Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 21:25   #3571
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

infatuated a jednak dzisiaj farbujesz
Co do tej szczotki obrotowej-miałam, ale zapomnialam sie pochwalić ze ten najnowszy model dostałam na Mikołaja
Ja ją uwielbiam-w takim momencie ciesze sie ze mam półdługie włosy i cieniowane-to fantastyczne rozwiązanie dla takich włosow. Koncowki z wierzchniej cieniowanej warstwy nie sterczą smętnie do góry, nie mechacą się i ta szczotka pozwala ułożyc duzo fryzur, bo i podnosi, i nadaje objętosć i lokuje (jeszcze nie próbowałam tej opcji).
Nie wiem czy dla Ciebie byłaby ok bo masz długie włosy i falowane?

wasienka a mi sie bardziej podobasz w ciemnych, i nie gadajcie inaczej bo naprawde różnica jest na plus
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 21:37   #3572
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

melduje się po farbowaniu co prawda oglądałam włosy w sztucznym świetle ale odrost wyszedł jaśniej w porówaniu do całości sprzed farbowania a reszta jest w kolorze odrostu, co pozwala mi sądzić że excellka rozjaśniła też długość
zaraz jakies fotki bede cykac to ocenicie co i jak ale w dziennym się okaże czy rzeczywiście dobrze wyszło

Agatko, ja szczotkę chciałam mamie kupić pod choinkę, bo ona ma własnie takie półdługie włosy i układa je za pomocą grubej szczotki i suszarki i takie 2w1 by jej znacznie ułatwiło życie a ja pewnie bym też sobie korzystała hehe tyle, że u mnie to pewnie tylko te krótsze pasma z przodu by fajnie wywijała a z tyłu by prostowała, ewentualnie koncowki by się wywineły..
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 21:43   #3573
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ja tę szczotkę polecam dziewczynom z cieniowanymi wlosami-naprawdę koszmar postrzepionych koncowek sie konczy

Czekamy na fotki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 22:05   #3574
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
melduje się po farbowaniu co prawda oglądałam włosy w sztucznym świetle ale odrost wyszedł jaśniej w porówaniu do całości sprzed farbowania a reszta jest w kolorze odrostu, co pozwala mi sądzić że excellka rozjaśniła też długość
zaraz jakies fotki bede cykac to ocenicie co i jak ale w dziennym się okaże czy rzeczywiście dobrze wyszło
Rozjaśnił ? A ja chciałam użyć jej do przyciemniania Znów mi się odechciewa samej farbować :/


EDIT:
W ramach rozrywki Mnie najbardziej podobały się zasłony
http://finanse.wp.pl/gid,12937156,galeria.html?T[page]=1&ticaid=1b688
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 22:11   #3575
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

excellka ma wode 9% wiec musi rozjaśnić o odrost byłam spokojna ale nie wiedziałam jak się zachowa na całości bo była farbowana na ciemniejszy kolor.
Ty byś musiała dać wodę 3% albo 7 poziom i wtedy Ci się wypłucze

nie mogę zrobić dobrych fotek bo mi lampa strasznie przekłamuje
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 22:21   #3576
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
excellka ma wode 9% wiec musi rozjaśnić o odrost byłam spokojna ale nie wiedziałam jak się zachowa na całości bo była farbowana na ciemniejszy kolor.
Ty byś musiała dać wodę 3% albo 7 poziom i wtedy Ci się wypłucze

nie mogę zrobić dobrych fotek bo mi lampa strasznie przekłamuje
Jak dam wodę 3% to nie wiadomo jak się zachowa na włosach jak to 10-cio minutówka. Tym bardziej właśnie ze względu na tak krótki czas bawić się w zmniejszanie wody..

Myślałam, że uda mi się nią przyciemnić skoro to poziom 9.
Snow robiła Stockholmem i przerzuciła się na Excell z poziomu 10 i jej przyciemniły się włoski
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 22:38   #3577
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ok, oto fotki
jutro dam lepsze w dziennym bo te-wybaczcie, ale do udanych nie należą jednak jako nieliczne oddają dobrze kolor dlatego wrzucam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.13.jpg (55,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.133.jpg (83,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9,133.jpg (47,7 KB, 38 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 22:43   #3578
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ok, oto fotki
jutro dam lepsze w dziennym bo te-wybaczcie, ale do udanych nie należą jednak jako nieliczne oddają dobrze kolor dlatego wrzucam
Mocno rozjasnil! Pieknie
Mnie juz kusi zeby zafarbować przed fryzjerem Excelka a na to dac refleksy, ale nie moge-za bardzo zniszcze sobie włosy, moje już wiele przeszly
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 22:56   #3579
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak dam wodę 3% to nie wiadomo jak się zachowa na włosach jak to 10-cio minutówka. Tym bardziej właśnie ze względu na tak krótki czas bawić się w zmniejszanie wody..

Myślałam, że uda mi się nią przyciemnić skoro to poziom 9.
Snow robiła Stockholmem i przerzuciła się na Excell z poziomu 10 i jej przyciemniły się włoski
no tak, z excellkami lepiej nie ma co kombinować ze zmniejszaniem wody..
a Snow mówiła, że jej przyciemniło ale minimalnie. Ja np w ogóle nie widze różnicy
a może zrób 8,13

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mocno rozjasnil! Pieknie
Mnie juz kusi zeby zafarbować przed fryzjerem Excelka a na to dac refleksy, ale nie moge-za bardzo zniszcze sobie włosy, moje już wiele przeszly
póki co też mi się podoba ale się wszystko okaże w dziennym
nie dziwię Ci się, że Cie kusi bo ja to samo miałam, to takie dziwne uczucie ale excellka jest super delikatna i te 10 min tylko, nie chce Cie namawiac ale wtedy refleksy byłyby na jednolitym kolorku
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 23:00   #3580
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
póki co też mi się podoba ale się wszystko okaże w dziennym
nie dziwię Ci się, że Cie kusi bo ja to samo miałam, to takie dziwne uczucie ale excellka jest super delikatna i te 10 min tylko, nie chce Cie namawiac ale wtedy refleksy byłyby na jednolitym kolorku
Tobie wyszło pięknie
Nie wiadomo czy u mnie byłby jednolity kolor-tak jak pisałam, mam swój miare chłodny blond, wyżej jakieś 3 cm złoto-zolte i mysi odrost 1,5cm. Więc nie wiadomo co by powstało jakbym nałożyła farbę na taka mieszanke kolorystyczną. A niestety część tego zółtego jest chyba po Excelu i Stockholmie bo to "za ich czasów" chyba powstało
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 23:06   #3581
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Infatuated no i pieknie a jaki ja tam widze ladny sweterek

Dziewczyny mi excell'ka przyciemnila tak o pol tonu ale ja czuje wyrazna roznice w kolorze naprawde Ja mysle Yatta, ze moglabys sprobowac

Wasienka no nie wiem juz jak lepiej ale chyba w ciemnych rzeczywiscie dobrze

Lece spac dobranoc
p.s dziewczynki jak byscie byly tak mile i mogly mi pomoc klikajac w banerek to bede bardzo wdzieczna
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 23:14   #3582
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tobie wyszło pięknie
Nie wiadomo czy u mnie byłby jednolity kolor-tak jak pisałam, mam swój miare chłodny blond, wyżej jakieś 3 cm złoto-zolte i mysi odrost 1,5cm. Więc nie wiadomo co by powstało jakbym nałożyła farbę na taka mieszanke kolorystyczną. A niestety część tego zółtego jest chyba po Excelu i Stockholmie bo to "za ich czasów" chyba powstało
najlepiej wstaw fotkę w dziennym tak żeby było widać te wszystkie 'czesci' włosów ja mysle, że odrost by wyszedł tak jak powinien, te 3 cm żółto-złote by się zgasiły a co z chłodnym blondem to nie mam pojęcia. Pewnie by taki został skoro już kładłas excellkę. Chyba że wtedy tylko odrost robiłas??

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Infatuated no i pieknie a jaki ja tam widze ladny sweterek

Dziewczyny mi excell'ka przyciemnila tak o pol tonu ale ja czuje wyrazna roznice w kolorze naprawde Ja mysle Yatta, ze moglabys sprobowac

Wasienka no nie wiem juz jak lepiej ale chyba w ciemnych rzeczywiscie dobrze

Lece spac dobranoc
p.s dziewczynki jak byscie byly tak mile i mogly mi pomoc klikajac w banerek to bede bardzo wdzieczna
a dziekuje za miłe słowa
na dobranoc ode mnie klik
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 08:26   #3583
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

witajcie
ja juz pije kawe i czytam o czym pisalyscie wczoraj i w nocy bo narazie nie w temacie jestem wpadlam sie tylko przywitac i to jako pierwsza z rana
wstawac spioszki!!!

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ok, oto fotki
jutro dam lepsze w dziennym bo te-wybaczcie, ale do udanych nie należą jednak jako nieliczne oddają dobrze kolor dlatego wrzucam
piekny kolor lubie kolory ocieplone pieeeeknie
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Nie każdy ma wrażliwą skórę głowy Najwyżej jak będzie Cię po nim głowa swędzieć to zmienisz szampon na inny. Ale szampon na porost włosów to tak średnio, za krótko ma kontakt ze skalpem, lepiej kupić jakąś wcierkę
lepsza wcierka trzymana na glowie polaczona z masazem ..szampony na porost ti pic na wode ...
Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
macie kolor udało mi się w miare ładne strzelić Blond Princeska nie będę póki co żałować, całe życie taki kolor nosiłam więc jestem do niego przyzwyczajona a ta fotka to wgl po obcięciu grzywki może tego nie widać ale ja się o wiele lepiej czuje :P

ps. dodaje foto przed
lepiej ci w ciemnych zdecydowanie w blondzie bylo tak jakos sztucznie byc moze odcien koloru dawal takie wrazenie
teraz przynajmniej wlosy wygladaja na zdrowsze blyszcza

zabieram sie za klikanie w wasze obrazki ..

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

no dziewczyny i zapomnialam sie wam pochwalic ale nie wytrzymalam i ubralismy w sobote choinke bylo przy tym ubawy
u mnie w domu swiatecznie na maksa juznawet prezent juz lezy jeden pod choinka i musze pilnowac zeby synek sie do niego nie dobral (bo to dla niego)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-13 o 08:13
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 08:36   #3584
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka kiedy idziesz do fryzjera?

Ewcia jak dawno nie zaglądałas na forum. Jak odrost? Pewnie wielki

Mysia tak sobie mysle, koloru nie masz zlego, wiele z nas o takim popielu marzy, ale ciemno Ci wyszło.
Powinnaś reklamować czy cos, moze napisac maila do Shwarzkopfa?
Bo to ani jasny, ani złoty kolor.
Ale na pewno sie spierze-to pewne.
taa.. ja w swoim czasie tez marzyłam o czyms takim i jak chciałam to nie wychodizło, a jak nie chce, to od razu dostałam.. A zgłosci w sumie bym mogła, tylko czekac że moze sie jakos zmyje do normalnego jasnego koloru.

w weekend nie myła, bo się podziębiłam i ani w sobote ani w niedziele nie myłam, ale teraz wyszorowałam i trzymama maske a potem zobacze, jak to wyglda i dam Wam zdjęcia.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Witajcie.
Przychodze do was z problemem Podczytuje was od dluzszego czasu i widze ze znacie sie na rzeczy wiec mam nadzieje ze mi pomozecie
Generalnie sprawa ma sie tak ze chcialam zejsc z czerni do srednio-jasnego blondu. Ale w miedzyczasie stwierdzilam ze szkoda mi wlosow i zatrzymam sie na takim srednio-ciemnym blondzie, ale w chlodnej tonacji, a pozniej bede myslec ewentualnie dalej jak włoski dojdą troche do siebie.

Narazie jestem po 1 wizycie u fryzjera - i ostatniej. Zawsze robilam wszystko sama, teraz stwierdzilam ze porzadnie pojde do fryzjera i mam. Generalnie wlosy cholernie nierówne. U gory blond na jakies 6-7 cm, taki jak łapie rozjasniacz na "mysie" wlosy. A potem taki rudawy ciemny blond - chyba? Fryzjerka probowala mnie uratowac i genialnym pomyslem nalozyla mi rozjasniacz po raz drugi Ale nic to nie dało - tyle o ile pieniedzy nie wziela a ja w domu poratowalam sie jakas farba. Ledwo co sie przyjela, delikatnie dol przyciemnila i tyle :/ Włosy po prostu nawet nie chciały zlapac koloru. Ale to co sie złapało caly czas wypłukuje.

Włosy kameleon w kazdym swietle, w kazdym lustre inaczej wygladaja. Na uczelni swiece pomaranza w łazience slicznym bezowym blondem a na zdjeciach z lampa w sztucznym oswietleniu jestem ciemno ruda Ale co sie nachodzilam do okna i wgapialam w te włosy to jest to zdecydowanie lekko miedziany srednio-ciemny blond.

Teraz mysle jaka farbe na to nalozyc zeby to ochlodzic. Myslałam nad 8.1 Copenhauge z Preference albo Island - 7.1. Jak ogladalam w internecie farby to bylam zdecydowana na 8.1. Ale w drogerii jak zobaczylam opakowania to ten 8.1 jest cholernie jasny. I nie wiem czy wogole jest mi wstanie jakkolwiek złapac te wlosy i wogole wyrownac gore z dołem. Znowu boje sie ze 7.1 wyjdzie za ciemno A zdecydowaine nie chce brązu tylko po prostu ciemny blond. I teraz nie wiem czy zaryzykowac 8.1 i wyrzucic w razie co 30 zl do kosza i musiec farbowac jeszcze raz, czy z 7.1 i liczyc na to ze wrazie co sie wyplucze do jasniejszego odcienia.

No i kwestia zieleni... niby na rudy mozna klasc popiel, wiem ze na zoltko nie ma mozliwosci bo bedzie zielony. Kiedys na zoltko polozylam czysta 7'ke z garniera a zielen i tak sie przebijala - zmyla sie po 2-3 myciach.

Takze podsumowując - pomocy! Wiem ze to nie blond jak wiekszosci z was Ale w sumie tez rozjasniane Marze o takich wloskach jasnych ale narazie musza te wlosy troche odetchnac...

Zalaczam pogladowe zdjecie z odcieniem. Cos tam powycinałam - nie bardzo chcialabym wklejac swoje zdjecia tu na forum. Ewentualnie moge jeszcze jutro pokombinowac same wlosy obfotografowac ale probowalam i wogole nie moge ujac koloru Chodzi generalnie o ciemnosc tych wlosow i czy 8.1 ma szanse złapac wogole czy lepiej to 7.1 kłaść...
oj bardzo Ci współczuje. Niestety nie kazdy fryzjer zna się na rzeczy.

poodżywiaj włoski a i zielony się troche zmyje, ja tez po dekoloryzacji miałąm moment zielonych włosów, bo mi uczynił odcien naturalny nałozony na podstawowy. ALe zmyło się a kolejna farba rozjasniająca to wyrównała.

Jak pisała cascada-to tylko odcien- mnie to bardzo pociesyzło, bo odcien zawsze mozna zmienic, większy problem jest zawsze z poziomem.
Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
tyle ze ja hce miec blond a nie takie ciemne kłaki
Wiem że mi złapało tak jak restze włosów, ale ta reszta jest nieudanym farbowaniem Matrixa, więc to nie był oczekiwany efekt


tak wyglądają "nolrmalnie" wczoraj robiłam zdjęcie w swietle dziennym


Ciemny baaaardzo ciemny blond
więc jest co marudzic niestety
bardzo ładny ten Twój kolor. Ale szokujące jest to, że tak cięzko się rozjaśniają. A moze cos profesjonalnego, by sobie poradziło?

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ok, ja już po farbowaniu
Farbowałam Londą 12/9 Perłowy blond
3 pierwsze zdjecia bez flesza, w swietle dziennym przy oknie, 2 kolejne z fleszem
ooo pięknie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
łapie mnie chyba głupota brąz włosków
blond jest ok tylko te wieczne odrosty sił mi brak
20 ide do fryzjerki i cos mnie kusiii włoski sa szorstkie chyba ze to wina szamponu ... nowy fioletowy kupiłam z delii bo z joanny nie było
no głupota jak nic!
napisze Ci szczerze, że w brązie mi się nie podobasz, w tym strasnzie jasnym blondzie tez nie- za jasny, ale miałam moment takie cieplejszego jasnego blondu 8/9 i wyglądałas rewelacyjnie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mysiu oglądalam te palety farb.
Jeśli już to w grę wchodzi wellaton 9.3 albo miodowy deluxe.
Najbardziej zloty jest wellaton ale wpada leciutko w rudy, natomiast zloty jest też wellaton róża pustyni chyba, 9.73. Tylko on jest jaśniejszy i ma czystszy odcień zlota i ja bym najchętniej je polączyła. Jasno na pewno bardzo nie bedzie bo masz ciemniejsze teraz włosy.
Miodowy deluxe jest bardziej jako stare złoto i ciemniejszy.

Adzi gratuluję tż ta Naprawdę pozazdrościć.

Ewcia jakoś nie wierzę że aż tak ci źle wyszło na tej wodzie 12%. Daj zdjecia.

Zdrówka laseczki! Nie dajcie się chorobom
Nie wiem jak mam Ci dziękowac.. jestes nieoceniona! Że tez Ci sie chciało dla mnie farby oglądac

Ja mysle, ze najbezpiecnziej to bedzie sprac włosy i nałozyc palette 9-5 a po świetach wrócic do kombinacji. Bo tragedii nie ma, a jak wyjdzie mi nierówno czy za rudo, to bede jeszcze bardziej nieszczęsliwa.

Jeszcze wczoraj z mezem ogladalismy filmy z wakacji i tam miałam taki fajniutki jasny złoty kolor po garnierze. Nie moge zrozumiec czemu mi tego garniera tak popsuli
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 08:42   #3585
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia ja to tylko profesjonalnymi robiłam
Najpierw matrixem z woda 12, potem londa z woda 9% to to pasemko

chyba bede zmuszona pojsc na balejaż
a może spróbować jakiejść drogeryjnej farby superrosjaśniającej, jak myślicie?

Boje się że po samym rozjaśniaczu, nigdy ich nie zapuszczę że się wykruszą a zapusszam do łokcia
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:20   #3586
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro dam Wam zdjęcia


wasienka bardzo ładnie


bunny czyli mogę zamienic wodę w syoss'ie na 12%??
Ewcia ja nie wiem, ty nie czytasz moich postów ze zrozumieniem czy co?
Zadałam ci pytanie- czy tą próbę to zrobiłaś na samym syossie czy syossie z wodą 12%?
A teraz głupio się pytasz czy możesz dać wodę 12%
Weź sie ogarnij.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Rozjaśnił ? A ja chciałam użyć jej do przyciemniania Znów mi się odechciewa samej farbować :/


EDIT:
W ramach rozrywki Mnie najbardziej podobały się zasłony
http://finanse.wp.pl/gid,12937156,galeria.html?T[page]=1&ticaid=1b688
Brechta nieziemska

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
taa.. ja w swoim czasie tez marzyłam o czyms takim i jak chciałam to nie wychodizło, a jak nie chce, to od razu dostałam.. A zgłosci w sumie bym mogła, tylko czekac że moze sie jakos zmyje do normalnego jasnego koloru.

w weekend nie myła, bo się podziębiłam i ani w sobote ani w niedziele nie myłam, ale teraz wyszorowałam i trzymama maske a potem zobacze, jak to wyglda i dam Wam zdjęcia.

oj bardzo Ci współczuje. Niestety nie kazdy fryzjer zna się na rzeczy.

poodżywiaj włoski a i zielony się troche zmyje, ja tez po dekoloryzacji miałąm moment zielonych włosów, bo mi uczynił odcien naturalny nałozony na podstawowy. ALe zmyło się a kolejna farba rozjasniająca to wyrównała.

Jak pisała cascada-to tylko odcien- mnie to bardzo pociesyzło, bo odcien zawsze mozna zmienic, większy problem jest zawsze z poziomem.


bardzo ładny ten Twój kolor. Ale szokujące jest to, że tak cięzko się rozjaśniają. A moze cos profesjonalnego, by sobie poradziło?


ooo pięknie



no głupota jak nic!
napisze Ci szczerze, że w brązie mi się nie podobasz, w tym strasnzie jasnym blondzie tez nie- za jasny, ale miałam moment takie cieplejszego jasnego blondu 8/9 i wyglądałas rewelacyjnie



Nie wiem jak mam Ci dziękowac.. jestes nieoceniona! Że tez Ci sie chciało dla mnie farby oglądac

Ja mysle, ze najbezpiecnziej to bedzie sprac włosy i nałozyc palette 9-5 a po świetach wrócic do kombinacji. Bo tragedii nie ma, a jak wyjdzie mi nierówno czy za rudo, to bede jeszcze bardziej nieszczęsliwa.

Jeszcze wczoraj z mezem ogladalismy filmy z wakacji i tam miałam taki fajniutki jasny złoty kolor po garnierze. Nie moge zrozumiec czemu mi tego garniera tak popsuli
mysiu nie zamartwiaj się, bedzie dobrze, zobaczysz.
Pokombinujemy po nowym roku.

infantuated wreszcie masz śliczne włoski spowrotem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:29   #3587
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

rabittka, toż to wojna była, a kazde farbowanie jak bitwa żal włosków z długosci, ale teraz masz juz z górki

lifunia, wiem ze to dla Ciebie trudne, bo widziałam twoje fotki jak zapuszczałas te naturalne i zapuszczałas i jak juz wreszcie urosły i wymarzyłas sobie jasniejsze, to.. nie wyszło. To frustrujące jak diabli!

Myslałam, ze londa to drogeryjna była i rozjasniacz tez, ale cos nie doczytałam, przepraszam. Moze faktycznie drogeryjna by dała rade? Jest mocniejsza. Balejaz odradzam z włąsnego doswiadczenia, bo miałam masakre na włosach. Wszystko sie kruszło i odolnie kolor wcale fajny nie był.

infatuated, pięknie Ci wyszło!

----
a u mnie znowu troche się zmyło, ale najjasniejsze pasma wciaz sa w popielatym blondzie - widzicie niebieski połysk?!. Ale mysle, ze ze 2-3 mycia i juz bedzie ok. Ok na tyle, by połozyc mój ciepły szmapon. Bo ciepłego koloru to z tego nie bedzie.. Kolor jest ciemniejszy niz wyszło, ale chodizło mi o tę poświatę.

na czubku jest cieplej i żołtawo, ale to mi nie przeszkadza akurat. Natomiast bardzo szybko rosną i mam juz prawie pół centymetra odrostu!!!! A farbowałam przeciez w czwartek- 3 dni temu. Licze, ze mi ten szmapon pokryje ten mini odrost.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101804.jpg (49,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102205.jpg (54,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102533.jpg (46,2 KB, 24 załadowań)
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:29   #3588
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

mam pytanie nt. tej szczotki, bo pamietam że używałas-warto kupic?? http://allegro.pl/suszarko-lokowka-r...348351056.html
Ja włąśnie złożyłam zamówienie na prezent na święta na tą szczotkę, już nie mogę się doczekać kiedy ja wypróbuje
infatuated włoski po prostu
No dziewczyny nie róbcie mi tak bo ja już nie mogę wytrzymać, a jak wy wklejacie te swoje piękne włosy to mi znów chce się przyspieszyć farbowanie
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:31   #3589
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

spróbuję jeszcze jakąś może londą drogeryjną rozjaśniającą eh

a potem dam sobie już spokoj chyba
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 09:45   #3590
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

wczorajsze farbowanko excell 9,13-światło dzienne.
Zrobione przy oknie, bez lampy

Jak Wam się podoba, bo ja jestem ogromnie szczesliwa z powodu tego kolorku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010020.jpg (84,7 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-12-13 o 09:47
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:46   #3591
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

infatuated, bardzo ladny kolor, taki naturalny
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:48   #3592
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

infatuated.. zazdroszczę Ci!!! moze i ja kiedys zwalcze popiel.. Masz przesliczne włoski. Kolor, zadbane i długosc.

lifunia, walcz.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:00   #3593
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wczorajsze farbowanko excell 9,13-światło dzienne.
Zrobione przy oknie, bez lampy

Jak Wam się podoba, bo ja jestem ogromnie szczesliwa z powodu tego kolorku
naprawde piekny kolorek taki naturalny cieply
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:06   #3594
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

wrzucam jeszcze zdjecie w słonku - wtedy kolorek jest piaskowy i wydaje się jasny Ale w cieniu zaraz wychodzi ta okropna chłodna poświata.
no i aktualna długosc Jeszcze drugie tyle i będe zadowolona..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 110144.jpg (46,0 KB, 37 załadowań)
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:13   #3595
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wczorajsze farbowanko excell 9,13-światło dzienne.
Zrobione przy oknie, bez lampy

Jak Wam się podoba, bo ja jestem ogromnie szczesliwa z powodu tego kolorku
Prześlicznie jest i pasuje ci do brązowych oczek

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wrzucam jeszcze zdjecie w słonku - wtedy kolorek jest piaskowy i wydaje się jasny Ale w cieniu zaraz wychodzi ta okropna chłodna poświata.
no i aktualna długosc Jeszcze drugie tyle i będe zadowolona..
Mysia już bliżej niż dalej... Widać że dużo się zmyło tej farby, pamiętam co było na początku- prawie stalowe wlosy
Naprawde jest nieźle.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:14   #3596
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wrzucam jeszcze zdjecie w słonku - wtedy kolorek jest piaskowy i wydaje się jasny Ale w cieniu zaraz wychodzi ta okropna chłodna poświata.
no i aktualna długosc Jeszcze drugie tyle i będe zadowolona..
jest dobrze tylko brakuje im tego ciepla
i jakie prosciutkie

ja to wogole cie widze w takim kolorku jak na avatarze twoim
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-13 o 10:16
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:15   #3597
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziekuje kochane

jednak taki kolorek najbardziej mi się podoba u mnie już nie bede kombinować z zadnymi islandami czy innymi, przynajmniej teraz wiem że excellka to jest własnie to

wrzucam jeszcze kolor w innym pokoju, ale mniej wiecej tak samo wyglada. Czy jest złocisto-popielaty?? chyba tak

Mysia, a może i Ty się pokusisz o excellkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010026.jpg (62,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010024.jpg (35,9 KB, 40 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:28   #3598
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny, tak jest znacznie lepiej. W środę bede się decydowac, czy dawac ten szampon czy jeszcze nie Bo ten szampon tez wymaga ze 2-3 myc po nim żeby to wyglądało. Teraz juz się nie wstydze tych włosów, bo zaraz po zrobieniu to się chciałąm do mysiej dziury schowac.

cascada, one tak wyglądają jak je rozczesze po myciu. zadnych specjlanych zabiegów nie musze robic. A jak susze to czesze grzebieniem kilka razy i sa prościutkie, potem tylko szczotka podwijam troszke pod spód, bo tak to sie same na zewnatrz wywijają Natomiast jak pougniatam, dam piankę, to mam fale. Śmieszna sprawa.

Kolor jakos w koncu dopracuję A ten z avatarka, to troche za jasny dla mnie, tzn łądny, ale odrosty to zaraz strasznie widac, wole jak sie tak nie rzucają w oczy.

infatued, nie moge uzyc excelki, bo ona ma 1 po przecinku. I tak mam juz duzo popielu, najpierw musze go wygryzc czyms złotym a potem dopiero szukac jakis bezy..
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:29   #3599
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziekuje kochane

jednak taki kolorek najbardziej mi się podoba u mnie już nie bede kombinować z zadnymi islandami czy innymi, przynajmniej teraz wiem że excellka to jest własnie to

wrzucam jeszcze kolor w innym pokoju, ale mniej wiecej tak samo wyglada. Czy jest złocisto-popielaty?? chyba tak

Mysia, a może i Ty się pokusisz o excellkę
Obawiam sie że mysi wyszloby o wiele gorzej, bo wybiłaby jej popiel- to kolor złocisto-popielaty w końcu. Mogłaby go spróbować pod warunkiem że najpierw złotem przykryje to co jest teraz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:40   #3600
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wczorajsze farbowanko excell 9,13-światło dzienne.
Zrobione przy oknie, bez lampy

Jak Wam się podoba, bo ja jestem ogromnie szczesliwa z powodu tego kolorku
Śliczny ten kolorek szkoda, ze moich odrostów nie chwyci bo bym się dużo nie zastanawiała tylko leciała do rossmanna
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.