Jak golić nodi tylko łydki czy uda też? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 13:42   #31
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Ten wątek jest idiotyczny. To że część dziewczyn nie akcpetuje widoku włosków na udach nie oznacza że golenie ich to ugólnie przyjęta norma!

Uda to sprawa indywidualna. Dopóki włosy nie są czarne i długie - moim zdaniem nie muszą być depilowane.
Meszek występuje na całym ciele i ja go akcpetuję również na udach.

Nie dajmy się zwariować! A porównywanie tych włosków z owłosieniem pach czy łydek jest niedorzeczne!! W tych rejonach włosy są ciemne i gęste, nieestetyczne. Na udach nie. (chyba ze u brunetek)

peace.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 14:28   #32
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Ten wątek jest idiotyczny. To że część dziewczyn nie akcpetuje widoku włosków na udach nie oznacza że golenie ich to ugólnie przyjęta norma!

Uda to sprawa indywidualna. Dopóki włosy nie są czarne i długie - moim zdaniem nie muszą być depilowane.
Meszek występuje na całym ciele i ja go akcpetuję również na udach.

Nie dajmy się zwariować! A porównywanie tych włosków z owłosieniem pach czy łydek jest niedorzeczne!! W tych rejonach włosy są ciemne i gęste, nieestetyczne. Na udach nie. (chyba ze u brunetek)

peace.

mam takie samo zdanie ;o)


a co do tego jak wlosy odrastaja i co pisze w czasopismach, to ja sie tym juz dawno przestalam sugerowac. Kazdy jest inny. Jak nie usuwam wlosow 2 m-ce to widaj najlepiej jakie one sa i u mnie po depilatorze odrastaja ciensze, ale jak raz po latach mi sie nie chcialo i zgolilam., odrosly grubsze i szytwniejsze, a 2 m-ce nie usuwania wlosa to oznaczy u mnie 2 cm wlosa, wiec mozna juz porownac. Sa osoby ktore po goleniu maja takie same odrosty, a sa takie ktorym odstaja mocniejsze. Z racji wieku nie wierze juz we wszystkie bdury ktore wypisuja w gazetach. mam oczy i widze. Skoro u mnie odrastaja mocniejsze to sa mocniejsze i nic tego nie zmieni dlatego wole depilator, ktory uzywam raz na miesiac, a jak mi sie nie chce to i raz na 2-3 m-ce zwalszcza w zimie i tak chodze z sarnimi ladkami i tak nikt na ulicy tego nie widzi, bo nosze spodnie ;o) a jak by widzial to by mnie to nie obchodzilo co ta osoba sobie pomysli. wyroslam juz z tego wieku, ze to co ktos obcy sobie o mnie pomysli, mialo by jakies dla mnie znaczenie.
I tak uwazam ze watek jest idiotyczny ;o) niech kazdy robi jak mu pasuje. Skoro komus sie te wlosy nie podobaja to je usuwa, a jak komus nie przeszkadza nawet meszek to go nie usuwa. Gdzie jest problem?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 14:55   #33
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

mówcie co chcecie ale dla mnie zadbana kobieta to taka która między innymi ma wydepilowane pachy, całe nogi i okolice intymne, a w razie konieczności także inne partie (na przykład meszek nad ustami jeśli jest bardzo widoczny).
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 17:37   #34
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Ty chyba nie rozumiesz co niektore z nas proboja ci delikatnie powiedziec ;o)

Nie ma znaczenie co ty uwazasz za estetyczne, tylko co kazda z nas uwaza i postepuje tak jak uwaza. Dla kogos estetyka jest wygolona cala strefa intymna, dla mnie nie koniecznie i co? Znaczy ze kazda kobieta powinna tam wygladac jak mala dziewczynka? Albo byc zarosnieta jak ja natura stworzyla? Nie. kazdy robi jak uwaza za ladne.
ja uwazam ze faceci tez powinni o soebie dbac jak sie tego od kibiet wymaga. Powinni golic miejsca intymne, pachy i przede wszystkim twarz i co? No niestety nie ma tak pieknie. nie kazdy facet uwaza za stosowne golic sie tam na dole, nie wspominajac o pachac, a juz o twarzy... ilez to panow chodzi z zarostem? ja nie lubie i co? Powinni sie do mnie dostosowac bo ja uwazam inaczej?
Chcemy zyc to dajmy tez zyc innym, niech kazdy robi jak mu wygodnie, jak mu sie podoba ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 17:59   #35
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
mówcie co chcecie ale dla mnie zadbana kobieta to taka która między innymi ma wydepilowane pachy, całe nogi i okolice intymne, a w razie konieczności także inne partie (na przykład meszek nad ustami jeśli jest bardzo widoczny).
popieram

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ty chyba nie rozumiesz co niektore z nas proboja ci delikatnie powiedziec ;o)

Nie ma znaczenie co ty uwazasz za estetyczne, tylko co kazda z nas uwaza i postepuje tak jak uwaza. Dla kogos estetyka jest wygolona cala strefa intymna, dla mnie nie koniecznie i co? Znaczy ze kazda kobieta powinna tam wygladac jak mala dziewczynka? Albo byc zarosnieta jak ja natura stworzyla? Nie. kazdy robi jak uwaza za ladne.
ja uwazam ze faceci tez powinni o soebie dbac jak sie tego od kibiet wymaga. Powinni golic miejsca intymne, pachy i przede wszystkim twarz i co? No niestety nie ma tak pieknie. nie kazdy facet uwaza za stosowne golic sie tam na dole, nie wspominajac o pachac, a juz o twarzy... ilez to panow chodzi z zarostem? ja nie lubie i co? Powinni sie do mnie dostosowac bo ja uwazam inaczej?
Chcemy zyc to dajmy tez zyc innym, niech kazdy robi jak mu wygodnie, jak mu sie podoba ;o)
nie porownuj zarostu u mezczyzny do "zarosnietej" kobiety....
jesli chodzi o depilacje pach,to nie powiesz mi,ze to pieknie wyglada jak kobieta podniesie reke a tam ma gaszcz,moim zdaniem powinno sie depilowac pod pachami chociazby ze wzgledow higienicznych,a co do depilacji intymnej przeciez kobieta nie musi byc tam na "zero" ogolona
ja nie scigam innych jak sie nie wydepiluja,ale np. kobieta w mini z wlosami na udach to jest okropne
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:04   #36
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Ja nie rozumiem czemu wy tak to przeżywacie. Ja się nie patrzę po ludziach na ulicy i nie oceniam czy mają włosy pod pachami, na nogach, udach czy gdzie. To ich indywidualna sprawa i nic mi do tego. Słyszałam kiedyś (w zupełnie innej sprawie) jak ktoś do kogoś mówił: Nie podoba ci się coś? To ty masz problem, nie ja. Uznałam, że ten ktoś miał rację i się tego trzymam po dziś dzień.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:17   #37
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem czemu wy tak to przeżywacie. Ja się nie patrzę po ludziach na ulicy i nie oceniam czy mają włosy pod pachami, na nogach, udach czy gdzie. To ich indywidualna sprawa i nic mi do tego. Słyszałam kiedyś (w zupełnie innej sprawie) jak ktoś do kogoś mówił: Nie podoba ci się coś? To ty masz problem, nie ja. Uznałam, że ten ktoś miał rację i się tego trzymam po dziś dzień.

fakt,ze ktos uwaza to za nieestetyczne nie znaczy ,ze ma z tym "problem" (no zlituj sie prosze ) ,kazdy ma jakies tam poczucie estetyki ,prawda ? dla mnie jest to ochydne i jak widze np. w autobusie pozadzierane rece z krzaczorami ,spocone i smierdzace to jakos milo mi sie nie robi ,ale nikogo za to nie scigam,dla mnie w ogole ludzie moge sie nie golic,nie myc zebow i w ogole sie nie myc....
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 21:14   #38
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

ale po co Wy o pachach gadacie jak pytanie było o uda?
o jasne, delikatne, niemal niewidoczne włosy na udach, które wyglądają jak meszek na ramionach, plecach czy policzkach. więc po co gadacie o "buszu jasnych włosów" na udach, po co o pachach, wąsiku, o ciemnych i grubych włosach na udach, o włosach na piersiach, brzuchu, i du*ie?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 08:43   #39
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem czemu wy tak to przeżywacie. Ja się nie patrzę po ludziach na ulicy i nie oceniam czy mają włosy pod pachami, na nogach, udach czy gdzie. To ich indywidualna sprawa i nic mi do tego. Słyszałam kiedyś (w zupełnie innej sprawie) jak ktoś do kogoś mówił: Nie podoba ci się coś? To ty masz problem, nie ja. Uznałam, że ten ktoś miał rację i się tego trzymam po dziś dzień.
mam takie same przemjyslenia i nawet tak samo potrafie powiedziec jak mnie ktos meczy swoimi madrosciami ;o)

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
fakt,ze ktos uwaza to za nieestetyczne nie znaczy ,ze ma z tym "problem" (no zlituj sie prosze ) ,kazdy ma jakies tam poczucie estetyki ,prawda ? dla mnie jest to ochydne i jak widze np. w autobusie pozadzierane rece z krzaczorami ,spocone i smierdzace to jakos milo mi sie nie robi ,ale nikogo za to nie scigam,dla mnie w ogole ludzie moge sie nie golic,nie myc zebow i w ogole sie nie myc....
ja tez nie lubie krzakow pod pacha, ale nie pisze poraz enty o tym na forum, nie moje malpy nie moj cyrk ;o)
skoro nikogo za to nie scigasz to po co poraz enty o tym wspominasz?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
ale po co Wy o pachach gadacie jak pytanie było o uda?
o jasne, delikatne, niemal niewidoczne włosy na udach, które wyglądają jak meszek na ramionach, plecach czy policzkach. więc po co gadacie o "buszu jasnych włosów" na udach, po co o pachach, wąsiku, o ciemnych i grubych włosach na udach, o włosach na piersiach, brzuchu, i du*ie?
dokladnie. temat swoje, a wizazanki swoje ;o) Czyli jednak co niektotre maja z tym problem ;o)

Do zalozycielki watku. jesli masz delikatny meszek na udach, ktory wedlug ciebie nie rzuca sie w oczy i ci on osobiscie nie przeszkadza to go nie ruszaj. Jesli ci on przeszkadza to mozesz go wygolic/wydepilowac. Zrob jak uwazasz za sluszne i sie obcymi madrosciami nie kieruj. To tobie ma byc z tym dobrze i tylko tobie, a nie obcym osobom na ulicy ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 09:01   #40
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Ja nie mam prawie w ogóle włosów na udach,więc nie mam z tym problemu,raz machnę maszynką i jest okej . Jestem naturalną ciemną brunetką , a wszędzie włosy mam jasne Wiele kobiet z lenistwa się nie goli Niestety ostatnio widziałam w autobusie młodą kobietę z mega nieogolonymi pachami
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:49   #41
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ja tez nie lubie krzakow pod pacha, ale nie pisze poraz enty o tym na forum, nie moje malpy nie moj cyrk ;o)
skoro nikogo za to nie scigasz to po co poraz enty o tym wspominasz?
Bo mi sie to nie podoba ,przeszkadza Ci to ? scigac nie scigam,ale chyba niepodobac mi sie moze
Pozatym widze,ze to raczej "osoby niegolace sie" maja z tym jednak jakis problem,bo bronia sie jak moga ,skoro dla was to nic takiego,to normalne i naturalne to po co sie tak bronic ? i tlumaczyc bezprzerwy,ze to z takiego czy siakiego powodu ...... skoro to jednak taki problem to najlepiej to zgolic i nie bedzie uwierac
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 14:10   #42
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

A ta dalej swoje ;o)

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2011-06-08 o 14:12
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 14:20   #43
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Bo mi sie to nie podoba ,przeszkadza Ci to ? scigac nie scigam,ale chyba niepodobac mi sie moze
Pozatym widze,ze to raczej "osoby niegolace sie" maja z tym jednak jakis problem,bo bronia sie jak moga ,skoro dla was to nic takiego,to normalne i naturalne to po co sie tak bronic ? i tlumaczyc bezprzerwy,ze to z takiego czy siakiego powodu ...... skoro to jednak taki problem to najlepiej to zgolic i nie bedzie uwierac
guuu...cio prawda, żeby nie powiedzieć dosadniej

ja depiluję uda, mimo że włosy mam na nich rzadkie, jasne i niewidoczne, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby takie nieogolone uda (z tym delikatnym meszkiem) wyglądały nieestetycznie albo żeby mi się to nie podobało. moim zdaniem to naturalne i tyle. a depiluję bo jak już chodzę na zabieg to po całości

ja bym powiedziała na odwrót - że osoby, które mają tam naturalny ciemny busz na udach, mają straszny problem z delikatnym meszkiem na udach u innych osób, zazdroszczą komfortu i dlatego tak namawiają do depilowania go
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 14:44   #44
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Do autorki pierwszego posta - Jak Ci się chce i Ci wygodnie to gol sobie całe nogi.
Ja w zimie uda golę sporadycznie, w lecie częściej, ale też niezbyt regularnie.
Jak masz trzy włosy na krzyż i to jeszcze jasne a nie przeszkadzają Ci to ich nie gol. A jak chcesz, to gol.

Właściwie trochę dziwne pytanie, to tak jakbyś pytała jak obierać ziemniaki.
__________________
Niby miasto, a świnie luzem chodzą
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 15:58   #45
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
guuu...cio prawda, żeby nie powiedzieć dosadniej

ja depiluję uda, mimo że włosy mam na nich rzadkie, jasne i niewidoczne, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby takie nieogolone uda (z tym delikatnym meszkiem) wyglądały nieestetycznie albo żeby mi się to nie podobało. moim zdaniem to naturalne i tyle. a depiluję bo jak już chodzę na zabieg to po całości

ja bym powiedziała na odwrót - że osoby, które mają tam naturalny ciemny busz na udach, mają straszny problem z delikatnym meszkiem na udach u innych osób, zazdroszczą komfortu i dlatego tak namawiają do depilowania go
nie do końca się z tym zgodzę, sama mam bardzo jasne i rzadkie włosy na udach, ale i tak gorąco namawiam do depilowania ud
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 16:27   #46
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
nie do końca się z tym zgodzę, sama mam bardzo jasne i rzadkie włosy na udach, ale i tak gorąco namawiam do depilowania ud
To była oczywiście ironia, w odpowiedzi na głupie zarzuty Romanacci

A swoją drogą, strasznie się z tym wcześniej kryłaś, że masz jasne i rzadkie włosy na udach; jaka niespodziewana niespodzianka

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-06-08 o 16:28
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 16:29   #47
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
nie do końca się z tym zgodzę, sama mam bardzo jasne i rzadkie włosy na udach, ale i tak gorąco namawiam do depilowania ud
A wiecie, że już jest taka choroba (oglądałam program o tym), że są ludzie którzy obsesyjnie wszędzie muszą być gładcy? Ja bym się zastanowiła czy niektórzy stąd tego nie mają, naprawdę (nie urażając nikogo).
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 16:33   #48
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
To była oczywiście ironia, w odpowiedzi na głupie zarzuty Romanacci

A swoją drogą, strasznie się z tym wcześniej kryłaś, że masz jasne i rzadkie włosy na udach; jaka niespodziewana niespodzianka
nie kryłam się ale fakt - nigdzie nie napisałam jakie mam włosy.

zresztą nie wiem co tu do ukrywania...

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A wiecie, że już jest taka choroba (oglądałam program o tym), że są ludzie którzy obsesyjnie wszędzie muszą być gładcy? Ja bym się zastanowiła czy niektórzy stąd tego nie mają, naprawdę (nie urażając nikogo).
może i coś w tym jest, ja póki co jeszcze nie mam tej przypadłości ale fakt - lubię mieć gładkie nogi (całe), pachy i miejsca intymne
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 16:40   #49
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
moim zdaniem to naturalne i tyle. a depiluję bo jak już chodzę na zabieg to po całości
ja bym powiedziała na odwrót - że osoby, które mają tam naturalny ciemny busz na udach, mają straszny problem z delikatnym meszkiem na udach u innych osób, zazdroszczą komfortu i dlatego tak namawiają do depilowania go
No,ale ja nie podwazam natury wlosow na udach ,ale ani to ladne,ani estetyczne

Ja jestem jasna blondynkom,tez mialam jasne wloski na nogach,generalnie malo widoczne,ale je gole bo mimo to MOIM zdaniem,obrosniete nogi nie wygladaja super i kropka i guzik mnie natura (jasna czy ciemna) obchodzi
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 17:10   #50
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
No,ale ja nie podwazam natury wlosow na udach ,ale ani to ladne,ani estetyczne

Ja jestem jasna blondynkom,tez mialam jasne wloski na nogach,generalnie malo widoczne,ale je gole bo mimo to MOIM zdaniem,obrosniete nogi nie wygladaja super i kropka i guzik mnie natura (jasna czy ciemna) obchodzi
"miałam" jest słowem kluczem
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 17:15   #51
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
"miałam" jest słowem kluczem
kazdy ma lub mial dziwne by bylo ,gdybym nigdy nie miala
ja depiluje nogi od podstawowki ,nozki jak u sarenki to nie dla mnie

pozwole sobie na zarcik taki (chociaz pewnie zaraz na mnie naskoczycie i powiedzie,ze kazdy powinien to robic dla siebie i takie tam )

ale wyobrazam sobie jakby moj facet pogladzil mnie po udzie,gdynym miala je owlosione.... chyba raczej nie byloby to zachwycajace uczucie niechcialabym,zeby ktos mi wplatal palce we wlosy na nogach ,dobra zartuje ,ale pewnie i tak zaraz wszystcy sie oburza
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake

Edytowane przez Romanaccia
Czas edycji: 2011-06-08 o 17:19
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 17:21   #52
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

A swoją drogą to z tym goleniem i odrastaniem ciemniejszych i mocniejszych włosów to może to wcale nie jest tak do końca ściema? Może to różnie działa u różnych osób? Np. Romanaccia miała jasne, cienkie włosy na udach, teraz ma ciemniejsze i grubsze, bo goli je od podstawówki. Ja z kolei zaobserwowałam to samo na łydkach.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 17:33   #53
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A swoją drogą to z tym goleniem i odrastaniem ciemniejszych i mocniejszych włosów to może to wcale nie jest tak do końca ściema? Może to różnie działa u różnych osób? Np. Romanaccia miała jasne, cienkie włosy na udach, teraz ma ciemniejsze i grubsze, bo goli je od podstawówki. Ja z kolei zaobserwowałam to samo na łydkach.
Golenie wlosow na udach maszynka to nie jest dobry pomysl ja zawsze uzywalam do tego kremu do depilacji,a po kremie NA PEWNO nie odrosna nikomu grubsze i mocniejsze,po goleniu maszynka owszem,po kremie skora jest gladka i delikatna przez dluzszy czas. A na lydki najlepszy jest wosk lub depilator po tym wloski odrastaja rzadsze i ciensze ,nie wiem jakich sposobow depilaji uzywaja inni,ale mozna sie golic tak zeby nic nie kulo ,nie odrastalo mocne i ciemne ....to tak jakby ktos nie wiedzial
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake

Edytowane przez Romanaccia
Czas edycji: 2011-06-08 o 17:36
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 17:36   #54
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Mi kiedyś kosmetyczka mówiła, że np. depilacja nóg czy wąsika może spowodować, że obudzą się włoski obok, te jasne, ale rzadko kiedy się o tym mówi.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 17:46   #55
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Mi kiedyś kosmetyczka mówiła, że np. depilacja nóg czy wąsika może spowodować, że obudzą się włoski obok, te jasne, ale rzadko kiedy się o tym mówi.
A ktore to obok sa? wylumaczyla ci ktore to? jak siedze na kibielku i depiluje lydki to ktore te obok? Na kafelkach na scianie ? hihihi No nie kapuje, jakie obok ? ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 17:50   #56
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A ktore to obok sa? wylumaczyla ci ktore to? jak siedze na kibielku i depiluje lydki to ktore te obok? Na kafelkach na scianie ? hihihi No nie kapuje, jakie obok ? ;o)


moze tak jest jak sie depiluje co drugi wlosek to ten pomiedzy sie budzi i na zlosc rosnie i rosnie
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 17:52   #57
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A ktore to obok sa? wylumaczyla ci ktore to? jak siedze na kibielku i depiluje lydki to ktore te obok? Na kafelkach na scianie ? hihihi No nie kapuje, jakie obok ? ;o)
Ona mi to wytłumaczyła akurat na przykładzie wąsika. Mamy wąsika tak? A obok mamy inne włoski, takie, które już się do wąsika nie zaliczają, bo są jasne, bo nie są już całkiem nad górną wargą i mówiła, że wyrywając tego wąsika można właśnie obudzić te obok i też zaczną ciemnieć. Nie pamiętam już, co jeszcze mówiła, bo to było dawno, ale ostrzegała każdą panią, która chciała się zdecydować na usunięcie wąsika o takiej możliwości. Ale to pewnie sprawa indywidualna. To tak jak mówiłam że u mnie nie sprawdziło się to gadanie, że wyrywanie włosów z cebulką je osłabia. Rosną mi nadal szybko, nadal ciemne i nie są ani trochę rzadsze.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 18:00   #58
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Ja mialam taka kolezanke (iranke) dosc bujnie obrosnieta depilowala sie na przemian maszynka do golenia i depilatorem ,ale nie tylko na nogach.... na rekach (!!!!) depilatorem i na twarzy !!!!!!!!!! mieszkalam z nia pod jednym dachem i sama to widzialam,stan jej skory byl poprostu przerazajacy,na twarzy zostaly jej blizny .... rzeciez sa kremy do depilacji,ktore na pewno skory nie zniszcza,pozatym depilacja kremem zajmuje duzo mniej czasu ,a skora jest gladka jak pupa niemowlaka nic nie wrasta i nie kluje....
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 19:58   #59
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ona mi to wytłumaczyła akurat na przykładzie wąsika. Mamy wąsika tak? A obok mamy inne włoski, takie, które już się do wąsika nie zaliczają, bo są jasne, bo nie są już całkiem nad górną wargą i mówiła, że wyrywając tego wąsika można właśnie obudzić te obok i też zaczną ciemnieć. Nie pamiętam już, co jeszcze mówiła, bo to było dawno, ale ostrzegała każdą panią, która chciała się zdecydować na usunięcie wąsika o takiej możliwości. Ale to pewnie sprawa indywidualna. To tak jak mówiłam że u mnie nie sprawdziło się to gadanie, że wyrywanie włosów z cebulką je osłabia. Rosną mi nadal szybko, nadal ciemne i nie są ani trochę rzadsze.
Aaaa takie buty ;o)
Ja mysle ze to jest jak napisalas. Kazdy inny. Mnie po depilatorze odrastaja delikatniejsze. odrazu jak pierwszy raz wydepilowalam lydki i pachy, to odrosly delikatne niteczki. Teraz po latach mam tak, ze pod pacha odrasta mi kilka na krzyz, a na lydkach od kostki do polowy lydki prawie nic, tez kilka na krzyz. Jedynie od polowy lydki po kolano jeszcze odrastaja, ale licze ze po kolejnych 10 latach i te wyrwe kiedys z cebulka i bedzie odrastac tylko kilka sztuk. Ciemne sa nadal, ale tak cieniutkie... potrafi tez kilka przez to wrostnac i musze je wyciagac spod naskorka. Za to wystarczylo raz je zgolic i odrosly grubsze i mocniejsze. Czasami w zimie mi sie nie chce co miesiac depilowac to i ze 2 m-ce nic nie robie i widac wtedy dokladnie jaka struktura wlosa jest bo ma swoja dlugosc, wiec dla mnie te zapewnienia ze wlosy odrastaja takie same i to mit ze slabsze czy grubsze to gadanie jak do sciany. kazdy jest inny.
Mnie po ciazy zaczal robic sie wasik, ale nie ciemny, tylko ten meszek stal sie jak by dluzszy i przez to te jasne wloski staly sie widoczne. Najbardziej widac przy kacikach ust, a nad ustami wloski sa krotkie jak byly dawniej. Byl czas ze kupilam plasterki i depilowalam, ale ja mam zbyt delikatna skore i mi sie zapalenie przymieszkowe robilo, poza tym skora na gorna warga byla opuchnieta a po tygodniu jak zaczelo sie to goic to mialam wysuszony naskorek. No wogole wygladalam jak by mi chirurg plastyk spierniczyl operacje plastyczna(uwazalam zeby nie nakleic plasterka na usta a jednak... zebyscie mnie widzialy, chlopu omal slepia nie wypadly, a co sie przy tym nasmialismy...) i tak co miesiac mialam jak mi meszek odrosl, chodz puchlam juz mniej. Po 0,5 roku albo 8 m-cach sie podalam i juz nie uzywam plastrow. Kremy mi sa tez niewygodne i ogolem prawie nic nie robie. Jak widze ze troche meszek staje sie widoczny( mimo ze jasny ale wloski dluzsze sa i wodoczniejsze, kiedys nie bylo widac nic) to zlapie za pensetke do wyryw3ania brwi , naciagne skore i wyrwe te kilka wlosow jak mi przeszkadzaja i nie widze zeby zaczely mi rosnac ciemne wlosy. Ciagle jest tak samo jak bylo ;o)
Wiec mysle ze to kewstia indywidualna. Pamietam jak zaczelam sobie golic pachy i moja mama zrobila wielka panike ze mam tego nie robic. Mialam 15 lat, bylo lato, zaczelam nosic bluzki na cienkich ramiaczkach, a ona na mnie z wielka geba, ze mam nie golic, bo bedzie mnie bardzo swedziec jak beda odrastac i wogole, jakie to niefajne. A mnie nigdy nie swedzialy pachy jak wlosy odrastaly. Golilam latem co 2 dni, a w zimie raz na tydzien do ukonczenia 21 roku zycia i zakupu depilatora i nigdy nic nie swedzialo jak odrastalo. za to moja mama szudrala sie pod pacha jak malpa hihihihi.

Kazdy z nas jest inny ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 11:18   #60
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Jak golić nodi tylko łydki czy uda też?

Chiara Ferragni nie goli ud
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5787823478_1b36af22b5_o.jpg (468,9 KB, 143 załadowań)
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.