produkty Lush - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 11:15   #4441
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

nie potrafię określić zapachu grzybka, taki cukierkowy, podobny do Snow Fairy, ale nie taki przesłodzony. Właściwie to daszek jest mało pachnący, zapach ma słaby, za to bardzo pachnie nóżka jak dostaniesz swój to napisz, czym Ci pachnie
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:24   #4442
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: produkty Lush

Właśnie dostałam trzy żeliki - zapachy naprawdę inne od tych co znam! Zobaczymy jak potestuję.

Chciałam się tylko podzielić zachwytem nt. Snow Fairy który mam z wymianki, zapach jest śliczny choć wydawało mi się czasami że będzie mnie raził, ale nie o tym. Jeszcze nigdy nie miałam żelu który tak długo utrzymuje się na ciele, jestem w szoku.
Nie dość że jak rano wstałam od razu poczułam go na ciele to nawet na ćwiczeniach wciąż go czułam, więc w końcu mam to czego pragnęłam, żel którego zapach nie ucieka po godzinie.

I oficjalnie stałam się LUSHomaniaczką
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:58   #4443
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Ja dzisiaj dostałam paczuszkę z Allegro i dołączam do grona wielbicielek Glogga! Już nie mogę się doczekać, aż się nim umyję, bo na razie jestem w pracy..

Dostałam też Dream Cream, dla mnie na pierwszy rzut "nosa" pachnie podobnie do AoBS. Maznęłam się tylko po rękach, całkiem przyjemną skórę zostawia. Wyobrażałam sobie, że będzie taki leciutki jak emulsja, a jest bardziej konkretny, ale nie zostawia tłustej warstwy, szybko się wchłania.
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:52   #4444
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Ja też dzisja dostałam mój Dream Cream, właśnie wymaziałam nim twarz, skóra mięciutka w dotyku, nawilżona i ukojona, szyja też dostała pić, dłonie również, na razie same pozytywy. Nie wiem, jak pachnie Angels on Bare Skin, ale według mnie Dream Cream ma ten sam zapach, co Buffy, tyle, że mniej intensywny. Chyba Hosenka pisała kiedyś, że tak pachnie świeżo ścięta lawenda.

blue_apple napisała:
Cytat:
wybłagałam deszcz i zaliczenia [kolokwiów... ]! i lusha!
Skoro, tak dobrze Ci idzie wybłagaj też dla mnie! Ja mam za msc. straszne koło i muszę je zaliczyć, a bardzo się boję! , ja będę błagać dla Ciebie!. Oj deszcz Lusha też fajny. Chybabym zwariowała, czuję, że jak otrzymam paczkę od Bethe, to właśnie tak skończę.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:19   #4445
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Widzę,że wiąże się nam tu kółku anonimowych Dream Cream-holiczek
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:36   #4446
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez lissome Pokaż wiadomość
nie potrafię określić zapachu grzybka, taki cukierkowy, podobny do Snow Fairy, ale nie taki przesłodzony. Właściwie to daszek jest mało pachnący, zapach ma słaby, za to bardzo pachnie nóżka jak dostaniesz swój to napisz, czym Ci pachnie
nie wiem niestety jak pachnie SF napiszę, jak dostane swoje
chociaż zauważyłam, że lushowe kosmetyki mają to do siebie, że inaczej pachną w wodzie. na początku myślałam, że nie polubię się z summer pudding, a polubiłam się bardzo uwielbiam jego konsystencję, te drobinki, i to że zapach czuje na następny dzień na skórze... i jest taki... przyjemny... na początku byłam zła, że nie czuć w nim wisni, ale jednak czuć, tylko nie taką wiśnię prosto z drzewa, a takie lody wiśniowe ?

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam trzy żeliki - zapachy naprawdę inne od tych co znam! Zobaczymy jak potestuję.

Chciałam się tylko podzielić zachwytem nt. Snow Fairy który mam z wymianki, zapach jest śliczny choć wydawało mi się czasami że będzie mnie raził, ale nie o tym. Jeszcze nigdy nie miałam żelu który tak długo utrzymuje się na ciele, jestem w szoku.
Nie dość że jak rano wstałam od razu poczułam go na ciele to nawet na ćwiczeniach wciąż go czułam, więc w końcu mam to czego pragnęłam, żel którego zapach nie ucieka po godzinie.

I oficjalnie stałam się LUSHomaniaczką
i dlatego lubię lush, tylko... czemu mydełka tak słabo się pienią ?

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Ja też dzisja dostałam mój Dream Cream, właśnie wymaziałam nim twarz, skóra mięciutka w dotyku, nawilżona i ukojona, szyja też dostała pić, dłonie również, na razie same pozytywy. Nie wiem, jak pachnie Angels on Bare Skin, ale według mnie Dream Cream ma ten sam zapach, co Buffy, tyle, że mniej intensywny. Chyba Hosenka pisała kiedyś, że tak pachnie świeżo ścięta lawenda.

blue_apple napisała:


Skoro, tak dobrze Ci idzie wybłagaj też dla mnie! Ja mam za msc. straszne koło i muszę je zaliczyć, a bardzo się boję! , ja będę błagać dla Ciebie!. Oj deszcz Lusha też fajny. Chybabym zwariowała, czuję, że jak otrzymam paczkę od Bethe, to właśnie tak skończę.
tak ten DC chwalicie niby nie lubię lawendowych zapachów, ale te zapachy lushowe, jak już mówiłam, zaskakują
nigdy jeszcze nie trafiłam, żeby balsam nie zostawił tłustej powłoczki, żeby wsiąknął do końca, żebym potem nie czuła go wciąż na dłoniach, którymi się smarowałam

ok okazało się, że wczorajsze koło też wybłagałam, jak sesję też przetrwam, to zacznę grać w totka

ja pewnie też i będę się zastanawiała, czego najpierw użyć
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:49   #4447
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
tak ten DC chwalicie niby nie lubię lawendowych zapachów, ale te zapachy lushowe, jak już mówiłam, zaskakują
nigdy jeszcze nie trafiłam, żeby balsam nie zostawił tłustej powłoczki, żeby wsiąknął do końca, żebym potem nie czuła go wciąż na dłoniach, którymi się smarowałam
Creme Anglaise się szybko wchłania i nie pozostawia tłustego filmu
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 14:53   #4448
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
i dlatego lubię lush, tylko... czemu mydełka tak słabo się pienią ?
a mnie to nie przeszkadza
ale najbardziej lubię te kremowe mydełka, np. Miranda czy Snowcake

i powiem Wam, że uwielbiam skórę po Buffy
nawet po kilku godzinach jest taka miękka, gładka i nawilżona... cudo
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:22   #4449
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: produkty Lush

dostałam dzisiaj fresh farmacy i aqua marinę jestem mile zaskoczona zapachem obydwu - niektóre z Was narzekały, że AM smierdzi rybą, a ja czuję tylko morskie wodorosty
tylko zastanawiam się, czy używac tego i tego na raz, tzn najpierw czyscic twarz am a potem poprawiac ff, czy np. ff rano przed nakładaniem makijażu a am wieczorem - jak Wy robicie?
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:34   #4450
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
dostałam dzisiaj fresh farmacy i aqua marinę jestem mile zaskoczona zapachem obydwu - niektóre z Was narzekały, że AM smierdzi rybą, a ja czuję tylko morskie wodorosty
tylko zastanawiam się, czy używac tego i tego na raz, tzn najpierw czyscic twarz am a potem poprawiac ff, czy np. ff rano przed nakładaniem makijażu a am wieczorem - jak Wy robicie?
Mnie FF porządnie wysuszało,zdarzało się też lekkie wysuszanie przy AoBS czy Herbalism,więc osobiście bałabym się nakładać jeden po drugim. Może przetestuj jeden i drugi, i sama sprawdź jaka kolejność stosowania będzie najlepsza dla Twojej skóry
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:41   #4451
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: produkty Lush

dzięki tak kombinuję, ze to co bardziej wysusza jest lepsze na noc, bo na to mogę nałozyc tłuste serum z BU
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 16:12   #4452
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Powiem Wam, że ja z Aqua Mariny nie jestem zadowolona - nie robi praktycznie nic. Fakt, mam cerę bezproblemową, ale nos mi się przetłuszcza i czarne, małe kropeczki często na nim goszczą, nieraz z powodu przetłuszczania jakieś świństwa w okolicy nosa bytują. Aqua Marina nawet nie oczyszcza noska, nie kupię więcej.

Dream Cream jest boski! miałam kilka takich mały białawych potworków koło nosa - wiecie, jakby się coś tam zaczopowało. Po kilku godzinach z kremem na twarzy już prawie nic nie ma, a twarz bosko nawilżona i odżywiona, po prostu cudo - idę znów popatrzeć w lustro
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:44   #4453
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
dostałam dzisiaj fresh farmacy i aqua marinę jestem mile zaskoczona zapachem obydwu - niektóre z Was narzekały, że AM smierdzi rybą, a ja czuję tylko morskie wodorosty
tylko zastanawiam się, czy używac tego i tego na raz, tzn najpierw czyscic twarz am a potem poprawiac ff, czy np. ff rano przed nakładaniem makijażu a am wieczorem - jak Wy robicie?
ja boję się, że FF mnie wysuszy (tak tutaj czytałam), więc używam tylko parę razy w tygodniu rano
AoBS używam też kilka razy w tygodniu wieczorem, a poza tym BdN
jak mi się skończy BdN, kupię sobie AM
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:55   #4454
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

Wrzucam zdjęcie swojego ostatniego zamówienia, coś tam zapomniałam, ale raczej nic ciekawego oprócz Ocean Salt.
W sumie pewnie i tak wszystko wiecie, to nie będę opisywać i sobie "palcy" strzępić. :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5370539696_8bd706802b_b.jpg (413,4 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5370539700_ba9a6e2357_b.jpg (375,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5370539702_ec68d3cd3a_b.jpg (320,1 KB, 48 załadowań)
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:01   #4455
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: produkty Lush

Damaris ja bym była ciekawa recenzji Creme Anglaise, da się to jakoś porównać do Dream Cream?

Zastanawiam się między tymi dwoma...

A tak w ogóle to super zakupy!
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:18   #4456
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

Niestety nie mam DreamCream, więc nie mogę porównać...ale CA jest raczej do ciała i rąk? Nie wiem czy używałabym go na twarz, jakoś tak za mocno pachnie. Hmm?
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:22   #4457
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Creme Anglaise się szybko wchłania i nie pozostawia tłustego filmu
wezmę to pod uwagę przy następnych zakupach

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
a mnie to nie przeszkadza
ale najbardziej lubię te kremowe mydełka, np. Miranda czy Snowcake
kiedyś ich spróbuje w ogóle to chciałabym spróbować każdego

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
dzięki tak kombinuję, ze to co bardziej wysusza jest lepsze na noc, bo na to mogę nałozyc tłuste serum z BU
ja zazwyczaj też tak kombinuję albo jeśli coś mocno wysusza, to kilka razy w tyg. używam

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że ja z Aqua Mariny nie jestem zadowolona - nie robi praktycznie nic. Fakt, mam cerę bezproblemową, ale nos mi się przetłuszcza i czarne, małe kropeczki często na nim goszczą, nieraz z powodu przetłuszczania jakieś świństwa w okolicy nosa bytują. Aqua Marina nawet nie oczyszcza noska, nie kupię więcej.

Dream Cream jest boski! miałam kilka takich mały białawych potworków koło nosa - wiecie, jakby się coś tam zaczopowało. Po kilku godzinach z kremem na twarzy już prawie nic nie ma, a twarz bosko nawilżona i odżywiona, po prostu cudo - idę znów popatrzeć w lustro
ja mam na razie mieszane odczucia co do aqua mariny, lubię ją. ładnie łagodzi zaczerwienienia i twarz jest taka gładziutka, raczej nie pomoże z zaskórnikami, czy jakimiś głębszymi problemami, zdaje mi się, że nie takie jej zadanie, choć właśnie z tego powodu mam mieszane odczucia - oczekiwałam więcej.
ale jest fajna w tym, że nie wysusza, a jednocześnie zmywa resztki mleczka, podkładu, no po prostu myje dobrze

też wezmę pod uwagę przy następnym zamówieniu
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:05   #4458
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Ja też dzisja dostałam mój Dream Cream, właśnie wymaziałam nim twarz, skóra mięciutka w dotyku, nawilżona i ukojona, szyja też dostała pić, dłonie również, na razie same pozytywy. Nie wiem, jak pachnie Angels on Bare Skin, ale według mnie Dream Cream ma ten sam zapach, co Buffy, tyle, że mniej intensywny. Chyba Hosenka pisała kiedyś, że tak pachnie świeżo ścięta lawenda.
Właśnie AoBS pachnie lawendą Zawiera też jej ziarenka
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:08   #4459
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: produkty Lush

[1=c0f5ee3455cfe7f4618d1cb f50b63003f960a820;2448657 4]Właśnie AoBS pachnie lawendą Zawiera też jej ziarenka [/QUOTE]

hmm mnie zapach AoBS troszkę razi...muszę przemyśleć Dream Cream
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 20:37   #4460
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: produkty Lush

FF też dosyć mocno pachnie lawendą, ale dla mnie to akurat na plus

z innej beczki - myłam dzisiaj włosy szamponem JJ i tym razem nie plątał mi włosów w ogóle, chociaz za pierwszym razem plątał bardzo. Mam wrażenie, że może za pierwszym razem zmył warstwę tych wszystkich silikonów z innych szamponów, a teraz włosy na nowo mają jakąś swoją własną warstwę ochronną po zmyciu tych wszystkich chemikaliów i może przez to się nie plączą
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:43   #4461
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: produkty Lush

hej lushomaniaczki
ja sie tak na tych wyprzedazach swiatecznych obkupilam, ze przez pare miesiecy nie wchodze nawet na strone lusha
ale jak gadalam z babka w sklepie, to opowiadala ze ten walentynkowy mushroom w zeszlym roku byl mega i mnie kusi, ale musze sie powstrzymac
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:48   #4462
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
z innej beczki - myłam dzisiaj włosy szamponem JJ i tym razem nie plątał mi włosów w ogóle, chociaz za pierwszym razem plątał bardzo. Mam wrażenie, że może za pierwszym razem zmył warstwę tych wszystkich silikonów z innych szamponów, a teraz włosy na nowo mają jakąś swoją własną warstwę ochronną po zmyciu tych wszystkich chemikaliów i może przez to się nie plączą
miałam podobnie z New barem
i w ogóle to... przestały mi wypadać włosy zwróciłam dziś na to uwagę, że gdy je myję, nie mam potem między palcami zaplątanych wyrwanych włosów
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:44   #4463
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

Mi New Bar Shampoo też chyba pomógł na wypadanie, bo ani nie brałam i nie stosowałam nic innego, ani diety nie zmieniałam, stresuję się tak jak zawsze a włosy mi przestały wypadać w dużej ilości

Nie podoba mi się zapach Dream Cream, dlatego ja go nie kupuję, bo lubię tylko pachnące kosmetyki, albo w ogóle bezzapachowe. Fresh Farmacy też nie pachnie i mi po pewnym czasie wysuszał twarz to odstawiłam. AoBS wąchałam i mi nie przeszkadzał zapach, kupię go kiedyś, na razie testuję 2 inne żele do mycia twarzy, nie z Lusha
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 07:19   #4464
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: produkty Lush

Kurcze dziewczyny, jak sobie pomyślałam to rzeczywiście, myję NEW włosy od około miesiąca i naprawdę nie wypadają aż tak bardzo jak kiedyś, a moje włosy były dosłownie wszędzie.
Super sprawa
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 07:44   #4465
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Damaris ja bym była ciekawa recenzji Creme Anglaise, da się to jakoś porównać do Dream Cream?

Zastanawiam się między tymi dwoma...

A tak w ogóle to super zakupy!

Ja mam Dream Cream i Creme Anglaise. Pytaj jeśli chcesz coś konkretnego wiedzieć
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:36   #4466
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: produkty Lush

kurcze i znowu czekam na zbiorowe zamówienie choć jeszcze to od Berthie do mnie nie doszło
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:37   #4467
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
miałam podobnie z New barem
i w ogóle to... przestały mi wypadać włosy zwróciłam dziś na to uwagę, że gdy je myję, nie mam potem między palcami zaplątanych wyrwanych włosów
Cytat:
Napisane przez lissome Pokaż wiadomość
Mi New Bar Shampoo też chyba pomógł na wypadanie, bo ani nie brałam i nie stosowałam nic innego, ani diety nie zmieniałam, stresuję się tak jak zawsze a włosy mi przestały wypadać w dużej ilości
Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny, jak sobie pomyślałam to rzeczywiście, myję NEW włosy od około miesiąca i naprawdę nie wypadają aż tak bardzo jak kiedyś, a moje włosy były dosłownie wszędzie.
Super sprawa
u mnie też duża poprawa odkąd stosuję New
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:06   #4468
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

kurcze jednak nie bede miala wanny, nie wynajem mieskania :Beksiam:

ale na new bar bym sie skusila... chociaz odstawilam lushowe szampony to faktycznie po ner bar mialam wlosy ladne. Teraz mam strasznie matowe i nie wiem czy to przez powrot do drogeryjnych szamponow czy czas na odswiezenie koloru

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

kusi mnie rehab, jest nawet w przystepnej cenie na allegro
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:10   #4469
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: produkty Lush

A ja się zastanawiam nad Cynthia bo to chyba jedyny szampon do puszących się włosów ale przeraża mnie ten zapach piwa i drożdży
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:13   #4470
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

kliknelam Rehab jak mi przypasi to zamowie duza butle. W ogole tak narzekalam ze AM jest jak inne drogeryjne odzywki a tu lipa... nie moge znalezc jednak zadnej o takich samych wlasciwosciach
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.