wychodzę za mąż. Pierwsze przymiarki sukni ślubnej za mną, ale mam ogromny dylemat- czy Wy kochane wizażystki możecie mi poradzić jaki welon wybrać do tego typu sukni?Załącznik 5411272 ten który mierzyłam był długi z delikatną lamówką z kryształków- owszem jest piękny ale boje się że to będzie już za dużo. Jaką fryzura byłaby dla mnie najlepsza?? W załączniku przesyłam zdj mojej wymarzonej sukni. Będę ogromnie wdzięczna za poświęcone mi choć 5 min Waszego wolnego czasu
a może bez welonu? Tylko jakaś delikatna opaska/kwiat/ozdoba we włosy?
tylko broń Boże korony, diademy itd.
długi welon nie jest chyba dobrym rozwiązaniem, zleje się z tiulowym dołem sukni, delikatny welon do pasa byłby w sam raz moim zdaniem może miec brylanciki, ale koronka juz odpada.
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 18:20   #8
Ewelina!!!!
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina!!!!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 37
Dot.: welon,fryzura a suknia princessa

dziękuje Wam dziewczyny, bardzo mi pomogłyście. Chciałam wrzucić swoje zdjęcie żeby było prościej ale jakiś błąd wyskakuje i nie wiem czemu. Jeszcze raz wielkie dzięki za poświęcenie czasu!
__________________
Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z;
x - to praca,
y - rozrywki,
z - umiejetność trzymania języka za zębami.
Ewelina!!!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 10:27   #9
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: welon,fryzura a suknia princessa

Hej, ja miałam typową princesskę i fryzurę mniej więcej taką jak wrzuciła mariamarysienka. Możesz sobie kliknąć na link z teledyskiem i tam zobaczyć.

Długi welon jak najbardziej pasuje, ale tylko taki prosty bez żadnych zdobień, ja na wesele zamieniłam na krótki. Z biżuterii zrezygnowałam całkowicie, miałam tylko kolczyki.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.