Kosmetyki M.A.C - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-29, 16:19   #4651
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Wyskoczę troche nie z tematem, zastanawiem sie nad zakupami na zniżkę Pro na początku września, jest ktoś chetny żeby dołączyć ? Pytam teraz bo znalazłem w miare tanie bilety (ale nie aż tak tanie żeby opłacało mi się jechać tylko na własne potrzeby) a bilety musiałbym kupić już teraz, zakupy byly by w belgii, a ceny maja tam podobne do tych we francji (są na francuskiej stronie) żniżka 35% albo 40% u nich jest, schemat byłby podobny jak przy wcześniejszych zakupach które robiłem dla dziewczyn z tego wątku, co wy na to
Jesli bym mogla,to rowniez jestem chetna
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 16:19   #4652
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Wyskoczę troche nie z tematem, zastanawiem sie nad zakupami na zniżkę Pro na początku września, jest ktoś chetny żeby dołączyć ? Pytam teraz bo znalazłem w miare tanie bilety (ale nie aż tak tanie żeby opłacało mi się jechać tylko na własne potrzeby) a bilety musiałbym kupić już teraz, zakupy byly by w belgii, a ceny maja tam podobne do tych we francji (są na francuskiej stronie) żniżka 35% albo 40% u nich jest, schemat byłby podobny jak przy wcześniejszych zakupach które robiłem dla dziewczyn z tego wątku, co wy na to
[QUOTE=Zahran;12518934]piszę się na 100%
Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Nie brałam udziału we wcześniejszych akcjach, więc mógłbyś zdradzic troszkę szczegółów?
Też się chętnie dowiem czegoś więcej. Wstępnie jestem chętna
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 16:46   #4653
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mam super wiadomość!!!! Będzie Smoke & Diamonds!!!!


Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
Właśnie, nicki sprzedających z allegro przewijają się ciągle a czy macie też sprawdzonych sprzedawców z e-bay? Kosmetykami MAC interesuję się od niedawna a tam aż roi się od wcześniejszych limitowanek. Polecicie kogoś?
Jeszcze charleyandemily chyba, jakoś tak...

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
grand entrance
dreammaker
smoke & diamonds
glamour check!
strike a pose
ego
fashion groupie
unbasic white
one-off
rated 'r'
style snob
fashion

to są kolory cieni
Tanyia ozłocić nie musisz, ale smoke&diamonds mile widziany
No pięknie! To się będzie działo!!
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 18:11   #4654
enigma88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki M.A.C

hey dziewczyny!!mozecie mi napisac o co chodzi z tymi zakupami o ktorych pisala KNK? i co to sa te produkty PRO?! sorry slyszalam troche i znam troche te kosmetyki ale co to jest to pro nie wiem i mnie to irytuje mozecie mi po krotce wyjasnic?! prosze o odp. pozsdrawiam
enigma88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 20:04   #4655
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez enigma88 Pokaż wiadomość
hey dziewczyny!!mozecie mi napisac o co chodzi z tymi zakupami o ktorych pisala KNK? i co to sa te produkty PRO?! sorry slyszalam troche i znam troche te kosmetyki ale co to jest to pro nie wiem i mnie to irytuje mozecie mi po krotce wyjasnic?! prosze o odp. pozsdrawiam
KNK pisał o zakupach za granicą, żeby było taniej. A produkty PRO to linia produktów profesjonalnych, których nie można kupić w normalnym MACu, ale w sklepach PRO, mających i regularną linię, i linię właśnie PRO.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 20:26   #4656
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
W Polsce są cztery butkik w których można kupić kosmetyki MAC (2 w Warszawie, w Krakowie i we Wrocławiu).
Dziewczyny cały czas polecają sprzedających z allegro - trzeba troszkę pobuszować w wątku
ajaja daleko... niestety
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 20:41   #4657
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Question Dot.: Kosmetyki M.A.C

Wiadomo już może kiedy dokładnie u nas pojawi się Style Warrior?
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 20:51   #4658
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

KNK ja tez sie zglaszam oczywiscie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:04   #4659
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
grand entrance
dreammaker
smoke & diamonds
glamour check!
strike a pose
ego
fashion groupie
unbasic white
one-off
rated 'r'
style snob
fashion

to są kolory cieni
Tanyia ozłocić nie musisz, ale smoke&diamonds mile widziany
I jak tu sobie przy was odwyk zrobić Dzięki z informacje

KNK
- mnie pytać nie trzeba
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:13   #4660
enigma88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
KNK pisał o zakupach za granicą, żeby było taniej. A produkty PRO to linia produktów profesjonalnych, których nie można kupić w normalnym MACu, ale w sklepach PRO, mających i regularną linię, i linię właśnie PRO.

dzieki wielkie za wytlumaczenie mi tego ah i jeszcze jedno pytanko: czy wy zamawiacie moze kosmetyki na stronie mac'a?? wiem niestety u nas w polsce ceny sa dosc wysokie;/
enigma88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:18   #4661
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

KNK - ja tez chetnie. Chociaz to jeszcze tak daleko... Ale marza mi sie jeszcze pedzle ;]
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 22:12   #4662
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Wyskoczę troche nie z tematem, zastanawiem sie nad zakupami na zniżkę Pro na początku września, jest ktoś chetny żeby dołączyć ? Pytam teraz bo znalazłem w miare tanie bilety (ale nie aż tak tanie żeby opłacało mi się jechać tylko na własne potrzeby) a bilety musiałbym kupić już teraz, zakupy byly by w belgii, a ceny maja tam podobne do tych we francji (są na francuskiej stronie) żniżka 35% albo 40% u nich jest, schemat byłby podobny jak przy wcześniejszych zakupach które robiłem dla dziewczyn z tego wątku, co wy na to
Ja na 1000%
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 22:28   #4663
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
KNK - ja tez chetnie. Chociaz to jeszcze tak daleko... Ale marza mi sie jeszcze pedzle ;]
A mnie bardzo cieszy że informacja jest z tak dużym wyprzedzeniem bo będę racjonalnie planować wydatki mając MACowe plany (ta... racjonalnie... już to widzę ).

Czy ktoś z was natknął się gdzieś na bazę o podobnych właściwościach do Prep + Prime SPF 50 czyli z filtrem, matującą ale nie tępą i nie robiąca matującej maski? MACowa mi się kończy i zastanawiam się czy kupić drugą czy szukać innej firmy.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 22:31   #4664
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Już wyjaśniam wszystko wcześniejsze akcje nie były jawne, kupowałem rzeczy dla Matraboy, BrandNewName, Nevady, Marioli, Ranki, czy Arweny i dla paru innych osób

Niestety Belgia na zakupy odpada bo przy obenym kursie euro sie nie opłaca, estymacje zrobię na przykładzie cienia:
- cień pojedyńczy kosztuje 15 euro czyli 68pln od tego mamy 40% zniżki czyli po zniżce wychodzi około 41 pln

Gdyby udało mi sie znależć bilety do Londynu tak jak wcześniej latałem to było by o wiele lepiej tam cień pojedyńczy kosztuje 10funtów licząc to po obecnym kursie około 5,2 daje to 52pln od tego mamy 35% znizki, po zniżce wychodzi około 35pln, nawet gdyby (odpukać ) funt podskoczył do 5,5 pln to i tak się opłaca

Teraz podział kosztów taki wyjazd kosztuje mnie około 500pln z reguły kupuje około 100 kosmetyków co daje 5pln na kosmetyk (tym razem ja potrzebuje tylko około 30kosmetyków ale myśle ze z moimi znajomymi i osobami z wizażu wyjdzie setka), proponuje system z ostatnich zakupów czyli 5pln do każdego kosmetyku i 10pln do pędzla oraz pigmentu , dziewczyny nie protestowały wcześniej więc ten system jest uczciwy

kilka finalnych cen dla przykładu za wspomniany wyżej cień wyszło by 40pln (35+5), pigment około 64pln (54+10), a wkład cienia do palet około 31pln (26+5) prasowany Blot Powder 56pln (51+5), pędzel 217 58pln (48+10), plus wysyłka w Polsce.

Ogranicznia są tylko w kwesti rzeczy płynnych, bo lecę tylko z bagażem podręcznym, wiec nie kupuje pielęgnacji, czy płynu do pędzli, jeżeli chodzi o podkłady i bazy to najpierw to co dla mnie a jak będzie wolne miejsce to wtedy moge cos dorzucić dla kogoś, reczta płynnych i kremowych rzeczy przechodzi bez ograniczeń
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-05-29 o 22:42
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 22:43   #4665
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez enigma88 Pokaż wiadomość
dzieki wielkie za wytlumaczenie mi tego ah i jeszcze jedno pytanko: czy wy zamawiacie moze kosmetyki na stronie mac'a?? wiem niestety u nas w polsce ceny sa dosc wysokie;/
Na amerykańskiej stronie MACa nie ma możliwości zamawiania kosmetyków do Polski.

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Już wyjaśniam wszystko wcześniejsze akcje nie były jawne, kupowałem rzeczy dla Matraboy, BrandNewName, Nevady, Marioli, Ranki, czy Arweny i dla paru innych osób
Ja też chcę
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 22:51   #4666
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja też chcę
Martusia no przecież cię umieściłem w nagłówku nie mógłbym cię nie brać pod uwagę siostro Macoholiczko odkładaj lepiej kaskę bo pewnie później to pojadę dopiero na wiosnę
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-05-29 o 23:00
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 23:34   #4667
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Martusia no przecież cię umieściłem w nagłówku nie mógłbym cię nie brać pod uwagę siostro Macoholiczko odkładaj lepiej kaskę bo pewnie później to pojadę dopiero na wiosnę
Można także dołączyć ? Czy to tylko dla Wybrańców !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 23:36   #4668
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

KNK to i ja będę chciała
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 23:42   #4669
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Martusia no przecież cię umieściłem w nagłówku nie mógłbym cię nie brać pod uwagę siostro Macoholiczko odkładaj lepiej kaskę bo pewnie później to pojadę dopiero na wiosnę

Ależ się wzruszyłam

ło mamoo...właśnie sobie uświadomiłam, że następna wiosna za rok

Krótki rozrachunek jakie limitowanki będziesz miał wtedy do dyspozycji... hmm... euristocrats II (chyba, że się skończy), Colour Craft (jak wyżej), Baby Bloom, Love that Look, może wejdzie już kolekcja z Dsquared2, czarna i coś, co opisane jest tu - post za xStefanie711 ze specktry:

The Lineup:

“MAC’s fall line launches Aug. 20 in North America, with an international rollout to follow.

Five new lipsticks will roll out at summer’s end, including Front Lit (light white yellow), High Strung (deep pink silver) and Hold the Pose (brown plum with pearl).

Four lipglasses will also debut, from Young Thing (yellow neutral with gold pearl) to On Display (purple with yellow pearl). All items will retail for $14 apiece.

MAC will introduce new eyeshadows, priced at $14.50 each, including (rich yellow) Crest the Wave, (light turquoise blue) Haunting, and (deep blue purple) Violet Trace. Alternatively, consumers can pick up any of three eye shadow sets – Skintone, Private Viewing, and Photo Realism – each consisting of four shades, for $36 apiece.

New Technakohl eyeliner comes in five hues – Color Matters (bright lime), Obviously Orange (dirty coral), Artistic License (bright turquoise blue), Full of Fuchsia (deep blue magenta), and Graphblack (rich graphic black). Each retails for $14.50.

Powder blush in (dirty pale pink) The Perfect Cheek and (dirty brick brown red) Notable also launch in August for $18 apiece.

Reflects Copper and Reflects Rust roll out under MAC’s reflects Glitter line for $19.50 each. New MAC pigments, also $19.50 each, include Cocomotion (dirty gold bronze with gold pearl), Brash & Bold (Bright Magenta) and Heritage Rouge (dirty brown plum).”

- Source: “The Rose Sheet” May 25, 2009 (page 8)

Looks like there is going to be some repromotes this fall. I’m excited for what I assume are quads – “consumers can pick up any of three eye shadow sets – Skintone, Private Viewing, and Photo Realism – each consisting of four shades, for $36 apiece.”
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 08:13   #4670
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Kosmetyki M.A.C

To ja też się piszę jeśli można.
__________________
MOJA WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338589
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 09:14   #4671
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Już wyjaśniam wszystko wcześniejsze akcje nie były jawne, kupowałem rzeczy dla Matraboy, BrandNewName, Nevady, Marioli, Ranki, czy Arweny i dla paru innych osób

Niestety Belgia na zakupy odpada bo przy obenym kursie euro sie nie opłaca, estymacje zrobię na przykładzie cienia:
- cień pojedyńczy kosztuje 15 euro czyli 68pln od tego mamy 40% zniżki czyli po zniżce wychodzi około 41 pln

Gdyby udało mi sie znależć bilety do Londynu tak jak wcześniej latałem to było by o wiele lepiej tam cień pojedyńczy kosztuje 10funtów licząc to po obecnym kursie około 5,2 daje to 52pln od tego mamy 35% znizki, po zniżce wychodzi około 35pln, nawet gdyby (odpukać ) funt podskoczył do 5,5 pln to i tak się opłaca

Teraz podział kosztów taki wyjazd kosztuje mnie około 500pln z reguły kupuje około 100 kosmetyków co daje 5pln na kosmetyk (tym razem ja potrzebuje tylko około 30kosmetyków ale myśle ze z moimi znajomymi i osobami z wizażu wyjdzie setka), proponuje system z ostatnich zakupów czyli 5pln do każdego kosmetyku i 10pln do pędzla oraz pigmentu , dziewczyny nie protestowały wcześniej więc ten system jest uczciwy

kilka finalnych cen dla przykładu za wspomniany wyżej cień wyszło by 40pln (35+5), pigment około 64pln (54+10), a wkład cienia do palet około 31pln (26+5) prasowany Blot Powder 56pln (51+5), pędzel 217 58pln (48+10), plus wysyłka w Polsce.

Ogranicznia są tylko w kwesti rzeczy płynnych, bo lecę tylko z bagażem podręcznym, wiec nie kupuje pielęgnacji, czy płynu do pędzli, jeżeli chodzi o podkłady i bazy to najpierw to co dla mnie a jak będzie wolne miejsce to wtedy moge cos dorzucić dla kogoś, reczta płynnych i kremowych rzeczy przechodzi bez ograniczeń
Byłabym bardzo chetna
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:03   #4672
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A mnie bardzo cieszy że informacja jest z tak dużym wyprzedzeniem bo będę racjonalnie planować wydatki mając MACowe plany (ta... racjonalnie... już to widzę ).
U mnie zadne racjonalne zasady kupowania w MACu nie wchodza w gre. Nawet te limitowanki, ktore mi sie wczesniej nie podobaly, jak NK juz chce :P
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 12:45   #4673
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Już wyjaśniam wszystko wcześniejsze akcje nie były jawne, kupowałem rzeczy dla Matraboy, BrandNewName, Nevady, Marioli, Ranki, czy Arweny i dla paru innych osób

Niestety Belgia na zakupy odpada bo przy obenym kursie euro sie nie opłaca, estymacje zrobię na przykładzie cienia:
- cień pojedyńczy kosztuje 15 euro czyli 68pln od tego mamy 40% zniżki czyli po zniżce wychodzi około 41 pln

Gdyby udało mi sie znależć bilety do Londynu tak jak wcześniej latałem to było by o wiele lepiej tam cień pojedyńczy kosztuje 10funtów licząc to po obecnym kursie około 5,2 daje to 52pln od tego mamy 35% znizki, po zniżce wychodzi około 35pln, nawet gdyby (odpukać ) funt podskoczył do 5,5 pln to i tak się opłaca

Teraz podział kosztów taki wyjazd kosztuje mnie około 500pln z reguły kupuje około 100 kosmetyków co daje 5pln na kosmetyk (tym razem ja potrzebuje tylko około 30kosmetyków ale myśle ze z moimi znajomymi i osobami z wizażu wyjdzie setka), proponuje system z ostatnich zakupów czyli 5pln do każdego kosmetyku i 10pln do pędzla oraz pigmentu , dziewczyny nie protestowały wcześniej więc ten system jest uczciwy

kilka finalnych cen dla przykładu za wspomniany wyżej cień wyszło by 40pln (35+5), pigment około 64pln (54+10), a wkład cienia do palet około 31pln (26+5) prasowany Blot Powder 56pln (51+5), pędzel 217 58pln (48+10), plus wysyłka w Polsce.

Ogranicznia są tylko w kwesti rzeczy płynnych, bo lecę tylko z bagażem podręcznym, wiec nie kupuje pielęgnacji, czy płynu do pędzli, jeżeli chodzi o podkłady i bazy to najpierw to co dla mnie a jak będzie wolne miejsce to wtedy moge cos dorzucić dla kogoś, reczta płynnych i kremowych rzeczy przechodzi bez ograniczeń
Ekstra! Też bym się skusiła!
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 13:30   #4674
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja również się dołączę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 13:45   #4675
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jeśli można, to też jestem chętna Bo nie wiem, czy mój wrześniowy wyjazd do Anglii wypali
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 15:39   #4676
raspberry1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 63
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C

To ja też jestem chętna Szczególnie interesują mnie pędzle ale może skuszę się na coś jeszcze
raspberry1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 16:59   #4677
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Kosmetyki M.A.C

up
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 20:55   #4678
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dobra jest trochę chętnych teraz jeszcze muszę upolować bilety, co może nie być łatwe bo Wizzair powariował z cenami, ale bądźmy dobrej myśli zakładam że do końca czerwca coś znajde i podam dokładny termin
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:52   #4679
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Dobra jest trochę chętnych teraz jeszcze muszę upolować bilety, co może nie być łatwe bo Wizzair powariował z cenami, ale bądźmy dobrej myśli zakładam że do końca czerwca coś znajde i podam dokładny termin
A Ryanair? Nie żebym była upierdliwa, po prostu chcę pomóc

EDIT: No dobra, Ryan nie lata z Warszawy
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2009-05-30 o 21:54
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 10:11   #4680
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Dobra jest trochę chętnych teraz jeszcze muszę upolować bilety, co może nie być łatwe bo Wizzair powariował z cenami, ale bądźmy dobrej myśli zakładam że do końca czerwca coś znajde i podam dokładny termin
trzymamy kciuki
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.