Włosy wypadające , przetłuszczające się . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-02, 10:36   #1
Mareve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 22

Włosy wypadające , przetłuszczające się .


Witam, założyłem ten temat , ponieważ nie mogę znaleźć odpowiedniego szamponu do moich włosów . Mam 21 lat i moje włosy są zniszczone , dużo mi ich wypada , przetłuszczają się i w dodatku momentami mam łupież .
Włosy mam krótkie . używałem już masę szamponów, jakieś tabletki typu skrzypovita lecz niestety nic nie pomaga.
Chciałbym prosić o pomoc w dobraniu odpowiedniego szamponu , może jakaś maska lub odżywka do włosów ? i myślę , że do tego można by dorzucić jeszcze jakieś tabletki , ale tą decyzję zostawiam wam .
Normalnie bym się tym nie przejmował , ale mam bardzo rzadkie włosy i nie chciałbym być łysy za kilka lat, także liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam.
Mareve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 09:39   #2
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Włosy wypadające , przetłuszczające się .

Cytat:
Napisane przez Mareve Pokaż wiadomość
Witam, założyłem ten temat , ponieważ nie mogę znaleźć odpowiedniego szamponu do moich włosów . Mam 21 lat i moje włosy są zniszczone , dużo mi ich wypada , przetłuszczają się i w dodatku momentami mam łupież .
Włosy mam krótkie . używałem już masę szamponów, jakieś tabletki typu skrzypovita lecz niestety nic nie pomaga.
Chciałbym prosić o pomoc w dobraniu odpowiedniego szamponu , może jakaś maska lub odżywka do włosów ? i myślę , że do tego można by dorzucić jeszcze jakieś tabletki , ale tą decyzję zostawiam wam .
Normalnie bym się tym nie przejmował , ale mam bardzo rzadkie włosy i nie chciałbym być łysy za kilka lat, także liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam.


Może szampon Dermena dla mężczyzn?? Nie dość, że walczy z wypadaniem, to podobno po tych szamponach włosy się mniej przetłuszczają
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 12:39   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosy wypadające , przetłuszczające się .

Cytat:
Napisane przez Mareve Pokaż wiadomość
Witam, założyłem ten temat , ponieważ nie mogę znaleźć odpowiedniego szamponu do moich włosów . Mam 21 lat i moje włosy są zniszczone , dużo mi ich wypada , przetłuszczają się i w dodatku momentami mam łupież .
Włosy mam krótkie . używałem już masę szamponów, jakieś tabletki typu skrzypovita lecz niestety nic nie pomaga.
Chciałbym prosić o pomoc w dobraniu odpowiedniego szamponu , może jakaś maska lub odżywka do włosów ? i myślę , że do tego można by dorzucić jeszcze jakieś tabletki , ale tą decyzję zostawiam wam .
Normalnie bym się tym nie przejmował , ale mam bardzo rzadkie włosy i nie chciałbym być łysy za kilka lat, także liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam.
Przede wszystkim najpierw napisz, czego używałeś do tej pory, konkretnie (nie np szampon Garniera, bo to nic nie mówi). Może używasz zbyt mocnego szamponu i to jest powodem przetłuszczania. Jaką masz cerę? Bo jeśli też tłustą, to tu wiele się nie zrobi, trzeba myć codziennie włosy i stosować wspomagająco np płukanki ziołowe (zioła z reguły podsuszają skórę).

Poza tym o każdym z Twoich problemów jest już wątek:
wypadanie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=701713&page=34
tabletki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76551&page=95
przetłuszczanie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4144&page=163
szampony przeciwłupieżowe
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=362514
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.