Jaka sieć komórkowa? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, smartfony, tablety

Notka

Komputery, telefony, smartfony, tablety Problemy z komputerem, problem z telefonem, smartfonem, tabletem, oprogramowaniem, sprzętem, grą? Zapytaj, poszukaj odpowiedzi tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-10-19, 16:00   #121
myszka2508
Raczkowanie

Dot.: Jaka sieć komórkowa?

No proszę, a w jakiejś porównywarce znalazłaś ta ofertę czy po prostu dobrze gadałaś z pracownikiem salonu, ze udało Ci się ten rabat dostać?
myszka2508 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 16:13   #122
misislipy
Niepoprawna optymistka

Cytat:
Napisane przez myszka2508 Pokaż wiadomość
No proszę, a w jakiejś porównywarce znalazłaś ta ofertę czy po prostu dobrze gadałaś z pracownikiem salonu, ze udało Ci się ten rabat dostać?
Po prostu zagadałam z osobą, która dzwoniła do mnie gdy kończyła mi się umowa. Z tego co wiem to każdy może taki rabat dostać, jeśli spełnia określone warunki i dobrze się zagada
A to co opisałam to po prostu weszłam przed chwilą na stronę t-mobile, wybrałam telefon, który wiedziałam, że sam z siebie jest drogi i według powszechnej opinii powinien być kilka stówek droższy przy braniu na abonament. Weszłam w ofertę na niego i pomnożyłam miesięczny abonament z czasem trwania umowy i dodałam jednorazową cenę za telefon, odjęłam rynkową cenę telefonu, a to co mi zostało podzieliłam na ilość miesięcy z umowy i wyszła mi miesięczna kwota samego abonamentu
Stary 2017-11-06, 21:03   #123
malwinka11
Przyczajenie

W tej chwili najepsza oferta (na kartę) jest w a2 mobile. Przeniosłam się niedawno i płacę 2 razy mnie niż wczesniej...
malwinka11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 15:36   #124
myszka2508
Raczkowanie

No tak, ale to oferta na kartę? Ja chyba wolałabym coś na abonament. Ale porównując oferty to już sama nie wiem, bo każda ma fajną.
Stary 2017-11-20, 18:24   #125
kaledonia
Zakorzenienie

Abonament się nie opłaca, bo masz ceny jak na kartę. Totalnie bez sensu. Telefon i tak najlepiej kupić gdzie indziej niż u operatora.
Stary 2017-11-20, 19:21   #126
misislipy
Niepoprawna optymistka

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Abonament się nie opłaca, bo masz ceny jak na kartę. Totalnie bez sensu. Telefon i tak najlepiej kupić gdzie indziej niż u operatora.
Znowu te same argumenty
Podaj w takim razie proszę argumenty dlaczego tak jest. Ja podałam dokładne wyliczenie, które pokazuje, że można u operatora kupić telefon po cenie rynkowej. A i abonament wychodził tanio
Stary 2017-11-24, 10:42   #127
BladyKrytyk
Przyczajenie

To oczywiste, że wybór sieci uwarunkowane jest od potrzeb. Ja osobiście celuję w ekonomię :P. Telefon kupię używany, bo i tak wytrzyma 5-7 lat, trzeba wymienić na nowy. 150-200 złoty i jest samsung Note II, gdzie android 4.4 spełnia wymagania wszystkich aplikacji, szczególnie że wersja 4.4 nie jest taka stara i jeszcze mieści się w normach. A operator? Wybieram operatorów, którzy nie funkcjonują stacjonarnie, czyli nie mają własnych salonów. Tacy "operatorzy" funkcjonują przede wszystkim pod innymi operatorami czyli Play, T-mobile, Orange. Korzystam obecnie z usług Virgin Mobile, dokładnie dwa lata już z nim jestem i nie narzekam. Ceny? 19 złotych za nielimitowane minuty, smsy do wszystkich sieci, do 10gb internetu i wszystko śmiga. T-mobile, orange, play i inne wielkie sieci mają podobne oferty. Za 25 złotych miesięcznie wyłapiesz to samo co w Virgin za 19 złotych. Preferuję oferty tylko na kartę, abonamenty to dosyć stara metoda "grzania klienta w kaszę" i nie jeden już się o tym przekonał. Na karcie jesteś bezpieczny, bo podpisujesz tylko umowę, że dane które podałeś są Twoje i odbierasz kartę :P. Poza tym jestem wolny od handlarzy i innych tele pracowników, którzy oferują mi pożyczki i kredyty .
BladyKrytyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 11:47   #128
misislipy
Niepoprawna optymistka

Cytat:
Napisane przez BladyKrytyk Pokaż wiadomość
To oczywiste, że wybór sieci uwarunkowane jest od potrzeb. Ja osobiście celuję w ekonomię :P. Telefon kupię używany, bo i tak wytrzyma 5-7 lat, trzeba wymienić na nowy. 150-200 złoty i jest samsung Note II, gdzie android 4.4 spełnia wymagania wszystkich aplikacji, szczególnie że wersja 4.4 nie jest taka stara i jeszcze mieści się w normach. A operator? Wybieram operatorów, którzy nie funkcjonują stacjonarnie, czyli nie mają własnych salonów. Tacy "operatorzy" funkcjonują przede wszystkim pod innymi operatorami czyli Play, T-mobile, Orange. Korzystam obecnie z usług Virgin Mobile, dokładnie dwa lata już z nim jestem i nie narzekam. Ceny? 19 złotych za nielimitowane minuty, smsy do wszystkich sieci, do 10gb internetu i wszystko śmiga. T-mobile, orange, play i inne wielkie sieci mają podobne oferty. Za 25 złotych miesięcznie wyłapiesz to samo co w Virgin za 19 złotych. Preferuję oferty tylko na kartę, abonamenty to dosyć stara metoda "grzania klienta w kaszę" i nie jeden już się o tym przekonał. Na karcie jesteś bezpieczny, bo podpisujesz tylko umowę, że dane które podałeś są Twoje i odbierasz kartę :P. Poza tym jestem wolny od handlarzy i innych tele pracowników, którzy oferują mi pożyczki i kredyty .
Nie wiem skąd wziąłeś takie głupoty Ja mam abonament 8 lat, mój mąż podobnie, tato chyba 15 lat i nikt z nas nigdy nie dostał żadnego telefonu wciskającego kredyt czy inne cokolwiek. (nikt ze znajomych i rodziny także, a większość ma abonament lub mixa) Jeśli już to dzwonią z takimi ofertami z miejsc, w których dobrowolnie podało się swój numer i zgodziło na takie telefony (bank, dostawca internetu). Ktoś musiał Ci ostro namieszać, albo ktoś podaje numer gdzie popadnie a potem się dziwi, że dzwonią.
No i co to za argument, że jesteś wolny od 'dużych' operatorów, a wcześniej napisałeś, że ci mali operatorzy działają pod tymi dużymi
Ja płacę za abonament 20 zł u 'dużego' operatora i mam wszystko nielimitowane + 10 GB internetu
Stary 2017-11-24, 14:30   #129
sliwencja
Przyczajenie

Mam w play, zasięg to porażka
sliwencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 10:46   #130
malanka27
Przyczajenie

Fajnie, że tak sprytnie potraficie sobie ogarnąć te oferty, ja już miałam dość tych abonamentów, przedłużania umów miałam wrażenie za każym razem na gorszych warunkach i ostatecznie do virgin mobile na kartę się przeniosłam, za 29 zł mam wszystko czego mi trzeba, Internetu nigdy nie przekroczyłam a dzwonię czy smsuje za darmo więc sobie chwalę
malanka27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 17:19   #131
Natalia3107
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sliwencja Pokaż wiadomość
Mam w play, zasięg to porażka
i do tego oszuści. nie dajcie się łapać na abonamenty lepiej mieć na karte i w każdej chwili zmienić operatora jak coś nie pasuje
Natalia3107 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 18:55   #132
chocco_latte
Przyczajenie

A co myślicie o tych wszystkich mixach ? To się doładowuje jak na kartę, raz na miesiąc za określoną kwotę i chyba więcej nie może "zjeść" z konta, niż ta kwota.
Co do abonamentów, też mi się wydaje, że to zdzierstwo i lepiej już kupić telefon za parę stów, niż się tak przywiązywać do płacenia grubej kasy przez kilka lat.
chocco_latte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 19:38   #133
misislipy
Niepoprawna optymistka

Cytat:
Napisane przez chocco_latte Pokaż wiadomość
A co myślicie o tych wszystkich mixach ? To się doładowuje jak na kartę, raz na miesiąc za określoną kwotę i chyba więcej nie może "zjeść" z konta, niż ta kwota.
Co do abonamentów, też mi się wydaje, że to zdzierstwo i lepiej już kupić telefon za parę stów, niż się tak przywiązywać do płacenia grubej kasy przez kilka lat.

Ja miałam mixa przed abonamentem, czyli jakieś prawie 10 lat temu w T-Mobile. Wtedy płaciłam rachunek jak za abonament a oni przelewali mi to na konto. Oczywiście działa to tak jak na kartę. W Orange było tak samo bo mój mąż też miał.
Według mnie wychodziło drożej i gorzej niż abonament.
No ale nie wiem jak jest teraz, znam kilka osób z mixem i są zadowoleni. Chociaż większość osób, które mixa miały przeszły na abonament.

Osobiście nie znam nikogo kto nie jest zadowolony z abonamentu. Trzeba tylko chcieć znaleźć sobie dobrą ofertę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 2017-12-12, 17:45   #134
chocco_latte
Przyczajenie

No ja też nie znam nikogo, kto jest zadowolony ze swojego abonamentu.
chocco_latte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 18:02   #135
misislipy
Niepoprawna optymistka

Cytat:
Napisane przez chocco_latte Pokaż wiadomość
No ja też nie znam nikogo, kto jest zadowolony ze swojego abonamentu.
Jeśli ktoś nie umie szukać i porównać ofert, tylko bierze co mu wcisną w salonie, to się wcale nie dziwię, że są niezadowoleni
Stary Wczoraj, 14:34   #136
myszka2508
Raczkowanie

No właśnie, przecież teraz są różnego rodzaju porównywarki i można bez problemu zobaczyć co konkurencja ma w ofercie i wybrać ofertę dla siebie. Dlatego ja zanim idę do salonu, czy dzwonię na infolinię to sprawdzam, porównuję a dopiero potem podejmuję decyzje o podpisaniu umowy.
Stary Wczoraj, 14:35   #137
misislipy
Niepoprawna optymistka

Cytat:
Napisane przez myszka2508 Pokaż wiadomość
No właśnie, przecież teraz są różnego rodzaju porównywarki i można bez problemu zobaczyć co konkurencja ma w ofercie i wybrać ofertę dla siebie. Dlatego ja zanim idę do salonu, czy dzwonię na infolinię to sprawdzam, porównuję a dopiero potem podejmuję decyzje o podpisaniu umowy.

Dokładnie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz

Tagi
komórkowa, sieć

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, smartfony, tablety

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości