Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 11:43   #3631
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Saguś, za tydzień to Ty już się sama wyleczysz. Kup to co mówi Masimka i więcej aż tak nie przedobrzaj. Wcale się nie dziwię Twojemu TŻtowi, że się wścieka, bo to niestety wygląda jakby Cię lał a chłopina nic niewinny.


Contax jam ciekawa ... Twojego poczytania Tak w skrócie jakieś streszczenie moze


Saguś właśnie doczytałam. Z Avene jest taki sam produkt jak LRP cicaplast. Zaraz poszukam nazwy
Ivciu zloto kochane,avenki tez tu nie maTakie cuda kupuje w polskich aptekach internetowych.Tu jest tylko bieda z nedza.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:46   #3632
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No to bieda z nędzą

to się nazywa Avene cicalfate 40ml i 100ml
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:50   #3633
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
No to bieda z nędzą

to się nazywa Avene cicalfate 40ml i 100ml

DziekujeNastepnym razem kupie.Nie bylam przygotowana na takie niespodzianki
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:53   #3634
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Saga mam nadzieję, że następnego razu nie będzie
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:04   #3635
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Saga mam nadzieję, że następnego razu nie będzie

Oj,ja tezMoje malzenstwo moze tego nie wytrzymac
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:46   #3636
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

witam po małęj przerwie, ja normalnie za wami nie nadążam....
próbowałam w tamtym tygodniu po pracy ale już wieczorem popisać ale dwa razy mi cały kolaborat zjadło i nie miałam już siły pisać drugi i trzeci raz tego samego...
a w ten weekend pracowałam i na dodatek wczoraj mnie grypa złapała. i dzisiaj mam chwilkę żeby napisać do buczaczy , że kochana dziękuję ci za poradę w sprawie tego acne comedonica, bo lekarz mi nic nie powiedział właśnie i od ciebie się więcej dowiedziałam, podobne wielkie dzięki dla Madziusi , za dobre słowo i poradę i dla ivonako. dziewczyny jesteście suuuuuper
Madziusia ty skoro używałaś Diane 35 to wiadomo dlaczego ci sięextra cera poprawiła. JA też używałam hormonów łącznie z Diane przez wiele lat i wtedy miałam cud malina buzie. Ale jak przestałam używać to mi wróciły problemy. a ty MAdziusia dalej bierzesz dianke?
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:56   #3637
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość

Contax jam ciekawa ... Twojego poczytania Tak w skrócie jakieś streszczenie moze

No to trochę zaspokoję Twoją ciekawość czytam, czytam i powoli mój zapał do cosmelanu opada z tego co wyczytałam to tylko niewielki procent - rzędu 10% jest z zabiegu zadowlona, bo plamy nie powróciły, albo w minimalnym stopniu
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 12:56   #3638
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Lucy, Buczki niestety nie będzie przez tydzień, więc Kochaniutka next time całuski jej prześlesz. A teraz wszystko nasze
No to jak z tą Twoją buźką, jakie wnioski, jakie postępy, jakie plany? Byłaś jeszcze u jakiegoś lekarza?

Contax, chyba za bardzo streściłaś
A tak serio to co, smarują filtrują i plamy są? Dłużej niż Madziusia używają? Możesz podać link do konkretnego wątku? Może wtedy się zbiorę(akurat )

Anturium zostawiłaś mnie na pastwę losu cosmelanem zwaną.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:07   #3639
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cześć Dziewczynki moje słodkie czerwone Cosmo- Malinki
poranek Was pozbawiony jest żalem nieutulonym
wypchany po brzegim ... aż mi powoli bledną piegi ...
Jednak już w obiadu porze, gdu pomyślę, że zaraz, że może
do Was na chwilkę zawitam, az mymi zębami zgrzytam...
i już powoli w klawisze stukam, już czytam Wasze pościny
gdyż Wy przecież genialne Cosmo - Dziewczyny

dome - wierszokletka - na poczekaniu
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:10   #3640
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki moje słodkie czerwone Cosmo- Malinki
poranek Was pozbawiony jest żalem nieutulonym
wypchany po brzegim ... aż mi powoli bledną piegi ...
Jednak już w obiadu porze, gdu pomyślę, że zaraz, że może
do Was na chwilkę zawitam, az mymi zębami zgrzytam...
i już powoli w klawisze stukam, już czytam Wasze pościny
gdyż Wy przecież genialne Cosmo - Dziewczyny

dome - wierszokletka - na poczekaniu

Domciu jestes niezastapiona
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:11   #3641
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome do MAM TALENT trzeba wysłać.

Domuś jak po laserku? Już ok?

Masimka powiedz mi czy Ty w którymkolwiek momencie po masce miałaś coś takiego jak Saga?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 13:26   #3642
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

wiecie dlaczego od Was człowiek się uzaleznia ????????????????????????? ?
Prosta sprawa:
- jesteście zawsze
- zawsze też cieszycie się wspólnymi radościami i przede wszystkim martwicie wspólnymi troskami
-wysłuchacie w potrzebie
- ... i słuchacie też zawsze każdych ... wynurzeń
I JESTEŚCIE ZWYCZAJNIE ( LUB RACZEJ NADZWYCZAJNIE) DOBRE

Iv - LASER... hm opuchlizna jest znikoma, ale wiesz co ???? Ja się w tych miejscach ... łuszcze
Saguś - jak zdrówko dzisiaj
Lucy - jak napiszesz post, skopiuj go, a potem jeśli Ci nie wejdzie odpowiedź, jeszcze raz wklej - nie będziesz musiała pisać od nowa
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:35   #3643
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dome do MAM TALENT trzeba wysłać.

Domuś jak po laserku? Już ok?

Masimka powiedz mi czy Ty w którymkolwiek momencie po masce miałaś coś takiego jak Saga?

Nie nigdy mi się cos takiego nie stało, u Sagi to naprawde przerażajaco wygląda, aż mi jej szkoda.
ja miałam drobne ranki od zadrapań, szczególnie w nocy sobie te zadrapania robiłam nieświadomie. Twarz swędziała a ja machałam rekami no i rano gotowe. Dlaego lekarka zaleciła stosowanie tego LRP Cicaplastu na te same ranki, ale można było równiez na całą twarz. To taki żel.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:35   #3644
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ja nie wiem jak wy się malujecie i jak wychodzicie do ludzi używając ten cosm2. w sumie stosuję go już od 24 lipca i na początku musiałam sobie tydzień zwolnienia wziąć z pracy. potem jakoś chodziałam, ale nie wyglądało to ciekawie. teraz to juz jakby skóa się trochę przyzwyczaiła, ale i tak się łuszczę i jestem czerwona. mam pytanie do was. czy w trakcie stosowania jak wam sie łuszczyłą skóra to wychodziły wągry? nie lubię tego słowa. ale u mnie jak się oczyszcza i te podskórne grudki wyłażą jako suche to otwiera się ta grudka i robi się ciemny zaskrórnik ,ale jak go nei ruszę to potem się on wyłuszczy. jejku sorki za tak opisowe podejście do tematu, ale jestem ciekawa czy któaśz was tak miała i czy w końcu te grudki się skończą i do kiedy będę się tak łuszczyć. bez make-upu nie mogę wyjść niestety do pracy a zrobienie go graniczy z cudem....
ciekawa jestem czy Magdusia bierze dalej Diane? bo jeśli tak to faktycznie po niej cera jest przepięna wręcz boska. ja hormony przestałą mbrać od marca tego roku. brałam je już 7 lat i kazano mi przerwać i wyszłą mi jeszcze nadczynność tarczycy. TAkże mega fajne rzeczy powychodziły plus ta cera. koszmar wszystko razem wzięte może mocno zdołować. tk jak pisałaś Magdusia , że kiedyś nie mogłąś patrzećna siebie a teraz odżyłaś. To ja mam odwrotnie. teraz nie mogę patrzeć na siebie, wcześniej było spox. choć mam już 31 lat to się męczę z jakimiś pierdołami i kasę wydaję mega dużą na różne zabiegi. dobrze, że cosm2 jednak coś tam działa, bo się jednak skóra oczyszcza i nie świeci się tak. ale się rozpisałam...
aha i jestem pod wrażeniem wierszyka DOME , marnujesz się normalnie
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:36   #3645
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
wiecie dlaczego od Was człowiek się uzaleznia ????????????????????????? ?
Prosta sprawa:
- jesteście zawsze
- zawsze też cieszycie się wspólnymi radościami i przede wszystkim martwicie wspólnymi troskami
-wysłuchacie w potrzebie
- ... i słuchacie też zawsze każdych ... wynurzeń
I JESTEŚCIE ZWYCZAJNIE ( LUB RACZEJ NADZWYCZAJNIE) DOBRE

Iv - LASER... hm opuchlizna jest znikoma, ale wiesz co ???? Ja się w tych miejscach ... łuszcze
Saguś - jak zdrówko dzisiaj
Dziekuje dobrze,nawet twarz lepiejNaprawde nie moge sie nadziwic,jak skora szybko dochodzi do siebie.Wczoraj wygladalo to kiepsko,a dzis o niebo lepiej.
Wyprawilas juz TZ za morze?Wielkidla Ciebie.Dacie rade,a potem.......

Lece po mojego .
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:50   #3646
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
witam po małęj przerwie, ja normalnie za wami nie nadążam....
próbowałam w tamtym tygodniu po pracy ale już wieczorem popisać ale dwa razy mi cały kolaborat zjadło i nie miałam już siły pisać drugi i trzeci raz tego samego...
a w ten weekend pracowałam i na dodatek wczoraj mnie grypa złapała. i dzisiaj mam chwilkę żeby napisać do buczaczy , że kochana dziękuję ci za poradę w sprawie tego acne comedonica, bo lekarz mi nic nie powiedział właśnie i od ciebie się więcej dowiedziałam, podobne wielkie dzięki dla Madziusi , za dobre słowo i poradę i dla ivonako. dziewczyny jesteście suuuuuper
Madziusia ty skoro używałaś Diane 35 to wiadomo dlaczego ci sięextra cera poprawiła. JA też używałam hormonów łącznie z Diane przez wiele lat i wtedy miałam cud malina buzie. Ale jak przestałam używać to mi wróciły problemy. a ty MAdziusia dalej bierzesz dianke?
Luccy- nie juz nie biore zadnych hormonów. Tylko cosmelan. Diane brałam ostatnio gdzieś 4 lata wcześniej(i nie mozna jej brać nie dłużej jak 6 miesięcy)- była poprawa znaczna, ale ja sie po niej bardzo zle czułam- miałam potem jakieś inne - też niby na cere- ale nie pomagały tak rewelacyjnie, potem też jakieś inne hormony. W między czasie też wróciłam do diane- ale szybciej ją musiałam odstawiać niż brać, Tak w kółko coś zmieniałam bo zle sie czułam, a cere i tak miałam w opłakanym stanie. Fakt że to nie były już takie ropne stany zapalne, i nie siedział pryszcz na pryszczu- ale było żle. Dotego wyzlazły plamiska i załamka totalna. Plamiska mnie tak dobiły,że poszłam wtedy pierwszy raz w życiu do dermatologa(bo wcześniej normalnie sie wstydziłam iść do lekarza z taką gębą)
i właśniej był cosmelan(nawet dwa razy) i zrobiłmi wielkie czary mary.
Co do hormonów to w tym czasie brałam już tylko takie najdelikatniejsze- jaśmin- bo te jakoś mi w miare pasowały. fakt hormony zawsze tą cere poprawiły- do tego stopnia że nie wyskakiwało tu i tam, ale cera i tak była zapchana, zniszczona, obżydliwa. cosmelan mi wszystko oczyścił. Polecam gorąco

[quote=Megi72;9188411]
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Angi a jak oceniasz Thiospot? Doczytałam w poprzedniej części, że używałaś, jednak później w Twoich wypowiedziach pojawiły się inne wybielacze, który uważasz za najskuteczniejszy?

Anturium tuż przed podjęciem decyzji o cosmelanie uzywałam regularnie Thiospotu i powiem ci szczerze,że nie widziałam żadnych efektów Dlatego potem z czystym sumieniem poddałam się zabiegowi wiedząc,że próbowałam wszystkiego.


Madziusia-Szczęściaro, zawsze gdy czytam o Twoich pierwotnych zmaganiach i uzyskanym efekcie to mnie aż rwie do cos.

Ja też jej słowa łykam jak małpa kit Może dlatego jestem trochę rozczarowana moimi efektami Bo ja bym chciała wszystko !!! Podkreślam jednak,że cosmelan spełnił swoją rolę bo pozbyłam się plam.Pozostał jedynie lekki cień po nawiększej z plam i sama już nie wiem czy jest fakrycznie czy to tylko moja wyobraźnia.
Megi- przecież ja wcale nie kituje, dlaczego miałabym Was ściemniać i czarować, przecież te forum jest poto żeby prawde pisać i żeby sobie pomagać, bo poco sie męczyć na tym świecie z problemami cery
Mi cosmelan bardzo pomógł i wierze że i innym też pomoże. po tak długi czasie stosowania tego cudka z reką na sercu pisze że to działa.


Ach wiem miłość jest ślepa, teraz poza ceną i pocosmelanowym samozachwytem to cosmelan nie ma zadnych wad. Uwielbiam sie nim maziać i patrzeć potem w lustro. No nic na to nie poradze, umarłabym gdyby zabrakło mi cosmelanu.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:08   #3647
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dzięki wielkie Magdziusia. fajnie, że ty chociaż jedna miałąś cosm na podobny problem co ja przepisany. mi go poleciła dr Kaniowska z Wro, że akurat mi pomoże najlepiej i że właśnie jest stosowany nie tylko na plamy. Ja wiem, że tu do was nie pasuję, bo ja akurat plam na razie nie mam. Ale jak widaćtylko ja i MAgdziusia miałyśmy też na brzydką cerę przepisane stosowanie tego specyfiku. Mnie na razie męczy tylko to, żę skóra jednak jest mocno napięta po zmyciu twarzy i się łuszczy niemiłosiernie, do tego mogłabym zostać adoptowana przez Apaczy . MAgduś powiedz mi czym w trakcie twoich problemów i stosowania cosm zmywałaś twarz i co kłądłaś np rano? czy tylko cosm czy jakiś krem napremiennie. mówiąć jaśniej: np. na wieczór cosm2 a rano jakiś krem? (ja mam hydrabio Biodermy, SVR Xeraline, olejek arganowy i ampułki nawilżające pierre rene z kolagenem). mam też cicaplast i bephanten. i wogóle całą apteczkę . nie wiem czy dobrze robię, ale myję twarz wodą i płynem z ph 5,5 o nazwie lubex. to już od wielu lat tym myję buzię. sorki Cosmelanki - plamki , że ja Cosmelanka - pryszczanka siętu wciskam , no ale w sumie stosuję ten Cosmelan a wy takie doświadczone więc was pytam o poradę.
jejku mój synek chce mnie z kompa przegonić hmmm nie dam się
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:39   #3648
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie Magdziusia. fajnie, że ty chociaż jedna miałąś cosm na podobny problem co ja przepisany. mi go poleciła dr Kaniowska z Wro, że akurat mi pomoże najlepiej i że właśnie jest stosowany nie tylko na plamy. Ja wiem, że tu do was nie pasuję, bo ja akurat plam na razie nie mam. Ale jak widaćtylko ja i MAgdziusia miałyśmy też na brzydką cerę przepisane stosowanie tego specyfiku. Mnie na razie męczy tylko to, żę skóra jednak jest mocno napięta po zmyciu twarzy i się łuszczy niemiłosiernie, do tego mogłabym zostać adoptowana przez Apaczy . MAgduś powiedz mi czym w trakcie twoich problemów i stosowania cosm zmywałaś twarz i co kłądłaś np rano? czy tylko cosm czy jakiś krem napremiennie. mówiąć jaśniej: np. na wieczór cosm2 a rano jakiś krem? (ja mam hydrabio Biodermy, SVR Xeraline, olejek arganowy i ampułki nawilżające pierre rene z kolagenem). mam też cicaplast i bephanten. i wogóle całą apteczkę . nie wiem czy dobrze robię, ale myję twarz wodą i płynem z ph 5,5 o nazwie lubex. to już od wielu lat tym myję buzię. sorki Cosmelanki - plamki , że ja Cosmelanka - pryszczanka siętu wciskam , no ale w sumie stosuję ten Cosmelan a wy takie doświadczone więc was pytam o poradę.
jejku mój synek chce mnie z kompa przegonić hmmm nie dam się
Lucy- mi doktor cosmelan przepisała głównie na plamiska, a to że były rozszerzone pory, pryszcze gdzie niegdzie, cieknaca tłuszczem skóra, i grudki podskórne to cosmelan też miał pomóc. czyli dwa w jednym.. Jednak długą droge przeszłam zanim sie na te cudko zdecydowałam- a to tylko dlatego ze sądziłam że lekarz chce mnie nabić w butelkę- bo niby jak "jakiś" kremik miałby mi pomóc bo w cuda nie wierzyłam. I tak zanim był cosmelan to przednim :kwasy owocowe, laser, kwsay TCA, mikrodermabrazia, Yelow peel- najpierw wydałam fortune na coś co nic nie pomogło i potem z płaczem poszłam na cosmelan.- na ostatnią deske ratunku. Durna jestem że od razu sie nie zgodziłam jak doktorka od razu mówiła mi o cosmelanie. Ileż cierpienia bym sobie zaoszczędziła. Ach i swoją drogą że wcześniej tu nie trafiłam. Wybróbowałam wszystkiego wydałam fortune i teraz jestem mądra i doświadczona .... i z pustym portwelem.
Ach wiedza mnie kosztowała

AAAA a ja buzkę myje mydłem dove i wodą- bo tak mi pasuje, kiedyś miałam Phizjogel- ale jakoś nie bardzo. A krem wcześniej z firmy ziaji- oliwkowy lekka formuła( bo cera po takiej dawce eksperymentów i zabiegów potrzebowała nawilżenia i natłuszczenia- ziaja dobra i tania, bo na jakieś inne specyfiki brakło mi kasy) obecnie obkupuje sie na mazidłach- sama natura zamiast kremów- jestem pod wrazeniem.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 15:08   #3649
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Lucy- mi doktor cosmelan przepisała głównie na plamiska, a to że były rozszerzone pory, pryszcze gdzie niegdzie, cieknaca tłuszczem skóra, i grudki podskórne to cosmelan też miał pomóc. czyli dwa w jednym.. Jednak długą droge przeszłam zanim sie na te cudko zdecydowałam- a to tylko dlatego ze sądziłam że lekarz chce mnie nabić w butelkę- bo niby jak "jakiś" kremik miałby mi pomóc bo w cuda nie wierzyłam. I tak zanim był cosmelan to przednim :kwasy owocowe, laser, kwsay TCA, mikrodermabrazia, Yelow peel- najpierw wydałam fortune na coś co nic nie pomogło i potem z płaczem poszłam na cosmelan.- na ostatnią deske ratunku. Durna jestem że od razu sie nie zgodziłam jak doktorka od razu mówiła mi o cosmelanie. Ileż cierpienia bym sobie zaoszczędziła. Ach i swoją drogą że wcześniej tu nie trafiłam. Wybróbowałam wszystkiego wydałam fortune i teraz jestem mądra i doświadczona .... i z pustym portwelem.
Ach wiedza mnie kosztowała

AAAA a ja buzkę myje mydłem dove i wodą- bo tak mi pasuje, kiedyś miałam Phizjogel- ale jakoś nie bardzo. A krem wcześniej z firmy ziaji- oliwkowy lekka formuła( bo cera po takiej dawce eksperymentów i zabiegów potrzebowała nawilżenia i natłuszczenia- ziaja dobra i tania, bo na jakieś inne specyfiki brakło mi kasy) obecnie obkupuje sie na mazidłach- sama natura zamiast kremów- jestem pod wrazeniem.
Madziu kochana to tak jakbym czytała o sobie. również miałam te wszystkie peele od Yellow po TCA i Easy i migdałowe i glikolowe i dermabrazje i lasery i o matko jedyna jeszcze właśnie kicz jakim jest złota maska. Durna baba ze mnie. Ale jak to się mówi jak tonący się brzytwy łapałam. Teraz to ja chyba jeszcze za krótko stosuję cosm i to tylko sam krem cosm2 (koncówka 2-giego m-ca) żeby cokolwiek powiedzieć, chociaż faktycznie pory się zmnejszają, te acne comedogenic o którym mi pisała buczi też się wypłycają więc faktycznie trzeba przyznać , że cosm działa. tylko trzeba nawilżać buzie bo ściąga niemiłosiernie. ty masz fajne MAgduś , że już dwa lata jak stosujesz cosm i masz spokój z plamami i pryszczami. że ja wcześniej nie zacząłam stosować cosmo, ale pocztkowo nie chciało mi sie wierzyć , że jakiśkrem może w czymkolwiek pomóc. ALe moja doktorka mówiła mi , że raczej długo trzeba go stosować, nawet kilka lat......to tak jak małżeństwo z rozsądku haha tak mi tłumaczyła. może faktycznie ma racje skoro ty MAgduś już tak długo go stosujesz i efekty masz extra (chociaż ja to zdjęć twoich niestety nie widziałam, a wielka szkoda)
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 16:27   #3650
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=madziusia777;919017 3]Megi- przecież ja wcale nie kituje, dlaczego miałabym Was ściemniać i czarować, przecież te forum jest poto żeby prawde pisać i żeby sobie pomagać, bo poco sie męczyć na tym świecie z problemami cery
Mi cosmelan bardzo pomógł i wierze że i innym też pomoże. po tak długi czasie stosowania tego cudka z reką na sercu pisze że to działa.


Madziusia no masz ......siusiumajtek jesteś i nic nie rozumiesz Jest dokładnie odwrotnie niż napisałaś.Twoje słowa zaważyły na tym,że zdecydowałam się zrobić cosmelan W chwilach zwiątpienia myslę o tobie i o twoich efektach.Jesteś dla nas guru i stąd tyle szczególowych pytań do ciebie


Joasia jak u ciebie miewa się buźka ?

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2008-10-01 o 16:41
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 16:51   #3651
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziusia jest też moim guru, tylko czemu mam czekać na efekty aż dwa lata
chciałabym obejrzeć twoje zdjęcia MAgduś. czy najpierw powinnam ustalić listę znajomych, czy jakoś tak?
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 18:54   #3652
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ivonaco nie będziesz sama w poniedziałek też się "wycosmalę"(mam nadzieję),dlatego bardzo proszę pisz na bieząco jak Twoja buźka

okropnie się boję co to będzie,bo mimo że plamy to nic miłego to mimo wszystko już je oswoiłam a burak i firanki?

myślę że dzięki Wam łatwiej będzie to przejść i za to Wam dzięki
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:56   #3653
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam wieczorkiem i mam nie dobre wieści.Byłam dziś z koleżanką na konsultacji w nowootwartej przychodni dermatologiczno-chirurgicznej.I co się dowiedziałam?Ano że być może w moim przypadku plamy nigdy nie zejdą bo to może być pseudo bielactwo.Czyli zamiast białych plam mam brązowe a na to nie ma lekarstwa.Jestem szczerze zaskoczona.Oglądał mnie nie dermatolog tylko chirurg.Poza tą rewelacją mają tam fajne zabiegi w fajnych cenach.I co wy na to?Nie na zabiegi tylko na tę rewelację
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:33   #3654
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Witam wieczorkiem i mam nie dobre wieści.Byłam dziś z koleżanką na konsultacji w nowootwartej przychodni dermatologiczno-chirurgicznej.I co się dowiedziałam?Ano że być może w moim przypadku plamy nigdy nie zejdą bo to może być pseudo bielactwo.Czyli zamiast białych plam mam brązowe a na to nie ma lekarstwa.Jestem szczerze zaskoczona.Oglądał mnie nie dermatolog tylko chirurg.Poza tą rewelacją mają tam fajne zabiegi w fajnych cenach.I co wy na to?Nie na zabiegi tylko na tę rewelację

Ane bars dziwne rzeczy opowiadasz. Ale lepsze takie wytłumaczenie niż żadne.

Myślałam do tej pory że bielactwo to jak sama nazwa wskazuje białe plamy na skórze a nie brązowe, hmm
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:42   #3655
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Też tak myślałam ale lekarz chyba wie co mówi.Powiedział że w bielactwie jest niedobór oigmentu a w tym drugim nadmiar
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:51   #3656
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Też tak myślałam ale lekarz chyba wie co mówi.Powiedział że w bielactwie jest niedobór oigmentu a w tym drugim nadmiar

Ane w tym drugim ten nadmiar to się nazywa przebarwienia właśnie a nie bielactwo. Mam wątpliwosci, poszukałam informacju w necie teraz na temat bielactwa i tylko piszą o tej wersji z białymi plamami, nie ma mowy o odwrotnym przypadku. Moze ten chirurg do końca nie był zorientowaqny, wieedział ze w którymś kościele dzwoniło ale nie wiedział w ktorym.
Wiesz z dwojga złego to te nasze przebarwienia lepsze bo bielactwo jest straszne. tego sie nie da już pod makijazem raczej ukryć.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:56   #3657
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No sama nie wiem tez szukałam info al nic nie ma.Ale walnął by takiego babola?Przeciez widział z rozmowy ze jestem zorientowana w temacie.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 21:04   #3658
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
No sama nie wiem tez szukałam info al nic nie ma.Ale walnął by takiego babola?Przeciez widział z rozmowy ze jestem zorientowana w temacie.

Z jednej strony wydaje mi się że nie powinien, ale z drugiej już sie zetknęłam z tym jak moja mi powiedziała że hydravital factor K jst na pękajace naczynka bo zawiera wit. K. Przeanalizowałam dokłądnie skłąd i nie ma mowy tam o zadnej wit. K. On ma działanie wyłącznie mocno nawilżające, zawiera w swoim skłądzie hydroviton który utrzymuje nawilzenie skóry przez 12 godzin, poza tym wyłacznie wit. E i sole mineralne.
Powiedziałam jej o tym, była zaskoczona. Jak widzisz lekarze nie są nieomylni.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 21:21   #3659
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ale jak się zastanowić to pigment jest w skórze a nie w naskórku który złuszczamy.Więc jeżeli w skórze coś jest nie tak ten pigment jest w nadmiarze lub nie równomiernie rozłożony to nie ma szans zeby do niego dotrzec i cokolwiek zrobic
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 06:44   #3660
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Madziusia no masz ......siusiumajtek jesteś i nic nie rozumiesz Jest dokładnie odwrotnie niż napisałaś.Twoje słowa zaważyły na tym,że zdecydowałam się zrobić cosmelan W chwilach zwiątpienia myslę o tobie i o twoich efektach.Jesteś dla nas guru i stąd tyle szczególowych pytań do ciebie
Megi tak to bywa, koń się topi grzywa pływa
Megi a jak Twoja bużka teraz wygląda. Znalazłaś już puder i filtr cudo?

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
ivonaco nie będziesz sama w poniedziałek też się "wycosmalę"(mam nadzieję),dlatego bardzo proszę pisz na bieząco jak Twoja buźka
okropnie się boję co to będzie,bo mimo że plamy to nic miłego to mimo wszystko już je oswoiłam a burak i firanki?

myślę że dzięki Wam łatwiej będzie to przejść i za to Wam dzięki
Etna a czemu dopiero w poniedziałek? Dawaj od piątku, 3 dni będziesz do przodu Jak zacznę narzekać i płakać od soboty to jeszcze mi tu zwątpisz

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Witam wieczorkiem i mam nie dobre wieści.Byłam dziś z koleżanką na konsultacji w nowootwartej przychodni dermatologiczno-chirurgicznej.I co się dowiedziałam?Ano że być może w moim przypadku plamy nigdy nie zejdą bo to może być pseudo bielactwo.Czyli zamiast białych plam mam brązowe a na to nie ma lekarstwa.Jestem szczerze zaskoczona.Oglądał mnie nie dermatolog tylko chirurg.Poza tą rewelacją mają tam fajne zabiegi w fajnych cenach.I co wy na to?Nie na zabiegi tylko na tę rewelację
Ane a ten lekarz to młody był? Chirurg... hmm jakoś dziwne rzeczy opowiada. Wiesz Aneczko mnie sie wydaje, że Ty maskę miałaś tuż przed latem, wystawiłaś podrażnioną cieniutką skórę na działanie słońca, bo tak czy inaczej po dworze chodziłaś, może trochę to wina filtrów, już sama nie wiem... mam nadzieję, że jakoś te plamy Ci powolutku zejdą. Ty się Anuś codziennie smarujesz cosm2?

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Z jednej strony wydaje mi się że nie powinien, ale z drugiej już sie zetknęłam z tym jak moja mi powiedziała że hydravital factor K jst na pękajace naczynka bo zawiera wit. K. Przeanalizowałam dokłądnie skłąd i nie ma mowy tam o zadnej wit. K. On ma działanie wyłącznie mocno nawilżające, zawiera w swoim skłądzie hydroviton który utrzymuje nawilzenie skóry przez 12 godzin, poza tym wyłacznie wit. E i sole mineralne.
Powiedziałam jej o tym, była zaskoczona. Jak widzisz lekarze nie są nieomylni.
Masimka czyli ten krem nie jest na pękające naczynka?To wychodzi na to, że ja nie mam nic kupionego na pękające naczynka. Masi mam coś kupić czy poczekać, może nie będzie konieczne?

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ale jak się zastanowić to pigment jest w skórze a nie w naskórku który złuszczamy.Więc jeżeli w skórze coś jest nie tak ten pigment jest w nadmiarze lub nie równomiernie rozłożony to nie ma szans zeby do niego dotrzec i cokolwiek zrobic
Ane ale ta pochodna hydrochinonu blokuje produkcję melaniny, chyba dociera głębiej niż tylko do naskórka.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.