Essence cz. V - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-11, 15:30   #3991
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Essence cz. V

w Olsztynie na starówce pełny stand ITW. kupiłam lakier Desert Fox i kredkę Zulu.

lakier Zulu też fajny, ale akurat mam na paznokciach Wibo Extreme Nails nr 65 + matowy top coat i wydaje mi się, ze to bardzo podobny kolor, nie chciałam dublować.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:36   #3992
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesteście zadowolone z kredek z ITW? Ja kupiłam wczoraj dwie i o ile do kolorów nie mam zastrzeżeń, to ich trwałość mnie nie zachwyca...
Zgadza się, trwałość nie jest wybitna, w większości recenzji jest o tym mowa. Dziewczyny używają ich bardziej jako bazy pod cienie. A czy da się taką grubszą kredką zrobić cienką kreskę? Czy raczej nie wyjdzie?

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja przetestowałam już na paznokciach zulu i jakoś nie zachwyca mnie Moje dłonie wyglądają jakby byłe sine przy tym kolorze.
Za to Heart Chakra cudowny kolor tylko słabo kryje. Nałożyłam 3 warstwy a nadal gdzieniegdzie prześwituje.

Kusi mnie jeszcze ten bronzer...
Ja mam podobnie, przy tych brudnych kolorach moje jasne łapki wyglądają jak własność nieboszczyka, dlatego Zulu nie dla mnie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:36   #3993
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. V

Dziewczyny i jak w Magnolii? Dorwałyście ITW?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:06   #3994
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No to już mam zagwozdkę. Ja miziałam tester palcem i może stąd te moje nieciekawe odczucia. A jaki daje efekt przy zmieszaniu wszystkich trzech kolorów? Bardziej bronzer, róz czy rozświetlacz?
To zdecydowanie bronzer
Starałam się zrobić zdjęcie na policzku, ale mój aparat niestety nie umie sobie poradzić ze złapaniem tego kolorku. Wygląda jakbym nie miała nic na policzkach

Nie mogłam wytrzymać i kupiłam dziś błyszczyk Heart Chakra. Jest piękny Nadaje śliczny kolor ustom, jest wyraźny (nie taka półprzezroczysta poświata) No po prostu się zakochałam Pachnie tak jakoś słodko, bardzo przyjemnie
Kupiłam też lakier Desert Fox
Myślałam również nad kredkami, ale one jednak nie są w moim typie

W CH Bemowo zostało po jednym lakierze zulu i desert fox, po dwa tego brzoskwiniowego i białego. Jedna kedka brązowa, dwie złote. Dwa koralowe błyszczyki, ubyło jednego bronzera. A reszta była nietknięta
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:07   #3995
Saay
Raczkowanie
 
Avatar Saay
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań/FFO
Wiadomości: 197
Dot.: Essence cz. V

Ech, to chyba kwestia karnacji Ja mam teraz opalone na cieply zloto-brazowy kolor dlonie i u mnie takie kolory typu wibo nr 65 wygladaja pieknie, w ogole nie jak u nieboszczyka. Podejrzewam, że zimne typy wyglądają gorzej, bo to potęguje efekt...

Podtrzymuję, u mnie nadal nie ma ITW, co więcej jest pelna ECLIPSE!
__________________
Mój blog:
http://acrossthemodernity.blogspot.com
[L]
Zdrowa dieta od 20.05.2012
Saay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:08   #3996
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Essence cz. V

No i w końcu nie pojechałam do natury. Mam nadzieję, że okaże się, że w moim mieście ludzie nie polują na limitowanki
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:20   #3997
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Jakie są ceny produktów z ITW? Muszę zaplanować wydatki
lakiery są za 6,90
bronzer za 12,90
reszty nie wiem, bo nawet nie patrzałam - cienie z essence zupełnie mnie nie interesują, błyszczyków nie używam a co do kredek to zawsze boję się, ze będzie za miękka i taka 'do kitu', więc kupuję tylko sprawdzone sztuki

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No to już mam zagwozdkę. Ja miziałam tester palcem i może stąd te moje nieciekawe odczucia. A jaki daje efekt przy zmieszaniu wszystkich trzech kolorów? Bardziej bronzer, róz czy rozświetlacz?
ja jestem zadowolona z bronzera. Ja mieszam ruchem pionowym ten środkowy i brązowy pasek i nim robię trójki, czyli skroń-kość policzkowa-żuchwa, a tym najjaśniejszym dodatkowo rozjaśniam poliki i jest tak ładnie
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 16:27   #3998
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
lakiery są za 6,90
bronzer za 12,90
reszty nie wiem, bo nawet nie patrzałam - cienie z essence zupełnie mnie nie interesują, błyszczyków nie używam a co do kredek to zawsze boję się, ze będzie za miękka i taka 'do kitu', więc kupuję tylko sprawdzone sztuki
Dzięki, ale już nie ważne, bo...



Wrocławianki jest limitka w Astrze!
A już mialam się poświęcić i jechać do Marino
Wzięłam 2 lakiery, 2 kredki, błyszczyk i brązer dla wizażanki
I dostałam Urodę za 1gr

Zaraz zmywam makijaż i będę testować
W ogóle wleciałam jak szalona do tej Natury, porwałam to co chciałam i uciekłam, babki się na mnie patrzyły trochę jak na wariatkę

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2010-09-11 o 16:41
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:29   #3999
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No i kolejna oszukuje, że ma pędzelek z Moonlight, ehh...
http://allegro.pl/pedzelek-essence-m...226865372.html
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Myślicie że to Moonlight czy to ten seryjny dostępny cały czas?
http://allegro.pl/nowy-pedzel-do-pud...220601383.html
Dobrze, że tu weszłam, bo ja ciągle myślałam, że to jest właśnie ten pędzel . Zerknęłam na KWC i teraz widzę, że jest pokazany jeszcze jeden różowy. Aj, a wiecie, czy ten jest też tak zbity jak ten z szarymi koncówkami? Chciałam coś takiego bardziej rozczapierzonego, do primera. Ten Moonlight ponoć był do tego dobry, ale skoro go już nie dostanę... Do Natury zaglądam rzadko, ale jak już pójdę, to zawsze "bida" na Essence (w lakierach), a na cienie nie zwracam uwagi. Pędzli to nigdy tam nie widziałam...

A dodam, że strasznie podoba mi się ten różowy z serii Into The Wild.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:43   #4000
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Essence cz. V

dziewczyny a jak sytuacja w kielcach i w busku? bo na kraków to juz nawet nie licze
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:51   #4001
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak sytuacja w kielcach i w busku? bo na kraków to juz nawet nie licze
Chyba tylko ja sprawdzałam Busko ale nie mam pojęcia jak tam jest teraz. Tylko sporadycznie tam bywam...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 16:55   #4002
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Dzięki, ale już nie ważne, bo...



Wrocławianki jest limitka w Astrze!
A już mialam się poświęcić i jechać do Marino
Wzięłam 2 lakiery, 2 kredki, błyszczyk i brązer dla wizażanki
I dostałam Urodę za 1gr

Zaraz zmywam makijaż i będę testować
W ogóle wleciałam jak szalona do tej Natury, porwałam to co chciałam i uciekłam, babki się na mnie patrzyły trochę jak na wariatkę

A ja zrobiłam ogromny błąd, bo zaczęłam czytać składy. Błyszczyki od razu odpadły, lakiery na żywo mi się nie spodobały, złota kredka jest za bardzo żółta, nie takiej szukam. Natomiast brązer, na który tak polowałam jest okropny. Oczywiście komuś innemu może się taki efekt podobać, ale mi nie. Kolor = to szynka z domieszką beżu, nazwałabym go rozświetlaczem, bo daje taki świecący efekt i nie wyobrażam sobie jak można to nanieść na całą twarz. Do tego ma upierdliwe drobinki. Kieszeń się cieszy, a dusza płacze.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-09-11 o 16:56 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:08   #4003
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam ogromny błąd, bo zaczęłam czytać składy. Błyszczyki od razu odpadły, lakiery na żywo mi się nie spodobały, złota kredka jest za bardzo żółta, nie takiej szukam. Natomiast brązer, na który tak polowałam jest okropny. Oczywiście komuś innemu może się taki efekt podobać, ale mi nie. Kolor = to szynka z domieszką beżu, nazwałabym go rozświetlaczem, bo daje taki świecący efekt i nie wyobrażam sobie jak można to nanieść na całą twarz. Do tego ma upierdliwe drobinki. Kieszeń się cieszy, a dusza płacze.
No brązerem to bym tego produktu nie nazwała, to bardziej różo-rozświetlacz, ale moim zdaniem daje ładny efekt
Ja po pierwszych testach jestem zachwycona lakierami: zulu i heart chakra oraz błyszczykiem heart chakra Zwłaszcza ten ostatni mnie pozytywnie zaskoczył, piękny kolor, zero drobinek, słodki zapach, nie klei się. Coś czuje, że to będzie mój ulubiony produkt do ust na dzień
A gdzie znalazłaś składy?

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2010-09-11 o 17:09
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:10   #4004
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. V

Nie rozumiem czemu z takim uporem chcecie nakładać taki bronzer złożony również z mega błyszczących pasków na całą twarz? rozumiem matową częścią konturować twarz no ale reszta to genralnie się nadaje na kości policzkowe/policzki...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:15   #4005
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Składy są na takiej wysuwanej karteczce chowanej w podstawkę pod limitkę. Czyba pod cieniami jest ta karteczka...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:18   #4006
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem czemu z takim uporem chcecie nakładać taki bronzer złożony również z mega błyszczących pasków na całą twarz? rozumiem matową częścią konturować twarz no ale reszta to genralnie się nadaje na kości policzkowe/policzki...
Właśnie też nie rozumiem kto wymyślił żeby nakładać go na całą twarz

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Składy są na takiej wysuwanej karteczce chowanej w podstawkę pod limitkę. Czyba pod cieniami jest ta karteczka...
A to nie wiedziałam, dzięki

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2010-09-11 o 17:20
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:24   #4007
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak sytuacja w kielcach i w busku? bo na kraków to juz nawet nie licze
W Kielcach dziś były pustki (stały niedobitki E), laseczka mocno niezorientowana zrobiła duże, cielęce oczy, słysząc pytanie o ITW, a potem chodziła za mną i testowała wszystko jak leci na sobie.
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:25   #4008
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Chyba tylko ja sprawdzałam Busko ale nie mam pojęcia jak tam jest teraz. Tylko sporadycznie tam bywam...
Ale jest tam essence? bo jak jest to ja mam niedaleko, może skocze
Rany wszystko bym oddała za 3 lakiery oprócz tego najciemniejszego i błyszczyk różowy
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:29   #4009
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Essence cz. V

A może jest ktoś z Płocka tutaj i wie jak sytuacja u nas na dzień dzisiejszy?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 17:33   #4010
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem czemu z takim uporem chcecie nakładać taki bronzer złożony również z mega błyszczących pasków na całą twarz? rozumiem matową częścią konturować twarz no ale reszta to genralnie się nadaje na kości policzkowe/policzki...
Jak dla mojej buźki to się nawet na poliki nie nadaje a co tu dopiero mówić o całej twarzy...


Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Ale jest tam essence? bo jak jest to ja mam niedaleko, może skocze
Rany wszystko bym oddała za 3 lakiery oprócz tego najciemniejszego i błyszczyk różowy
Jest, jest w Naturze w Lotosie na rynku

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-09-11 o 17:34
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:37   #4011
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
No brązerem to bym tego produktu nie nazwała, to bardziej różo-rozświetlacz, ale moim zdaniem daje ładny efekt
Ja po pierwszych testach jestem zachwycona lakierami: zulu i heart chakra oraz błyszczykiem heart chakra Zwłaszcza ten ostatni mnie pozytywnie zaskoczył, piękny kolor, zero drobinek, słodki zapach, nie klei się. Coś czuje, że to będzie mój ulubiony produkt do ust na dzień
A gdzie znalazłaś składy?
Ja ogólnie nie wyglądam dobrze z takimi różowymi tonami, więc na moją opinią proszę się nie sugerować.

Ha! Nie zgadniesz, gdzie były składy. Jak jest ta podstawka z limitowanką, to na dole po środku jest taki malutki papierowy okrągły "dzyndzelek", za który ciągniesz i ciągniesz i pojawiają się składy.
W składzie błyszczyku nie zauważyłam żadnego składnika, który by nawilżał, dlatego mimo ceny nie skuszę się na niego. Obok była limitowanka z My Secret, widziałaś? Tam też był ładny koralowy błyszczyk i chyba bardziej intensywny, bo ten z Essence daje chyba raczej transparentny efekt.

Czy da się tą grubą kredką namalować taką normalną kredkę na powiece, bo jeszcze myślę nad brązową?
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-09-11 o 17:39 Powód: literówki
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:47   #4012
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Essence cz. V

SexiChic i telbuh dzięki wielkie
Busko w takim razie odwiedzę w przyszłym tygodniu
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:51   #4013
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
SexiChic i telbuh dzięki wielkie
Busko w takim razie odwiedzę w przyszłym tygodniu
To zaraz napisz co tam ciekawego znalazłaś
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:57   #4014
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
1)Ja ogólnie nie wyglądam dobrze z takimi różowymi tonami, więc na moją opinią proszę się nie sugerować.

2)Ha! Nie zgadniesz, gdzie były składy. Jak jest ta podstawka z limitowanką, to na dole po środku jest taki malutki papierowy okrągły "dzyndzelek", za który ciągniesz i ciągniesz i pojawiają się składy.
3)W składzie błyszczyku nie zauważyłam żadnego składnika, który by nawilżał, dlatego mimo ceny nie skuszę się na niego. Obok była limitowanka z My Secret, widziałaś? Tam też był ładny koralowy błyszczyk i chyba bardziej intensywny, bo ten z Essence daje chyba raczej transparentny efekt.

4)Czy da się tą grubą kredką namalować taką normalną kredkę na powiece, bo jeszcze myślę nad brązową?
1) Ja przetestowałam tylko na dłoni, więc jeszcze mu się poprzyglądam
2) Właśnie już SexiChic mi napisała, ale schowali skubańce
3) Na razie wydaje się być całkiem nieźle nawilżający, zobaczymy jak na dłuższą metę. Ale nie podkreślił mi żadnej skórki, a mam dosyć wysuszone usta i nie czuję dyskomfortu, wręcz przeciwnie A kolor jak dla mnie jest super, nie jest transparentny, ale wygląda bardzo naturalnie.
4) Właśnie spróbowałam i da się, ale ona jest dosyć miękka i taka kremowa, więc raczej długo na powiece nie zostanie. Ja zamierzam stosować jako bazę pod cienie oraz na dolną powiekę.
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 18:07   #4015
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. V

A nie wiecie jak tam limitowanka w Magnolii? Skoro w Astrze już jest, to i może do Magnolii przyjechała?
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 18:20   #4016
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Essence cz. V

A widziała już któraś limitowankę w Douglasach?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 18:25   #4017
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
A widziała już któraś limitowankę w Douglasach?
Wczoraj w Krakowie nie było i nawet miejsce nie było przygotowane pod nową limitkę...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 18:27   #4018
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Wczoraj w Krakowie nie było i nawet miejsce nie było przygotowane pod nową limitkę...
No to jak w Toruniu...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 18:36   #4019
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Essence cz. V

Nie udało mi się zrobić zdjęcia bronzera ITW na policzki, ale wklejam porównanie z pasiakiem sun club dla blondynek.
Dziwi mnie, że większość widzi tam różowe tony
Wg mnie bardziej różowo wypada jednak SC Ale pozostawiam to Waszej ocenie.
Na drugim zdjęciu bez flesza!
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 18:52   #4020
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez anulusekk Pokaż wiadomość
Nie udało mi się zrobić zdjęcia bronzera ITW na policzki, ale wklejam porównanie z pasiakiem sun club dla blondynek.
Dziwi mnie, że większość widzi tam różowe tony
Wg mnie bardziej różowo wypada jednak SC Ale pozostawiam to Waszej ocenie.
Na drugim zdjęciu bez flesza!
Tymi zdjęciami przekonałaś mnie do kupna Idealny odcień bronzera dla mojego typu urody Świetny jest .
Drugą rzeczą oprócz bronzera, która mi się spodobała jest błyszczyk heart chakra, może któraś z Was miałaby możliwosc wrzucenia fotek na ustach? Byłabym wdzięczna.

edit: Co do różowych tonów - zgadzam się z Tobą, moim zdaniem SC jednak jest bardziej "różowy" dlatego kiedy kupowałam pasiaka wybrałam tego dla brunetek, chociaż brunetką nie jestem.

Edytowane przez wiefiulecka
Czas edycji: 2010-09-11 o 18:54
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.