Czy zielona kawa działa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-29, 10:19   #1
IwonaPaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3

zielona kawa


Witam
czy któraś z Was ma coś do powiedzenia o tabletkach z zieloną kawą slimgreen? czytałam opinie na różnych forach i jestem skłonna to kupić , ale nie chce kolejny raz wydawać kasy na coś co nie działa. Chce schudną 4 kg nieby niedużo ale nie mogę
IwonaPaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 16:02   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: zielona kawa

żadne tabletki czy inne specyfiki za Ciebie nie schudną
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 21:05   #3
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: zielona kawa

Jako dodatek do ćwiczeń i zdrowej diety może i przyniesie jakieś efekty, sama kawa.... no nie wiem.
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 23:24   #4
mangogirl
Raczkowanie
 
Avatar mangogirl
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 97
Dot.: zielona kawa

A ja jestem ciekawa co do działania kawy zielonej, ale do parzenia..
__________________
MangoMetamorfoza

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-50!
+ 88/58/88!

mangogirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:52   #5
lula_by
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 162
Dot.: zielona kawa

4 kg to praktycznie bez diety można się pozbyć, wystarczy lekko ograniczyć słodkości, ostatni posiłek jeść między 19-20 godziną i powinno pomóc, do tego czerwona herbatka. Mi pomogło
pozdrawiam
__________________
lula_by jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 15:57   #6
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: zielona kawa

czytałam o nim w necie, ma nawet dobre recenzje. Osobiście nie stosowałam, ale może się i skuszę. Warto spróbować coś nowego tym bardziej, że ja lubię takie rzeczy typu "eko"
Jak kupujecie tego typu środku trzeba koniecznie pamiętać żeby sprawdzić skład. Kiedyś kupiłam, nie wymieniam nazwy..., ale po stosowaniu go miałam okropne bóle brzucha, jak sprawdziłam skład - sama chemia. Teraz już tylko kupuję te które mają naturalne składniki i na 100% mi nie zaszkodzą.
Ten wydaje się być w porządku.

Edytowane przez Martini17
Czas edycji: 2011-11-06 o 15:58
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 07:52   #7
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
żadne tabletki czy inne specyfiki za Ciebie nie schudną
Dokładnie. Specyfików "na odchudzanie" jest na rynku całe mnóstwo. Większość to tylko dodatek do diety, albo "pic na wodę", a nie cud, który Cię odchudzi. Żeby schudnąć musisz zmienić cały styl życia. Musisz przestrzegać diety i zażywać sporo ruchu.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 12:08   #8
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez Kalabus Pokaż wiadomość
Dokładnie. Specyfików "na odchudzanie" jest na rynku całe mnóstwo. Większość to tylko dodatek do diety, albo "pic na wodę", a nie cud, który Cię odchudzi. Żeby schudnąć musisz zmienić cały styl życia. Musisz przestrzegać diety i zażywać sporo ruchu.
w zupełności się zgadzam więc chyba nie muszę nic dodawać
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 19:18   #9
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: zielona kawa

"Żeby schudnąć musisz zmienić cały styl życia. Musisz przestrzegać diety i zażywać sporo ruchu."
To a propos tego stwierdzenia, bo ostatnio wkurzyły mnie moje dwie przyjaciółki. Obie mają nadwagę i to znacznie większą od mojej. Kupowałam w aptece środek na odchudzanie, była proporcja, 2 w cenie jednego, wzięłam łącznie 4 - pomyślałam dam im po jednym. Cały czas narzekają jak to nie dają rady, jak sa grube itd. itp. Aż się słuchać tego nie chce. Pytam dzisiaj, no i jak dobry ten slimgreen, działa? A one, że wzięły tylko dwie tabletki, bo potem zapomniały... Ręce mi opadły.
Dziewczyny jeśli komuś nie chce się nawet łyknąć jednej tabletki to jakie jest prawdopodobieństwo, że zacznie się zdrowo odżywiać lub, że pójdzie na spacer zamiast siedzieć przed TV??? Nie powiem, że jestem doskonała, ale przynajmniej próbuję, staram się, raz mi się udaje lepiej, raz gorzej.
Ale zaczyna mnie już wkurzać jak Kaśka i Monika bez przerwy gadają o tym, że mają wałki na brzuchu, że cellulitis... Chodzę raz w tyg. na basen. Ale czy któraś chciała iść? Monika raz ze mną poszła, ale potem stwierdziła, że chodzenie co tydzień jest męczące, że jest zmęczona po pracy i jej się nie chce.
już sama nie wiem jak do nich dotrzeć??? Mozecie coś doradzić?
One narzekają, ale kompletnie nic nie chcę zrobić, żeby to zmienić. Już bark mi pomysłów, a według mnie u nich to już przechodzi pomału w otyłość.
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 23:39   #10
xmariloux
Raczkowanie
 
Avatar xmariloux
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 67
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez Martini17 Pokaż wiadomość
Już sama nie wiem jak do nich dotrzeć??? Mozecie coś doradzić? One narzekają, ale kompletnie nic nie chcę zrobić, żeby to zmienić. Już bark mi pomysłów, a według mnie u nich to już przechodzi pomału w otyłość.
Jeżeli one same nie chcą prowadzić zdrowego stylu życia to Ty za nie tego na pewno nie zrobisz. Nie patrz na innych, patrz na siebie. Skup się na swoim zbijaniu wagi, być może Twoje sukcesy zainspirują przyjaciółki do zmiany swojego dotychczasowego odżywiania.
__________________
“I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying."
xmariloux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 15:51   #11
psychoPATKA_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: zielona kawa

http://www.greencoffee800.plhttp:// - ja kupuje tutaj, oplaca się
psychoPATKA_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 20:50   #12
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: zielona kawa

teraz dużo pacjentów zadaje pytanie zielona kawa na odchudzanie? Moim zdaniem takie "rewelacje" pojawiają się co roku, a ich efektywność jest zerowa.
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 00:59   #13
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: zielona kawa

ja stosowałam slimgreen,oczywiście to ŚCIEMA
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:35   #14
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: zielona kawa

Ja natomiast czytam w necie i są rożne opinie, od tych dobrych po niekorzystne, ale co ważne, mało jest osób które narzekały na jej działanie i ćwiczyły albo nie podjadały i jestem ciekawa czy ta kawa w połączeniu z ćwiczeniami, treningami systematycznymi, ograniczeniem śmieciowego jedzenia przyczyni się do schudnięcia. Moze jest tu ktoś taki?
creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 22:01   #15
Kasjopeja 2am
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 66
Dot.: zielona kawa

Ja stosowałam przez 2 tygodnie.
Kiedyś się odchudzałam, sporo zrzuciłam, ale zostało mi klika (4-6) kg do idealnej sylwetki i niczym nie mogłam ich ruszyć.
Przy Slimgreen w końcu puściło
Oczywiście stosuję też dietę - można powiedzieć, że niskiego indeksu glikemicznego luz zwyczajnie - zdrowo się odżywiam. Nie głodzę się, wręcz przeciwnie, choć podczas brania Slimgreen łaknienie mi się bardzo zmniejszyło.
Niestety teraz mam przymusową przerwę - musiałam odstawić wszystkie leki, nawet takie suplementy. Ale jak tylko będę już mogła, to skończę, bo mam 1,5 opakowania w szufladzie
Kasjopeja 2am jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 10:12   #16
pasjonautka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 77
Dot.: zielona kawa

Nie zauważyłam większych efektów, ale w smaku jest dobra
__________________
Lubię kosmetyki i inne "babruchy" Ostatnio zaczęłam prowadzić bloga, ale jakoś kiepsko mi idzie... :P Zapraszam - http://pasjonautka.wordpress.com
pasjonautka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 08:41   #17
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Ja natomiast czytam w necie i są rożne opinie, od tych dobrych po niekorzystne, ale co ważne, mało jest osób które narzekały na jej działanie i ćwiczyły albo nie podjadały i jestem ciekawa czy ta kawa w połączeniu z ćwiczeniami, treningami systematycznymi, ograniczeniem śmieciowego jedzenia przyczyni się do schudnięcia. Moze jest tu ktoś taki?
Tak, jak to połączyłam. Skorzystałam z porady dietetyczki (mojej koleżanki ) - powytykała mi pełno błędów, które robiła wcześniej, piłam dużo wody mineralnej (przy odchudzaniu to konieczne, bo traci się dużo składników mineralnych), stosowałam ten slimgreen + błonnik. Co do ćwiczeń - to ja ogólnie jestem dość aktywna, wolę iść niż jechać, ale zaczęłam też chodzić na siłownię. I pomogło.
Można jak się człowiek zaprze i bardzo chce. Tylko nie ma co na samych tabletkach się odchudzać - nie o to w tym chodzi.
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 13:42   #18
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: zielona kawa

Dobrze mówisz Martini w ogole ruch jest wyjściem przy każdym odchudzaniu i nie wyobrażam sobie inaczej, chciałam poprawić przemiane materii i jest o wiele lepiej a i nie rzucam się na słodkie. Tyle tylko, że teraz wyszło nowe Slimgreen TRIO... zastanawiam się dlaczego zmienili skład i czy sa rownie skuteczne
creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 11:06   #19
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: zielona kawa

a jak pić tą kawę? Można dodawać ją do czarnej? Czy należy parzyć osobno?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-21, 12:12   #20
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Odp: zielona kawa

Z tego co mi wiadomo, kawe parzy sie osobno i nie łączy z czarną. Na All mozna kupic, ale co to wlasciwie jest, co dostaniemy to nie wiadomo. Suplementy z zieloną kawą tez w jakiś sposób działają. Zawsze mozna zapytac w sklepach z kawą i herbatą o dostępność takiej ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 13:31   #21
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez Martini17 Pokaż wiadomość
już sama nie wiem jak do nich dotrzeć??? Mozecie coś doradzić?
Może one lubią narzekać, a wałki i cellulit mają po to, by mogły to robić?
Na moje oko jak im się nie chce nawet wziąć tabletki, to problem tkwi w tym, że nie wierzą, że mogą schudnąć.
Nie wierzą w siebie, a na to nie ma magicznych trików.
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:15   #22
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: zielona kawa

A ja się postanowiłam skusić Sporo kg już schudłam, bo ponad 15 i mam kryzys. Może to mi pomoże Zamówiłam na all ziarna kawy, nie tabletki. Przynajmniej mam pewność, że nie będę łykać majeranku No i picie nawadnia

Przejrzałam wiele aukcji i zastanawiam się, czy każde ziarna się nadają? Przeważnie sprzedają Santosa, a tu w jednej aukcji natrafiłam na info, że jest wiele podrabianych kaw, które niby są zielone, ale nic nie dają i właśnie ten Santos się do nich zalicza Zamówiłam Kolumbia Excelso, podono pakowana bezpośrednio u producenta,. Opakowanie konkretne a nie jakaś papierowa torebeczka Zobaczymy Nie napalam się zawczasu
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 20:05   #23
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: zielona kawa

bianeczkaa na początku zawsze waga szybko leci w dół, później potrzeba nam kopa motywującego albo intensywniejszych ćwiczeń lub nawet zmiany sposobu odżywiania, a dostalaś już paczuszke? testowałaś kawe? ja reaguje na kawę palpitacjami serca dosłownie, a uwielbiam ją i pijam od czasu do czasu, ciekawa jestem jakie właściwości i wpływ na organizm ma ta zielona
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 22:08   #24
Martiniana
Przyczajenie
 
Avatar Martiniana
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: zielona kawa

Piłam i szczerze mówiąc to niewiele się to różni od zwykłej kawy. Tzn. w smaku na pewno, ale działanie jest podobne. Pobudza, fakt. I to dobrze działa przy odchudzaniu bo nie czuć zmęczenia gdy bilans kaloryczny jest ujemny.
Martiniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 22:48   #25
Karo85Faro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez psychoPATKA_91 Pokaż wiadomość
http://www.greencoffee800.plhttp:// - ja kupuje tutaj, oplaca się
Też próbowałam. Testowałam przez ostatnie pół roku chyba większość z polski i nie tylko (zamawiałam też Green Coffee z GB), ale ta od Leptina jest, choć może nie najlepsza z najlepszych, ale ma najlepszy współczynnik jakości do ceny. Lepsze kosztują już nawet 2 razy więcej.

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
ja stosowałam slimgreen,oczywiście to ŚCIEMA
Najlepiej gdybyś spróbowała kilku i wtedy oceniała.

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
ciekawa jestem jakie właściwości i wpływ na organizm ma ta zielona
creativve właściwości są bardzo podobne do zwykłej kawy choć zielona kawa ma z pewnością inny smak i skład mineralny. Polecałabym jednak kawę w jakichś suplementach. Są one wzbogacane o inne składniki na odchudzanie
Karo85Faro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 11:31   #26
Martiniana
Przyczajenie
 
Avatar Martiniana
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez Karo85Faro Pokaż wiadomość
creativve właściwości są bardzo podobne do zwykłej kawy choć zielona kawa ma z pewnością inny smak i skład mineralny. Polecałabym jednak kawę w jakichś suplementach. Są one wzbogacane o inne składniki na odchudzanie
Nie do końca tak jest. Nawet zielona kawa w formie zwykłej (czyli mielona i parzona) zawiera składniki, które wspomagają odchudzanie - np. kwas chlorogenowy. Tutaj masz kilka informacji na ten temat: http://www.zielonakawa.net/dlaczego-...a-odchudzanie/
Martiniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 08:47   #27
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: zielona kawa

Same tabletki nic nie dają , nie wierzę w te cuda, próbowałam ale bez efektu , ćwiczenia i idieta odpowiednia to najlepsze rozwiązanie , ale dieta przystosowana do twojego organzimu , abyś jadła to co lubisz a nie tego czego ie lubisz
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 10:27   #28
Karo85Faro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez Kucharka2013 Pokaż wiadomość
Same tabletki nic nie dają , nie wierzę w te cuda, próbowałam ale bez efektu , ćwiczenia i idieta odpowiednia to najlepsze rozwiązanie , ale dieta przystosowana do twojego organzimu , abyś jadła to co lubisz a nie tego czego ie lubisz
No jasne. Trzeba być bardzo naiwnym, żeby myśleć że jakiekolwiek tabletki nas odchudzą. Bez innych czynników takich jak dieta czy aktywność fizyczna możemy żreć różne tabletki garściami a i tak nie schudniemy. Suplementy są dla ludzi myślących - zawsze będę tego zdania. Coś o diecie (nie do końca w temacie tej parzonej ale chyba analogicznie) http://www.zielonakawa.net/jaka-diet...-zielona-kawa/

Cytat:
Napisane przez Martiniana Pokaż wiadomość
Nie do końca tak jest. Nawet zielona kawa w formie zwykłej (czyli mielona i parzona) zawiera składniki, które wspomagają odchudzanie - np. kwas chlorogenowy. Tutaj masz kilka informacji na ten temat: http://www.zielonakawa.net/dlaczego-...a-odchudzanie/
Przyznam, że o tym nie wiedziałam. W takim razię zastanowię się czy nie zastąpić zwykłej kawy, którą sącze litrami każdego dnia, zieloną parzoną :p

Ktoś tutaj mielił może zielona kawę? Jak to robicie? Różni się to czymś od mielenia zwyłej kawy?
Karo85Faro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 11:53   #29
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez Karo85Faro Pokaż wiadomość
Ktoś tutaj mielił może zielona kawę? Jak to robicie? Różni się to czymś od mielenia zwyłej kawy?
oj zielona kawa jest niesamowicie ciężka do zmielenia. Ja niczym nie mogłam jej ruszyć i teraz kupuję tylko mieloną..
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 22:36   #30
Martiniana
Przyczajenie
 
Avatar Martiniana
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: zielona kawa

A próbowałaś może maszynką podobną do tej? http://www.zelmer.pl/files/zdjecia_p...ive_78_340.jpg
Martiniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-02 16:47:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.