Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-12, 06:54   #4231
yarshiva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malutka1227 Pokaż wiadomość
Witam. Zabieg miałam 7.06 mieliście tak, że bolały Was uszy na zmiane raz prawe raz lewe? to nawet nie jest ból tylko takie szczypanie.
Mnie szczypało i piekło głównie prawe ucho, ale to najprawdopodobniej dlatego, że ono miało większą wadę i jest mocniej skorygowane. Czasem czułam też coś w rodzaju pulsowania. Po dwóch, może trzech tygodniach całkiem przeszło.
yarshiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-12, 13:06   #4232
Opatrunek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Witajcie! Operację miałam 5 dni temu. Opatrunek sciagniety i noszę opaskę. Co mnie najbardziej zastanawia to niemiosierny ból jednego ucha. Biorę maksymalne dawki leków o regularnych porach i jedno ucho przestało boleć po dwóch dobach tak jak u większości, a drugie ucho tak strasznie boli, że zalewam się łzami i leki nic nie pomagają. Boję się,że coś jest nie tak. Zaczynam żałować Lekarz mówi,że wszystko jest dobrze. Ból jest tak silny jak zaraz po zabiegu. Miałam niedużą korektę i równo odstające uszy. Nie chcę wydawać jeszcze osądu. Rozmawiałam z dwiema dziewczynami, które miały zabieg tego samego dnia i one czują się świetnie. Czytałam,że niektóry odczuwają ból dłużej, ale nie sądziłam,że trafi na mnie. Lekarz mówił,że mam miękką chrząstkę i nie powinno mnie boleć. Odchodzę od zmysłów i jestem załamana. śpię na siedząco po dwie godziny na dobę... Miał tak ktoś?
Opatrunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-12, 14:58   #4233
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Opatrunek Pokaż wiadomość
Witajcie! Operację miałam 5 dni temu. Opatrunek sciagniety i noszę opaskę. Co mnie najbardziej zastanawia to niemiosierny ból jednego ucha. Biorę maksymalne dawki leków o regularnych porach i jedno ucho przestało boleć po dwóch dobach tak jak u większości, a drugie ucho tak strasznie boli, że zalewam się łzami i leki nic nie pomagają. Boję się,że coś jest nie tak. Zaczynam żałować Lekarz mówi,że wszystko jest dobrze. Ból jest tak silny jak zaraz po zabiegu. Miałam niedużą korektę i równo odstające uszy. Nie chcę wydawać jeszcze osądu. Rozmawiałam z dwiema dziewczynami, które miały zabieg tego samego dnia i one czują się świetnie. Czytałam,że niektóry odczuwają ból dłużej, ale nie sądziłam,że trafi na mnie. Lekarz mówił,że mam miękką chrząstkę i nie powinno mnie boleć. Odchodzę od zmysłów i jestem załamana. śpię na siedząco po dwie godziny na dobę... Miał tak ktoś?

Według mnie nie jest to normalne, kiedyś taka dziewczyna opowiadała mi że właśnie strasznie bolało ją jedno ucho po korekcie, pojechała do swojego chirurga i utworzył się jej jakby taki zakrzep krwi pod skórą, chirurg musiał ponownie rozcinać ucho żeby to usunąć. Może masz to samo? mnie tylko jedną noc bolały mocno uszy, potem to nawet tabletek nie brałam. Myślę że powinnaś albo skonsultować to ze swoim chirurgiem, albo pójść do jakiegoś innego.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-12, 15:27   #4234
Opatrunek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

NowaaJaa byłam dzisiaj u chirurga. Dopytywałam czy nie mam krwiaka, bo czuję się zle. Pytałam co jest przyczyną, odpowiedział,że każdy znosi ból indywidualnie. Chirurg ma dobrą opinię, poleciła mi też Go koleżanka, która efektem swojej korekty jest zachwycona. A najlepsze,że ucho,które boli jest mniej opuchnięte niż to nie bolące. Zaczynam tęsknic za moimi lekko odstającymi uszkami. Twarz też mam lekko opuchniętą w całości. Nie wiem czy to wynik braku snu, czy każdy tak ma. Mam 30 lat, a popłakałam się na zdjęciu opatrunków jak dziecko. Nie mam już siły
Dodam tylko,że to bolące ucho jest bardziej sine w środku, ale przecież je oglądał.

Edytowane przez Opatrunek
Czas edycji: 2017-06-12 o 15:31
Opatrunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-12, 20:00   #4235
Kokoloko26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

To zalezy jak kto znosi bol. Ja wam powiem,

Ze mnie np nic nie bolalo po operacji. Tak sie naczytalam , ze to niewiadomo jaki bol a mnie nic takiego nie spotkalo, nie bralam zadnycj tabletek. Za to na zmianie opatrunku az lezki mialam, bo dotyk bolal... jestem obecnie 3 tygodnie po zabiegu, uszka juz wygladaja okej tylko jedno mam jeszcze spucjniete, ale to moja wina poniewaz zdjeli mi szwy i tak niefoortunnie sie uderzylam w drzwi jak wsiadalam do samochodu, ze krew sie polala... to to mnie bolalo i tak sie balam , ze na nowo beda mi szyli, ale naszczescie obylo sie bez szycia. Dzis bylam na kontroli i jest wszystko ok. Mam opaske i chodze w niej do pracy oraz spie. Przemywam uszy mydlem z nanosrebrem. I jestem dobrej mysli, ze niesdligo opaske zdejme i bedzie ok)) takze bedzie wszystko dobrze
Kokoloko26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-13, 10:34   #4236
tweed01
Raczkowanie
 
Avatar tweed01
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Opatrunek Pokaż wiadomość
Witajcie! Operację miałam 5 dni temu. Opatrunek sciagniety i noszę opaskę. Co mnie najbardziej zastanawia to niemiosierny ból jednego ucha. Biorę maksymalne dawki leków o regularnych porach i jedno ucho przestało boleć po dwóch dobach tak jak u większości, a drugie ucho tak strasznie boli, że zalewam się łzami i leki nic nie pomagają. Boję się,że coś jest nie tak. Zaczynam żałować Lekarz mówi,że wszystko jest dobrze. Ból jest tak silny jak zaraz po zabiegu. Miałam niedużą korektę i równo odstające uszy. Nie chcę wydawać jeszcze osądu. Rozmawiałam z dwiema dziewczynami, które miały zabieg tego samego dnia i one czują się świetnie. Czytałam,że niektóry odczuwają ból dłużej, ale nie sądziłam,że trafi na mnie. Lekarz mówił,że mam miękką chrząstkę i nie powinno mnie boleć. Odchodzę od zmysłów i jestem załamana. śpię na siedząco po dwie godziny na dobę... Miał tak ktoś?
Jeśli jesteś pod stałą kontrolą lekarza i mu ufasz, to się nie przejmuj. Ból to naprawdę indywidualna sprawa. Mnie dobę po zejsciu znieczulenia ból rozkładał, prawie się popłakałam, leki przeciwbólowe ledwo pomagały, dopiero od ok 3 doby było ok, chociaż opatrunki powodowały i tak ciągły ból. Obserwuj uszy, jedz tabletki i oddychaj W razie czego dzwoń do lekarza
tweed01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 13:07   #4237
Izabela678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Witam! Jestem nowa w temacie, w piątek 30.06 będę wykonywała otoplastyke w klinice Ambroziak w Warszawie obawiam się czy uszka na pewno będą dobrze zrobione i chciałabym zapytać czy jest to bolesny zabieg, znieczulenie? Może ktoś robił zabieg w tej klinice i chce się podzielić jak to przebiegło, pozdrawiam.
Izabela678 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-22, 15:03   #4238
Karolnikos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Izabela678 Pokaż wiadomość
Witam! Jestem nowa w temacie, w piątek 30.06 będę wykonywała otoplastyke w klinice Ambroziak w Warszawie obawiam się czy uszka na pewno będą dobrze zrobione i chciałabym zapytać czy jest to bolesny zabieg, znieczulenie? Może ktoś robił zabieg w tej klinice i chce się podzielić jak to przebiegło, pozdrawiam.
Klinika Ambroziak to chyba jest ta z TVN o ile się nie mylę? Jaki jest u nich koszt całego zabiegu ? Też myślałem nad wybraniem akurat tej ale jak zawsze są obawy.
Karolnikos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:08   #4239
Izabela678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Tak, jest to ta z TVN. Koszt to 7000zł. 20%zaliczki trzeba wpłacić do kilku dni dodatkowo 250zl wizyta-konsultacja i z tego co się dowiedziałam to jeszcze 200zł za anastazjologa+badania na własna rękę. Ogólne lekarz bardzo miły. Wszystko szczegółowo wytłumaczył ale nadal mam obawy czy na pewno wszytko pójdzie dobrze, stąd moje poszukiwania internetowe 😃
Izabela678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 07:24   #4240
Kokoloko26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

7000zl szalenstwo. Ale jak Cie stac to czemu by nie. Ja placilam 3000zl +badania na wlasna reke. Jestem miesiac po operacji i jestem zadowolona. Chodze juz bez opaski w dzien, tylko na noc zakladam do spania. Sam zabieg absolutnie nic nie boli, bardziej mnie bolalo pobranie krwii jak cala operacja. Takze na luzie bo nie ma sie czego bac.
Kokoloko26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 10:18   #4241
Izabela678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Uspokoiła mnie Pani, ze jednak jest to bezbolesne! Najbardziej obawiam się chyba znieczulenia i ogólnego stresu. Mam nadzieję, ze chirurg zrobi wszystko jak należy.
Izabela678 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-23, 10:44   #4242
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Co ta telewizja robi z cenami szok, rozumiem że na takich operacjach nie wolno oszczędzać, ale tyle kasy to już wielka przesada.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 11:04   #4243
Pat009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 13
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

7000 ??? Za co? Za to samo co robia inne kliniki za 3 / 3, 5 tysiąca już ze wszystkim? Znieczulenie nic nie boli. Czuć tylko początkowe uklocie igłą. Sam zabieg też nie boli. Jestem 3 miesiące po zabiegu i nic bym nie zmieniła. Uszy są bardzo naturalne,tylko troszkę odeszły tak jak zaplanował to doktor. I w ogóle nie nosiłam opaski W dzień (w nocy doslownie kilka razy)
Pat009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 13:05   #4244
Izabela678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Również się zdziwiłam, że taka cena ponieważ w cenniku napisane jest 5-6tysiecy ale będąc w gabinecie otrzymałam od razu kartkę do podpisania z kwota, później doktor zaprowadził do rejestracji i była konieczność zapłacenia 20%kwoty czyli 1400zl +250zl za konsultację.Ogolnie atmosfera panująca w klinice była bardzo miła więc ciekawi mnie sam zabieg.a co do kliniki to z polecenia poszłam właśnie tam.
Izabela678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 14:35   #4245
wikka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 14
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Izabela678 znajdź sobie w necie " życie bez wstydu" odcinek 8 sezon 4 i tam masz przebieg zabiegu właśnie z tej kliniki.

Co do ceny bez komentarza. Znieczulenie wystarczy miejscowe więc może jak piszesz o anestezjologu to może to podwyższa Twoje koszty ewentualnie jakieś koszty rat lub tp.

Ale "kto bogatemu zabroni?" (żart oczywiście)

Pozdrawiam i powodzenia życzę ☺
wikka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 14:53   #4246
Izabela678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Dostałam od chirurga z 10kartek do przeczytania i na jednej z nich jest uwzględnione, że za anestezjologa trzeba dopłacić- tzn za konsultację. ☹️ Co do odcinka bardzo dziękuje i na pewno obejrzę! Po zabiegu dam znac czy było warto akurat w tej klinice, pozdrawiam
Izabela678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-25, 21:38   #4247
Kokoloko26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Ile czasu nosiliscie opaske w dzien??
Kokoloko26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 14:53   #4248
wikka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 14
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Ja mialam nosić przez dwa tygodnie ale że ładnie się goiły to nieraz w ciągu dnia na wypad do miasta zdejmowałam. Oczywiście przy rozpuszczonych włosach. Teraz jeszcze zakładam na noc aby nic nie uszkodzić w trakcie spania. Jestem 3 m-ce po zabiegu.
wikka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-29, 11:37   #4249
melancholiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Dwa tygodnie od kiedy? Od wykonania zabiegu czy od zdjęcia opatrunkow?
melancholiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-02, 21:02   #4250
wikka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 14
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Dwa tygodnie od zabiegu.
Od drugiej doby po operacji sama zmieniałam opatrunki i w tym czasie opaska w dzień i w nocy a po dwóch tygodniach na zdjęcie szwów. Po zdjęciu szwów opaskę nosiłam już tylko na noc.
wikka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 14:25   #4251
tweed01
Raczkowanie
 
Avatar tweed01
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Kokoloko26 Pokaż wiadomość
Ile czasu nosiliscie opaske w dzien??
Do ściągnięcia szwów, czyli do 8 doby, później zakładałam na noc, albo popołudniami, żeby chronic uszy przed dzieckiem
tweed01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 11:18   #4252
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Operował ktoś uszy u doktora Wilgusa w Katowicach? Jestem ciekawa opinii. Mam u niego zabieg 9 listopada.
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 16:03   #4253
Grzesiektt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Hej ja też miałam u Węgrzyna zabieg
Grzesiektt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 21:24   #4254
Kokoloko26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Mam znajomego, ktory u niego sie operowal. Efekt spoko. Ale mnie jakos on osobiscie nie przekonal do wykonania u niego zabiegu. Wybralam klinike w Skoczowie. Jestem mega zadowolona, moje zycie trraz sie zmienilo, nie umiem sie nacieszyc nowymi uszami, koniec z dziennym myciem wlosow i meczarnia w upalne dni z rozpuszczonymi wlosami. Teraz mam koczki, warkocze no bajka )
Kokoloko26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 09:50   #4255
delikatny_nietoperz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Hej! Kto miał operację uszu w Poznaniu? Szukam informacji na temat dobrego, sprawdzonego chirurga? Z góry dziękuję za pomoc
delikatny_nietoperz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 21:14   #4256
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

.

Edytowane przez gilmore162
Czas edycji: 2017-07-22 o 14:10
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-02, 10:26   #4257
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Dziewczyny,ja bede miala zabieg u Doktora Pietrasika . Mam 3 godziny drogi do kliniki w jedna strone, czy bede musiala jechac tylko na zdjecie szwow po tygodniu czy tez jak inni pisza kilka razy w ciagu tego tygodnia na zmiane opatrunkow? Nie moge sobie pozwolic na takie jezdzenie niestety.Powiedzcie jak to jest ,czy mialyscie taka sytuacje i tez dojezdzalyscie z daleka? Moze doktor poinformowal was jak samemu zmieniac opatrunki ? Nie wiem czy u mnie by sie zgodzil
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 09:36   #4258
MililoN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Hej, każda klinika ma własny system dbania pooperacyjnego o pacjenta. Nie sądzę jednak, że jeżdzenie na zmiane opatrunków jest konieczne(no chyba ze cos się dzieje). Ja po operacji miałam nosić opatrunek 10 dni i przyjechać na ściągnięcie. W międzyczasie jednak czułam że pod opatrunkiem(prawe ucho) wszystko pływa,skrapla się i myślałam ze to krew, więc pojechałam na sprawdzenie i mialam ten opatrunek sciągnięty. Nic się oczywiscie nie działo(tylko ja spanikowałam) skraplała się parafina i inne środki, które zabezpieczają ucho po operacji. Opatrunek został załozony na nowo i później sciagniety+sciagniecie szwow na jednej wizycie.
Po swoim doswiadczeniu mysle, ze nie warto sciagac wogole przez te 10 dni. Moje prawe ucho to przy którym było sprawdzane czy nie ma krwawienia jest delikatnie naruszone i ciut wiecej odstaje. Jest to minimalna roznica, ale pretensje moge miec tylko do siebie.
Zadzwon najlepiej i się zapytaj jak jest w Twojej klinice, na pewno szczegółowo udzielą informacji.
MililoN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 22:05   #4259
alinoe_
Przyczajenie
 
Avatar alinoe_
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 9
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cześć od dłuższego czasu zastanawiam się nad korektą moich elfich uszu czy możecie polecić jakąś klinikę w Trójmieście?
__________________
Moje efekty po Encanto (nowa formuła) - https://www.youtube.com/watch?v=Te3F9WTXS5g
alinoe_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-05, 17:37   #4260
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Robil ktos moze uszy u Doktora Giedrojcia ? Szukam opini na jego temat
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 14:38:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.