kosmetyki Bourjois - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 19:49   #751
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
tak sa ale delikatne zlote
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
ja jestem szczęsliwą posiadaczke białej czekoladki. Bardzo lubie ten delikatny i subtelny efekt rozświetlenia. Poza tym dla mnie ta lekka rózowa poswiata jest bardzo na plus. Nie wiem ile musiałabys jej naciapac na twarz, zeby uzyskac efekt swinki. Ja uzywam jej w połaczeniu z rózem nr 95 i tymi dwoma kosmetykami modeluje policzki. Z rozświetlaczy mam jeszcze gwizadkowy puder sephory i dla mnie czekoladka jest o niebo lepsza. Wiem, że na wizazu jest duzo dziewczyn, które rozczarowały sie efektem jaki daje biała czekoladka. Ja naszczęcie do nich nie należe
Bardzo interesujące... bo ja akurat należę do tych, które się rozczarowały gwiazdkową Sephorą. Czyżby to znak, że mam kupić białą czekoladkę?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 19:57   #752
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mogę spróbować, jak ją już dostane, bo dopiero wczoraj wieczorem kliknęłam. Rzyrafka ma złotą czekoladkę, może ona wklei zdjęcia (o ile już tego nie robiła).
Hosenka wklejała zdjęcia na wątku o zbiorach bodajże
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:00   #753
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;6891883]Hmy, chyba masz rację, ale myślałam, że złota czekoladka ładnie podkreśli kości policzkowe. Nie mogę się zdecydować, a czekoladek ubywa w zastraszającym tempie. [/QUOTE]


Nic dziwnego,skoro wszytskie naraz sie rzucilysmy Potega Wizazu Zreszta,wsrod uzytkownikow,ktorzy zakupili czekoladke widnieje np.Yennefer i Iceflower

Ja to traktuje w ten sposob,ze do jasnej,chlodnej karnacji raczej biala,do cieplej-raczej zlota.Ale to zalezy od tego,jaki efekt chcesz uzyskac
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:05   #754
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;6891883]Hmy, chyba masz rację, ale myślałam, że złota czekoladka ładnie podkreśli kości policzkowe. Nie mogę się zdecydować, a czekoladek ubywa w zastraszającym tempie. [/quote]

Weź i złotą i białą. Ja tak zrobiłam, nie lubię dylematów.

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
A mogłabyś porównać nr 35 do różu Clinique Aglow? Miałaś może styczność z różem nr 32 Bourjois?
U mnie na skórze 35 to delikatna pomarańczowawa brzoskwinka, tylko poblask koloru + złote rozświetlenie, a Clinique Aglow, to jednak wyraźny różowo-broskwiniowy kolor + połysk. Zupełnie inny efekt. Miałam styczność z 32 i nawet dalej mam. Pewnie chcesz, żeby porówna 32 i 35? 32 jest ciemniejszy i bardziej pomarańczowy.

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Bardzo interesujące... bo ja akurat należę do tych, które się rozczarowały gwiazdkową Sephorą. Czyżby to znak, że mam kupić białą czekoladkę?
Ja też się rozczarowałam gwiazdkami i licze na to, że czekoladka mi się spodoba.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hosenka wklejała zdjęcia na wątku o zbiorach bodajże
Nie wiedziałam, ale nie ważne. Już kliknięte, zapłacone i czekam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:13   #755
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Missia-bela a efekt czekoladka na buzi daje mocniejszy czy delikatniejszy niz gwiazdki ephory? ja mam rozowe gwiazdki,wiec latwiej byloby mi sobie wyobrazic...
Ja mam najjasniejsze gwiazdki (iviory). dla mnie w porównaniu z czekoladka sa one iskrzace. czekoladka daje bardziej miękki efekt.
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:13   #756
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: kosmetyki Bourjois

[quote=iceflower;6892487]Weź i złotą i białą. Ja tak zrobiłam, nie lubię dylematów.

Właśnie zauważyłam Twój nick na allegro przy obydwu czekoladkach.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:14   #757
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Weź i złotą i białą. Ja tak zrobiłam, nie lubię dylematów.
Właśnie zauważyłam Twój nick na allegro przy obydwu czekoladkach.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 20:22   #758
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie na skórze 35 to delikatna pomarańczowawa brzoskwinka, tylko poblask koloru + złote rozświetlenie, a Clinique Aglow, to jednak wyraźny różowo-broskwiniowy kolor + połysk. Zupełnie inny efekt. Miałam styczność z 32 i nawet dalej mam. Pewnie chcesz, żeby porówna 32 i 35? 32 jest ciemniejszy i bardziej pomarańczowy.
O to właśnie mi chodziło Dzięki Ci. Swoją drogą którą bardziej polecasz 32 czy 35? Bo już sama się gubię. Myślisz, że 32 w duecie z Illuminatorem Estee dałaby coś podobnego jak 35?
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:22   #759
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość

Nic dziwnego,skoro wszytskie naraz sie rzucilysmy Potega Wizazu Zreszta,wsrod uzytkownikow,ktorzy zakupili czekoladke widnieje np.Yennefer i Iceflower
ja tam chyba duużo więcej wiażanek widzę wystarcz raz wspomniec i bum gorzej jak sie nagle okaze, że sprzedawca dopiero zamierza po te czekoladki pojechać i ich zabraknie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:34   #760
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Jakie, jakie?
34 - Rose D'Or i 35 - Lune D'Or Testy niebawem
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:42   #761
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
O to właśnie mi chodziło Dzięki Ci. Swoją drogą którą bardziej polecasz 32 czy 35? Bo już sama się gubię. Myślisz, że 32 w duecie z Illuminatorem Estee dałaby coś podobnego jak 35?
Polecam chyba bardziej 35. Zawsze go bardzo lubiłam, ale ja ostatnio trochę się obraziłam na Burżujki - dość mam tej twardości.

Co do efektu, zrobiłam szybkie testy w łazience i wyszedł mi nawet podobny, ale:
- starłam wierzchnią warstwę z 35 i nałożyłam go więcej,
- nie ścierałam z 32, nałożyłam trochę mniej,
- 32 wciąż jest bardziej pomarańczowy,
- 35 bardziej w brzoskwinkę,
- jako nałożyłam porównywalną ilość 32 i 35, to 32 był dużo intensywniejszy,
- przypuszczam, że połysk byłby nieco inny, gdyby to obejrzeć w świetle dziennym.

W ogóle to fajny patent na połączenie 32 z PI. Nie wpadłam na to do tej pory. Jutro tak pomaluję poliki.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja tam chyba duużo więcej wiażanek widzę wystarcz raz wspomniec i bum gorzej jak sie nagle okaze, że sprzedawca dopiero zamierza po te czekoladki pojechać i ich zabraknie
Nie strasz. Trochę nie podoba mi się to, że sprzedająca ostatnio dostała kilka neutrali za zwlekanie z wysyłką.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 20:44   #762
nycka2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Exclamation Dot.: kosmetyki Bourjois

Witam, powiedzcie coś na temat podkładu 10hsleep bo nie chce kupowac w ciemno i szkoda kasy. Jak się utrzymuje na cerze? czy długo? czy jest kryjący czy nawilżający? czy nie wygląda sztucznie? bo mam cere mieszaną ze suchymi skórkami i jak zawsze mam problem z podkładem. Plisssss pomóżcie
nycka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:55   #763
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
34 - Rose D'Or i 35 - Lune D'Or Testy niebawem
Oo, to ja chętnie poczytam o 35, bo 34 mam w swoim posiadaniu i bardzo lubię

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Polecam chyba bardziej 35. Zawsze go bardzo lubiłam, ale ja ostatnio trochę się obraziłam na Burżujki - dość mam tej twardości.

Co do efektu, zrobiłam szybkie testy w łazience i wyszedł mi nawet podobny, ale:
- starłam wierzchnią warstwę z 35 i nałożyłam go więcej,
- nie ścierałam z 32, nałożyłam trochę mniej,
- 32 wciąż jest bardziej pomarańczowy,
- 35 bardziej w brzoskwinkę,
- jako nałożyłam porównywalną ilość 32 i 35, to 32 był dużo intensywniejszy,
- przypuszczam, że połysk byłby nieco inny, gdyby to obejrzeć w świetle dziennym.

W ogóle to fajny patent na połączenie 32 z PI. Nie wpadłam na to do tej pory. Jutro tak pomaluję poliki.
A czy 35 daje wyrazisty brzoskwiniowy kolor? Czy też trzeba dużo się namachać żeby był zauważalny?
Już sama nie wiem. Wszyscy kuszą tą 35 Tak właściwie to i chciałabym coś pomarańczowego i brzoskwiniowego. Jutro potestuję na twarzy 32, szkoda, że do 35 nie mam dostępu.
Najchętniej to bym chciała jeszcze 4 kolory 16,18,35,36. Marzenia..
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:29   #764
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja tam chyba duużo więcej wiażanek widzę wystarcz raz wspomniec i bum gorzej jak sie nagle okaze, że sprzedawca dopiero zamierza po te czekoladki pojechać i ich zabraknie
Dlatego z jednej strony uwielbiam Wizaz i jestem od niego uzalezniona,a z drugiej wlasnie wszystkie sie nawzajem nakrecamy,a sprzedawcy tylko licza kase Ja staram sie juz tak nie szalec,zreszta juz mam kilka swoich ulubionych kosmetykow i ich bede sie trzymac
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:51   #765
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja tam chyba duużo więcej wiażanek widzę wystarcz raz wspomniec i bum gorzej jak sie nagle okaze, że sprzedawca dopiero zamierza po te czekoladki pojechać i ich zabraknie
Po co ja wchodziłam na ten wątek
Właśnie kliknęłam 2 czekoladki

Poprawka-3 czekoladki...

Edytowane przez Dzinks_Dz
Czas edycji: 2008-03-13 o 22:30
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 22:05   #766
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
A czy 35 daje wyrazisty brzoskwiniowy kolor? Czy też trzeba dużo się namachać żeby był zauważalny?
Już sama nie wiem. Wszyscy kuszą tą 35 Tak właściwie to i chciałabym coś pomarańczowego i brzoskwiniowego. Jutro potestuję na twarzy 32, szkoda, że do 35 nie mam dostępu.
Najchętniej to bym chciała jeszcze 4 kolory 16,18,35,36. Marzenia..
Wiadomo, że jak stwardnieje, to daje delikatniejszy kolor, ale można zetrzeć wierzchnią warstwę i robi się intensywniejszy. To jest bardzo jasny odcień, więc ciężko tu mówić o mocnym kolorze.

Z tym 35 to jest tak, że u niektórych na twarzy wychodzi bardziej różowy, to zależy od odcienia skóry.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Dlatego z jednej strony uwielbiam Wizaz i jestem od niego uzalezniona,a z drugiej wlasnie wszystkie sie nawzajem nakrecamy,a sprzedawcy tylko licza kase Ja staram sie juz tak nie szalec,zreszta juz mam kilka swoich ulubionych kosmetykow i ich bede sie trzymac
Ja też się staram nie szaleć, ale mi nie wychodzi. Strasznie ciężko jest być oszczędną Wizażanką.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 22:14   #767
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez nycka2222 Pokaż wiadomość
Witam, powiedzcie coś na temat podkładu 10hsleep bo nie chce kupowac w ciemno i szkoda kasy. Jak się utrzymuje na cerze? czy długo? czy jest kryjący czy nawilżający? czy nie wygląda sztucznie? bo mam cere mieszaną ze suchymi skórkami i jak zawsze mam problem z podkładem. Plisssss pomóżcie
Ja go uwielbiam

Kryjący nie jest. Ba, on jest po prostu niewidzialny Po nałożeniu buźka wygląda po prostu ładniej, jakoś tak promienniej i koloryt jest ładniejszy, ale nie widać, że cokolwiek tam jest. W związku z czym nie ma mowy o jakiejś sztuczności czy masce. Utrzymuje się w normie, tak jak większość podkładów (u mnie jest to parę godzin).
Na pewno nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek.
Ultraleciutki, na pewno dobra inwestycja na wiosnę i lato.
Ślicznie pachnie, co może nie jest wielkim atutem akurat u podkładu, ale zawsze to przyjemna cecha.
Ma spory wybór kolorów, w tym bardzo jasne.

Szczerze polecam.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 22:48   #768
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ja go uwielbiam

Kryjący nie jest. Ba, on jest po prostu niewidzialny Po nałożeniu buźka wygląda po prostu ładniej, jakoś tak promienniej i koloryt jest ładniejszy, ale nie widać, że cokolwiek tam jest. W związku z czym nie ma mowy o jakiejś sztuczności czy masce. Utrzymuje się w normie, tak jak większość podkładów (u mnie jest to parę godzin).
Na pewno nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek.
Ultraleciutki, na pewno dobra inwestycja na wiosnę i lato.
Ślicznie pachnie, co może nie jest wielkim atutem akurat u podkładu, ale zawsze to przyjemna cecha.
Ma spory wybór kolorów, w tym bardzo jasne.

Szczerze polecam.
ja niestety nie mam aż tak pozytywnej opinii

na plus zaliczam:
  • cudny kolor [mam 72] który idealnie dopasowuje się do cery
  • delikatną konsystencję emulsji - sprawia, że podkład jest niewidzialny, ale wyrównuje koloryt i odświeża
  • higieniczne i słodkie opakowanie, z którego łatwo dozuje się odpowiednią ilość
generalnie jeśli ktoś nie potrzebuje mocnego krycia to jest bardzo fajny kosmetyk.

teraz minusy:
  • u mnie podkreśla suche skórki mam cerę mieszaną i przy nosie, albo brwiach niestety czasami nieestetycznie to wygląda - zwłaszcza przy nakładaniu go w pośpiechu! kiedy nie ma czasu, żeby wchłonął się najpierw krem, potem dopiero podkład, potem puder itd...
  • słabo matowi [ale tu wyręcza go mój sypki Clinique]
  • dość drogi - ale ja skorzystałam z Sephorowej promocji
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 01:37   #769
Ssalomea
Raczkowanie
 
Avatar Ssalomea
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Usa, Polska
Wiadomości: 83
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja dzis kupilam mamie<ma slabosc do burzuja i nie przekonasz kobity>reboosta<czy jak sie to zowie>,puder sypki<wielkie pudlo,latami bedzie to zuzywac>,lakier 1 sec,roz nr 74..a sobie ten nowy czarno szmaragdowy i czarno granatowy-boskie
czekoladki mnie jakos nie przekonaly.to moje pierwsze cienie buzruja,ma nadzieje,ze sie trzymac beda
Ssalomea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 07:26   #770
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez nycka2222 Pokaż wiadomość
Witam, powiedzcie coś na temat podkładu 10hsleep bo nie chce kupowac w ciemno i szkoda kasy. Jak się utrzymuje na cerze? czy długo? czy jest kryjący czy nawilżający? czy nie wygląda sztucznie? bo mam cere mieszaną ze suchymi skórkami i jak zawsze mam problem z podkładem. Plisssss pomóżcie

Tu masz link do jego ocen na KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19076


Kurcze dziewczyny, ale mi namieszałyście z tą złota czekoladką
zastanawiam się czy też na nią nie kliknąc
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 11:29   #771
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Tu masz link do jego ocen na KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19076


Kurcze dziewczyny, ale mi namieszałyście z tą złota czekoladką
zastanawiam się czy też na nią nie kliknąc
ja wzięłam i złotą i białą bo nie mogłam sie zdecydować którą wolę bardziej..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 11:38   #772
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość



Ja! Ja! ja po prostu powinnam miec zabanowany dostep do wizazu...zyj sobie spokojnie,az tu bach,informacjao czekoladkach no i sie okazuje,ze po prostu zyc bez nich nie moge...
a w portfelu pustki...
Dobra! tylko nie wiem na ile by nam starczylo tej kasy
ja nie mam pojecia kiedy dolapie sie jakis pieniedzy wiec narazie moge zyc marzeniami!
ale poki co bede gulowala sie opiniami i bede miala czas sie zastanowic jaka mi czekoladka bedzie odpowiadala
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 19:36   #773
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Oo, to ja chętnie poczytam o 35, bo 34 mam w swoim posiadaniu i bardzo lubię



A czy 35 daje wyrazisty brzoskwiniowy kolor? Czy też trzeba dużo się namachać żeby był zauważalny?
Już sama nie wiem. Wszyscy kuszą tą 35 Tak właściwie to i chciałabym coś pomarańczowego i brzoskwiniowego. Jutro potestuję na twarzy 32, szkoda, że do 35 nie mam dostępu.
Najchętniej to bym chciała jeszcze 4 kolory 16,18,35,36. Marzenia..
Polecam zatem nr 11 Brun Illusion,
On ma taki brzoskwiniowo-cynamonowy kolor.
Mam go sama ale poleciał na targowisko bo mi nie za dobrze w takim ciepłym odcieniu, jeśli jednak takiego szukasz to jedenastka się nada
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 20:16   #774
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: kosmetyki Bourjois

Testowalam ten roz nr 16 dzisiaj i stwierdzam, ze jest to cieply, 'nieinwazyjny' jak dla mnie roz Przy okazji maznelam sie czekoladka nr 52 i to bylo okropne Taki brunatny braz... Chyba wg Bourjois wiekszosc kobiet w naszym kraju to mulatki
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 20:35   #775
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

a ja mam pyttanie co do eau de gloss mam bezbarwny ten w niebieskim opakowaniu i podoba mi sie jeszcze blado rozowy ( nie pamietam dokladnie nr ani nazwy) ale ogolnie chcialabym sie dowiedziec czy daja jakis kolor i czy kolorowa poswiate czy wszystkie sa transparentne i niczym sie nie roznia?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 20:41   #776
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
Testowalam ten roz nr 16 dzisiaj i stwierdzam, ze jest to cieply, 'nieinwazyjny' jak dla mnie roz Przy okazji maznelam sie czekoladka nr 52 i to bylo okropne Taki brunatny braz... Chyba wg Bourjois wiekszosc kobiet w naszym kraju to mulatki
Nie tylko wg Bourjois, niestety. Aż mi się nie chce wierzyć, że dystrybutorzy robią badania rynku zanim wprowadzą daną linię produktów (np. podkładów) na polski rynek. Czy to możliwe, że w tych badaniach wychodzi, że większość Polek zatrzaskuje się w solarium? Nawet w Czechach są dostępne podkłady i pudry w najjaśniejszych odcieniach (albo jaśniejszych niż u nas). Nigdy nie mogłam tego pojąć.
A co do różu, to kliknęłam przed chwilą 35 Lune D`or Idealnie ociepla (ale bardzo subtelnie) moją bardzo bladą cerę (miałam go już kiedyś, więc wiem z autopsji).
A białą czekoladę też niedawno upolowałam na allegro, a jakże
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 20:47   #777
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Polecam zatem nr 11 Brun Illusion,
On ma taki brzoskwiniowo-cynamonowy kolor.
Mam go sama ale poleciał na targowisko bo mi nie za dobrze w takim ciepłym odcieniu, jeśli jednak takiego szukasz to jedenastka się nada
Obawiam się, że może być zbyt podobny do 10, którą posiadam, więc chyba zdecyduję się na 35 Mimo wszystko dzięki za sugestię
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:08   #778
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: kosmetyki Bourjois

http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=77597 czy ten odcien jest dostepny w Polsce?
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:10   #779
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=77597 czy ten odcien jest dostepny w Polsce?
Jest bez problemu. W sensie w internecie bo czy w "normalnych" sklepach to nie wiem, bo rzadko w nich robię zakupy
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 21:28   #780
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: kosmetyki Bourjois

Mam pytanie dotyczące białej czekoladki. Mam ciemną karnację i zastanawiam się czy biała czekoladka będzie mi pasować?
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.