Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 13:24   #3781
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Sytuacja Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Jako,ze zapewne przetestowalyscie na sobie juz pewnie wszystkie rozjasniacze,farby blond itp itd...pozwolilam sobie zwrocic sie do Was o porade...

Otoz maaaarze o rozjasnieniu wloskow...

Farbuje sie teraz Loreal Casting Iced Chocolade.

Naturalny kolor wlosów mam hm....taki sredni blond chyba...


Znacie Kochane jakies magiczne sposoby?

Pozdrawiam Was wszystkie
dekoloryzcaja, rozjasniacz, kapiel rozjasniajaca, pasemka rozjasniaczem, farba rozjasniajaca-do wyboru
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:28   #3782
Sytuacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia/UK
Wiadomości: 207
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
dekoloryzcaja, rozjasniacz, kapiel rozjasniajaca, pasemka rozjasniaczem, farba rozjasniajaca-do wyboru
Tak,tak to wiem
Chcialam zapytac ,czy macie jakies sprawdzone produkty oraz sprawdzone sposoby

Mialam raz robiona dekoloryzacje u fryzjera i bylam niezadowolona z efektu,dlatego zastanawiam sie nad pokombinowaniem samej w domu,ale nie chce nic popsuc...
__________________
Wszystko jest iluzją,każdy jest iluzjonistą...

ART https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=490701

SZUKAM J.Podsiadlo "Wiersze zebrane"... Kontakt na priv.
Sytuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:28   #3783
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jakie słodkie pociechy A włoski próbowałaś fioletowym szamponem potraktować?
dziękujesą super a co do szamponu, to musze przyznać, że ostatnio jakoś o nim zapomniałam, użyłam go tylko raz po farbowaniu, a później myłam już tylko j&j, przy następnym myciu jeszcze raz spróbuje...

jeśli chce zostać czy blondzie to myślałam o blond pasemkach robionych u fryzjera... bo wydaje mi sie, że w mojej sytuacji to najlepsze wyjście... bo jak zrobi je rozjaśniaczem czy co one tam mają to chyba mi sie nie spłucze, dobrze myśle? a jak nałoży blond farbe to zapłace znowu a to i tak zaraz sie wymyje i znów będe narzekać...

edit: agatau może i ogólnie one nie są jakieś okropne, ale jak sie wymyły to znowu jakoś kiepsko sie w nich czuje... taka przygaszona i w ogóle nie widoczna, już bym wolała cos jaśniejszego... nie białe, ale taki blond z prawdziwego zdarzenia

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-12-14 o 13:33
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:31   #3784
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Sytuacja Pokaż wiadomość
Tak,tak to wiem
Chcialam zapytac ,czy macie jakies sprawdzone produkty oraz sprawdzone sposoby

Mialam raz robiona dekoloryzacje u fryzjera i bylam niezadowolona z efektu,dlatego zastanawiam sie nad pokombinowaniem samej w domu,ale nie chce nic popsuc...
Ja dekoloryzowałam Chantalem, potem farby aż dojdziesz do koloru który chcesz mieć.
Ale bez zdjęć nic nie powiem, bo nie widze koloru.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:32   #3785
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostalam mojego loreala absoluta dzisiaj wypróbuje a wlasnie bylam w sklepie fryzjerskim i nie bylo utlenicza 12% z joanny tylko z leo wiec wzielam mam nadzieje ze to sie niczym nie różni???
Firma nie ma znaczenia.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dobrze dobrze, warto poznać jak wygląda sprawa z perspektywy kogoś kto wyjechał
My 2 lata temu byliśmy w anglii i też byłam taka zafascynowała - ludzie uprzejmi, kulturalnie, ładne domki równiutko przystrzyżona trawka...
Ale jakoś mimo wszystko nie potrafię się przełamać, może za bardzo rodzinna jestem - sama nie wiem :/



A i dziewczynki użyłam właśnie seboradinu i powiem wam, że lepiej żeby działał.... po 1 w ogóle się nie pieni, musiałam dużo tego zużyć, żeby umyć głowę a i tak poprawiłam jeszcze J&J. A śmierdzi tak obrzydliwie, że mało brakowało, żebym puściła pawia

No i na dodatek wydaje mi się, że swędzi mnie głowa - no i nie wiem czy faktyczNie mnie swędzi czy to autosugestia
Zobaczysz jutro. jak ma swędzieć to jutro zadrapiesz się na śmierć do takiego stopnia że polecisz myć głowe ja to aż miałam podejrzenia wszy czy cos, choć nigdy nie miałam, a tak pieruńsko swędziało...

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
to miałaś szczęście ja jednego oddam przyjaciółce, bo na święta wyjeżdżamy z tżtem do moich rodziców za granice i nie ma jak zabrać tam Moluni, dlatego przed kupieniem biletów znalazłam jej opieke w dobrych rękach a że ona bardzo by chciała mieć takiego pieska to jednego dostanie w prezencie reszte trzeba będzie sprzedać... szkoda naprawde, bo człowiek już tak sie do tych małych kluseczek przyzwyczaił... zresztą wklejam zdjęcie, staralam się wybrać takie na którym w miare dobrze widać wlosy, choć i tak jest kiepsko ale narazie lepszego nie mam, próbowałam zrobić teraz ale samej wychodzą mi jeszcze gorzej... na zdjęciu jestem z moimi kochany maluchami
Maluchy są przepiękne jak pluszowe zabaweczki
A powiedz one są rasy maltańczyk czy jakoś inaczej ta rasa się nazywa?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:33   #3786
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dziękujesą super a co do szamponu, to musze przyznać, że ostatnio jakoś o nim zapomniałam, użyłam go tylko raz po farbowaniu, a później myłam już tylko j&j, przy następnym myciu jeszcze raz spróbuje...

jeśli chce zostać czy blondzie to myślałam o blond pasemkach robionych u fryzjera... bo wydaje mi sie, że w mojej sytuacji to najlepsze wyjście... bo jak zrobi je rozjaśniaczem czy co one tam mają to chyba mi sie nie spłucze, dobrze myśle? a jak nałoży blond farbe to zapłace znowu a to i tak zaraz sie wymyje i znów będe narzekać...
ja mam robione pasemka farba plus rozjasnacz i nic mi sie nie wyplukuje robie od tylu lat sam odrost a kolor reszty wlosow jest staly
no chyba ze ta moja fryzjerka to jakas cudotworczyni albo moje wlosy sa dziwne bo nie znam takiego pojecia jak wymywanie koloru u siebie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:35   #3787
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

wiecie co, przemęcze się. pojade z tym, co mam. juz mam dosc kombinacji i stresu, ze moze byc gorzej. w koncu wiele osób dązy do popielatego blondu, bede udawac, ze tak ma byc, a po nowym roku zrobię porządek.

mam dosyc myslenia bez przerwy o farbie.

całuski kochane Wy moje. Ide porobić cos rozwijającego
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 13:36   #3788
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Maluchy są przepiękne jak pluszowe zabaweczki
A powiedz one są rasy maltańczyk czy jakoś inaczej ta rasa się nazywa?
kochana to pudelki minaturki, są cudowne, dlatego nie wyobrażam sobie, że są z nami ostatni tydzień... a teraz jeszcze zrobily się takie rozbrykane, że pełno śmiechu z nimi...

edit: caskada dlatego ja bym właśnie chciała mieć już ładny blond, żebym była zadowolona i z koloru i z tego jak w nim wyglądam, a później żeby nie męczyć włosków robić same odrosty... i narazie chyba nie będe kombinowała sama, dam im troche odpocząć i pójde do fryzjera...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-12-14 o 13:38
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:38   #3789
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Firma nie ma znaczenia.
dziękuje za odpowiedź
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:39   #3790
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
oj nie, nie zrozumiałyscie mnie.

bunny, ja napisałam że mroźny to on teraz jest, bo jakos chciałąm okreslic ten mój kolor. Pod spodem jest taki juz ciepły blond, ale warstwa wierzchnia jest całkiem zimna z przebłyskami złota.

Czy ten szary jest w stanie sam się sprac do czegos zółtociepłego?
Powinien się sprać do żóltawego. Ale ile to zajmie i czy równo zejdzie nie wiem... Niektóre wytrawione pasma mogą szare zostać.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:40   #3791
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wiecie co, przemęcze się. pojade z tym, co mam. juz mam dosc kombinacji i stresu, ze moze byc gorzej. w koncu wiele osób dązy do popielatego blondu, bede udawac, ze tak ma byc, a po nowym roku zrobię porządek.

mam dosyc myslenia bez przerwy o farbie.

całuski kochane Wy moje. Ide porobić cos rozwijającego
Czyli co jest rozwijające?

Ladne masz wloski, zrobisz po Nowym Roku

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
kochana to pudelki minaturki, są cudowne, dlatego nie wyobrażam sobie, że są z nami ostatni tydzień... a teraz jeszcze zrobily się takie rozbrykane, że pełno śmiechu z nimi...

edit: caskada dlatego ja bym właśnie chciała mieć już ładny blond, żebym była zadowolona i z koloru i z tego jak w nim wyglądam, a później żeby nie męczyć włosków robić same odrosty... i narazie chyba nie będe kombinowała sama, dam im troche odpocząć i pójde do fryzjera...
Kolejna na fryzjera się nakusza
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 13:42   #3792
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
to miałaś szczęście ja jednego oddam przyjaciółce, bo na święta wyjeżdżamy z tżtem do moich rodziców za granice i nie ma jak zabrać tam Moluni, dlatego przed kupieniem biletów znalazłam jej opieke w dobrych rękach a że ona bardzo by chciała mieć takiego pieska to jednego dostanie w prezencie reszte trzeba będzie sprzedać... szkoda naprawde, bo człowiek już tak sie do tych małych kluseczek przyzwyczaił... zresztą wklejam zdjęcie, staralam się wybrać takie na którym w miare dobrze widać wlosy, choć i tak jest kiepsko ale narazie lepszego nie mam, próbowałam zrobić teraz ale samej wychodzą mi jeszcze gorzej... na zdjęciu jestem z moimi kochany maluchami
ale podrosly juz sliczne bialuski
a ty masz jasne wloski jak widze i chcesz jeszcze jasniej?

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Kolejna na fryzjera się nakusza[/QUOTE]

__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:43   #3793
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez agatau88 Pokaż wiadomość
czyli co jest rozwijające:d?

Ladne masz wloski, zrobisz po nowym roku



Kolejna na fryzjera się nakusza:d:d
:d
przepraszam cos mi sie schrzanilo znowu z edycja...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:43   #3794
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
kochana to pudelki minaturki, są cudowne, dlatego nie wyobrażam sobie, że są z nami ostatni tydzień... a teraz jeszcze zrobily się takie rozbrykane, że pełno śmiechu z nimi...

edit: caskada dlatego ja bym właśnie chciała mieć już ładny blond, żebym była zadowolona i z koloru i z tego jak w nim wyglądam, a później żeby nie męczyć włosków robić same odrosty... i narazie chyba nie będe kombinowała sama, dam im troche odpocząć i pójde do fryzjera...
maleńkie maltańczyki wyglądaja podobnie stąd moja pomyłka.
ja bym ich nie oddała... serce by mi pękło.
Rozjaśniacz sie nie spłukuje, co najwyzej lekko moze zżólknąć i to nie na kazdych włosach. Bedziesz zadowolona z koloru ale kondycja włosow może być troszke gorsza niz po farbie.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dziękuje za odpowiedź
Nie ma za co
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:47   #3795
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
:d
przepraszam cos mi sie schrzanilo znowu z edycja...
Czasem sie zdarza ze edycja sie chrzani
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:51   #3796
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kolejna na fryzjera się nakusza
bo w mojej sytuacji to chyba najlepsze wyjście... chociaż ja to już w tym roku ich ruszać napewno nie będe... w ogóle już szkoda mi jest cokolwiek z nimi zrobić... mam tylko nadzieje, że nie będzie tak jak po ostatniej beznadziejnej wizycie...

i zapomniałam dodać... w weekend na uczelni koleżanki powiedziały, że moje włosy na serio są żółte...

a teraz chyba pójde na troszkę sie zdrzemnąć, bo jakoś źle sie czuje...

edit: bunny mi też nie będzie łatwo... wiadomo człowiek sie przyzywczaił, ale 7 psów w domu to chyba lekka przesada co do włosów to zdaje sobie z tego sprawe, ale ciągle o tym myśle i wydaje mi sie, że lepiej iść i zrobic raz fryzjera niż sto razy sama mam nakladać farbe... zresztą prawde mówiąc już tak jak mysia mam dosyć myślenia w kółko o tym jaką farbe kupić następnym razem żeby było dobrze...

caskada albo agatau sorka, tak sie zakręciłam, że już nie wiem, która z Was pisała, że mam już jasne włoski... sprawa wygląda tak, że one nie są jakieś mega ciemne, ale na zdjęciach wychodzą jakos tak jaśniej i ogólnie nie do końca zgodnie z rzeczywistością, i jeśli np włoski snow na żywo wyglądaja tak jak na fotkach to moim jeszcze troche do nich brakuje...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-12-14 o 13:58
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:56   #3797
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Dziewczyny widziałyście już?

http://www.youtube.com/watch?v=zMnvGmcig8U
Bunny, dobrze że są takie reklamy przynajmniej może ci co nie używają wyobraźni zmądrzeją i kilka razy się zastanowią czy kupić dziecku psa. Chociaż reklama strasznie emocjonalna ale o to chyba w tym wszystkim chodzi

Cytat:
Napisane przez Sytuacja Pokaż wiadomość
Tak,tak to wiem
Chcialam zapytac ,czy macie jakies sprawdzone produkty oraz sprawdzone sposoby

Mialam raz robiona dekoloryzacje u fryzjera i bylam niezadowolona z efektu,dlatego zastanawiam sie nad pokombinowaniem samej w domu,ale nie chce nic popsuc...
Cały nasz wątek mówi o tym jak dochodzimy do blondu i to różnymi sposobami, wszystko co opisujemy jest sprawdzone przynajmniej na głowie jednej z nas

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja mam robione pasemka farba plus rozjasnacz i nic mi sie nie wyplukuje robie od tylu lat sam odrost a kolor reszty wlosow jest staly
no chyba ze ta moja fryzjerka to jakas cudotworczyni albo moje wlosy sa dziwne bo nie znam takiego pojecia jak wymywanie koloru u siebie
No pewnie, ze ci się nie wypłukuje bo rozjaśniacz się nigdy nie wypłucze, może z czasem zmienić odcień na bardziej żółty wszystko zależy od włosów, widzisz są różni ludzie i różne włosy, każdy dąży do czegoś innego. Ja robiłam tą samą metodą co ty robisz przez przeszło 8 lat ale teraz stwierdziłam, ze nie chcę katować włosów rozjaśniaczem, bo nawet robiąc odrosty fryzjerka nie maluje ci tylko Twojego odrostu, ale zawsze trochę dalej
Nie mówię że już nigdy nie wrócę do tego sposobu, ale jak na razie wolę farbę
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:11   #3798
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
bo w mojej sytuacji to chyba najlepsze wyjście... chociaż ja to już w tym roku ich ruszać napewno nie będe... w ogóle już szkoda mi jest cokolwiek z nimi zrobić... mam tylko nadzieje, że nie będzie tak jak po ostatniej beznadziejnej wizycie...

i zapomniałam dodać... w weekend na uczelni koleżanki powiedziały, że moje włosy na serio są żółte...

a teraz chyba pójde na troszkę sie zdrzemnąć, bo jakoś źle sie czuje...

edit: bunny mi też nie będzie łatwo... wiadomo człowiek sie przyzywczaił, ale 7 psów w domu to chyba lekka przesada co do włosów to zdaje sobie z tego sprawe, ale ciągle o tym myśle i wydaje mi sie, że lepiej iść i zrobic raz fryzjera niż sto razy sama mam nakladać farbe... zresztą prawde mówiąc już tak jak mysia mam dosyć myślenia w kółko o tym jaką farbe kupić następnym razem żeby było dobrze...

caskada albo agatau sorka, tak sie zakręciłam, że już nie wiem, która z Was pisała, że mam już jasne włoski... sprawa wygląda tak, że one nie są jakieś mega ciemne, ale na zdjęciach wychodzą jakos tak jaśniej i ogólnie nie do końca zgodnie z rzeczywistością, i jeśli np włoski snow na żywo wyglądaja tak jak na fotkach to moim jeszcze troche do nich brakuje...
paulcia, ja też mam dość myslenia o farbach, zawsze wychodzi mi jakoś zolto, a swoje mam dość jasne.
Jak chodziłam do fryzjera wychodziło mi ok, zawsze byłam zadowolona ale jak to baba-musiałam kombinować i tak zakombinowałam że potem już było mi wstyd nie niego iść
A jak poszłam do niego po 2 latach przerwy we wrześniu tego roku to zrobił mi bardzo jasne i żółtawe włosy.

Dlatego daję szanse fryzjerce, nigdy u niej nie robiłam, ale koleżanka robi.
Już w poniedziałek wyjaśni sie co i jak.
A jakbym miała swoje bardzo ciemne to robiłam jak cascada - nigdy podkład i farba, nie moglabym chodzic z zoltymi włosami po podkładzie, bardzo by mnie to denerwowało.
Równie dobrze fryzjerka może mi powiedziec ze farba nic nie da i u mnie tylko rozjasniacz na pasemka.
Chociaż nie powien-kusi mnie Excelka 9,13 no ale cóż-juz tyle wytrzymałam że chyba dotrzymam do tego fryzjera i się nie przełamię po drodze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:11   #3799
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Właśnie poszłam sobie zrobić herbatę i normalnie nie wierzę u nas cały czas pada śnieg jak zobaczyłam przez okno to jest biało, znów mnie czeka odśnieżanie auta jak wyjdę z biura
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 14:12   #3800
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześć Dziewczyny

Można się do Was przyłączyć? Całe życie kombinowałam z kolorami, sama nie wiem czemu zaczęłam od tych ciemnych. Aktualnie kombinuję jaki odcień farby blond będzie dla mnie najlepszy ponieważ chciałabym móc sama się farbować Jestem po Majiblondzie 901 s a wczoraj pierwszy raz próbowałam drogeryjnej farby De Luxe ze Schwarkopf odcień 218 Jestem bardzo zadowolona

Wciąż też poszukuję dobrych odżywek, zamawiałam jak i Wy (całkiem niedawno) Absolut Repair z L'oreal (odżywkę, nie maseczkę) i dla mnie jest raczej słaba spodziewałam się czegoś lepszego. Myję włosy codziennie, wieczorem i rano najczęściej wstawałam z szopenem na pół głowy. Wczoraj dostałam zamówioną maseczkę z Kerastase z Oleo Relax i Elixir z tej serii i jestem zachwycona pierwszy raz od niepamiętnych czasów wstałam gładkimi pięknymi, włosami przez cały dzień nie puszą się, nie stroszą. Niesamowicie pachnie ta seria żałuję, że wzięłam maseczkę tylko 200 ml zamiast od razu 500 ml bo bardzo szybko zużywam
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:27   #3801
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czasem sie zdarza ze edycja sie chrzani
no tak
Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Właśnie poszłam sobie zrobić herbatę i normalnie nie wierzę u nas cały czas pada śnieg jak zobaczyłam przez okno to jest biało, znów mnie czeka odśnieżanie auta jak wyjdę z biura
jaa bym tak chciala zeby mnie zasypalo tu sam urok zimy

paulcia to ja mowilam ze masz jasne juz wloski (chyba jasniejsze odemnie)

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Można się do Was przyłączyć? Całe życie kombinowałam z kolorami, sama nie wiem czemu zaczęłam od tych ciemnych. Aktualnie kombinuję jaki odcień farby blond będzie dla mnie najlepszy ponieważ chciałabym móc sama się farbować Jestem po Majiblondzie 901 s a wczoraj pierwszy raz próbowałam drogeryjnej farby De Luxe ze Schwarkopf odcień 218 Jestem bardzo zadowolona

Wciąż też poszukuję dobrych odżywek, zamawiałam jak i Wy (całkiem niedawno) Absolut Repair z L'oreal (odżywkę, nie maseczkę) i dla mnie jest raczej słaba spodziewałam się czegoś lepszego. Myję włosy codziennie, wieczorem i rano najczęściej wstawałam z szopenem na pół głowy. Wczoraj dostałam zamówioną maseczkę z Kerastase z Oleo Relax i Elixir z tej serii i jestem zachwycona pierwszy raz od niepamiętnych czasów wstałam gładkimi pięknymi, włosami przez cały dzień nie puszą się, nie stroszą. Niesamowicie pachnie ta seria żałuję, że wzięłam maseczkę tylko 200 ml zamiast od razu 500 ml bo bardzo szybko zużywam
witaj
kerastase dobre sa ciezkie odzywcze ale skladowo nic specjalnego
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:43   #3802
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

CZEŚĆ dziewczynki!
chciałabym się wypowiedzieć na temat szamponu z joanny Naturii tego o którym Bunny pisała bo tez go używam ,ale w moim przypadku sprawuje się super .Włoski po myciu mam w miare miękkie no może troche niezaprzyjemne ale po użyciu odżywki są ok.Dziś zakupiłam też z joanny z apteczki babuni tą odżywkę jajeczną o której kiedyś pisała princeska i jutro ją wypróbuję. ja też planuję farbowanko tak koło 20 więc także się pochwalę jak wyszło .
a tak na marginesie chciałam zapytać czy któraś z was używała może ampułek z Matrixa biolage nawilżąjące?
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:50   #3803
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
bo w mojej sytuacji to chyba najlepsze wyjście... chociaż ja to już w tym roku ich ruszać napewno nie będe... w ogóle już szkoda mi jest cokolwiek z nimi zrobić... mam tylko nadzieje, że nie będzie tak jak po ostatniej beznadziejnej wizycie...

i zapomniałam dodać... w weekend na uczelni koleżanki powiedziały, że moje włosy na serio są żółte...

a teraz chyba pójde na troszkę sie zdrzemnąć, bo jakoś źle sie czuje...

edit: bunny mi też nie będzie łatwo... wiadomo człowiek sie przyzywczaił, ale 7 psów w domu to chyba lekka przesada co do włosów to zdaje sobie z tego sprawe, ale ciągle o tym myśle i wydaje mi sie, że lepiej iść i zrobic raz fryzjera niż sto razy sama mam nakladać farbe... zresztą prawde mówiąc już tak jak mysia mam dosyć myślenia w kółko o tym jaką farbe kupić następnym razem żeby było dobrze...
ja też tak mialam ale sie uspokoiłam i przestałam mysleć ciągle o tym ze mam lekko ciemniejszy odrost bo w miare farbowań wszystko sie będzie zrównywać a farbować odroscik bede w poniedzialek 20.12

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
CZEŚĆ dziewczynki!
chciałabym się wypowiedzieć na temat szamponu z joanny Naturii tego o którym Bunny pisała bo tez go używam ,ale w moim przypadku sprawuje się super .Włoski po myciu mam w miare miękkie no może troche niezaprzyjemne ale po użyciu odżywki są ok.Dziś zakupiłam też z joanny z apteczki babuni tą odżywkę jajeczną o której kiedyś pisała princeska i jutro ją wypróbuję. ja też planuję farbowanko tak koło 20 więc także się pochwalę jak wyszło .
a tak na marginesie chciałam zapytać czy któraś z was używała może ampułek z Matrixa biolage nawilżąjące?
bardziej z ampułek dziewczyny polecały te http://allegro.pl/320a-alfaparf-semi...339118352.html
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:44   #3804
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ale cisza a czym sie tak blondaski zajely??
ja juz nagotowalam i nakarmilam swoich facetow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 17:10   #3805
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Umówiłam się do fryzjera. Pokazałam mojej fryzjerce włosy i powiedziałam, że taki chcę kolor - powiedziała, że to sztuczne i na pewno mi takie nie wyjdą. Że może położyć matrixa,żeby mi poszarzyć te włosy. Ale przecież doczepki są ciemniejsze :/ a nie bardziej szare. Tak czy tak się umówiłam, ale sama nie wiem :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 17:18   #3806
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no tak


jaa bym tak chciala zeby mnie zasypalo tu sam urok zimy

paulcia to ja mowilam ze masz jasne juz wloski (chyba jasniejsze odemnie)

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------


witaj
kerastase dobre sa ciezkie odzywcze ale skladowo nic specjalnego
Dopiero zaczynam swoją przygodę z takimi lepszymi odżywkami i wiem, że dzięki Wam poszerzę znacząco swoją wiedzę na ten temat i nie tylko na ten zapewne Ogólnie to na razie Kerastase mnie zachwyciło bo moje włosy są wreszcie takie jak być powinny i błyszczą się jak "trza"

Śliczne te pieskowe kuleczki

Przedstawię Wam w takim razie moją puchatą kulkę.Oto Emma dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070795.jpg (72,4 KB, 20 załadowań)
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 17:21   #3807
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Umówiłam się do fryzjera. Pokazałam mojej fryzjerce włosy i powiedziałam, że taki chcę kolor - powiedziała, że to sztuczne i na pewno mi takie nie wyjdą. Że może położyć matrixa,żeby mi poszarzyć te włosy. Ale przecież doczepki są ciemniejsze :/ a nie bardziej szare. Tak czy tak się umówiłam, ale sama nie wiem :/
trzymam kciuki zeby wyszly dobrze
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dopiero zaczynam swoją przygodę z takimi lepszymi odżywkami i wiem, że dzięki Wam poszerzę znacząco swoją wiedzę na ten temat i nie tylko na ten zapewne Ogólnie to na razie Kerastase mnie zachwyciło bo moje włosy są wreszcie takie jak być powinny i błyszczą się jak "trza"



Śliczne te pieskowe kuleczki

Przedstawię Wam w takim razie moją puchatą kulkę.Oto Emma dzisiaj
jaki swietny kot juz ci zazdroszcze drapania
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 17:28   #3808
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wizam blondyneczki ja od razu mowie ze tez klikam zaraz sie za to zaniore.
dziekuje

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
infatuated, z tym rumiankiem to w sumie moge spróbowac. Timotei ma tak minimalną ilosc substancji anturalnych, ze szkoda na niego kasy. Wszytsko, co mogłoby byc wartościowe jest w ilosci 0,5 %
Licze, że miód z cytryną coś da, to chyba najmocniejsza mozliwa naturalna mieszanka. Jak wysuszę, to sie okaze, co tam u nich słychac. Kazde mycie to normalnie jak czekanie na objawienie.. ech.

cascada, jak wiesz tez przeszłam ten etap A teraz płace za to.. przebarwieniami.
a moze kup sobie szampon Joanny z mlekiem i miodem on tez mocno pociepla kolor

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
takiego koloru mam grzywkę

na resztę nie patrzcie bo jest mokra jeszcze :P


one naprawde na żywo są rude, nie mam zielonego pojęcia dlaczego na zdjęciach wychodzą ładnie
moim zdaniem ladny kolor masz

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To tak jak ja z tą szkołą Kto by jeździł co zjazd, przecież szkoda czasu ja zazwyczaj pilnuję magicznych 50% obecności. wolę sie sama uczyć z podręczników bo na zajęciach traktują nas jak bandę debili albo przedszkolaków... wkurza mnie to strasznie.


Na szczęście mnie to ominęło- nigdy sie nie opalalam bo raz latem się poparzyłam- a byłam tylko 15 minut na pełnym słońcu! graliśmy w siatkówke w wodzie. I bąble na plecach z poparzeń... od tamtej pory nigdy na slońce nie wychodze. Wolę siebie białą.

A w ogóle powiem wam że przetestowałam szampon joanny naturia ten do rozjasnianych z lnem i rumiankiem i jest do d*%$!
Po spłukaniu wlosy masakrycznie tępe- gorzej niż po dzieciecych...nalożyłam mocna maskę, poczekałam 15 minut, chciałam rozczesać i myslałam że się zapłaczę- wlosy takie skołtunione i dalej tępe że czesałam po cm pasemkach chyba pół godziny. Wyrwałam sobie pół glowy... ten szampon to jakiś kiler dla moich włosów- pierwszy raz tak mam Dziś włosy już ładne i mięciutkie jak puszek- jak to mozliwe ale co z tego jak po myciu mam traumę.
Używała któraś tych szamponów naturia? Jak wrażenia?
W sumie KWC mnie ostrzegało...
no Bunny, ja tez jezdze do szkoly tak tylko zeby przypalu nie miec a uczyc sie wole sama czy z TZ'em, pozniej wszystko ladnie zaliczam

Ja uzywam szamponu naturia Joanny z pokrzywa i zielona herbata i bardzo go lubie wlosy po nim az skrzypia ale odzywka isany pozniej na to i jest cudo

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
farbowańko zaplanowane na 20 .12 bo juz odrost
blond zostajesztywne takie włoski miałam po fioletowym szamponie z delii
takie suche,chropowate dziwne masakra i sie przestraszyłam ze pewnie dlatego ze na wodzie 9 farbowane blond i ze sie niszcza jednym słowem panika
teraz kupiłam szampon i balsam Mrs. Potter's i włoski wróciły do swojego stanu ufff , jakos przekonała mnie ta seria włoski nawet na 3 dzień sa jak zaraz po myciu ... a po innych na 2 dzień musiałam łepetynke myc bo kluchy
a co to za szampon, z czym? Bo doczytac nie moge

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
HopeMAGDA mam do ciebie trochę dziwne pytanie ale związane z Twoją pracą
W Weekend byłam zatankować auto i podjeżdżam pod dystrybutor jak zawsze chwytam za wąż i się okazuje, że się nie chce wyzerować więc idę do kasy i pytam co jest a tam powstało wielkie zamieszanie bo się okazało ze ktoś kto był przede mną zatankował sobie auto do pełna i jakby nigdy nic wsiadł do samochodu i odjechał nie płacąc, jak wiadomo w weekend jest zawsze dużo ludzi na stacji więc nikt nie zauważył, dopiero jak poszłam to się okazało co i jak. Ja byłam w szoku, miły pan z kasy kazał mi podjechać do innego dystrybutora i znów musiałam stać w kolejce, ale moje pytanie co Wy robicie w takiej sytuacji? Czy takie rzeczy się często zdarzają? No i przede wszystkim kto jest za to odpowiedzialny i płaci? Tak mnie to zaciekawiło, więc jakbyś mogła odpowiedzieć to będę wdzięczna
Też kiedyś pracowałam w takim systemie że tyle ile dni byłam w pracy to potem tyle miałam wolnego ale ciężko ten czas wspominam

Acha dziewczyny kiedyś jak rozmawiałyśmy o paznokciach to obiecałam, ze Wam wstawię zdjęcia moich naturalnych paznokci jakie mam jak nie noszę żeli. Znalazłam tylko takie na telefonie i wiem, ze nie są najlepszej jakości ale wklejam, bo zawsze byłam dumna z moich naturalnych paznokci, zwłaszcza jak większość mi wmawiała że są to tipsy
sliczne pazurki

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Adzi07 no troszkę podrosły, ale niestety po przebojach przed wakacyjnych z farbowaniem jeszcze sie z kruszeniem nie uporałam, a co do kolorku to tak jak pisałam idę do fryzjerki 29.12 i zrobię odrost rozjaśniaczem na niskiej wodzie i na to to toner. chcę zobaczyć jak będzie z kodycją włosów.

infatuated ta szmponetka jest fajna i polecam ją jako przeczekalnię do następnego farbowania. ja zamierzam farbować co 2,5 miesiąca albo nawet trzy wiec napewno jeszcze nie raz zamaskuję nią odrosty
slodkiego masz tego psiaka w avatarze

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
to miałaś szczęście ja jednego oddam przyjaciółce, bo na święta wyjeżdżamy z tżtem do moich rodziców za granice i nie ma jak zabrać tam Moluni, dlatego przed kupieniem biletów znalazłam jej opieke w dobrych rękach a że ona bardzo by chciała mieć takiego pieska to jednego dostanie w prezencie reszte trzeba będzie sprzedać... szkoda naprawde, bo człowiek już tak sie do tych małych kluseczek przyzwyczaił... zresztą wklejam zdjęcie, staralam się wybrać takie na którym w miare dobrze widać wlosy, choć i tak jest kiepsko ale narazie lepszego nie mam, próbowałam zrobić teraz ale samej wychodzą mi jeszcze gorzej... na zdjęciu jestem z moimi kochany maluchami
mamciu jakie kulki a wlosy masz naprawde ladne

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
bo w mojej sytuacji to chyba najlepsze wyjście... chociaż ja to już w tym roku ich ruszać napewno nie będe... w ogóle już szkoda mi jest cokolwiek z nimi zrobić... mam tylko nadzieje, że nie będzie tak jak po ostatniej beznadziejnej wizycie...

i zapomniałam dodać... w weekend na uczelni koleżanki powiedziały, że moje włosy na serio są żółte...

a teraz chyba pójde na troszkę sie zdrzemnąć, bo jakoś źle sie czuje...

edit: bunny mi też nie będzie łatwo... wiadomo człowiek sie przyzywczaił, ale 7 psów w domu to chyba lekka przesada co do włosów to zdaje sobie z tego sprawe, ale ciągle o tym myśle i wydaje mi sie, że lepiej iść i zrobic raz fryzjera niż sto razy sama mam nakladać farbe... zresztą prawde mówiąc już tak jak mysia mam dosyć myślenia w kółko o tym jaką farbe kupić następnym razem żeby było dobrze...

caskada albo agatau sorka, tak sie zakręciłam, że już nie wiem, która z Was pisała, że mam już jasne włoski... sprawa wygląda tak, że one nie są jakieś mega ciemne, ale na zdjęciach wychodzą jakos tak jaśniej i ogólnie nie do końca zgodnie z rzeczywistością, i jeśli np włoski snow na żywo wyglądaja tak jak na fotkach to moim jeszcze troche do nich brakuje...
a ktos mnie tu podejrzewa o oszustwa? Zawsze dodaje tu fotki koloru ktore prawie w 100% go odzwierciedlaja jak jest inaczej zawsze o tym pisze

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Można się do Was przyłączyć? Całe życie kombinowałam z kolorami, sama nie wiem czemu zaczęłam od tych ciemnych. Aktualnie kombinuję jaki odcień farby blond będzie dla mnie najlepszy ponieważ chciałabym móc sama się farbować Jestem po Majiblondzie 901 s a wczoraj pierwszy raz próbowałam drogeryjnej farby De Luxe ze Schwarkopf odcień 218 Jestem bardzo zadowolona

Wciąż też poszukuję dobrych odżywek, zamawiałam jak i Wy (całkiem niedawno) Absolut Repair z L'oreal (odżywkę, nie maseczkę) i dla mnie jest raczej słaba spodziewałam się czegoś lepszego. Myję włosy codziennie, wieczorem i rano najczęściej wstawałam z szopenem na pół głowy. Wczoraj dostałam zamówioną maseczkę z Kerastase z Oleo Relax i Elixir z tej serii i jestem zachwycona pierwszy raz od niepamiętnych czasów wstałam gładkimi pięknymi, włosami przez cały dzień nie puszą się, nie stroszą. Niesamowicie pachnie ta seria żałuję, że wzięłam maseczkę tylko 200 ml zamiast od razu 500 ml bo bardzo szybko zużywam
Witaj A moze jakies foto wloskow pokazesz?


Agatko no tak pracuje, bo trzeba za cos zyc, mieszkanie placic i jeszcze cos dla siebie miec Za szkole place polowe, polowe mi babcia podsyla Dobrze, ze mam TZ'ta, jednak co 2 pensje to nie 1
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 17:40   #3809
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Hej blondaski

Przyszedł mi mój Majiblond jutro farbuję

a co do piesków akcja na Szrloku zakończona,wiele piesków znalazło nowy dom i dużo zostalo nakarmionych

Moja mała za to uparła się na przegryzanie kabla od telewizora i TŻ tylko naprawia,ostatnio rzadko byłam na Wizażu,bo pomagalam przyjaciolce w przeprowadzce
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:02   #3810
libresse12
Przyczajenie
 
Avatar libresse12
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
nowy kolor a odrosty.

Hej mam taki problem, otóż mój naturalny kolor to taki miodowo - jasny blond. Przefarbowałam go sobie rok temy na jaśniejszy lecz zaraz chciałam powrócić do starego. teraz, kiedy ścierpiałam odrosty do połowy głowy stwierdzam że moje włosy odrastają ciemniejsze ! Nie podoba mi sie to i chciałabym je rozjaśnić. I tu pytanie, drogie wizażanki w jaki sposób to zrobić aby ukryć odrosty ?Oczywiscie tamta farba nie whcodzi w gre, miesiąc zmywałam kurczakową żółć. Zależy mi na tym kolorku http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-22443-big.jpg.
Liczę na waszą życzliwość
libresse12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.