Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla szczęśliwych rodziców - po porodzie, mamy dziecko, jestem mamą, wychowanie dziecka

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 19:44   #4621
szajajaba
Zakorzenienie

Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

No nagle się odezwały
D. jelitówkę złapała, jutro tatuś do lekarza z nią. Nie jakaś mega, ale nie puszczę do przedszkola.

Szukam butów na zimę dla siebie i Agatki, dochodzę do wniosku, że dorosłe buty robione są głównie pod tych, co autem jeżdżą
szajajaba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:04   #4622
pstryczek84
Zakorzenienie

Silver- zdrówka!
Nawijko- o zesz w morde, masz zdrowie!
Zdrowka dla chorowitkow. Kuba od piatkowej nocy ma goraczke, nie duza bo max 38,7 no ale cos na rzeczy jest. Dzwonila dzis do mnie ciocia z przedszkola z mlodszej grupy (nasza dalsza sasiadka) i jej syn identyczne objawy ma. Lekka goraczka i nic poza tym. Uroki przedszkola

Usypiam wojtasa ale cos mi poplakuje... dziwne bo raczej nie robi problemow ze spaniem. I co sie okazalo? Zapomnialam mu dac kaszke na kolacje matka roku normalnie a ja chcialam go szybko ululac no przecie zaraz rolnik

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

pstryczek84 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:33   #4623
gojka24
Zakorzenienie

U nas katarzysko. W piątek została w domu ale jutro już wraca do przedszkola. W środę dentysta i mam nadzieję że się nie pogorszy bo zależy mi aby nas przyjęła. We czwartek maja wycieczkę więc też fajnie by skorzystała.

Upatrzylam w kiku fajna kurtkę zimowa dla P. Narciarska z odponanym polarem. Cena normalna 74.99 bodajże. Podobają mi się parki ale co z tego jak ocieplany jest tylko brzuch i plecy. Ręce nie. Mam to gdzieś. Dziecku ma być ciepło a nie ma pięknie i modnie wyglądać. Bynajmniej ja mam takie podejście. A i ta narciarska fajnie wygląda. Muszę jakąś młoda do sklepu wyciągnąć.. Ciekawe czy 116 nie będzie za mała. W tym modelu większej rozmiarowki nie ma..

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:26   #4624
nafiyqa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Wow Nawijko aż tyle czasu? W moich okolicach otworzyli niedawno ale jeszcze jest byłam. Boję się tych kolejek. U nas to pewnie Ukraińcy wózkami towar wywoza. Tak jak z biedronki.. A ja nie lubię tłumów..

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Idz... Ale moze po wyplacie

Na samo projektowanie kuchni zeszlo nam ponad 1,5h (mamy nietypowy rozstaw), potem wybieranie pie rdolek (mamy z TZ pewne problemy z tym jak wiecie :P), obiad, deser i tak zeszlo parę godzin ponad 500zl niemoje....... ale ile radosci TZ wlasnie skreca skrzynie do przedpokoju

Cytat:
Napisane przez szajajaba Pokaż wiadomość
No nagle się odezwały
D. jelitówkę złapała, jutro tatuś do lekarza z nią. Nie jakaś mega, ale nie puszczę do przedszkola.

Szukam butów na zimę dla siebie i Agatki, dochodzę do wniosku, że dorosłe buty robione są głównie pod tych, co autem jeżdżą :(
Co roku mam podobne wrazenie... Z kurtkami jest to samo

nafiyqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 05:54   #4625
szajajaba
Zakorzenienie

A w tym roku podobno ma być zima mroźna. Butów dla Agatki też nie mam...
szajajaba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 08:22   #4626
pstryczek84
Zakorzenienie

Mamy dziewczynek - spojrzcie jaka cena!!!!! Bluzeczki po 0,10$!!!
Nie wiem jakie rozmiary ale jak pasuja, nawet dka kogos z rodziny, to warto brac zanim zmieni sie cena.
Oczywiscie jest szansa calkiem spora ze towar nie zostanie wyslany ale sprobowac warto, nic sie nie ryzykuje
https://m.aliexpress.com/s/item/3283...ddresstype=600

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

pstryczek84 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 08:30   #4627
mala_19kw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Idz... Ale moze po wyplacie

Na samo projektowanie kuchni zeszlo nam ponad 1,5h (mamy nietypowy rozstaw), potem wybieranie pie rdolek (mamy z TZ pewne problemy z tym jak wiecie :P), obiad, deser i tak zeszlo parę godzin ponad 500zl niemoje....... ale ile radosci TZ wlasnie skreca skrzynie do przedpokoju

Co roku mam podobne wrazenie... Z kurtkami jest to samo
Szacunek że spędziliście tyle godzin i wydaliście "tylko" 500zł 😂👍
My ostatnimi czasy (co kilka miesięcy) zostawialiśmy w castoramie około 2tyś i byliśmy tam zaledwie 2-3 godziny 😁😜

I najlepsze- ostatnio robiliśmy zakupy w biedronce,zwykłe do jedzenia i chemia. Duperele same. I trzy wypady kosztowały nas tysiaka. Czy tylko ja mam wrażenie że nic już nie można taniej kupić?
I tak większość rzeczy kupuję z promocji a mimo wszystko kosztuje to krocie. Postanowiłam że już nie będę jeździć na zakupy I zostawiam tę powinność mężowi bo mnie zwyczajnie serce boli.

Teraz zakładamy centralne I poszły kolejne grube pieniądze na to. A to jeszcze nie koniec. A w chwili obecnej czekam na 3 tony węgla 😉😒 kuźwa skąd na to brać pieniądze

Pamiętacie te zasłonki które wymieniałam na inny kolor? W piątek mi przyszły I nie dość że miało być 6 sztuk A było 8 to jeszcze zapłaciłam za pocztę A przyszło kurierem 😁 Chociaż tu wyszłam na plus 😂

No to se pomarudziłam z rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 08:41   #4628
mikakrolikowa
Wtajemniczenie

Mała też mam takie wrażenie każde wyjście do sklepu to min 70 zł a niewiele kupione, ostatnio trochę polazlilam po sklepach i stwierdzam że markety są drogie, np. Rossmann w porównaniu z drogeria Uroda, tańsze kosmetyki i to nie koniecznie na promocji,

mikakrolikowa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 08:56   #4629
mala_19kw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Mała też mam takie wrażenie każde wyjście do sklepu to min 70 zł a niewiele kupione, ostatnio trochę polazlilam po sklepach i stwierdzam że markety są drogie, np. Rossmann w porównaniu z drogeria Uroda, tańsze kosmetyki i to nie koniecznie na promocji,

Ja w Rossmannie bywam już bardzo rzadko i jak już coś kupuje to jakieś mydło do mycia rąk,płatki kosmetyczne. Nic szczególnego. Tylko to co uważam że się opłaca. Jeśli mam potrzebę to zamawiam przez Internet.

A markety to jakiś kosmos. My codzienne zakupy robimy w biedronce a od czasu do czasu w Lidlu ale on w porównaniu z biedronka(wcale już nie taką tanią)wychodzi jeszcze drożej. Lubię ich produkty i dbałość o nie (mrożonki ,warzywa i owoce) ale poszłabym z torbami robiąc tam zakupy na codzień.

Ostatnio właśnie byliśmy w Lidlu i jak już pakowaliśmy zakupy do samochodu ja mówię do męża "zobacz dziś tyle kupiliśmy,w tym dywanik i kurtkę dla O. i wyszło tylko 170 zł,tak to można robić zakupy" a on do mnie "no pewnie że można,tym bardziej że wydaliśmy 370 zł a nie 170" 😂 także tego... Ja już chyba słyszę to co chce słyszeć 😁

Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości