Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-06, 10:58   #4081
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
cieszê siê ¿e mogê pomóc
Szkoda ¿e nie mo¿na peruk W³a¶nie wróci³am od fryzjera pozbywaj±c siê rozdwojonych koñcówek - w³oski piêknie pocieniowane i lekkie, jutro planujê farbowanie wiêc do fryzjera zabra³am szampon oczyszczaj±cy i balsam bez silikonów, z moj± fryzjerk± rozumiemy siêdobrze. Jutro farbujê inn± metod±, tzn na pocz±tek odrost na jakie¶ 25 min, potem do rozrobionej farby dodam odrobinê ciep³ej wodypo 25 min spryskam w³osy wod± (troszkê woda cie mo¿e sp³ywac, tak jak bym chcia³a nawil¿yæ) na³o¿ê farbê z pojemnika na w³oski na 10 min, sp³ukam i zakwaszê i to by by³o na tyle - co siê oka¿e opiszê jutro, a czy warto i kolor intensywny to siê okaze po ok 2 tygodniach. My¶lê ¿e mogê ju¿ tak robic poniewa¿ kolor jest dobrze zapigmentowany, w tym miesi±cu nie u¿ywa³am ani Deli ani Espresso. (tak na marginesie dodam ¿e wcze¶niej ta metoda siê nie sprawdza³a, poniewa¿ za du¿a ró¿nica by³a w kolorze)
Kathy mo¿esz napisaæ po ok ilu farbowaniach na rudo przesta³a¶ w koñcu u¿ywaæ od¶wie¿aczy koloru?
¯eby mieæ rudo¶æ ca³y czas musia³abym co tydzieñ nak³adaæ szamponetkê?u was te¿ tak by³o na pocz±tku przygody z rudymi?
Ja za parê dni mam farbowanie vitalitisem.A jestem ju¿ zmêczona tym jak siê kolor szybko wyp³uje i mnie trafiaW ciê¿kich chwilach to najchêtniej bym polecia³a strzeliæ siê na swój br±z i po k³opocie
Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy osobiscie serie cementu wspominam jako najgorzej wydane pieniadze na wlosy Dziewczyny opalacie sie na wiosne?? bo mnie sie juz pytaja czy zamierzam, ale mi dobrze z jasna skora, zastanawiam sie tylko czy tez ulegacie temu "pl-przymusowi" - im ciemniej tym lepiej??

A fuu!ja te¿ tak go wspominam
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 11:14   #4082
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy mo¿esz napisaæ po ok ilu farbowaniach na rudo przesta³a¶ w koñcu u¿ywaæ od¶wie¿aczy koloru?
¯eby mieæ rudo¶æ ca³y czas musia³abym co tydzieñ nak³adaæ szamponetkê?u was te¿ tak by³o na pocz±tku przygody z rudymi?
Ja za parê dni mam farbowanie vitalitisem.A jestem ju¿ zmêczona tym jak siê kolor szybko wyp³uje i mnie trafiaW ciê¿kich chwilach to najchêtniej bym polecia³a strzeliæ siê na swój br±z i po k³opocie

A fuu!ja te¿ tak go wspominam
W³a¶ciwie od ostatniego farbowania, 4 tygodnie temu
2 ostanie farbowania, farba by³a nak³adana na ca³e w³osy na ok 40 min od ostatniego machniêcia pêdzlem. Nak³ada³am na pasmo odrostu i od razu po d³ugo¶ci pasma (nie tak jak zawsze robiê ¿e odrost a potem reszta porostu)-mam bardzo ciemny odrost. Bardzo zadba³am o 2 istotne rzeczy a mianowicie: bardzo dobre wymycie w³osów z silikonów przed farbowaniem oraz dobre zakwaszenie w³osów po farbowaniu p³ukank± octow±. Do 3 tygodni po farbowaniu u¿ywam kosmetyków przeznaczonych do w³osów farbowanych. ¯adnych olejów na w³osy ¶wie¿o farbowane!!
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 11:20   #4083
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2 528
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny opalacie sie na wiosne?? bo mnie sie juz pytaja czy zamierzam, ale mi dobrze z jasna skora, zastanawiam sie tylko czy tez ulegacie temu "pl-przymusowi" - im ciemniej tym lepiej??
nie opalam siê, gdy¿ twierdzê, ¿e rude w³osy ¶wietnie wygl±daj± w po³±czeniu z blad± skór±
__________________
Dbam o w³osy! :}


MOJA PIELÊGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 11:58   #4084
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶ciwie od ostatniego farbowania, 4 tygodnie temu
2 ostanie farbowania, farba by³a nak³adana na ca³e w³osy na ok 40 min od ostatniego machniêcia pêdzlem. Nak³ada³am na pasmo odrostu i od razu po d³ugo¶ci pasma (nie tak jak zawsze robiê ¿e odrost a potem reszta porostu)-mam bardzo ciemny odrost. Bardzo zadba³am o 2 istotne rzeczy a mianowicie: bardzo dobre wymycie w³osów z silikonów przed farbowaniem oraz dobre zakwaszenie w³osów po farbowaniu p³ukank± octow±. Do 3 tygodni po farbowaniu u¿ywam kosmetyków przeznaczonych do w³osów farbowanych. ¯adnych olejów na w³osy ¶wie¿o farbowane!!
Ja te¿ teraz trochê ju¿ m±drzejsza jestem to przed farbowaniem w³osów nie na³o¿e ¿adnych od¿ywek itp tylko w³osy pokrzywowym wymyje.
Jeszcze tylko proszê napisz mi(bo nie jestem pewna)zakwasiæ w³osy
po pierwszym umyciu ich,tak?bo ja tak zrobi³am...a nie jestem pewna czy dobrze,bo przecie¿ jak je 1 raz umujê to mi farba zleci i potem mam zakwasiæ??

I w³a¶nie ja mam problem z doborem dobrych kosmetyków do farbowanych-jako¶ czujê wielk± niechêc do szamponów dove,pantene,glis kur itp
Mam tylko szampon jajeczny z joanny i jego u¿ywam.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka¿ wiadomo¶æ
nie opalam siê, gdy¿ twierdzê, ¿e rude w³osy ¶wietnie wygl±daj± w po³±czeniu z blad± skór±
Ja nigdy siê nie opalam,bo nie lubiêLubiê blado¶æ

A przecie¿ zawsze mo¿na jaki¶ br±zek na buzie na³o¿yæ.
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:09   #4085
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Co do zakwaszania to ja u¿ywam kwasu mlekowego nie mog³am znie¶æ zapachu p³ukanki octowej, mimo ma³ego ste¿enia nadal to czu³am we w³osach Ostatnio doda³am kropelkê (80%) do szamponu, gdzie¶ wyczyta³am, ze mo¿na
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:30   #4086
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny, jak siê cz³owiekowi wydaje, ¿e rudo¶ci siê szybko wyp³ukuja to trzeba siê pofarbowaæ odcieniem czerwieni. To jest sza³, tydzieñ od farbowania a czerwono¶ci mo¿na u mnie na g³owie z lup± szukaæ A jeszcze tydzieñ temu rozmy¶la³am nad lustrem czy nie przesadzi³am z tymi czerwieniami

Btw (mam nadziejê, ¿e nie jest to wbrew regulaminowi): Mam now±, nieotwieran± tubkê Vitality'ss 7,44 której ju¿ nie u¿yjê. Gdyby która¶ z Was chcia³a to zapraszam na priv, bardzo chêtnie j± odst±piê bo nie lubiê jak mi co¶ le¿y w domu nieu¿ywane i siê marnuje
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:59   #4087
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hej rudzielce!!
Ostatnio nie mam wcale czasu na zagl±danie tutaj Widzê, ¿e temat opalania na tapecie Ja siê opalam tylko latem jak jest s³oñce. Z solarki nie korzystam, ale za to lubiê chusteczki opalaj±ce (prawda d¿ulianno? ) Chwilowo ich nie u¿ywam, bo blada twarz mi siê spodoba³a

Podoba mi sie pomys³ z dorzuceniem kilku kropli octu do szamponu! ¿e te¿ na to nie wpad³am wcze¶niej
I jak zauwa¿y³am posta Meliny to mi siê przypomnia³o, ¿e ja mam dwie tubki farby Joanna Profesional 7.5 (czerwona), obie nowe i nie otwierane. Dosta³am je w prezencie. Chêtnie komu¶ odst±piê, bo ja czerwonego nie znoszê i nie wykorzystam. Jak kto¶ chêtny piszcie na priv.

Zrobi³am sobie mieszankê 7.44+8.44 + mix pomarañczowy. Efekt jest MEGA! Za³±czam fotki (sorki za t± fryzurê, na biegu robiona, bo na nic nie mam czasu...).
2 tyg temu robi³am espresso (2 fotka).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7.44+8.44+mix vitalitys.jpg (44,9 KB, 110 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg vitalitys espresso.jpg (72,2 KB, 110 za³adowañ)
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 16:13   #4088
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

juz trzeci raz pisze posta, jesli ten sie nie zapisze to mnie trafi -proba generalna i udalo sie , dobra po raz trzeci

agusiaki witamy kolor pieeekny, wlosy sliczne, dla mnie miooodzio, przez takie fotki przestaje zalowac, ze RB mi znika

Melina osobiscie tez najlepie czuje sie w jasnej skorze, a najciekawszy komplement dostalam w zeszlym roku od staruszki w aptece, powiedziala , ze jeszcze nie widziala u nikogo tak pieknej, czystej , jasnej skory , ze to takie arystokratyczne i dokladnie tak samo sadze.
niestety wiekszosc moich znajomych ze studiow wmawia mi koniecznosc opalania/solarium zatem ten przymus przeszedl tez na inne grupy:/
wyjatek to saszetki, o ktorych wspominala agusiaki - dzieki tym chusteczkom nie przypominalam zombie przed mgr
jeszcze jedno tekst o gwalcie na naturze sprawil, ze oplulam monitor , niestety z przyczyn technicznych nie zacytuje:/

kathy myslisz, ze przy spranych olejem koncowkach warto klasc RB na cale wlos od razu czy zaryzykowac i zrobic tak jak opisalas wczoraj?? boje sie czerwieni znowu, z drugiej strony nie poprawie koloru tak szybko wiec sama nie wiem

anakazar arto zostac jesli naprawde chcesz rudosci. ja tez watpilam po powrocie do rudego, ale warto . moze tez jestes jak ja i sama sobie poniekad wmawiasz, ze kolor znikl?? ja narzekalam, ze to zdechly, a tymczasem panie w drogerii sie pytaly co to za kolor
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-03-06 o 16:21
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 16:39   #4089
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Hej rudzielce!!
Ostatnio nie mam wcale czasu na zagl±danie tutaj Widzê, ¿e temat opalania na tapecie Ja siê opalam tylko latem jak jest s³oñce. Z solarki nie korzystam, ale za to lubiê chusteczki opalaj±ce (prawda d¿ulianno? ) Chwilowo ich nie u¿ywam, bo blada twarz mi siê spodoba³a

Podoba mi sie pomys³ z dorzuceniem kilku kropli octu do szamponu! ¿e te¿ na to nie wpad³am wcze¶niej
I jak zauwa¿y³am posta Meliny to mi siê przypomnia³o, ¿e ja mam dwie tubki farby Joanna Profesional 7.5 (czerwona), obie nowe i nie otwierane. Dosta³am je w prezencie. Chêtnie komu¶ odst±piê, bo ja czerwonego nie znoszê i nie wykorzystam. Jak kto¶ chêtny piszcie na priv.

Zrobi³am sobie mieszankê 7.44+8.44 + mix pomarañczowy. Efekt jest MEGA! Za³±czam fotki (sorki za t± fryzurê, na biegu robiona, bo na nic nie mam czasu...).
2 tyg temu robi³am espresso (2 fotka).
Uwielbiam ten kolor-jak bym widzia³a swój, my¶lê ¿e ocet dodac lepiej do od¿ywki

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ teraz trochê ju¿ m±drzejsza jestem to przed farbowaniem w³osów nie na³o¿e ¿adnych od¿ywek itp tylko w³osy pokrzywowym wymyje.
Jeszcze tylko proszê napisz mi(bo nie jestem pewna)zakwasiæ w³osy
po pierwszym umyciu ich,tak?bo ja tak zrobi³am...a nie jestem pewna czy dobrze,bo przecie¿ jak je 1 raz umujê to mi farba zleci i potem mam zakwasiæ??

I w³a¶nie ja mam problem z doborem dobrych kosmetyków do farbowanych-jako¶ czujê wielk± niechêc do szamponów dove,pantene,glis kur itp
Mam tylko szampon jajeczny z joanny i jego u¿ywam.

.
Zakwaszenie - po farbowaniu, jako koñcowy etap po zmyciu od¿ywki.
Joanny nie polecam - za bardzo wymywa ze wzglêdu na olej rycynowy - który tez przyciemnia, mam ten szampon bardzo go lubiê ze wzglêdu na zapach i komfort mycia, poza tym powoduje u mnie szybkie przet³uszczenie skalpu. Ja bardzo polubi³am Dove do suchych, zniszczonych i farbowanych z nowej serii - mimo silikonu w sk³adzie jest moim idea³em pod ka¿dym wzglêdem , mam te¿ Joannê Prof. wi¶niow± - te¿ jest fajna.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

kathy myslisz, ze przy spranych olejem koncowkach warto klasc RB na cale wlos od razu czy zaryzykowac i zrobic tak jak opisalas wczoraj?? boje sie czerwieni znowu, z drugiej strony nie poprawie koloru tak szybko wiec sama nie wiem

Ja bym zrobi³a prepigmentacje na koñce a potem na 10 min. z wod± 3% (lub rozrobion± 6%) - ale poczekaj bo dzisiaj farbujê wiêc wieczorem zdam ci relacje. Ogólnie k³ad±c wodê 6% na koñce na 35 min nadal siê je rozja¶nia.

Melina,
Mam nadziejê ¿e mimo ¿e nied³ugo bêdziesz brunetk± to i tak siê bêdziesz u nas udzielaæ przyzwyczaili¶my siê ju¿ do ciebie. To dziwne z tym wyp³ukiwaniem czerwieni, teoretycznie powinna siê mniej wyp³ukiwaæ od czystych rudo¶ci.

Czy widzia³ kto¶ koloryzuj±ce saszetki z Natur Vital w rudo¶ci? Czy w sk³adzie jest henna?(dostêpne w sklepach Natura)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-06 o 16:45
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 16:42   #4090
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy, mo¿e faktycznie do od¿ywki lepszy efekt bêdzie??
Kolor jest super, u mnie wyszed³ mniej wiêcej tak jak po espresso. Wyj±tkowo ¿ywy, mix zrobi³ swoje Zobaczymy czy siê nie bêdzie wyp³ukiwa³, chocia¿ nie podejrzewam

D¯ulianno - rezygnujesz z RB??
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 16:50   #4091
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki RB wchodzi do pl jakas nowa seria zastepujaca ten, ktory uzywalam, sprzedawcy mowia, ze zawiera pochodne amoniaku, ale juz na stronie przedstawiciela w pl nie jest ujeta jako produkt bez amoniaku. stad tez hmm jesli bedzie amoniak wrcoe do vitalitys. kolor sliczny u Was, a vitalitys kupie w poznaniu bez problemu (RB sprowadzam)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 16:54   #4092
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Melina,
Mam nadziejê ¿e mimo ¿e nied³ugo bêdziesz brunetk± to i tak siê bêdziesz u nas udzielaæ przyzwyczaili¶my siê ju¿ do ciebie. To dziwne z tym wyp³ukiwaniem czerwieni, teoretycznie powinna siê mniej wyp³ukiwaæ od czystych rudo¶ci.
Kathy ja jeszcze nie planujê metamorfozy w brunetkê tak "nied³ugo". Farbkê chcê oddaæ w dobre rêce dlatego, ¿e o wiele bardziej siê sobie podobam w ciemniejszych rudo¶ciach, dlatego przy kolejnym farbowaniu do mojego 6/64 mam zamiar dodaæ 7/4 (pisa³a¶ kiedy¶, ¿e wychodzi ciemny, prawda to? Czy co¶ pokrêci³am?) albo nawet 6/4
A z w±tku na pewno nie zniknê bo Was lubiê i masê rzeczy siê tu nauczy³am, nie tylko o rudo¶ciach, ale o farbowaniu w ogóle
A co do farby to moja fryzjerka twierdzi³a inaczej. Od pocz±tku mówi³a, ¿e czerwieñ najszybciej znika z w³osów
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 17:30   #4093
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy, mo¿e faktycznie do od¿ywki lepszy efekt bêdzie??
Kolor jest super, u mnie wyszed³ mniej wiêcej tak jak po espresso. Wyj±tkowo ¿ywy, mix zrobi³ swoje Zobaczymy czy siê nie bêdzie wyp³ukiwa³, chocia¿ nie podejrzewam

D¯ulianno - rezygnujesz z RB??
Do od¿ywki poniewa¿ to koñcowy etap mycia i wtedy przyda³o by siê jak najlepiej domkn±æ ³uskê.

Podobno kosmetyki nadaj±ce objêto¶æ - ,,Volume,, otwieraj± ³uskê co sprzyja wyp³ukiwaniu farby - trzeba omijaæ takie kosmetyki w naszym przypadku.(niedawno siê o tym dowiedzia³am)

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy ja jeszcze nie planujê metamorfozy w brunetkê tak "nied³ugo". Farbkê chcê oddaæ w dobre rêce dlatego, ¿e o wiele bardziej siê sobie podobam w ciemniejszych rudo¶ciach, dlatego przy kolejnym farbowaniu do mojego 6/64 mam zamiar dodaæ 7/4 (pisa³a¶ kiedy¶, ¿e wychodzi ciemny, prawda to? Czy co¶ pokrêci³am?) albo nawet 6/4
A z w±tku na pewno nie zniknê bo Was lubiê i masê rzeczy siê tu nauczy³am, nie tylko o rudo¶ciach, ale o farbowaniu w ogóle
A co do farby to moja fryzjerka twierdzi³a inaczej. Od pocz±tku mówi³a, ¿e czerwieñ najszybciej znika z w³osów
7.4 wychodzi bardzo ciemno, a mo¿e by¶ doda³a 7 - z gamy kolorów naturalnych, kolor bêdzie na pewno trwalszy poniewa¿ naturalne w 100% pokrywaj± siwe w³osy, ale nie pó³ na pó³ tylko 50ml (6.64):25ml 7(naturalna). Pamiêtam jak farbowa³am Majirel 7+7.44 pó³ na pó³ kolor wyszed³ strasznie ciemny br±z z po³yskiem miedzianym.
Co powiesz na 7.66z 6.66 pó³ na pó³?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 17:40   #4094
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
anakazar arto zostac jesli naprawde chcesz rudosci. ja tez watpilam po powrocie do rudego, ale warto . moze tez jestes jak ja i sama sobie poniekad wmawiasz, ze kolor znikl?? ja narzekalam, ze to zdechly, a tymczasem panie w drogerii sie pytaly co to za kolor
Chcia³abym sobie wmawiaæWygl±dam jak lód z automatu polany polew± toffina pewno jaki¶ odcieñ rudego to jest,ale nie chcê jakiego¶ tylko prawdziwy rudy
Nie chcê bardzo rezygnowaæ z rudego,bo go kocham
Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ


Zakwaszenie - po farbowaniu, jako koñcowy etap po zmyciu od¿ywki.
Joanny nie polecam - za bardzo wymywa ze wzglêdu na olej rycynowy - który tez przyciemnia, mam ten szampon bardzo go lubiê ze wzglêdu na zapach i komfort mycia, poza tym powoduje u mnie szybkie przet³uszczenie skalpu. Ja bardzo polubi³am Dove do suchych, zniszczonych i farbowanych z nowej serii - mimo silikonu w sk³adzie jest moim idea³em pod ka¿dym wzglêdem , mam te¿ Joannê Prof. wi¶niow± - te¿ jest fajna.

)
Czyli robi³am zle
No nic jednak muszê siê zmusiæ do tego przeklêtego dove

dziewczyny a od¿ywki u¿ywacie jakie?te¿ drogeryjne?
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 17:50   #4095
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
7.4 wychodzi bardzo ciemno, a mo¿e by¶ doda³a 7 - z gamy kolorów naturalnych, kolor bêdzie na pewno trwalszy poniewa¿ naturalne w 100% pokrywaj± siwe w³osy, ale nie pó³ na pó³ tylko 50ml (6.64):25ml 7(naturalna). Pamiêtam jak farbowa³am Majirel 7+7.44 pó³ na pó³ kolor wyszed³ strasznie ciemny br±z z po³yskiem miedzianym.
Co powiesz na 7.66z 6.66 pó³ na pó³?
Hmmmm a to mnie zaintrygowa³a¶ Zupe³nie mi nie przysz³o do g³owy dodawaæ naturalne, a mo¿e to i dobry patent! Wiesz, w tej chwili jestem dosyæ zadowolona z koloru: czerwieñ (która zgodnie z Twoimi prognozami wpad³a w mahoñ) wyp³uka³a siê w wiêkszo¶ci, ale poziom 6 zrobi³ swoje i mam na g³owie tak± ciemn± mied¼, nie widaæ ju¿ czystych, pomarañczowych tonów w których mi ¼le.
7/66 i 6/66 to ju¿ zbyt szalona opcja dla mnie G³ównie dlatego, ¿e sama czerwieñ kiedy bêdzie siê wyp³ukiwaæ nie zostawi mi rudo¶ci tylko... wyblak³± czerwieñ Poza tym ba³abym siê jak bêdzie potem z zakryciem tego. A mo¿e by tak 7 + 7/44 z Vitality's... Cholerka, Kathy, Ty to dbasz o trening moich procesów poznawczych
Na marginesie: poogl±da³am sobie te¿ br±zy i straaaaasznie podobaj± mi siê 5/00 i 5/92 . Piêkne s±. Ale te¿ nigdy nie farbowa³am poziomem 5, bardzo mnie ciekawi czy faktycznie wychodzi jako BR¡Z i nie wpada w czerñ... bo z br±zami to ró¿nie bywa

anakazar ja nigdy nie u¿ywa³am za bardzo od¿ywek drogeryjnych., ale ostatnio zaczê³am i jestem zadowolona. Zaczê³am - te¿ po d wp³ywem tego w±tku, bo do ciemnych w³osów nie u¿ywa³am kosmetyków do farbowanych, tylko raczej nawil¿aj±cych (Rigenol, Kallos). A teraz zaprzyja¼ni³am siê te¿ (bo fryzjerskich u¿ywam nadal) z Dove i Pantene do farbowanych i uwa¿am, ¿e daj± bardzo fajne efekty.

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-06 o 17:56
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 18:12   #4096
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
anakazar ja nigdy nie u¿ywa³am za bardzo od¿ywek drogeryjnych., ale ostatnio zaczê³am i jestem zadowolona. Zaczê³am - te¿ po d wp³ywem tego w±tku, bo do ciemnych w³osów nie u¿ywa³am kosmetyków do farbowanych, tylko raczej nawil¿aj±cych (Rigenol, Kallos). A teraz zaprzyja¼ni³am siê te¿ (bo fryzjerskich u¿ywam nadal) z Dove i Pantene do farbowanych i uwa¿am, ¿e daj± bardzo fajne efekty.
Ja pantene nienawidzê,niecierpiê,nie znoszêi niekupiê na pewno
Melina a napisz jakich u¿ywasz fryzjerskich?ja jako¶ do tych drogerycjnych jak pisa³am nie wiem dlaczego,ale czujê...no nie lubiê ich.Wydajê mi siê,¿e one s± naszprycowane samymi obklejaczami
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 18:25   #4097
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Ja pantene nienawidzê,niecierpiê,nie znoszêi niekupiê na pewno
Melina a napisz jakich u¿ywasz fryzjerskich?ja jako¶ do tych drogerycjnych jak pisa³am nie wiem dlaczego,ale czujê...no nie lubiê ich.Wydajê mi siê,¿e one s± naszprycowane samymi obklejaczami
Z fryzjerskich najbardziej lubiê Rigenol, na moje w³osy dzia³a doskonale, choæ ma te¿ silikon i u¿ywaj±c go trzeba zachowaæ umiar i oczyszczaæ w³osy. Bardzo lubiê te¿ Crema Al Latte Kallosa i maskê Chantal Prosalon z efektem termicznym (domy¶lam siê, ¿e mo¿e nie najlepiej wp³ywaæ na kolor przez to "rozgrzewanie" i rzekome otwieranie ³uski w³osa, ale i tak jej u¿ywam). Wszystkie te specyfiki s± raczej "ciê¿kie" i nie stosujê ich codziennie. Zaznaczam te¿, ¿e to nie s± kosmetyki dedykowane do w³osów farbowanych, wiêc z kolorem mo¿e byæ rozmaicie. Pomiêdzy nimi u¿ywam tez czêsto balsamów i maski MYPA, to taka seria kosmetyków na bazie aloesu, o do¶æ wysokim jego stê¿eniu, dostêpna w drogeriach Natura - absolutnie ¶wietna seria, maj± te¿ do farbowanych.

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-06 o 18:27
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 18:29   #4098
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ankazar,
Mam na my¶li ten szampon, poniewa¿ wersja do koloryzowanych z czerwonymi napisami to obci±¿acz

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Z fryzjerskich najbardziej lubiê Rigenol, na moje w³osy dzia³a doskonale, choæ ma te¿ silikon i u¿ywaj±c go trzeba zachowaæ umiar i oczyszczaæ w³osy. Bardzo lubiê te¿ Crema Al Latte Kallosa i maskê Chantal Prosalon z efektem termicznym (domy¶lam siê, ¿e mo¿e nie najlepiej wp³ywaæ na kolor przez to "rozgrzewanie" i rzekome otwieranie ³uski w³osa, ale i tak jej u¿ywam). Wszystkie te specyfiki s± raczej "ciê¿kie" i nie stosujê ich codziennie. Zaznaczam te¿, ¿e to nie s± kosmetyki dedykowane do w³osów farbowanych, wiêc z kolorem mo¿e byæ rozmaicie. Pomiêdzy nimi u¿ywam tez czêsto balsamów i maski MYPA, to taka seria kosmetyków na bazie aloesu, o do¶æ wysokim jego stê¿eniu, dostêpna w drogeriach Natura - absolutnie ¶wietna seria, maj± te¿ do farbowanych.
Zerknê na t± Mypê
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 18:32   #4099
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Ja pantene nienawidzê,niecierpiê,nie znoszêi niekupiê na pewno
Melina a napisz jakich u¿ywasz fryzjerskich?ja jako¶ do tych drogerycjnych jak pisa³am nie wiem dlaczego,ale czujê...no nie lubiê ich.Wydajê mi siê,¿e one s± naszprycowane samymi obklejaczami
dokladnie tak samo mysle

kathy powaznie z tym volume?? to masakra bo ja mam tak ciezkie wlosy , ze bez nich nie dam rady
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 18:38   #4100
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Z fryzjerskich najbardziej lubiê Rigenol, na moje w³osy dzia³a doskonale, choæ ma te¿ silikon i u¿ywaj±c go trzeba zachowaæ umiar i oczyszczaæ w³osy. Bardzo lubiê te¿ Crema Al Latte Kallosa i maskê Chantal Prosalon z efektem termicznym (domy¶lam siê, ¿e mo¿e nie najlepiej wp³ywaæ na kolor przez to "rozgrzewanie" i rzekome otwieranie ³uski w³osa, ale i tak jej u¿ywam). Wszystkie te specyfiki s± raczej "ciê¿kie" i nie stosujê ich codziennie. Zaznaczam te¿, ¿e to nie s± kosmetyki dedykowane do w³osów farbowanych, wiêc z kolorem mo¿e byæ rozmaicie. Pomiêdzy nimi u¿ywam tez czêsto balsamów i maski MYPA, to taka seria kosmetyków na bazie aloesu, o do¶æ wysokim jego stê¿eniu, dostêpna w drogeriach Natura - absolutnie ¶wietna seria, maj± te¿ do farbowanych.

Z wymienionych mam tylko kallosa-¶rednio mi podchodzi.
Bywam czêsto w naturze i nigdy nie widzia³am MYPA-muszê zerkn±æ jak bêdê w drogeri.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Na tym w±tku powinieñ byæ psychoterapeuta Co by to te co przechodz± zw±tpienie "rudo¶ciowe"podnosi³ na duchu i dawa³ kopa na dalsz± walkê...
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 18:38   #4101
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ

Z wymienionych mam tylko kallosa-¶rednio mi podchodzi.
Bywam czêsto w naturze i nigdy nie widzia³am MYPA-muszê zerkn±æ jak bêdê w drogeri.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ir.html&next=1
Takie co¶

Psycholog obecny Ale ja sama mam aurê zw±tpienia ¶rednio co 3 dzieñ, wiêc chyba bêdê ma³o przekonuj±ca...

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-06 o 18:40
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 18:49   #4102
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ir.html&next=1
Takie co¶

Psycholog obecny Ale ja sama mam aurê zw±tpienia ¶rednio co 3 dzieñ, wiêc chyba bêdê ma³o przekonuj±ca...


Wizualnie nie kojarzê jej,ale ju¿ wiem czego szukaæ.Zaraz te¿ poczytam jej recenzje.
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 19:09   #4103
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Ja pantene nienawidzê,niecierpiê,nie znoszêi niekupiê na pewno
Melina a napisz jakich u¿ywasz fryzjerskich?ja jako¶ do tych drogerycjnych jak pisa³am nie wiem dlaczego,ale czujê...no nie lubiê ich.Wydajê mi siê,¿e one s± naszprycowane samymi obklejaczami
Kiedy¶ my¶la³am podobnie do ciebie i nikt by mnie nie przekona³ do drogeryjnych, u¿ywa³am Loreala i Kerastase a w³osy w coraz gorszym stanie, obklejone w³osy a farba przyjmowa³a w kratkê, odk±d analizujê sk³ady widzê ¿e w sumie s± podobne, obecnie mam ochotê na Schaume ekstra owocowa pielêgnacjapodobno fajna sk³adowo - poczytamy zobaczymy. Teraz my¶lê odwrotnie w³a¶nie ¿e profesjonale bardziej obklejaj± - mimo wszystko co¶ mnie do nich ci±gnie i stale co¶ kupujê. My¶lê ¿e fajny sk³ad ma osmo deep repair maska - nowa wersjaw tubie, do suchych niestety - nie do koloru, nie zauwa¿y³am ¿eby farba siê wyp³ukiwa³a ale te¿ kupi³am j± w poniedzia³ek wiêc 3 tygodnie po farbowaniu. Codziennie przechodzê ko³o sklepu fryzjerskiego - wiêc jutro zerknê co mo¿na fajnego kupic

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Ju¿ po farbowaniu - siedzê z mask± na w³osach ,,Osmo,, - fajnie dzia³a na skalpik). T¯ jest mistrzem w mechaceniu w³osów- nie wiem czy nie zrezygnuje z us³ug tego pana...
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-06 o 19:10
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 19:19   #4104
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Nie znam OSMO

Zobaczcie znalaz³am joanne-a j± bardzo lubiê akurat
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...na.html&next=1
do farbowanych i ma 4 gwiazdki w KWC
mia³y¶cie j± mo¿e?
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 19:41   #4105
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hej dziewczynki

Jakby która¶ by³a zainteresowana to te¿ mogê oddaæ 2 saszetki szamponu koloryzuj±cego P³omienny Rudy z Joaany i jedn± saszetkê Miedzi-Mariona zainteresowane pisaæ PW
__________________
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 20:25   #4106
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Nie znam OSMO

Zobaczcie znalaz³am joanne-a j± bardzo lubiê akurat
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...na.html&next=1
do farbowanych i ma 4 gwiazdki w KWC
mia³y¶cie j± mo¿e?
Nie

Stara wesja osmo w pojemniku
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...epair-Mask.htm
nowa jest unowocze¶niona i bez parabenów w tubie - du¿o lepsza, a u¿ywa³am dwie. Lubiê j± te¿ za to ¿e zawiera sk³adnik który opó¼nia przet³uszczenie skalpu i oto ona:
http://www.sklep.osmoikon.pl/?147,os...air-mask-250ml

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Widzê ¿e osmo ma te¿ maski po koloryzacji w hurtowni maj± t± seriê - jutro zajrzê na sk³ad.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Ju¿ wysuszone w³osy kolor jak zwykle ³adny i intensywny, wiêc dobrze ¿e trzyma³am tylko 10 minut z 3% - efekt identyczny, a w³os na pewno bêdzie w lepszym stanie bêdê opisywa³a jak siê wyp³ukuje
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 20:37   #4107
looska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
looska
My¶lê ¿e problem twój to wysoka porowato¶æ w³osa - wszystko na to wskazuje, pigment ¼le siê rozk³ada oraz szybko wyp³ukuje. Poczytaj na ten temat na moim blogu, gdyby kolor nie by³ tak bardzo ciemny proponowa³abym zrobiæ prepigmentacje, ale w tym przypadku twój wybór pad³ na jasny kolor. Je¶li zdecydowa³aby¶ siê na kolor na poziomie 5 lub 6, wystarczy³a by prepigmentacja (która nie niszczy w³osów) plus odpowiedni kolor na poziomie 6 np 6.4. My¶lê ¿e kolor wyszed³ by równy, je¶li nie za pierwszym to na pewno nastêpnym razem. Ale kolor by³ by ciemny Je¶li chcesz siê przekonac w jakim stanie s± twoje w³osy, umyje je tylko szamponem dziecinnym
Tylko, ¿e farby wyp³ukuj± siê z moich w³osów w ekspresowym tempie od samego pocz±tku farbowania. Moj± win± jest to, ¿e co chwila farbowa³am na inny kolor. Co do szamponu to mam teraz jaki¶ dla dzieci z SLES. Poprzedni by³ skrzypowy z Barwy i po d³u¿szym u¿ytkowaniu wysuszy³ mi g³owê. Zdarza mi siê nie u¿yæ od¿ywki jak przesadzê z mask± i w³osy oklapn±. Dalej s± miêkkie, no mo¿e nie tak g³adkie jak za czasów kiedy nie farbowa³am i olejowa³am (oliwa i rycynowy). Staram siê nie przesadzaæ z silikonami (chocia¿ ostatnio u¿ywam jedwabiu na koñcówkach). Dzisiaj zamierzam zrobiæ w³osom k±piel oczyszczaj±c± z 5-6 tabletek aspiryny.

W takim razie spróbujê z ciemniejszym rudym (mam ciemne oczy i ciemn± oprawê oczu, mo¿e to i nawet lepiej) i prepigmentacj±. Tylko czy w moim przypadku mam j± zrobiæ na ca³ych w³osach czy na plamach? Wydaje mi siê, ¿e na ca³ych, bo ca³e niespecjalnie chc± ch³on±æ pigment Co do wody to wg wcze¶niejszego planu - 3 % u nasady i 6% na resztê (rzecz jasna to ju¿ przy normalnym farbowaniu, zaraz po prepigmentacji)? Chyba spróbujê z piank±, 200 ml nie zu¿yjê na raz, a mo¿e kiedy¶ siê przyda, ciekawa formu³a.

Mam jeszcze jedno pytanie, wydaje mi siê, ¿e przy poprzednich farbowaniach przetrzymywa³am farbê na odro¶cie, do tego zaczyna³am je farbowaæ od czubka g³owy, czy w takim razie powinnam zacz±æ nak³adanie farby od w³osów u nasady z ty³u g³owy?

Znowu siê rozpisa³am . I dziêkujê za poprzednie rady .
looska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:18   #4108
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez looska Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko, ¿e farby wyp³ukuj± siê z moich w³osów w ekspresowym tempie od samego pocz±tku farbowania. Moj± win± jest to, ¿e co chwila farbowa³am na inny kolor. Co do szamponu to mam teraz jaki¶ dla dzieci z SLES. Poprzedni by³ skrzypowy z Barwy i po d³u¿szym u¿ytkowaniu wysuszy³ mi g³owê. Zdarza mi siê nie u¿yæ od¿ywki jak przesadzê z mask± i w³osy oklapn±. Dalej s± miêkkie, no mo¿e nie tak g³adkie jak za czasów kiedy nie farbowa³am i olejowa³am (oliwa i rycynowy). Staram siê nie przesadzaæ z silikonami (chocia¿ ostatnio u¿ywam jedwabiu na koñcówkach). Dzisiaj zamierzam zrobiæ w³osom k±piel oczyszczaj±c± z 5-6 tabletek aspiryny.

W takim razie spróbujê z ciemniejszym rudym (mam ciemne oczy i ciemn± oprawê oczu, mo¿e to i nawet lepiej) i prepigmentacj±. Tylko czy w moim przypadku mam j± zrobiæ na ca³ych w³osach czy na plamach? zrób na ca³o¶æ Wydaje mi siê, ¿e na ca³ych, bo ca³e niespecjalnie chc± ch³on±æ pigment Co do wody to wg wcze¶niejszego planu - 3 % u nasady i 6% na resztê (rzecz jasna to ju¿ przy normalnym farbowaniu, zaraz po prepigmentacji)?je¶li nie masz siwych daj na ca³o¶æ 3% - ale trzeba siê liczyc ¿e kolor bêdzie odrobinê ciemniejszy Chyba spróbujê z piank±, 200 ml nie zu¿yjê na raz, a mo¿e kiedy¶ siê przyda, ciekawa formu³a.
czyli Vitaliti's pianka

Mam jeszcze jedno pytanie, wydaje mi siê, ¿e przy poprzednich farbowaniach przetrzymywa³am farbê na odro¶cie, do tego zaczyna³am je farbowaæ od czubka g³owy, czy w takim razie powinnam zacz±æ nak³adanie farby od w³osów u nasady z ty³u g³owy?tak by by³o najlepiej - ale to jest bardzo mêcz±ce - w³osy siê sko³tuni± i znowu wyjd± w kratkê - z 3% nie ma szans na wiêksze rozja¶nienie - wiêc zaczynaj ¶mia³o od odrostu.

Znowu siê rozpisa³am . I dziêkujê za poprzednie rady .
I to by by³o na tyle - powodzenia, odezwij siê jak wysz³o
Pamiêtaj o zmyciu silikonów 2 dni przed zabiegiem i zakwaszeniu po koloryzacji.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-06 o 21:20
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:48   #4109
looska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

W sumie dobry pomys³ z 3% na ca³e. Zamówiê w poniedzia³ek produkty, jak dojd± w pi±tek to ufarbujê i hmm w poniedzia³ek rano mog³abym zrobiæ zdjêcia . Przy czym nie nastawiam siê na cudo, bo to bêdzie pierwsze farbowanie (teraz jestem pewna, ¿e zostanê przy rudo¶ciach na d³ugi czas).

Ojj, marzy mi siê mieæ ju¿ normalny kolor na g³owie. Chcia³am zej¶æ do ciemnego blondu, decyzjê o czerwonym blondzie podjê³am u fryzjera spontanicznie i zakocha³am siê. Przez pierwsze kilka dni kolor naprawdê fajnie wygl±da³ (pomijaj±c nierówno¶ci, które teraz szczególnie mocno widaæ). Z moj± jasn± cerê lepiej mi w ja¶niejszych w³osach. Na zdjêciach w ciemnym br±zie wygl±dam hmm jak pos±g , w³osy dominowa³y nad cer±.
looska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-06, 22:16   #4110
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Wracam ze szko³y a tu prosze, coraz wiecej rudych

Kathy ale pojecha³as z tym farbowaniem, w glowie sie nie miesci co tez mozna wymyslic

Znalaz³am cos takiego Kathy co myslisz o tym sk³adzie szamponu do rudych?

Aqua, Sodium Coco Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauroyl Sarcosine, Mel*, Humulus Lupulus Extract*, Chamomilla Recutita Extract*, Citrus Aurantifolia Extract*, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Alcohol*, Parfum**, Linalool**, Benzyl Salicylate**, Limonene**
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.