Szkoły policealne - Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-28, 10:34   #1
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174

Szkoły policealne - Kraków


czesc
chcialabym sie dowiedziec czegos na temat nauki w szkołach policealnych w krakowie ... szkol jak wiadomo jest sporo, wiec chcialabym sie dowiedziec czy są tujakies dziewczynki które uczą sie/uczyly w jednej z takich szkol i czy ja polecacie za abrdzo nie wiem na co chce sie wybrac, dlatego tez bede wdzeczna za wszystkie informacje

jak na razie spodobala mi sie oferta szkoly TEb http://www.teb.pl , ale jak wiadomo w necie wszystko wyglada pieknie i ładnie czy sa tu wizazanki ktore skonczyly ta szkołe?

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…







Edytowane przez Ashlee_
Czas edycji: 2009-09-13 o 21:24
Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 11:16   #2
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Jest pewnie wiele innych szkół publicznych w których sie nie płaci kasy za nauke warto poszukac. A w ostatecznosci TEB.
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 12:51   #3
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

szukac szukam , ale zawsze lepiej poznac czyjesz opinie najpierw
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 20:43   #4
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

podbijam temat. Czy któraś z Wasz uczyła się w tej szkole?? czy warto??

Zastanawiam się nad grafiką komputerową, choć może to zabrzmi dziwnie;
- co sądzicie o nauce w szkole policealnej skoro już wcześniej skończyłam studia?
Wiadomo, że teraz ciągle trzeba zdobywać nowe kwalifikacje a studia dają głównie teorię i to nie do końca potrzebną.
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:13   #5
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
podbijam temat. Czy któraś z Wasz uczyła się w tej szkole?? czy warto??

Zastanawiam się nad grafiką komputerową, choć może to zabrzmi dziwnie;
- co sądzicie o nauce w szkole policealnej skoro już wcześniej skończyłam studia?
Wiadomo, że teraz ciągle trzeba zdobywać nowe kwalifikacje a studia dają głównie teorię i to nie do końca potrzebną.

myślę, że to bardzo rozsądne posunięcie, tym bardziej dzisiaj kiedy liczą się wszelkie kwalifikacje, a policealne zapewniają Ci praktyki - z toku nauki, wiec masz wiedze praktyczna jak nic zagwarantowana.

Ja mogę cos wiecej naskrobac o cosinusie, jako ze w nim wlaśnie konczylam reklamę( szkoła za free, duży nacisk na praktykę) , a teraz zaczynam kosmetyke- jak sama widzisz, dwa bardzo różne kierunki, ale nigdy nie wiadomo... zycie....
my dee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 09:44   #6
Edyta888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
podbijam temat. Czy któraś z Wasz uczyła się w tej szkole?? czy warto??

Zastanawiam się nad grafiką komputerową, choć może to zabrzmi dziwnie;
- co sądzicie o nauce w szkole policealnej skoro już wcześniej skończyłam studia?
Wiadomo, że teraz ciągle trzeba zdobywać nowe kwalifikacje a studia dają głównie teorię i to nie do końca potrzebną.
Myślę, że nauka w szkole policealnej jest jak najbardziej w porządku. Nie ma znaczenia, że już skończyłaś studia, teraz cały czas trzeba się dokształcać to nie te czasy,że kończyło się naukę i tylko praca praca praca. Sama studiuję równolegle na UP i uczę się w szkole Policealnej w GoWorku. Zazwyczaj w szkołach Policealnych kładą nacisk na praktykę co jest b. pożądane na dzisiejszym rynku pracy. Jeżeli grafika komputerowa to jest to co chciałabym robić to działaj
Edyta888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 19:54   #7
kali_banana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Przestrzegam przed TEB EDUKACJA tą pseudo szkołą. Zapisałem się na elektro-radiologa w Krakowie. Opłaty całkowicie nie adekwatne co do poziomu szkoły - zero organizacji, nauczycieli nie ma albo spóźniają się na zajęcia( w ogóle większość wykładowców z łapanki co chyba sami nie wiedzą o czym mówią) a do tego lichwiarska umowa w której zawarte są cholendarne opłaty za przerwanie kształcenia w tym ku....wi dołku. Takie pseudo szkoły to powinni w kosmos wystrzelić już dawno.

kali_banana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 11:13   #8
sandra19891989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Cytat:
Napisane przez kali_banana Pokaż wiadomość
Przestrzegam przed TEB EDUKACJA tą pseudo szkołą. Zapisałem się na elektro-radiologa w Krakowie. Opłaty całkowicie nie adekwatne co do poziomu szkoły - zero organizacji, nauczycieli nie ma albo spóźniają się na zajęcia( w ogóle większość wykładowców z łapanki co chyba sami nie wiedzą o czym mówią) a do tego lichwiarska umowa w której zawarte są cholendarne opłaty za przerwanie kształcenia w tym ku....wi dołku. Takie pseudo szkoły to powinni w kosmos wystrzelić już dawno.

Polecam szkołę Delta Edukacja na ul. Szewskiej 17/1. W szkole Delta nauka jest całkowicie bezpłatna. Nie podpisuje się tam żadnych umów. Przez dwa lata nauki nie zostawiłam grosza w szkole. Nie płaciłam nawet za indeks i zaświadczenia. Szczerze polecam tą szkołe
sandra19891989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-02, 13:40   #9
kasiazjerzmanowic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Hej
ja polecam szkoły policealne ! są naprawde fajne jak ktoś chce sie nauczyć zawodu na serio

ja sie zapisałam na początku roku do sukces edukacji na technika usług kosmetycznych nie zdałam matury w tamtym roku i nie podchodziłam do poprawy tylko zostawiłam to na maj (i kurde o tym zapomniałam tak w ogóle ) i ten mój brak matury nie robił tu żadnego problemu ja akurat jestem w Krakowie bo tu mam najbliżej (z moich Jerzmanowic to nie tak daleko) i polecam wszystkim !
kasiazjerzmanowic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 12:52   #10
martakowalik111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Cytat:
Napisane przez Ashlee_ Pokaż wiadomość
czesc
chcialabym sie dowiedziec czegos na temat nauki w szkołach policealnych w krakowie ... szkol jak wiadomo jest sporo, wiec chcialabym sie dowiedziec czy są tujakies dziewczynki które uczą sie/uczyly w jednej z takich szkol i czy ja polecacie za abrdzo nie wiem na co chce sie wybrac, dlatego tez bede wdzeczna za wszystkie informacje

jak na razie spodobala mi sie oferta szkoly TEb http://www.teb.pl , ale jak wiadomo w necie wszystko wyglada pieknie i ładnie czy sa tu wizazanki ktore skonczyly ta szkołe?

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Polecam szkole Sukces Edukacja, ma bardzo duzo bezplatnych kierunkow, jest w czym wybierac. Ja jestem na florystyce i jestem bardzo zadowolona, polecam jeszcze raz.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiazjerzmanowic Pokaż wiadomość
Hej
ja polecam szkoły policealne ! są naprawde fajne jak ktoś chce sie nauczyć zawodu na serio

ja sie zapisałam na początku roku do sukces edukacji na technika usług kosmetycznych nie zdałam matury w tamtym roku i nie podchodziłam do poprawy tylko zostawiłam to na maj (i kurde o tym zapomniałam tak w ogóle ) i ten mój brak matury nie robił tu żadnego problemu ja akurat jestem w Krakowie bo tu mam najbliżej (z moich Jerzmanowic to nie tak daleko) i polecam wszystkim !
Podpisuje się pod tą szkołą. Ja jestem na florystyce, zajęcia bardzo ciekawe, za darmo, naprawde polecam!!! Zapiszcie się już dziś!! ))
martakowalik111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 20:23   #11
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Nie polecam AP Edukacji, mój chłopak robił tam płatny kierunek. Na ostatnim semestrze podnieśli mu opłaty, bo wiedzieli, że już się nikt nie wykruszy. Dodatkowo bardzo niski poziom i niedbała praktyka. Nie polecam też Żaka, zależy im tylko, żeby się zapisać (żeby dostali kasę) i nic więcej.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-17, 19:11   #12
jaldec
Joanna
 
Avatar jaldec
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 12
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Ja jestem w Żaku na rachunkowości. W większości mam nauczycieli, którzy potrafią uczyć, lubią to i bardzo się starają (dużo zadań, przerabiamy testy i egzaminy, dużo dostajemy do domu).
Z wynagrodzeń niestety i z jakichś mniej ważnych zajęć mam ludzi, którzy słabo tłumaczą i zrobią dwa zadania na cały dzień.
Dużym minusem tej szkoły są sale - zajęcia mamy w jakimś starym liceum, nieremontowanym od lat, gdzie nie ma nawet za bardzo gniazdek elektrycznych (nie wiem jak będziemy mieć zajęcia komputerowe).
Dla porównania: moja koleżanka jest na tym samym kierunku w Teb. Szkoła ma własne sale, a w salach stanowiska komputerowe dla każdego (a tak samo jak w Żaku nie płacą za naukę).
__________________
START (11.01.2017)
wzrost: 162 cm waga: 69,8 kg
talia: 81 cm brzuch: 95 cm biodra: 106 cm udo: 62 cm
jaldec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 16:18   #13
kinga_109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

jak dla mnie to także fajne rozwiązanie, bo nie każdy po liceum może iśc na studia. albo po prostu jest to spoko opcja jeśli ktoś chce zrobić sobie jakieś dodatkowe kwalifikacje. tym bardziej że wiele szkół tak jak Cosinus z tego co się orientuje, to szkoły bezpłatne, więc myślę że to się opłaca
kinga_109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-18, 17:08   #14
andzielineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Szkoły policealne - Kraków

A ja polecam szkołę Atut w Krakowie, można nie chodzić na wszystkie zajęcia, a to jest dla mnie b.ważne, bo czasem pracuję w weekendy. A co było na zajęciach łatwo się dowiedzieć, z dyrektorką też spoko można się dogadać

Edytowane przez andzielineczka
Czas edycji: 2017-06-24 o 17:36
andzielineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 22:08   #15
KowalS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Cytat:
Napisane przez andzielineczka Pokaż wiadomość
A ja polecam szkołę Atut w Krakowie, można nie chodzić na wszystkie zajęcia, a to jest dla mnie b.ważne, bo czasem pracuję w weekendy. A co było na zajęciach łatwo się dowiedzieć, z dyrektorką też spoko można się dogadać. Jestem na kierunku Opiekun medyczny, w sumie nie byłam do niego przekonana, ale cieszę się, że go wybrałam, bo uczy się rzeczy, które również mogą się przydać dla mnie samej, a papier na przyszłość będzie Jak ktoś chciałaby się o więcej zapytać chętnie odpowiem Ja sama szukałam info w sieci zanim wybrałam konkretny kierunek i szkołę.
Też polecam ATUT'a, chodzę tam na 1 semestr opiekuna medycznego i sobie chwalę
KowalS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-02, 14:25   #16
agakolowiejska
Przyczajenie
 
Avatar agakolowiejska
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

A czy ktoś coś słyszał o Creative ?
agakolowiejska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 12:19   #17
izamie
Leniwy ninja
 
Avatar izamie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Krzeszowice
Wiadomości: 15
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Weszłam dziś do większości szkół w Krakowie i szczerze mówiąc, nie wiem. Zrezygnowałam ze studiów (przed sesją, a jakże) i szukam czegoś całkowicie innego. We wszystkich jest praktycznie to samo
izamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 08:10   #18
agakolowiejska
Przyczajenie
 
Avatar agakolowiejska
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Cytat:
Napisane przez izamie Pokaż wiadomość
Weszłam dziś do większości szkół w Krakowie i szczerze mówiąc, nie wiem. Zrezygnowałam ze studiów (przed sesją, a jakże) i szukam czegoś całkowicie innego. We wszystkich jest praktycznie to samo
A byłaś może w tym Creative ? Bo jestem ciekawa jak to wygląda
__________________
~to, że milczę nie znaczy, że nie myślę~
~Każdy ma swój świat, ja mam swoje kredki i gumkę, by wymazać zło...~

01.01.2009
14.03.2015
24.12.2016 Antoś, Madzia, Karolinka
agakolowiejska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-12, 09:57   #19
izamie
Leniwy ninja
 
Avatar izamie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Krzeszowice
Wiadomości: 15
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

@marta_2030 Zawsze są gdzieś jakieś ukryte opłaty. A głównie chodziło mi o ofertę

@agakolowiejska Nie, nie byłam w Creative. Gdzie to jest?
izamie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-16, 14:31   #20
agakolowiejska
Przyczajenie
 
Avatar agakolowiejska
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Cytat:
Napisane przez izamie Pokaż wiadomość
@marta_2030 Zawsze są gdzieś jakieś ukryte opłaty. A głównie chodziło mi o ofertę

@agakolowiejska Nie, nie byłam w Creative. Gdzie to jest?
Creative jest na Długiej. W ogóle napisałam do szkół w sprawie kursu makijażu i oni jedyni mi odpisali... i tak się waham. Bo jakbym się zapisała do szkoły, to miałabym kurs gratis i zniżkę na ten kurs, co go chciałam. Tylko szukam jakiś opinii na temat tej szkoły
__________________
~to, że milczę nie znaczy, że nie myślę~
~Każdy ma swój świat, ja mam swoje kredki i gumkę, by wymazać zło...~

01.01.2009
14.03.2015
24.12.2016 Antoś, Madzia, Karolinka
agakolowiejska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 10:50   #21
izamie
Leniwy ninja
 
Avatar izamie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Krzeszowice
Wiadomości: 15
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Dzięki, sprawdzę nie spodziewam się fajerwerków, no ale tam jeszcze nie byłam
izamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 09:54   #22
izamie
Leniwy ninja
 
Avatar izamie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Krzeszowice
Wiadomości: 15
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Cytat:
Napisane przez marta_2030 Pokaż wiadomość
czemu z góry zakładasz że muszą być ukryte koszty???
ja się przekonałam że w Cosinusie totalnie za nic płaciłam. uwierz że to jest możliwe
Może dlatego, że jak poszłam do jednej z tych szkół, dostałam do ręki umowę, to się załamałam. Jak pytałam Panią w sekretariacie to nic, absolutnie, a jak przeczytałam umowę, to stwierdziłam, że no raczej nie bardzo i próbowały mi wmówić całkowicie inne rzeczy, niż było to napisane
izamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 10:50   #23
stachoniek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Ja mogę się wypowiedzieć, bo dziś miałam ostatnie zajęcia przed wakacjami w Centrum Edukacji Creative na kosmetyce.
Specjalnie założyłam konto, aby napisać opinię
Jest to szkola ktora odczarowala moje myslenie o szkolach policealnych, ktore za nic mają uczniów i nauczycieli i mysla tylko jak tu zapisac ludzi i pozniej sciagac z nich kasę ( wiem o czym mowie!!!)
Z poczaku sceptycznie podchodzilam do tematu,wiadomo nowa szkola- chociaz od razu oczarowal mnie sekretariat tej szkoły i podejscie dziewczyn z sekretariatu ( pelna klasa i kultura ).
Szkola prowadzona jest NA NAJWYZSZYM POZIOMIE!
Szacunek do czasu ucznia i ogolnie do ucznia jest na pierwszym miejscu. Plan nie zmienil sie ani RAZU. kadra nauczycieli ( ja uwielbiam zwlaszcza Panią Martę- ona prowadzi bloga "sekrety piękna"- tez polecam ;D ) jest dobrana bardzo starannie. Szkola zapewnia darmowe kursy dla uczniów które rzeczywiscie sa realizowane oraz bardzo duzo takich darmowych warsztatow z rekodzieła, makijazu itd. Mysle ze to najlepiej swiadczy o podejsciu do uczniow i prowadzenia szkoly, bo sorry...ale NIGDZIE indziej nie spotkalam sie z takim zaangazowaniem i sercem wkladanym w życie szkoly. Zycze tej szkole aby nigdy sie nie zmienila i aby nigdy nie stala się taka jak inne "sieciówki". ta szkoła to perełka w Krakowie,doskonale wpisuje sie w to miasto ze swoją klasa i kulturą. ja jestem przekonana ze bedzie jeszcze o niej bardzo głosno. Pierwszy raz rok szkolny sie konczy a ja juz czekam wrzesnia. Obym sie nie rozczarowala w nowym semestrze, bo na ta chwile to naprawde POZYTYWNY SZOK- a dodam ze jestem osoba BARDZo wymagającą, pozdrawiam!
stachoniek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 17:34   #24
andzielineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Cytat:
Napisane przez stachoniek2 Pokaż wiadomość
Ja mogę się wypowiedzieć, bo dziś miałam ostatnie zajęcia przed wakacjami w Centrum Edukacji Creative na kosmetyce.
Specjalnie założyłam konto, aby napisać opinię
Jest to szkola ktora odczarowala moje myslenie o szkolach policealnych, ktore za nic mają uczniów i nauczycieli i mysla tylko jak tu zapisac ludzi i pozniej sciagac z nich kasę ( wiem o czym mowie!!!)
Z poczaku sceptycznie podchodzilam do tematu,wiadomo nowa szkola- chociaz od razu oczarowal mnie sekretariat tej szkoły i podejscie dziewczyn z sekretariatu ( pelna klasa i kultura ).
Szkola prowadzona jest NA NAJWYZSZYM POZIOMIE!
Szacunek do czasu ucznia i ogolnie do ucznia jest na pierwszym miejscu. Plan nie zmienil sie ani RAZU. kadra nauczycieli ( ja uwielbiam zwlaszcza Panią Martę- ona prowadzi bloga "sekrety piękna"- tez polecam ;D ) jest dobrana bardzo starannie. Szkola zapewnia darmowe kursy dla uczniów które rzeczywiscie sa realizowane oraz bardzo duzo takich darmowych warsztatow z rekodzieła, makijazu itd. Mysle ze to najlepiej swiadczy o podejsciu do uczniow i prowadzenia szkoly, bo sorry...ale NIGDZIE indziej nie spotkalam sie z takim zaangazowaniem i sercem wkladanym w życie szkoly. Zycze tej szkole aby nigdy sie nie zmienila i aby nigdy nie stala się taka jak inne "sieciówki". ta szkoła to perełka w Krakowie,doskonale wpisuje sie w to miasto ze swoją klasa i kulturą. ja jestem przekonana ze bedzie jeszcze o niej bardzo głosno. Pierwszy raz rok szkolny sie konczy a ja juz czekam wrzesnia. Obym sie nie rozczarowala w nowym semestrze, bo na ta chwile to naprawde POZYTYWNY SZOK- a dodam ze jestem osoba BARDZo wymagającą, pozdrawiam!
Jak mogłaś kończyć kosmetykę w tej szkole, skoro ona istnieje od lutego 2017 roku... czyli pół roku, a kosmetyka z tego co się orientuje trwa 2 lata. Wiec dla mnie Twoja opinia "oh ahy fantastycznie" jest po prostu reklamą szkoły ;]
andzielineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 06:51   #25
izamie
Leniwy ninja
 
Avatar izamie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Krzeszowice
Wiadomości: 15
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Cytat:
Napisane przez andzielineczka Pokaż wiadomość
Jak mogłaś kończyć kosmetykę w tej szkole, skoro ona istnieje od lutego 2017 roku... czyli pół roku, a kosmetyka z tego co się orientuje trwa 2 lata. Wiec dla mnie Twoja opinia "oh ahy fantastycznie" jest po prostu reklamą szkoły ;]
Gdzie jest napisane, że ona ją kończyła? z tego, co ja przeczytałam, to skończyła pierwszy semestr i jest po ostatnich zajęciach przed wakacjami. Poza tym pisze, że sie września nie może doczekać (są tacy ludzie? :O )
izamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 09:05   #26
stachoniek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Cytat:
Napisane przez andzielineczka Pokaż wiadomość
Jak mogłaś kończyć kosmetykę w tej szkole, skoro ona istnieje od lutego 2017 roku... czyli pół roku, a kosmetyka z tego co się orientuje trwa 2 lata. Wiec dla mnie Twoja opinia "oh ahy fantastycznie" jest po prostu reklamą szkoły ;]
Dobrze się orientujesz, kosmetyka trwa dwa lata , a ja skończyłam pierwszy semestr. W sumie to masz rację, moja opinia jest reklamą szkoły Creative, jak najbardziej , bo o to w mojej wypowiedzi chodziło. Natomiast sprawdziłam też Atut o którym tyle piszesz i nie ma tam nawet nr tel tylko jakaś infolinia, na innym forum przeczytałam, że jest to dawna AP Edukacja, a takie zmiany są dla mnie podejrzane i gdybym teraz miala wybierać szkołę to na pewno tam bym nie poszła. Ja polecam Creative bo tam chodze, ale słyszałam też dobre opinie o szkole medycznej w Nowej Hucie- taki duży budynek przy r. Kocmyrzowskim. ( tak mają np. opiekuna medycznego ) i z tego co wiem to pracownie itd. Tylko ze jak ktos ma blisko w tamte rejony

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez izamie Pokaż wiadomość
Gdzie jest napisane, że ona ją kończyła? z tego, co ja przeczytałam, to skończyła pierwszy semestr i jest po ostatnich zajęciach przed wakacjami. Poza tym pisze, że sie września nie może doczekać (są tacy ludzie? :O )
Dobrze, ze niektorzy umieją czytać
Kosmetyka bardzo mnie interesuje, mamy tez super ludziw grupie dlatego na serio nie moge sie doczekac wrzesnia
a Ty bylas w koncu w Creative?
Wybierz się, bo naprawde jest to bardzo dobra szkola. MOge Ci podac namiary na siebie, jakbys chciala cos wiecej wiedziec
stachoniek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 10:01   #27
bor_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Witajcie!
Piszę do was z pytaniem, ponieważ ostatnio zdecydowałam, że chciałabym rozwinąć się trochę w kierunku foto. Nie wiążę z tym mojej kariery, ale po prostu chciałabym to robić dla siebie, dla przyjemności. Jakieś zdjęcia robię, ciężko mi ocenić czy dobre czy nie...w każdym razie chciałabym je robić "świadomie". Myślicie, że szkoła policealna będzie do tego celu dobra? Możecie jakąś polecić? Głównie chodzi o Kraków. Znalazłam Fotografię z Certyfikatem CANON na TEB Edukacja...brzmi poważnie, ale czy nie jest to tylko pic na wodę i tylko zachęcanie nazwą? Macie jakieś doświadczenia?
http://www.teb.pl/files/media/pdf/20...fotografia.pdf
bor_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 15:30   #28
izamie
Leniwy ninja
 
Avatar izamie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Krzeszowice
Wiadomości: 15
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Cytat:
Napisane przez stachoniek2 Pokaż wiadomość
Dobrze, ze niektorzy umieją czytać
Kosmetyka bardzo mnie interesuje, mamy tez super ludziw grupie dlatego na serio nie moge sie doczekac wrzesnia
a Ty bylas w koncu w Creative?
Wybierz się, bo naprawde jest to bardzo dobra szkola. MOge Ci podac namiary na siebie, jakbys chciala cos wiecej wiedziec
Niee, nie byłam, coś się zebrać nie mogę.
izamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 11:42   #29
bajkowasyrenka
Przyczajenie
 
Avatar bajkowasyrenka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 1
Lightbulb Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Witam wszystkich, czy można się jeszcze zapisywać do szkół policealnych? Bo już lipiec się kończy... Czy będzie dodatkowa rekrutacja w sierpniu/wrześniu?
I pytanie kolejne: co jest wymagane do zapisu?

Edytowane przez bajkowasyrenka
Czas edycji: 2017-07-19 o 11:55
bajkowasyrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 12:10   #30
izamie
Leniwy ninja
 
Avatar izamie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Krzeszowice
Wiadomości: 15
Dot.: Szkoły policealne - Kraków

Cytat:
Napisane przez bajkowasyrenka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, czy można się jeszcze zapisywać do szkół policealnych? Bo już lipiec się kończy... Czy będzie dodatkowa rekrutacja w sierpniu/wrześniu?
I pytanie kolejne: co jest wymagane do zapisu?
Na spokoju, w większości szkół do września czy tam października jest rekrutacja. Ja jak zawsze na ostatnią chwilę to zrobię
Tylko zadzwoń sobie i zapytaj czy mają miejsca wcześniej =) a do zapisu chyba tylko świadectwo LO, nie?
izamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-16 12:51:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.