hoodia gordonii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-03, 19:08   #1
pacierp
Rozeznanie
 
Avatar pacierp
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 777

hoodia gordonii


Cześć. Mam pytanie - czy słyszałyście o preparacie hoodia gordonii? Jest to wyciąg z kaktusa, który hamuje poczucie głodu. Byłabym tym bardzo zainteresowana i nie wiem czy kupic (ceny od 50 do ok 100 zł). Czy któraś z Was próbowała tego specyfiku i jakie były rezulaty? Dzięki za pomoc.
pacierp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:15   #2
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: hoodia gordonii

Ja też chcę kupić. Działa to czy nie? Ktoś bral?
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 18:03   #3
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: hoodia gordonii

Biorę od tygodnia i stwierdzam, że faktycznie hamuje głód. Ale nie tak spektakularnie jak obiecuje producent.
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 23:26   #4
tarranturella
Przyczajenie
 
Avatar tarranturella
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: hoodia gordonii

Kupilam Hoodia Gordonii w kroplach, przez jeden z ponoc lepszych sklepow internetowych. Koncze pierwsze opakowanie i juz zamowilam nastepne plus tabletki. Nie powiem wydalam DUZO pieniedzy ale na mnie to dziala(!!!). Jestem typem osoby ktora potrafi pochlonac "tony" jedzenia, a teraz, musze sie zmuszac zeby wcisnac w siebie pokarm bo praktycznie nie odczuwam glodu. Moje wnioski sa nastepujace: TEN PREPARAT DZIALA w 100% ale nie ludzcie sie, ze kupicie go na allegro za 50zl (to bedzie jakas masakryczna podroba).
tarranturella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:37   #5
czarna_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Akapulko xD
Wiadomości: 9
Dot.: hoodia gordonii

Hej widzę, że wątek Hoodii Gordonii już ucichł ale mam nadzieję, że jeszcze któraś z was odpowie na mój post... podejmowałam już wiele prób odchudzania ale z reguły kończyło się to po kilki dniach, w najlepszym wypadku po jednym lub dwuch tygodniach... teraz jestem gotowa wyprubować Hodię Gordonii... dlatego chciałabym się dowiedzieć ile ona kosztuje i gdzie najlepiej ją kupić, a widzę, że efekty zadowalające...

pozdrawiam
czarna_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:25   #6
Nowa1458
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: hoodia gordonii

Hej Mam strasznie grube nogi i duży tyłek koleżanka mi powiedziała o tych tabletkach że spadnie z nóg jak i z tyłka tylko jest problem mam to po mamusi i czy w moim przypadku również pomoże?
Nowa1458 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:18   #7
nikinati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: hoodia gordonii

Drogie Kolezanki,
wlasnie nabylam hoodia gordonii plus tabletki ze stronki http://www.hoodiagordoniiplus.com.pl/ koszt jest niemaly bo 150 zl. za miesieczna kuracje. producent gwarantuje utrate min. 2 kg tygodniowo albo zwrot kasy choc mnie zachecily glownie pozytywne opinie innych tluscioszkow. jak dziala na mnie moge was informowac na biezaco
choc zaznaczam, ze zamienilam ostatnio samochod na rowerk (o ile pogoda i okolicznosci na to pozwalaja) oraz staram sie ograniczac fastfoody oraz weglowodany (z weglowodanami tak sobie mi wychodzi)
nikinati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 11:46   #8
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: hoodia gordonii

Cytat:
Napisane przez nikinati Pokaż wiadomość
Drogie Kolezanki,
wlasnie nabylam hoodia gordonii plus tabletki ze stronki http://www.hoodiagordoniiplus.com.pl/ koszt jest niemaly bo 150 zl. za miesieczna kuracje. producent gwarantuje utrate min. 2 kg tygodniowo albo zwrot kasy choc mnie zachecily glownie pozytywne opinie innych tluscioszkow. jak dziala na mnie moge was informowac na biezaco
choc zaznaczam, ze zamienilam ostatnio samochod na rowerk (o ile pogoda i okolicznosci na to pozwalaja) oraz staram sie ograniczac fastfoody oraz weglowodany (z weglowodanami tak sobie mi wychodzi)
Cześć
I jak poleciłabys tę Hoodię?
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 16:10   #9
JULITA1607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: hoodia gordonii

Witam,
Rzadko udzielam się na forum z braku czasu,częściej czytam Was wizazankii odpowiadając na pytanie czy Hoodia działa..odpowiem na swoim przykładzie...NIE!!!!!!!! !duże nie!!!..wydałam kasę (nie mało)piłam,piłam i równie dobrze mogłabym pić sok z żurawiny..a próbowałam naprawdę różnych cudów i ten jako kolejny potwierdza regułę ,że nie ma cudów!...Ja nie odczułam wpływu Hoddii na mój apetyt ani w 1%.Jedyną rzeczą która na mnie działała była meridia,która niestety została wycofana.I chyba już nic ogólnodostępnego nie będzie działać na mózg.No cóż do zrzucenia moich 5kg pozostaje mi moja silna słaba wola i ruch.Nie lubię takich rzeczy sama czytać jak własnie wypisuję,bo wszystkie chcemy wierzyc,że a może jednak,może zadziala własnie na mie...no cóż dla mnie wyrzucone pieniądze w błoto...KOLEJNE,
pozdrawiam
JULITA1607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 03:54   #10
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: hoodia gordonii

Hoodia do picia jest zupełnie czymś innym niż Hoodia Gordonii Plus czyli tabletki.
Tabletki zawierają enzymy trawienne, w tym trzustkowe...
Hoodia do picia w sklepach zielarskich kosztuje ok 63 zł za 950 ml i nie zawiera enzymów.
A czy działa? Nie wiem jeszcze, bo wczoraj ją kupiłam. Ale w smaku jest jak sok z granatów
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 10:24   #11
JULITA1607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: hoodia gordonii

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Hoodia do picia jest zupełnie czymś innym niż Hoodia Gordonii Plus czyli tabletki.
Tabletki zawierają enzymy trawienne, w tym trzustkowe...
Hoodia do picia w sklepach zielarskich kosztuje ok 63 zł za 950 ml i nie zawiera enzymów.
A czy działa? Nie wiem jeszcze, bo wczoraj ją kupiłam. Ale w smaku jest jak sok z granatów
A to jakaś reklama czy co???:/..ja dałam około 120 zł i nie kupiłam w zielarskim sklepie!!..szlag mnie trafia na takich naciągaczy!
JULITA1607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 19:04   #12
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: hoodia gordonii

Cytat:
Napisane przez JULITA1607 Pokaż wiadomość
A to jakaś reklama czy co???:/..ja dałam około 120 zł i nie kupiłam w zielarskim sklepie!!..szlag mnie trafia na takich naciągaczy!
Reklama? Raczej ostrzeżenie, że w tym temacie pod jedną nazwą Hoodia Gordonii występują, i są tutaj opisywane, różne preparaty o zupełnie różnych składach.

Ja kupiłam to moje "do picia" ze względu na skład, tzn wszystko inne z wyjątkiem kaktusa, bo wygląda na to, że może podnosić ciśnienie krwi, a tego właśnie potrzebuję.
Natomiast jakoś w wystarczającą zawartość tej "cudownej cząsteczki" P57 w jakimkolwiek z preparatów nie wierzę. Ale za to wierzę w głowologię Babci Weatherwax i dlatego może na jednych działa a na innych nie.
(W przeciwieństwie do sibutraminy, która działała, ale już nie może... )
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 08:31   #13
guzik301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: hoodia gordonii

Ja kupilam tabletki hoodia i biore juz pare dni. musze przyznac,ze faktycznie jesc chce mi sie o wiele mniej. mozna je kupic w kazdym punkcie zielarskim bonifratów ,ja zaplacilam 70zl za opakowanie w ktorym jest 60 tabletek,bierze sie je 2 razy dziennie wiec starczaja na miesiac
guzik301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 09:44   #14
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: hoodia gordonii

hej
ja właśnie kończe opakowanie hoodii.
kupiłam tabletki hoodia fat burner od koleżanki, która zajmuje się sprowadzaniem z amerykii i sprzedażą różnych specyfików. Zauważyłam,że hamuje głód ale brałam to opakowanie z przerwami i trudno mi ocenić efekty działania.Zastanawiam się nad kupnem drugiego opakowania.

mam pytanie do wizażanek które wspomagały się hoodią- czy schudłyście?
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 08:45   #15
sabincia
Raczkowanie
 
Avatar sabincia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: hoodia gordonii

Ja również jestem zainteresowna, proszę o opinie
sabincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 23:53   #16
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: hoodia gordonii

Ja schudłam 17 kg, ale nie dzięki hoodii. Hoodię zaczęłam pić jak już byłam lżejsza o 13 kg i od tamtej pory nie widzę różnicy w odczuwaniu głodu, ale być może zmniejsza apetyt na słodycze. Przez tydzień jej nie piłam i cały czas coś słodkiego "za mną chodziło". Tylko, że poziom cukru we krwi mam tak niski, że równie dobrze to mój organizm mógł się w ten sposób dopominać glukozy a nie był to efekt odstawienia hoodii.
Jedyne co mój preparat z hoodią robi na pewno, to podnosi ciśnienie, a na tym właśnie najbardziej mi zależało.
Z hoodią czy bez to i tak bez odpowiedniej diety i dużej ilości ćwiczeń nie schudnie się - cudów nie ma.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 14:05   #17
egra27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: hoodia gordonii

Zakupiłam tabletki Hoodia Gordonii Plus i na mnie nic nie podziałały,a zjadłam 3 opakowania /380,-zł/ .Po dwóch opakowaniach miałam ochotę odesłać to trzecie bo mój apetyt wcale nie malał wręcz odwrotnie .Waga zamiast maleć rosła.Może jest to skutek rzucenia palenia, ale przecież po to kupiłam tabletki żeby schudnąć. Teraz już nie uwierzę pozytywnym opiniom o tym preparacie.Kto kupi sam się przekona.
egra27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:54   #18
nureni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: hoodia gordonii

Dziewczyny,
kupiłam u polecanego i znanego na Allegro 'greenafricana' hoodię dla mojej kuzynki, zaczęła brać (dwa dni 3 x 1 więc zjadła 6 tabletek) po czym okazało się... że jest w ciąży! Oczywiście nie z powodu hoodii

Oczywiście hoodia odstawiona i chętnie ją odsprzedamy TANIEJ! 120zł wraz z przesyłką priorytetową
Polecam! kontakt: nureni26@gmail.com
nureni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 19:24   #19
mapiwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: hoodia gordonii

Kupiłam na początku hoodie z allegro za 148 zł i byłam zadowolona z działania gdyz tak jak obiecuje producent hamuje głód później nie miałam wystarczająco pieniędzy i postanowiłam kupić tańszą Hoodie 5000 za 85 zł i działa identycznie a może jest nawet silniejsza . Myślę ze warto spróbować na mnie to działa w 100% i juz waga spadła o 8 kg. Pozdrawiam
mapiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 17:22   #20
agatakosmetolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: hoodia gordonii

Hej dziewczynki !!!
Jestem pierwszy raz i mam coś do powiedzenia na temat hoodii.
Otóz zakupiłam na allegro we wtorek zeszłego tygodnia, dostalam już w środe. Placiłam nie mało, bo z przesyłką 155zl, ale mówie WAM warto!!!! Na mnie zadziałalo to tak, że juz po pierwszej pigułce osłabl apetyt. Po pierwszym dniu zażywania(czwartek) gdy weszłam na wage(piątek rano) oslupiałam doslownie. Wynik 1kg mniej. Normalnie nie wierze w takie cuda, ale to fakt. od tego dnia mam codziennie mniej o 600g. wynik na dzień dzisiejszy to -2800g. Ale najbardziej ciesze sie z tego, że mój apetyt na słodycze minął.Jestem taka szczęśliwa, że nie macie pojęcia. Zjadam 3 posilki dziennie w ilościach mysle wystarczających, przegryzam owoce. I wykonuje dziennie około 200 brzuszków. Bede was informować na bierząco o efektach.
Buziaki
agatakosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 10:12   #21
dzejzee
Przyczajenie
 
Avatar dzejzee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Smile Dot.: hoodia gordonii

witam
Powiem wam o mojej przygodzie z hoodią. Zaczęłam ją stosowac jakies 3 lata temu. kupiłam przez allegro za jakies 150zł. Nie jestem wytrwała w dietach nie potrafię być cierpliwa więc pomyślałam ze moze jakis specyfik mi pomoze. W pierwszych 3 dniach stosowania nie zjadlam totalnie nic! tylko pilam. Nie czulam w ogole glodu. Nie wiem czy to skutek hoodii czy adrenaliny i wiary że ten specyfik działa, ale zaczelam chudnac i to bardzo szybko.Jadłam tylko po to żeby sie nie zaglodzic ale "ssania" nie czułam. Nie uprawialam zadnych sportow kompletnie nic i udalo mmi sie schudnac na jednym opakowaniu 10kg. Zauważyłam że z czasem hoodia przestala na mnie dzialac o ile w ogole dzialala. Albo sie organizm przyzwyczail albo emocje opadly. Jednak dzięki hoodii ktora w ten czy inny sposob pozwolila mi zrzucic troche wagi nie poddalam sie i walczylam dalej z tluszczykiem. Ogólnie udalo mi sie bez żadnych specyfikow zrzucić już 30kg. Zaczynałam od 105kg Tak wiec jeszcze jakies 10 i bede szczesliwa. Pozdrawiam
dzejzee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 18:43   #22
anulahnid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: hoodia gordonii

Hej,
Zaczęłam stosować hoodie 5 dni temu, ale nie działa mnie jakoś specjalnie, jem przed każdym posiłkiem, ciągle mam ogromny apetyt i wilczy głód. Być może większy niż porzednio, niby producent zapewnia, że zacznie działać dopiero po 5 dniach, albo nawet poźniej, jednak nie wiem czy powinnam w to uwierzyć...;/
Co myślicie?
anulahnid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 15:19   #23
Mcherub
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 950
Dot.: hoodia gordonii

Moja córka kończy drugie opakowanie kupowałyśmy na allegro u sprzedawcy greenafricana ale niestety nie schudła prawie nic wydaje mi się że szkoda pieniędzy ciekawi mnie czy te tańsze to to samo
Mcherub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 08:52   #24
majka12340
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: hoodia gordonii

też zastanawiam się nad tym specyfikiem i liczę na Wasza radę chciałabym schudnac ok 15kg a żadna dieta nie daje efektów. myślę ze te tabletki to jakaś szansa tylko proszę powiedzcie czy nie będzie żadnych skutków jeżeli weźmie je osoba o prawidłowym wskaźniku bmi?
dziękuje za każda odpowiedź, pozdrawiam
majka12340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:23   #25
pokrzywa1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 49
Dot.: hoodia gordonii

hm..
pokrzywa1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 15:24   #26
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: hoodia gordonii

Właśnie zamówiłam u Africana. Powinna w poniedziałek dojść, więc po tygodniu postaram sie cos napisać.
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 15:41   #27
E T
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: hoodia gordonii

Cześć dziewczyny
Dzisiaj odebrałam przesyłkę z allegro. Koszt 166zł.
Długo się zastanawiałam, czy warto inwestować w hoodię, tym bardziej, że komentarze na forach internetowych są zupełnie skrajne, a cena dosyć wysoka.
Postaram się w miarę systematycznie pisać o jej działaniu.
Pozdrawiam
E T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 21:14   #28
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: hoodia gordonii

Cytat:
Napisane przez E T Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Dzisiaj odebrałam przesyłkę z allegro. Koszt 166zł.
Długo się zastanawiałam, czy warto inwestować w hoodię, tym bardziej, że komentarze na forach internetowych są zupełnie skrajne, a cena dosyć wysoka.
Postaram się w miarę systematycznie pisać o jej działaniu.
Pozdrawiam
Drogo dałaś. A można wiedzieć ile sztuk i ile gram?
Ja jem Hoodię 3 dni i już działa.
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 08:48   #29
E T
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: hoodia gordonii

Witam ponownie
mam za sobą już dwa dni z hoodią... narazie bez rewelacji, nie odczuwam utraty apetytu, ale jest jeden plus - zupełnie nie mam ochoty na słodycze nawet jeżeli mój synek podtyka mi pod nos ciasteczka lub cukierki, zupełnie mnie to nie rusza .
kupiłam 100 tabletek 650=13000mg za te 160zł (6zł to koszt wysyłki)




E T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 19:50   #30
E T
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: hoodia gordonii

Hoodia nie działa, przynajmniej na mnie. Smutne, ale prawdziwe. Przynajmniej spróbowałam...
E T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.