Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 21:29   #2221
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
W Pudelki jakoś nie wierzę specjalnie
to jest akurat możliwe, jak ktoś ciągle kombinuje z włosami

a pudla przeglądam taka o, głównie tylko nagłówki, czasem wejdę w artykuł, ale jakoś mnie to nie interesuje.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 22:18   #2222
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
to jest akurat możliwe, jak ktoś ciągle kombinuje z włosami

a pudla przeglądam taka o, głównie tylko nagłówki, czasem wejdę w artykuł, ale jakoś mnie to nie interesuje.
Ja bym raczej obstawiała, że ma raka, albo inną chorobę (czego nie życzę i mam nadzieję, że to nie to). Albo może... Naomi zawsze była ekscentryczna, może coś wymyśliła i sama sobie włosy wyrwała Albo to lewe zdjęcia mające zrobić trochę szumu. Nie wierzę, że aż tak, że wszystkie włosy by jej poszły od przedłużania i zagęszczania
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 23:11   #2223
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja bym raczej obstawiała, że ma raka, albo inną chorobę (czego nie życzę i mam nadzieję, że to nie to). Albo może... Naomi zawsze była ekscentryczna, może coś wymyśliła i sama sobie włosy wyrwała Albo to lewe zdjęcia mające zrobić trochę szumu. Nie wierzę, że aż tak, że wszystkie włosy by jej poszły od przedłużania i zagęszczania
wątpię, żeby się tak specjalnie oszpeciła. zresztą gdyby to była choroba, to by jej wszystkie włosy leciały, a nie tylko z przodu.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 00:51   #2224
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

jednym słowem współczucia dla Hektora dzieci potrafią być bardzo irytujące bo potrzebują uwagi i ciągłego potwierdzania czy coś robią dobrze ale własne się kocha i nie widzi że jest tak samo denerwujące jak inne
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 07:46   #2225
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
wątpię, żeby się tak specjalnie oszpeciła. zresztą gdyby to była choroba, to by jej wszystkie włosy leciały, a nie tylko z przodu.
w ogóle dla mnie to wygląda tak jakby to jej się ta peruka zsunęła, i resztę głowy też miałaby łysą..
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 09:48   #2226
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
wątpię, żeby się tak specjalnie oszpeciła. zresztą gdyby to była choroba, to by jej wszystkie włosy leciały, a nie tylko z przodu.
ale...
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
w ogóle dla mnie to wygląda tak jakby to jej się ta peruka zsunęła, i resztę głowy też miałaby łysą..
i to właśnie chciałam napisać

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Poza tym gdzieś tam wyczytałam wczoraj w nocy, że ona sama goli sobie głowę, bo nosi peruki i to jej kołtuni włosy na tyle, że nie idzie tego rozczesać.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 10:19   #2227
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Przedstawiam Wam Hektorka ruszył się, ale śmieszne to zdjęcie Gończy Polski, wygląda jak skrzyżowanie Cocera Spaniela, Wyżła i Dobermana
Sliczny Piesek!! Mieszance sa najlepsze Lubie psy, lecz nie umialabym chyba go wychowac, nie mam tak twardej i stanowczej reki Wstawie fotki, niestety marne, tak jak obiecalam, wczoraj zrobilam mokrych wlosow i widac gdzie odrost a gdzie farbowance, w zwiazanych z dzis, ale nie ma slonca, nawet sztuczne swiatlo niewiele daje, wiec fotki z dzis niewyrazne :/ a nadal musze kamerka robic bo nie mam cyfrowki ... no i fotka mojego Forfiego

Jak pogoda sie poprawi wstawie lepsze fotki, dzis nie ma mozliwosci, chlodno, wietrznie, ponuro, smutno...

zapuszczam rowniez grzywke, bo do 12 r. z. nie mialam jej a potem jak scielam tak ciezko szlo zapuscic, ale teraz pobilam rekord normalnie
p.s. sory za scenerie pierwszej fotki, ale to przed domkiem na lawce, z rynny odchodzi farba, ale nie moge przekonac TZ zeby to ogarnal :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (44,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008.jpg (34,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie000.jpg (111,2 KB, 16 załadowań)
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png

Edytowane przez barbara_barbie
Czas edycji: 2012-08-11 o 10:26
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 10:38   #2228
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

czyli jednak. To powiedz chociaż co zrobiłaś
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość


Mam bic? [COLOR="Silver"]

możecie bić, blond sobie walnęłam


nie żałuję, cóż, wytrzymałam rok, zapuściłam swoje, dlatego udało mi się uzyskać jasny blond bez wstępnego rozjaśniania. z czerni by się nie udało no i miałabym siano.

życzę wam wytrwałości w dążeniu do celu. ja pewnie cieszyłabym się dalej z naturalek, ale ostatnio czułam się jak szara myszka dosłownie.

teraz to tylko dbać o kolor i kondycję. no i powiem wam,że farbując naturalki nie bałam się,że będe miała siano. i nie mam. nie będę tutaj wrzucać farbowańców, jakby ktoś chciał, mogę dac na prv, ale to pewnie demotywacja bedzie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 10:47   #2229
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jednym słowem współczucia dla Hektora dzieci potrafią być bardzo irytujące bo potrzebują uwagi i ciągłego potwierdzania czy coś robią dobrze ale własne się kocha i nie widzi że jest tak samo denerwujące jak inne
Niestety
Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Sliczny Piesek!! Mieszance sa najlepsze Lubie psy, lecz nie umialabym chyba go wychowac, nie mam tak twardej i stanowczej reki Wstawie fotki, niestety marne, tak jak obiecalam, wczoraj zrobilam mokrych wlosow i widac gdzie odrost a gdzie farbowance, w zwiazanych z dzis, ale nie ma slonca, nawet sztuczne swiatlo niewiele daje, wiec fotki z dzis niewyrazne :/ a nadal musze kamerka robic bo nie mam cyfrowki ... no i fotka mojego Forfiego

Jak pogoda sie poprawi wstawie lepsze fotki, dzis nie ma mozliwosci, chlodno, wietrznie, ponuro, smutno...

zapuszczam rowniez grzywke, bo do 12 r. z. nie mialam jej a potem jak scielam tak ciezko szlo zapuscic, ale teraz pobilam rekord normalnie
p.s. sory za scenerie pierwszej fotki, ale to przed domkiem na lawce, z rynny odchodzi farba, ale nie moge przekonac TZ zeby to ogarnal :P
To nie jest mieszaniec, to gończy polski czystej krwi http://pl.wikipedia.org/wiki/Go%C5%84czy_polski

Fajny kiciuś -wygląda jak Bazyl moich rodziców mi się takie "dachowe" umaszczenie bardzo podoba -a i kotów takich coraz mniej, bo wszędzie biało czaerne

Odrost ładny już

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość

możecie bić, blond sobie walnęłam


nie żałuję, cóż, wytrzymałam rok, zapuściłam swoje, dlatego udało mi się uzyskać jasny blond bez wstępnego rozjaśniania. z czerni by się nie udało no i miałabym siano.

życzę wam wytrwałości w dążeniu do celu. ja pewnie cieszyłabym się dalej z naturalek, ale ostatnio czułam się jak szara myszka dosłownie.

teraz to tylko dbać o kolor i kondycję. no i powiem wam,że farbując naturalki nie bałam się,że będe miała siano. i nie mam. nie będę tutaj wrzucać farbowańców, jakby ktoś chciał, mogę dac na prv, ale to pewnie demotywacja bedzie
Jak nie żałujesz to dobrze. Powodzenia w dbaniu o blondzik
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 11:01   #2230
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Niestety


To nie jest mieszaniec, to gończy polski czystej krwi http://pl.wikipedia.org/wiki/Go%C5%84czy_polski

Fajny kiciuś -wygląda jak Bazyl moich rodziców mi się takie "dachowe" umaszczenie bardzo podoba -a i kotów takich coraz mniej, bo wszędzie biało czaerne

Odrost ładny już [COLOR="Silver"]
Ojjj wybacz, ale przez te pogode jakas nieprzytomna jestem, przeczytalam ze jest mieszancem paru ras, a nie ze wyglada jak mieszanka ale jest rasowy...
No mi sie dachowce najbardziej podobaja takie bure, pregowane... tylko on wyglada jak maly kotek, przez te chorobe, taki drobny jest. Bo bialo czarne to takie typowo "wiejskie" kotki, ale nie powiem, i takie mialam za dzieciaka

A odrost to ja nie wiem, wydaje mi sie jak by stanal w miejscu, bo juz coraz mniej widac roznice miedzy farbowanymi a odrostem, tylko odcien popielaty to odroznia, pozatym mi sie pasemka porobily od samego czubka... i juz sama nie nadarzam, tylko na mokrych wlosach widac roznice :P ale moze to i lepiej...
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 11:06   #2231
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Poza tym gdzieś tam wyczytałam wczoraj w nocy, że ona sama goli sobie głowę, bo nosi peruki i to jej kołtuni włosy na tyle, że nie idzie tego rozczesać.
o matko, w życiu bym sobie nie ogoliła głowy
Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość

zapuszczam rowniez grzywke, bo do 12 r. z. nie mialam jej a potem jak scielam tak ciezko szlo zapuscic, ale teraz pobilam rekord normalnie
p.s. sory za scenerie pierwszej fotki, ale to przed domkiem na lawce, z rynny odchodzi farba, ale nie moge przekonac TZ zeby to ogarnal :P
odrościk ładny i nie przejmuj się, moje tez stawały w miejscu przez leki ;/
no i kicia przesłodka
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 11:11   #2232
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Ojjj wybacz, ale przez te pogode jakas nieprzytomna jestem, przeczytalam ze jest mieszancem paru ras, a nie ze wyglada jak mieszanka ale jest rasowy...
No mi sie dachowce najbardziej podobaja takie bure, pregowane... tylko on wyglada jak maly kotek, przez te chorobe, taki drobny jest. Bo bialo czarne to takie typowo "wiejskie" kotki, ale nie powiem, i takie mialam za dzieciaka

A odrost to ja nie wiem, wydaje mi sie jak by stanal w miejscu, bo juz coraz mniej widac roznice miedzy farbowanymi a odrostem, tylko odcien popielaty to odroznia, pozatym mi sie pasemka porobily od samego czubka... i juz sama nie nadarzam, tylko na mokrych wlosach widac roznice :P ale moze to i lepiej...
spoko ja od urodzenia mieszkam na wsi i kiedyś były tylko takie bure, a teraz wszędzie te ciapkowate -jakaś zmiana w kociej modzie
pewnie, że lepiej -milej w lustro patrzeć wg mnie
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
o matko, w życiu bym sobie nie ogoliła głowy
)
Ja też nie, ale te murzyńskie włosy też inne są -zresztą tak samo nie wiadomo czy to prawda jak i nie wiadomo co właściwie ten pudelek pokazał. Naomi by musiała jakieś oświadczenie wygłosić
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 11:26   #2233
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Kiedys czytalam namietnie pudelka, ale odzwyczailam sie... duzo tam "farmazonow" jest... jakos juz mi sie nie chce zaprzatac glowy plotkami z zycia gwiazd... Tymbardziej ze pisza tam o Justinie biebierze czy jak to sie pisze i takie tam teraz te gwiazdy to mi nie podchodza... a ze ja namietnie slucham hh polskiego, i trance, house, to tam nie ma nic dla mnie...

Ja tez nie wyobrazam sobie siebie zgolonej na lyso, badz jeza.... Nie mialabym tyle odwagi

Dziekuje za pochwaly dla Forfiego
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 11:36   #2234
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja bym raczej obstawiała, że ma raka, albo inną chorobę (czego nie życzę i mam nadzieję, że to nie to). Albo może... Naomi zawsze była ekscentryczna, może coś wymyśliła i sama sobie włosy wyrwała Albo to lewe zdjęcia mające zrobić trochę szumu. Nie wierzę, że aż tak, że wszystkie włosy by jej poszły od przedłużania i zagęszczania
A ja mysle, ze to calkiem mozliwe a to dlatego, ze mialam na roku dwie Afrykanki. Z jedna sie przyjaznilam i kiedys spytalam, jak dba o wlosy - a miala piekne, gladkie gdzies do polowy plecow. I wiesz co? Wszystkie byly sztuczne, doczepiane Wyjasnila mi, ze niektore Afrykanki tak maja, ze wcale im wlosy nie rosna dlugie, tylko takie przy glowie, krociotkie i krecone, dlatego jak chca miec dlugie to sobie je doczepiaja! Po prostu takie geny, nie da sie zapuscic i juz.
Bylam w szoku, bo myslalam, ze maja tak samo jak my, ale nie. Albo inaczej: to zalezy skad pochodza, bo oni potrafia rozpoznac sie nawzajem po rysach, odcieniu skory, wlosy itp. czy ktos jest z Kongo, Etiopii itp. No i byc moze Naomi nalezy tez do tych, co cale zycie doczepiali sobie pasma, a wiadomo, jak moga reagowac cebulki na takie stale obciazenie

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość

zapuszczam rowniez grzywke, bo do 12 r. z. nie mialam jej a potem jak scielam tak ciezko szlo zapuscic, ale teraz pobilam rekord normalnie
p.s. sory za scenerie pierwszej fotki, ale to przed domkiem na lawce, z rynny odchodzi farba, ale nie moge przekonac TZ zeby to ogarnal :P
Sliczny odrost i cudowna kicia!!!

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
no i miałam was opuścić po tej żenadzie z tą dresiarą która napisała do mnie taką niemiłą wiadomość... ale jednak moje przywiązanie do was okazało się za silne pomimo tego, że mam już całe swoje włosy... które odrastają i do niczego się nie nadają. ale kolor i ich miękkość i blask na razie mi wystarczą. miałam wkleić zdjęcie, ale po tej aferze chyba się wstrzymam.

zazdroszczę tym z wam, które nie pracują - tak narzekałam na depresję z powodu jej braku, a teraz chodzę wyczerpana. cały dzień przed kompem, uczę się nowych rzeczy i pracy w korporacji zajmującej się modą, co było moim marzeniem, więc na to nie narzekam staram się jeszcze biegać 3 razy w tygodniu a w pozostałe dni wychodzić na spacer, więc w domu jestem zazwyczaj po 19... a w firmie dużo się ciągle dzieje, po pracy jak tylko jest pogoda coś robimy i tak mi mijają dni.

Kat, pisałaś coś o praktykach (u was są dopiero na 5? ja miałam na 3, a teraz nawet są od 2 u nas) - ja byłam w tym roku i w podstawówce dramat, w gimnazjum się z dzieciakami pokochaliśmy. błagały mnie żebym jeszcze została, do tej pory jak mnie widzą to mnie zagadują. bardzo miło wspominam te praktyki ogólnie to mam zadatki na nauczyciela, bo na korkach też mnie bardzo lubią, dają prezenty i chwalą niestety, chcę coś w życiu osiągnąć i nie jest to siedzenie w szkole, więc dałam sobie z tym spokój
Dobrze, ze sie nie dalas stad wyploszyc
Oj tak, zam rzeczywistosc wielkich korporacji, nie zazdroszcze. Zalecam relaks i dystans do sytuacji.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
kat- no to może lepiej i doczekaj
No i śliczny piesio <3
A na praktykach to tak, jakbys była u mnie Genialnie

A co do mnie- znowu obcięłam włosy Mam zdjęcie, ale nie do końca widać na nim ile mam już naturalnych włosów z tyłu A jest ich już baardzo dużo. miejscowo są tylko farbowane końce No ale i tak pokażę

Przyjrzałam się na powiększeniu-w ogóle nie widać naturalnych.. Taakie słońce świeciło. Jutro zrobie lepsze zdjęcia
I to sama sobie obcielas? Jejku, podziwiam, tym bardziej, ze jednak sporo skrocilas i na czubku masz jedna bardzo krotka warstwe.
Ja poczytalam o metodzie, ale jednak stchorzylam, jakbym miala loki to bym ciachnela, bo zawsze mozna schowac ewentualne "schody"
Ja jednak oddalam sie w rece fryzjerki, ale kto wie, moze bede sama podcinac potem
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-08-11 o 11:38
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 12:02   #2235
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja też nie, ale te murzyńskie włosy też inne są -zresztą tak samo nie wiadomo czy to prawda jak i nie wiadomo co właściwie ten pudelek pokazał. Naomi by musiała jakieś oświadczenie wygłosić
i tak by prawdy nie powiedziała
Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Kiedys czytalam namietnie pudelka, ale odzwyczailam sie... duzo tam "farmazonow" jest... jakos juz mi sie nie chce zaprzatac glowy plotkami z zycia gwiazd... Tymbardziej ze pisza tam o Justinie biebierze czy jak to sie pisze i takie tam teraz te gwiazdy to mi nie podchodza... a ze ja namietnie slucham hh polskiego, i trance, house, to tam nie ma nic dla mnie...
u mnie było tak, że przestałam tam wchodzić, ale potem jakoś z nudy się znowu zaczęło. ale jak juz pisałam, głównie nagłówki tylko czytam, większość mnie wcale nie interesuje praktycznie. lubię jedynie te info o nowych piosenkach
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 14:08   #2236
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

a ja czytam pudelka namiętnie, bo pewna studentka polonistyki pisze tam artykuły i wszyscy o tym rozmawiają czy żartują z takich newsów, więc wolę nie wypadać z obiegu.

u mnie dziś pracowicie, sprzątaliśmy naszą kawalerkę, a zaraz będę robiła naleśniki razowe ze szpinakiem na obiad, mm. a wieczorem wpadają do nas znajomi
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 14:28   #2237
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
I to sama sobie obcielas? Jejku, podziwiam, tym bardziej, ze jednak sporo skrocilas i na czubku masz jedna bardzo krotka warstwe.
Ja poczytalam o metodzie, ale jednak stchorzylam, jakbym miala loki to bym ciachnela, bo zawsze mozna schowac ewentualne "schody"
Ja jednak oddalam sie w rece fryzjerki, ale kto wie, moze bede sama podcinac potem
No sama, sama
Hm.. myślę, że następnym razem już się oddam w ręce fryzjerki, bo to jednak ryzykowne cięcie Ale jakie przeboje miałam Chciałam sobie dolną warstwę skrócić, ale nie dałam rady tym sposobem, więc "kręciłam" na około :p krzywo jest.. i jestem tego świadoma , ale ich miękkość w dotyku wszystko mi wynagradza
Miałam wstawić lepsze zdjęcie, ale nie miałam jeszcze czasu zrobić. Może do wieczora znajdę czas, a jak nie to przełożę to na jutro
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 19:22   #2238
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

niewłosowo -w załączniku moje nowe buty, prezent od TŻ. czyż nie są piękne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0ddaa768b1e4eba8f9b0238c42be5c79.jpg (45,2 KB, 36 załadowań)
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 19:45   #2239
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
niewłosowo -w załączniku moje nowe buty, prezent od TŻ. czyż nie są piękne?
dobre do samoobrony
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 19:55   #2240
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
niewłosowo -w załączniku moje nowe buty, prezent od TŻ. czyż nie są piękne?
Wow, serio? No... oryginalne sa
No wiesz, jesli pracujesz obecnie w modzie to pewnie takie ekstrawagancje sa na miejscu, ja robie w ksiegowosci wiec wyobrazam sobie reakcje ludzi na mnie
Moja najwieksza ekstrawagancja sa Chucksy w kolorze... rozowym i myslalam, ze jestem niestandardowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 330656159353_2.jpg (5,4 KB, 6 załadowań)
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 19:59   #2241
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wow, serio? No... oryginalne sa
No wiesz, jesli pracujesz obecnie w modzie to pewnie takie ekstrawagancje sa na miejscu, ja robie w ksiegowosci wiec wyobrazam sobie reakcje ludzi na mnie
Moja najwieksza ekstrawagancja sa Chucksy w kolorze... rozowym i myslalam, ze jestem niestandardowa
o jaaaa jakie ladne
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 20:06   #2242
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
o jaaaa jakie ladne
Prawda? Mam jeszcze biale i granatowe a zastanawiam sie nad czerwonymi lub zielonymi
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 20:19   #2243
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
niewłosowo -w załączniku moje nowe buty, prezent od TŻ. czyż nie są piękne?
ciekawe są, jednak nie w moim guście ale jakby cię kto napadł, to kop i już po nim
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 20:20   #2244
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Prawda? Mam jeszcze biale i granatowe a zastanawiam sie nad czerwonymi lub zielonymi
mojej siostrze zamawiałam dziś na allegro bardzo podobne zielone
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 21:29   #2245
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
niewłosowo -w załączniku moje nowe buty, prezent od TŻ. czyż nie są piękne?
a od wewnętrznej strony też mają kolce? Bym się chyba poharatała, bo ja chodzić nie umiem a tak serio -ciekawe, bez tych kolców kupiłabym
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
dobre do samoobrony
o tym samym pomyślałam

Na blogu przekonano mnie, by nie obcinać włosów
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 22:24   #2246
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość



co pichcisz?
zapiekanka z ziemniakami, pieczarkami, cebulą i serem + schaboszczak+ mizeria

Konwalia11 nie orientuję się jeżeli chodzi o finansową stronę blogów na razie uczę sie obsługi bloggera dla matołów
Piszę bo lubię, kurcze gdyby sie dało jeszcze na tym zarobić....eeeee to nie mozliwe....

DZIewczyny, MAx FActor wypuścił tusze dostosowane do koloru oczu, niech na dorwę ten bajer

Szok na widok łysawej Naomi... no szok a takie miała ładne? włosy(bo juz nie wiem czy to były jej czy sztuczne)
__________________
- Ostatnie farbowanie - sierpień 2011
- Olejowanie - marzec 2012
- Radykalne cięcie - 28 maj 2012
- Własne naturalki - cały czas


Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61765591
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 23:07   #2247
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
DZIewczyny, MAx FActor wypuścił tusze dostosowane do koloru oczu, niech na dorwę ten bajer

Szok na widok łysawej Naomi... no szok a takie miała ładne? włosy(bo juz nie wiem czy to były jej czy sztuczne)
Eee... Rimmel miał je w swojej ofercie już sporo czasu temu, nawet miałam taki. Taki ich "cud", że są w kolorze ja tam wolę czarne
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 07:17   #2248
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
dobre do samoobrony


Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wow, serio? No... oryginalne sa
No wiesz, jesli pracujesz obecnie w modzie to pewnie takie ekstrawagancje sa na miejscu, ja robie w ksiegowosci wiec wyobrazam sobie reakcje ludzi na mnie
Moja najwieksza ekstrawagancja sa Chucksy w kolorze... rozowym i myslalam, ze jestem niestandardowa
ja ogólnie jestem niestandardowa, mam trudny charakter i sposób bycia i te buciki trochę to wyrażają. w moim środowisku Conversy są już passe, głównie z powodu inwazji Vansów i Kedsów (polecam!). TŻ miał pięć par w takich szałowych kolorach jak rasta czy obrazki po za dużej ilości niedozwolonych substancji (haha, takie dziwne kolorki, stary wzór z outletu ), ale tragicznie spadła ich jakość. Te które miał 4 lata były w lepszym stanie niż czerwone kupione rok temu, a buty za 170zł które wytrzymają niecały sezon strasznie się nie opłacają, więc Converse (też mam jedne różowe!) nosimy głównie na koncerty żeby je donosić.

Konwalia - ogólnie to widzę, że Ty jako nieliczna masz doświadczenie z dresscodem. u mnie w pracy brak, pani dyrektor chodzi w garsonce, ale już jej szef zakłada chinosy i pastelowe koszule, a mój przełożony nagminnie przychodzi do pracy w krótkich spodenkach dyrektor regionu przyjechał z v-neckiem do pępka... był dresscode ale ludzie stwierdzili, że to niepraktyczne i go znieśli u TŻ na przykład jest beznadziejnie, bo nie ma jasnych zaleceń - i część popyla w garniturach a część w koszulach z krótkim rękawem albo poplamionych polo TŻ dostał ostatnio krzywe spojrzenia za pomarańczowe spodnie haha, ale dzielnie twierdzi, że niesie w firmie modowy kaganek oświaty

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ciekawe są, jednak nie w moim guście ale jakby cię kto napadł, to kop i już po nim
chodziłam trochę na areoboks to przywalę kopniakiem z półobrotu

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a od wewnętrznej strony też mają kolce? Bym się chyba poharatała, bo ja chodzić nie umiem a tak serio -ciekawe, bez tych kolców kupiłabym

o tym samym pomyślałam

Na blogu przekonano mnie, by nie obcinać włosów
nie no, nie jestem fakirem. są też modele bez kolców na deezee. a co do włosów nie sugerowałabym się opiniami z bloga, bo wiesz, tam nie kultywują w większości naturalek, nie to, co w naszym wątku
__________________


Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-08-12 o 07:29
makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 08:35   #2249
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
DZIewczyny, MAx FActor wypuścił tusze dostosowane do koloru oczu, niech na dorwę ten bajer

Szok na widok łysawej Naomi... no szok a takie miała ładne? włosy(bo juz nie wiem czy to były jej czy sztuczne)
ooo pierwsze słyszę ciekawe czy dobre

mi to się wydaje, że sztuczne... no bo popatrzcie, większość celebrytek zagęszcza i przedłuża... a później takie szare dziewuszki (myślę o sobie) wpadają w kompleksy, że są gorsze, nieatrakcyjne... I to już nawet nie tylko jeśli o włosy chodzi

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Eee... Rimmel miał je w swojej ofercie już sporo czasu temu, nawet miałam taki. Taki ich "cud", że są w kolorze ja tam wolę czarne
aaa pffff

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość



i część popyla w garniturach a część w koszulach z krótkim rękawem
nie nawidzę męskich koszul z krótkim rękawem rękawem ubóstwiam podwinięte to taaaakie męskie
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 10:09   #2250
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość



nie no, nie jestem fakirem. są też modele bez kolców na deezee. a co do włosów nie sugerowałabym się opiniami z bloga, bo wiesz, tam nie kultywują w większości naturalek, nie to, co w naszym wątku
no właśnie, jak ostatnio zobaczyłam komentarze na jednym z blogów, to się podłamałam... dziewczyna się spytała czy ma pofarbować włosy i może 4 komentarze były żeby tego nie robiła, a reszta to wiadomo...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.