Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 13:17   #1381
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hmmm... na pewno podetnę ,ale z tymi falami to sama nie wiem... oglądałam już pare razy ten filmik jessicacurl ale jak próbuje tak robić to mnie szlak trafia! uwielbiam czesać włosy i nie wyobrażam sobie żeby ich nie poczesać ,bo potem sie splączą i jest dup*

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------



bardzo ładnie wyszło nie narzekaj!!!
hmm.. ale co ma się platać?
normalnie dajes zpo umyciu na wilgotne piankę i czekasz az wyschna lub suszysz z dyfuzorem, jak wyschną to sa takie troche suchosplątane, ale trzeba wtedy ten crunch wygniesc i juz- ekstra miękkie i fajne falki wychodza. Nie czeszczesz tego potem, bo sie puch zrobi, na drugi dzien mozesz przeczesac grzebieniem o bardzo szeroko rozstawionych zebach. Kołtunów na pewno nie bedzie. A jak Ci zalezy na dobrym rozczesaniu, to rozczesz przed myciem i na odzywce tuż przed spłukaniem jej.

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
hej, ale masz fajny kolor!!!
wiecie co, ja do tej pory farbowalam włosy w salonie fryzjerskim matrixa, ale z racji że włosy mam coraz dłuzsze, a z miesiaca na miesiąc usługa farbowania jest droższa postanowilam, że ufarbuje je w domu.

Byłam święcie przekonana, że farby dostepne w drogeriach nie dorównuja tym , które sa przeznaczone dla salonów fryzjerskich-ale patrząc na zdjecie mysi m i widząc tak fajny kolorek i zdrowy wygląd jej wlosków, zastanawiam się czy z tymi profesjonalnymi kosmetykami to nie jakas ściema???

Moja fryzjerka powtarza mi wkoło-tylko profesjonalne farby i kosmetyki do pieleganacji włosów, bo tylko one pozostawiją wlosy w nalezytej kondycji... Co o tym sadzicie?

jestem w trakcie poszukiwania farby, ktora da efekt jak w załaczeniu,nie wiem zy nadal szukac np wśród majirel czy dac sobie spokój i pójsc do drogerii????
hmmm co myslicie ?
jestes bardzo miła dziękuję
Profesjonalne farby mają mniej barwników niz te sklepowe. I dlatego to, co wyjdzie u fryzjera, to juz tak zostaje a potem troche sie wypłukuje i za 3-4 tygodnie trzeba leciec na poprawkę. Sklepowe wychodza ciemniej, ale spłukuja sie dłuzej i dłuzej mozna sie cieszyc odcieniem. Dlatego nasze dziewczynki z watku testuja bez jak szalone wszytsko, co sie nawinie Czasem wychodzi lepiej, czasem gorzej, ale najwyzej ma się pretensje do siebie, a czasem znajdzie się tą wymarzoną. U fryzjera tez roznie wychodiz i powidzmy szczerze- drogo. a fryzjerom zalezy na sprzedazy kosmetykow z oferty ich salonu i dlatego tak na to namawiają. A mozna znalezc lepsze i tansze zamienniki.

Aha. Jesli znasz odcien matrixa ktorego nakąłdała Ci fryzjera i jaką wodą robiła, to po prostu zamów sobie ten kolorek na necie. Nie bedziesz nic ryzykowac.

Ja pielegnuje włosy metodami tanimi i starannie wyselekcjowanymi z puli opisów dostepnych na wątku dla zakręconych- musiałabys poczytac o CG i OMO. Moje włosy po zadnych kosmetykach tak nie wyglądały, jak teraz po biovaxie, oliwie z oliwek i bezsilikonowych odzywkach z garniera.


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a ja mam problem

Przedłużyłam te włosy... wczoraj u koleżanki. U niej bylo ciemno wiec nie widzialam tej masakry
Dzisiaj patrzę rano,a te wlosy mają zupelnie inny kolor
i koleżanka mi ich z boku nie doczepiła tylko z tylu i wygladam jak czub więc zrobilam sobie loki,to troche mniej widać.
Muszę zamówić jeszcze z 20 pasemek i je wszystkie pofarbować....
i teraz nie wiem czy farbować swoje czy farbować przedluzane
Wydaje mi się,że te przedluzane wygladaja tak jak wlosy Agatki z tymi refleksami,bo mam tez te pasemka jasniejsze
Dlatego zastanawiam się czy nie pofarbować swoich włosów Excellką 10,13??

Chcialam wstawić wam zdjecia i nawet zrobilam je przed wyjsciem na uczelnie,ale komputer mi nie wykrywa karty pamięci
uuuu.. wstaw zdjecia słonce, moze wcale tak źle nie jest? Ostatecznie dofarbujesz włoski do keratynków i juz.

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Kurcze mam chyba jakiś kryzys włosowy
Ostatnio byłam na etapie zmiany fryzury i cięcia we wtorek stwierdziłam, że chyba wrócę do długich włosów takich jak miałam kiedyś, czyli jeszcze dłuższych niż miałam teraz przed ścięciem. A dzisiaj znowu zastanawiam się nad obcięciem
Chociaż do pracy uczesałam dzisiaj kitkę, bo już się robi i ma fajną długość i stwierdziłam że może zostanę przy obecnej długości
No i nie wiem co robić
A i jeszcze nie wiem co z kolorem bo zaczyna chodzić za mną jasny, jakaś platyna a nie taki jak mam teraz To chyba przez zbliżającą się @ tak świruję

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



Wklej nam zdjęcia jak wrócisz to rzucimy na to okiem a raczej oczami i coś ci doradzimy
o.. jakbym słyszała siebie
ja tez w kołko macieju, długie a moze krotkie, z grzywka, bez. zagryz zeby, bo spotaniczne pomysły nigdy nie koncza się dobrze w kazdym razie u mnie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
12/9 londa
okropnie ciemno za oknem fotka słabe jak tylko wyjdzie słoneczko dorzucę fotek
jestem pozytywnie zaskoczona włosy miękkie i nie wypadają jak po profesjonalnej londzie
odrost super złapało
bardzo ładnie, super kolor i włoski takie zadbane.
a Ty przypadkiem nie przyciemniałas ostatnio? na jaki kolor kładłas tą londę?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:43   #1382
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kotka gdzieś kolo 18 powinnam byc u TŻta to odrazu wstawię
mówiłaś,że zawsze zamawiasz 613, ten 613 na zdjeciu na stronce wyglada na taki szaro-bury,ale w rzeczywistości to jest normalne 613 bedzie Ci pasowalo, nie wiem czy na moich zdjeciach cos zobaczysz,bo ja mam jednak przewagę 22
i tak patrzalam na te wlosy i naprawde Agatko jak Twoje,taki zloty blondzik z chlodnymi refleksami (613) wiec mysle,ze zrobie Excellką i pozniej najwyzej jakies pasemka jeszcze

yyyy... no wiesz różnie bywa z tymi kolorkami to czekam na fotki i będe sie przyglądać

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
hmm.. ale co ma się platać?
normalnie dajes zpo umyciu na wilgotne piankę i czekasz az wyschna lub suszysz z dyfuzorem, jak wyschną to sa takie troche suchosplątane, ale trzeba wtedy ten crunch wygniesc i juz- ekstra miękkie i fajne falki wychodza. Nie czeszczesz tego potem, bo sie puch zrobi, na drugi dzien mozesz przeczesac grzebieniem o bardzo szeroko rozstawionych zebach. Kołtunów na pewno nie bedzie. A jak Ci zalezy na dobrym rozczesaniu, to rozczesz przed myciem i na odzywce tuż przed spłukaniem jej.
aaa piankę no właśnie a ja myślałam że nic właśnie mam dyfuzor w tej nowej suszarce z babylis to wypróbuje a czy mogłabyś mi polecić jakąś dobrą piankę??? dziękuje mysiu
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:49   #1383
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja właśnie obejrzałam świetny film "Czarny Łabędź".
Polecam gorąco, choć na pewno nie każdemu się spodoba.
Rezysera "Requiem dla snu" - kolejny fantastyczny film który polecam każdej z Was gorąco.
Świetny film ten Requiem for a dream - schizowy taki ale z przesłaniem - bardzo mi się podobał - polecam. Jeszcze był taki film który obejrzałam przez pomyłkę bo myślałam,że to Requiem ale nie pamiętam w tej chwili nazwy (coś na zasadzie, że aby nie było więcej wojen, które wybuchają przez emocje ludzkie z którymi ludzie sobie nie radzą jest nakaz wstrzykiwania sobie ampułek aby ludzie nic nie czuli, są oczywiście przeciwnicy - którzy gdzieś tam w podziemiach się ukrywają). Być może z mojego opisu to nie wynika bo trochę zagmatwany ale też bardzo fajny film.

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Mam kurcze podobny problem :/ Robiłam syossem przedwczoraj i góra wyszła mi bielutka a od spodu cieemne :/ już szału z tym dostaje, też sie własnie zastanawiałam czy następnym razem nie zrobić odrostów samych i od spodu a potem przeciągnąć na całość.
Ale Ty maruda jesteś Ślicznie jest i włoski w dobrej kondycji widać. Być może dół kapkę ciemniejszy ale nie jest źle

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a ja mam problem

Przedłużyłam te włosy... wczoraj u koleżanki. U niej bylo ciemno wiec nie widzialam tej masakry
Dzisiaj patrzę rano,a te wlosy mają zupelnie inny kolor
No to nieźle Myślę, że lepiej będzie Ci ufarbować te doczepione na kolor który już masz - bo masz sprawdzoną farbkę - a teraz szukać i eksperymentować z nową farbą to różnie może być, a po co się denerwować

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!
ja właśnie się załamałam zrobiłam sobie płukanke po myciu włosków i wyglądam fatalnie począwszy od szaroburo siwych do złotawych przy czym odrost się jeszcze bardziej teraz odznacza. nie mogę patrzeć na siebie ten chłodnawy odcień wogóle do mnie nie pasuje chyba pójde umyć głowę ponownie żeby spłukać tą ciemność jednak w złotawych lepiej się czuję
To Ci całkiem zejdzie tylko potrzeba kilka myć - nie stresuj się
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:49   #1384
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
hmm.. ale co ma się platać?
normalnie dajes zpo umyciu na wilgotne piankę i czekasz az wyschna lub suszysz z dyfuzorem, jak wyschną to sa takie troche suchosplątane, ale trzeba wtedy ten crunch wygniesc i juz- ekstra miękkie i fajne falki wychodza. Nie czeszczesz tego potem, bo sie puch zrobi, na drugi dzien mozesz przeczesac grzebieniem o bardzo szeroko rozstawionych zebach. Kołtunów na pewno nie bedzie. A jak Ci zalezy na dobrym rozczesaniu, to rozczesz przed myciem i na odzywce tuż przed spłukaniem jej.



jestes bardzo miła dziękuję
Profesjonalne farby mają mniej barwników niz te sklepowe. I dlatego to, co wyjdzie u fryzjera, to juz tak zostaje a potem troche sie wypłukuje i za 3-4 tygodnie trzeba leciec na poprawkę. Sklepowe wychodza ciemniej, ale spłukuja sie dłuzej i dłuzej mozna sie cieszyc odcieniem. Dlatego nasze dziewczynki z watku testuja bez jak szalone wszytsko, co sie nawinie Czasem wychodzi lepiej, czasem gorzej, ale najwyzej ma się pretensje do siebie, a czasem znajdzie się tą wymarzoną. U fryzjera tez roznie wychodiz i powidzmy szczerze- drogo. a fryzjerom zalezy na sprzedazy kosmetykow z oferty ich salonu i dlatego tak na to namawiają. A mozna znalezc lepsze i tansze zamienniki.

Aha. Jesli znasz odcien matrixa ktorego nakąłdała Ci fryzjera i jaką wodą robiła, to po prostu zamów sobie ten kolorek na necie. Nie bedziesz nic ryzykowac.

Ja pielegnuje włosy metodami tanimi i starannie wyselekcjowanymi z puli opisów dostepnych na wątku dla zakręconych- musiałabys poczytac o CG i OMO. Moje włosy po zadnych kosmetykach tak nie wyglądały, jak teraz po biovaxie, oliwie z oliwek i bezsilikonowych odzywkach z garniera.




uuuu.. wstaw zdjecia słonce, moze wcale tak źle nie jest? Ostatecznie dofarbujesz włoski do keratynków i juz.



o.. jakbym słyszała siebie
ja tez w kołko macieju, długie a moze krotkie, z grzywka, bez. zagryz zeby, bo spotaniczne pomysły nigdy nie koncza się dobrze w kazdym razie u mnie




bardzo ładnie, super kolor i włoski takie zadbane.
a Ty przypadkiem nie przyciemniałas ostatnio? na jaki kolor kładłas tą londę?
mysiu to chyba jakiś wirus bo ja ostatnio też mam takie myśli może obciąć może nie? a może w krótszych będzie mi lepiej a za chwile myślę że jednak chyba długie i tak w kółko ale najlepiej poprostu przeczekać i wtedy albo nam przejdzie albo nie w moim przypadku wystarczy kilka dni i mijają te myśli .Nie raz mam taki sen że obcięłam włoski i nie raz to aż mi się płakać chciało ale budzę się patrze są i od razu lepiej się czuję. a co by było jakby naprawdę się obcięło z ciemnych jeszcze da się zrobić jasne ,ale z krótkich długich się nie da zrobić i co wtedy

Yatta nie wytrzymałam i umyłam jeszcze raz nie mogłam patrzeć na siebie a teraz od razu lepiej

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-01-13 o 13:53
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:51   #1385
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
o.. jakbym słyszała siebie
ja tez w kołko macieju, długie a moze krotkie, z grzywka, bez. zagryz zeby, bo spotaniczne pomysły nigdy nie koncza się dobrze w kazdym razie u mnie



bardzo ładnie, super kolor i włoski takie zadbane.
a Ty przypadkiem nie przyciemniałas ostatnio? na jaki kolor kładłas tą londę?
Ostatnio było Londa Professional
12/89+ 8/1 odrobina

Zapisałam sobie bo też miałam się tym farbować

I też nie raz myślę o zmianach włosowych, ale ja jednak mam zbyt krótkie by szaleć więc nie mam pewnie takich rozterek jak wy długowłose
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:53   #1386
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
hej, ale masz fajny kolor!!!
wiecie co, ja do tej pory farbowalam włosy w salonie fryzjerskim matrixa, ale z racji że włosy mam coraz dłuzsze, a z miesiaca na miesiąc usługa farbowania jest droższa postanowilam, że ufarbuje je w domu.

Byłam święcie przekonana, że farby dostepne w drogeriach nie dorównuja tym , które sa przeznaczone dla salonów fryzjerskich-ale patrząc na zdjecie mysi m i widząc tak fajny kolorek i zdrowy wygląd jej wlosków, zastanawiam się czy z tymi profesjonalnymi kosmetykami to nie jakas ściema???

Moja fryzjerka powtarza mi wkoło-tylko profesjonalne farby i kosmetyki do pieleganacji włosów, bo tylko one pozostawiją wlosy w nalezytej kondycji... Co o tym sadzicie?

jestem w trakcie poszukiwania farby, ktora da efekt jak w załaczeniu,nie wiem zy nadal szukac np wśród majirel czy dac sobie spokój i pójsc do drogerii????
hmmm co myslicie ?
mnie się udało uzyskać taki kolor, a przynajmniej bardzo podobny
tzn. mojej fryzjerce :P ale to z 1,5 roku temu
wrzucałam gdzieś w wątku nawet zdjęcie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:04   #1387
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yattamanka , asiabb1983 - dziekuje kochane może faktycznie za dużo na nie narzekam ale to dlatego, że już bym chciała od razu takie piękne jak mam w avatarze fakt faktem jestem bardziej zadowolona niż po wyjściu od fryzjera a kondycją jestem zachwycona

Tylko powiedzcie mi czy jak na to nałoże ciepły odcień innej firmy to wyjdzie ten zielony, którego sie tak strasznie boje?
To oczywiście za min 2 tyg. narazie daje szanse temu kolorkowi bo widzę, że robi sie coraz ładniejszy, ale jak będę nim powtarzać to będę miała pewnie chłodno białe, a chciałabym słoneczny blond taki koloru budyniu waniliowego jak to Yattamanka kiedyś ładnie ujęła

O taki jak z tego zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0fa4a37a001a043b4d2c80d5.jpg (47,7 KB, 74 załadowań)
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 14:13   #1388
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
yyyy... no wiesz różnie bywa z tymi kolorkami to czekam na fotki i będe sie przyglądać

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------



aaa piankę no właśnie a ja myślałam że nic właśnie mam dyfuzor w tej nowej suszarce z babylis to wypróbuje a czy mogłabyś mi polecić jakąś dobrą piankę??? dziękuje mysiu
no pewnie że cos musisz połozyc jak chcesz takie miękkie fale, bardzo delikatne, ale trzymające się kupy, to polecam balsam joanna bez spłukiwania z miodem i mlekiem- wychodza fale takie mięsiste, nie trzeba nic wygniatac
ale pianka osobiscie jest dla mnie łatwiejsza w obsłudze- tym bardziej, ze mozna juz dostac takie bez alkoholu, np wellaflex- ja uzywam wellaflex stylizacja i odnowa, ale o ie pamietam wsyztskie wellaflexy sa bez alkoholu
no jeszcze żel mozes zdac, ja nie cierpie zelu, bo usztywnia i nie chce sie potem wygniesc no chyba że chcesz cos w stylu mokrej włoszki

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mysiu to chyba jakiś wirus bo ja ostatnio też mam takie myśli może obciąć może nie? a może w krótszych będzie mi lepiej a za chwile myślę że jednak chyba długie i tak w kółko ale najlepiej poprostu przeczekać i wtedy albo nam przejdzie albo nie w moim przypadku wystarczy kilka dni i mijają te myśli .Nie raz mam taki sen że obcięłam włoski i nie raz to aż mi się płakać chciało ale budzę się patrze są i od razu lepiej się czuję. a co by było jakby naprawdę się obcięło z ciemnych jeszcze da się zrobić jasne ,ale z krótkich długich się nie da zrobić i co wtedy

Yatta nie wytrzymałam i umyłam jeszcze raz nie mogłam patrzeć na siebie a teraz od razu lepiej
bo baby juz ak mają, ze wiecznie cos chca innego. To naprawde straszne jest. To uczucie, ze musze, że zaraz, że nie wytrzymam.. a jak wytzrymasz to przechodzi. Wkurzające. U mnie jeszcze działa lenistwo, bo jak mam krótsze włosy, to absolutnie nci nie musze z nimi robic, a dłuzsze, to juz troche trzeba podstylizowac
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ostatnio było Londa Professional
12/89+ 8/1 odrobina

Zapisałam sobie bo też miałam się tym farbować

I też nie raz myślę o zmianach włosowych, ale ja jednak mam zbyt krótkie by szaleć więc nie mam pewnie takich rozterek jak wy długowłose
oo.. widzisz.. a ja tak czytam i czytam, mysle- posty pomyliłam
dzieki
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:20   #1389
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Yattamanka , asiabb1983 - dziekuje kochane może faktycznie za dużo na nie narzekam ale to dlatego, że już bym chciała od razu takie piękne jak mam w avatarze fakt faktem jestem bardziej zadowolona niż po wyjściu od fryzjera a kondycją jestem zachwycona

Tylko powiedzcie mi czy jak na to nałoże ciepły odcień innej firmy to wyjdzie ten zielony, którego sie tak strasznie boje?
To oczywiście za min 2 tyg. narazie daje szanse temu kolorkowi bo widzę, że robi sie coraz ładniejszy, ale jak będę nim powtarzać to będę miała pewnie chłodno białe, a chciałabym słoneczny blond taki koloru budyniu waniliowego jak to Yattamanka kiedyś ładnie ujęła

O taki jak z tego zdjęcia
Zielony wyjdzie wtedy gdy na ZŁOTY nałożysz POPIELATY lub odwrotnie a jeśli nałozysz nature nie.
a co do zdjęcia to ja robie juz kilka razy syosem i nie mam białych włosów tylko takie bardzo jasno złotawe taki właśnie słoneczny blond. w sumie to na mojej głowie wygląda jak balejaż ale nie wiem jak u kogoś innego może zachować się ta farbka
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:21   #1390
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yata nie wiem czy da się pofarbować te wlosy,bo ja robilam Palette C12,a tych wlosow nie mozna rozjasniac wiec nie wiem co by z tego wyszlo
chodzi o to,ze ja mam chlodny kolor,nawet taki siwy,a te doczepy sa takie jasne- cieply kolor
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:40   #1391
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

wkoncu poszla sobie ta moja tesciowa ale sie zasiedziala a ja jeszcze musze do sklepu obiad nadrobic wizaz
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 14:42   #1392
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no pewnie że cos musisz połozyc jak chcesz takie miękkie fale, bardzo delikatne, ale trzymające się kupy, to polecam balsam joanna bez spłukiwania z miodem i mlekiem- wychodza fale takie mięsiste, nie trzeba nic wygniatac
ale pianka osobiscie jest dla mnie łatwiejsza w obsłudze- tym bardziej, ze mozna juz dostac takie bez alkoholu, np wellaflex- ja uzywam wellaflex stylizacja i odnowa, ale o ie pamietam wsyztskie wellaflexy sa bez alkoholu
no jeszcze żel mozes zdac, ja nie cierpie zelu, bo usztywnia i nie chce sie potem wygniesc no chyba że chcesz cos w stylu mokrej włoszki
no własnie mam ten balsam i on mi nie pomagał kupie piankę z wellaflex , można ją kupić w drogerii?? a ja wolałabym taki efekt :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9b_500x640.jpg (31,3 KB, 43 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:48   #1393
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Zielony wyjdzie wtedy gdy na ZŁOTY nałożysz POPIELATY lub odwrotnie a jeśli nałozysz nature nie.
a co do zdjęcia to ja robie juz kilka razy syosem i nie mam białych włosów tylko takie bardzo jasno złotawe taki właśnie słoneczny blond. w sumie to na mojej głowie wygląda jak balejaż ale nie wiem jak u kogoś innego może zachować się ta farbka
Może zadam głupie pytanie ale które to dokładnie są ta natura? palette skandynawski bo ma 100?
korci mnie właśnie, żeby ją następną nałożyć, ale jest napewno mocna a ja naturalnie mam jasne i ten syoss 9-5 momentalnie złapał mi odrosty a na całości wyszło równomiernie (w sensie, że bez żadnych pasemek) i troche mi szkoda ryzykować taką mocną farbą bo nie chce ich narażać na utratę tej świetnej kondycji tylko nie wiem czy takie jaśniutkie uda mi się osiągnąć samym np syoss'em

A co do koloru po nim to właśnie zaraz po farbowaniu sie przestraszyłam bo grzywka wpadała w szary/popielaty teraz poprawiłam kilka razy szamponem Nivea do włosów blond - on jest taki złoty i robią się bardzo ładne także zobacze jak sie bedzie dalej zachowywać i co nowego wymyśle do nastepnego farbowania hehe, może faktycznie nią powtórzę jeszcze żeby się przekonać jak to będzie na moich włosach.
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:51   #1394
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Yatta nie wytrzymałam i umyłam jeszcze raz nie mogłam patrzeć na siebie a teraz od razu lepiej
No widzisz

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
oo.. widzisz.. a ja tak czytam i czytam, mysle- posty pomyliłam
dzieki


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata nie wiem czy da się pofarbować te wlosy,bo ja robilam Palette C12,a tych wlosow nie mozna rozjasniac wiec nie wiem co by z tego wyszlo
chodzi o to,ze ja mam chlodny kolor,nawet taki siwy,a te doczepy sa takie jasne- cieply kolor
Tak strasznie to widać? zawsze możesz udać, że to balejaż

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no własnie mam ten balsam i on mi nie pomagał kupie piankę z wellaflex , można ją kupić w drogerii?? a ja wolałabym taki efekt :
A mnie się podoba taki efekt - babki w tych brazylijskich czy tam.. wenezuelskich serialach zawsze miały takie piękne te loki
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:56   #1395
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no własnie mam ten balsam i on mi nie pomagał kupie piankę z wellaflex , można ją kupić w drogerii?? a ja wolałabym taki efekt :
fajne fale ale sa czyms wspomagane gruba lokowka a pozniej roztrzepane palcami
fale wychodza podczas ugniatania wlosow po umyciu <--to podstawa
jesli masz cienkie wloski to uwazaj na przeciazenie ich kosmetykami bo fale sie rozwala tzn wyprostuja
juz po umyciu "zmus wlosy" do falowania nakladajac jakas odzywke bs i ugniataj ugniataj....jesli nakladasz pianke to nie zapomnij ze tez trzeba ugniatac ...no i wszystkie czynnosci robimy glowa w dol

a swoja droga juz ja bym wydusila z tych twoich wlosow jakies fale


a mi sie podobaja takie samorobki zakrecane od polowy na prostownicy badz lokowce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loki.jpg (43,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img68989.fryzury-krecone.234997[1].jpg (43,9 KB, 31 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-13 o 14:59
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:02   #1396
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

No wreszcie do was dotarłam...
Mialam dzis mega zalatany dzień- swoje pazurki, potem obiadek, psi obiadek, sprzątanie, zakupy...masakra
Wstawiam obiecane fotki mojego c12 z wczoraj i moje dzisiejsze neonowe pazurki
Komentujcie!

c12 1.jpgc12 3.jpgc12 4.jpgroz neonki.jpgroz neonki 2.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:12   #1397
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ilu procentowy utleniacz jest dobry do farby Ce-Ce "Extra Biały" (Odcień 0/0) . Bo siostra wymieszała z 3 % i nic nie wzięło . Tak się zastanawiam żeby może 6 % dać ? Piszcie .
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:17   #1398
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

blond bunny
śliczny ten neonowy kolorek chciałabym takie bardzo, tylko krótsze niestety mi pozostaje pomarzyć bo ja nie mam takich zdolności
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:30   #1399
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No wreszcie do was dotarłam...
Mialam dzis mega zalatany dzień- swoje pazurki, potem obiadek, psi obiadek, sprzątanie, zakupy...masakra
Wstawiam obiecane fotki mojego c12 z wczoraj i moje dzisiejsze neonowe pazurki
Komentujcie!
]
odrost super złapało! bardzo dobrze wychodzi ci ta farbka a co pazurków to odważny kolorek,mi sie kojarzy z takim wakacyjnym i jakie długie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 16:39   #1400
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Ilu procentowy utleniacz jest dobry do farby Ce-Ce "Extra Biały" (Odcień 0/0) . Bo siostra wymieszała z 3 % i nic nie wzięło . Tak się zastanawiam żeby może 6 % dać ? Piszcie .
To kolor rozjaśniający to i nic nie wzięło - nie wiem jakie siostra ma naturalne włosy ale woda co najmniej 9%. Zresztą na pewno w ulotce dołączonej do farby jest napisane jaka jest zalecana woda...

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No wreszcie do was dotarłam...
Mialam dzis mega zalatany dzień- swoje pazurki, potem obiadek, psi obiadek, sprzątanie, zakupy...masakra
Wstawiam obiecane fotki mojego c12 z wczoraj i moje dzisiejsze neonowe pazurki
Komentujcie!

Załącznik 3666793Załącznik 3666794Załącznik 3666795Załącznik 3666796Załącznik 3666797
Włoski jak zwykle ładnie złapało choć różnią się od tych na końcach. A paznokcie dają czadu No i chyba są krótsze niż zwykle? Czy mnie oko myli ?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-13 o 16:41
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:47   #1401
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Siostra ma platynę . A chciała z platyny białe . I zretuszować żółć po rozjaśnianych odrostach . Bo robi to tak że i Mi i Sobie nakłada rozjaśniacz na sam odrost (Oczywiście nie żadną Joannę tylko Goldwell) a następnie kładzie Mi na całą głowę białą farbę żeby odświeżyć kolor i zretuszować żółtko przy skórze .
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:56   #1402
aleksandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej, mam pytanko.
Chciałam rozjaśnić wlosy.. Chcę uzyskać mniej więcej taki efekt: http://i.pinger.pl/pgr468/54c42d10000a1b5149f9fb8c
Moje włosy są brązowe (mam naturalne). Pytanie: jaką szamponetką (bo zamierzam je koloryzować szamponem) mogę to uzyskać? Czy blond, czy ciemny blond, a może jeszcze inny? Od razu mówię, że wizyta u fryzjera odpada. Tu tylko chodzi o to, żeby wyszedł mi jaśniejszy kolor, niz mam i żeby nie wyszedł żółty, czy rudy.
Z góry wielkie dzięki.
aleksandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:59   #1403
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To kolor rozjaśniający to i nic nie wzięło - nie wiem jakie siostra ma naturalne włosy ale woda co najmniej 9%. Zresztą na pewno w ulotce dołączonej do farby jest napisane jaka jest zalecana woda...



Włoski jak zwykle ładnie złapało choć różnią się od tych na końcach. A paznokcie dają czadu No i chyba są krótsze niż zwykle? Czy mnie oko myli ?
Nie długość taka jak ostatnio czyli 2cm
Max miałam 3cm.

A w ogóle to tonery rozrabia sie z taką wodą i w takiej proporcji jak podaje ulotka
nie jesteśmy wszechwiedzące.

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
blond bunny
śliczny ten neonowy kolorek chciałabym takie bardzo, tylko krótsze niestety mi pozostaje pomarzyć bo ja nie mam takich zdolności
A tez robisz pazurki?
zdolności wcale nie trzeba nie wiadomo jakich- trochę cierpliwości i tyle.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
odrost super złapało! bardzo dobrze wychodzi ci ta farbka a co pazurków to odważny kolorek,mi sie kojarzy z takim wakacyjnym i jakie długie
Chciałam zaszaleć kolorem

Dziękuję dziewczynki!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:08   #1404
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Siostra ma platynę . A chciała z platyny białe . I zretuszować żółć po rozjaśnianych odrostach . Bo robi to tak że i Mi i Sobie nakłada rozjaśniacz na sam odrost (Oczywiście nie żadną Joannę tylko Goldwell) a następnie kładzie Mi na całą głowę białą farbę żeby odświeżyć kolor i zretuszować żółtko przy skórze .
Szkodzisz włosom kładąc kolor za każdym razem tylko po to by go odświeżyć. Jeśli włosy żółkną wystarczy dobry fioletowy szampon. Ewentualnie jak już bardzo chcesz farbą to na koniec farbowania odrostów zwilż głowę i wymasuj tak jakbyś myła głowę szamponem i zostaw tak na kilka minut - to wystarczy.
Naprawdę poczytaj ulotkę - jak już pisałam - tam na pewno wszystko jest napisane odnośnie zalecanej wody

Cytat:
Napisane przez aleksandy Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanko.
Chciałam rozjaśnić wlosy.. Chcę uzyskać mniej więcej taki efekt: http://i.pinger.pl/pgr468/54c42d10000a1b5149f9fb8c
Moje włosy są brązowe (mam naturalne). Pytanie: jaką szamponetką (bo zamierzam je koloryzować szamponem) mogę to uzyskać? Czy blond, czy ciemny blond, a może jeszcze inny? Od razu mówię, że wizyta u fryzjera odpada. Tu tylko chodzi o to, żeby wyszedł mi jaśniejszy kolor, niz mam i żeby nie wyszedł żółty, czy rudy.
Z góry wielkie dzięki.
Jak masz brązowe naturalne to szamponetka sobie z tym nie poradzi.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:13   #1405
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A tez robisz pazurki?
zdolności wcale nie trzeba nie wiadomo jakich- trochę cierpliwości i tyle.
A wiesz kiedyś nawet próbowałam.. kupiłam zestaw na allegro ale chyba właśnie mi tej cierpliwości brakuje bo wiecznie sie ociapałam z tymi brokatami, frencz krzywy itd itp I własnie sie zamierzam do sprzedaży lampy bo stoi nieużywana..

Edytowane przez ewkaz412
Czas edycji: 2011-01-13 o 17:14 Powód: literówka :P
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:14   #1406
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No wreszcie do was dotarłam...
Mialam dzis mega zalatany dzień- swoje pazurki, potem obiadek, psi obiadek, sprzątanie, zakupy...masakra
Wstawiam obiecane fotki mojego c12 z wczoraj i moje dzisiejsze neonowe pazurki
Komentujcie!

Załącznik 3666793Załącznik 3666794Załącznik 3666795Załącznik 3666796Załącznik 3666797
pazurki wakacyjne az milo
a wloski ladnie na odroscie zlapalo ale wiesz ja lubie widziec calosc


a ja znowu przytachalam kolejny lup do domu tak mnie skusila ta nowa seria nivea"pure &natural" ze kupilam sobie mleczko do demakijazu ...poluje tez na taka jedna piekna opaske z kwiatem z boku
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:23   #1407
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A ja szukam jakichś fajnych kremów nawilzajacych ale w nich sama chemia.

cascada
codziennie na zakupach A synek wtedy w przedszkolu?

blond bunny ładnie jak zwykle, ale ja jak cascada lubię widziec całość
A pazurki bardzo fajne, na kimś super, ale sama bym się na takie długie nie skusiła, na kolor tak Ale na naturalkach ciezkoz robić cos takiego jak sie ma krótkie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:24   #1408
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Mam kurcze podobny problem :/ Robiłam syossem przedwczoraj i góra wyszła mi bielutka a od spodu cieemne :/ już szału z tym dostaje, też sie własnie zastanawiałam czy następnym razem nie zrobić odrostów samych i od spodu a potem przeciągnąć na całość. Tylko ja mam jesczze taki problem, że napewno nie bede robić już syossem 9-5 -> jak dla mnie wyszedł zbyt szaro, zwłaszcza grzywka i te jasniejsze przy twarzy, na szczęscie umyłam już 2 razy i troche sie ten odcień spłukuje i robią sie takie 'mleczne' (3,4 zdj) tak czy inaczej jest to dla mnie zbyt chłodny odcień.
I widze, że samą łagodną farbą ciężko będzie mi osiągnąć mój upragniony kolor ;( nałożyłabym jednak tą palette skandynawski bo pewnie tylko ona ruszy te od spodu, tylko czy nie spali tych jaśniejszych od góry?
I dalej mam obawy co do tego zielonego syoss 9-5 jest zdecydowanie chłodny a jakbym chciała na niego nałożyć Londe 01 albo Safire kwiat wanilii czy jakąś inna opalizującą - ogólnie ciepłe odcienie, nie wyjdzie mi co bądź?
Poczekam jakiś tydzień, półtora i zrobie próbe palette skandynawskiej na pasemku tym ciemniejszym od dołu i jaśniejszym od góry

Jeśli chodzi o tego syoss'a to kolor mnie nie zachwycił, ale mogłam sie tego spodziewać bo jest to mroźny blond ale jestem bardzo zadowolona z kondycji włosów, są mięciutkie i w ogóle nie mam problemów z rozczesywaniem - a powiem Wam szczerze, że na pewno jestem bardziej zadowolona niż po farbowaniu u fryzjera bo wychodziłam znowu z żółtymi :|

Dodaję zdjęcia po tym 9-5 (1,2 przed myciem głowy - tak szare, że miałam wrażenie, że nawet przyciemniło mi włosy), marne to pierwsze bo ciemno jest cały czas i tak to wychodzi ale widać, że ciemniejsze są od spodu, a na następnych w świetle łazienkowym -> 3 bez lampy, 4 z lampą - widać jeszcze odbijające sie to sreberko na grzywce - ale widać na nich też chyba, że odrosty wzięło mi idealnie

Pozdrawiam
Ładnie wyszło
U mnie to jest spoooora różnica kolorów Między tymi paroma centymetrami na górze a resztą włosów to mam różnice 2-3 tonów
Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
12/9 londa
okropnie ciemno za oknem fotka słabe jak tylko wyjdzie słoneczko dorzucę fotek
jestem pozytywnie zaskoczona włosy miękkie i nie wypadają jak po profesjonalnej londzie
odrost super złapało
Bardzo ładnie! U mnie tez widac taki chłodny kolorek

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny już wklejam zdjęcia po umyciu bez prostowania, włosy ostatnio farbowane 19.12. , 1cm odrostu jak narazie... zdjecia robione przy swietle sztucznym nie oddaja tak koloru proszę
Ładnie wyglądają
Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Yattamanka , asiabb1983 - dziekuje kochane może faktycznie za dużo na nie narzekam ale to dlatego, że już bym chciała od razu takie piękne jak mam w avatarze fakt faktem jestem bardziej zadowolona niż po wyjściu od fryzjera a kondycją jestem zachwycona

Tylko powiedzcie mi czy jak na to nałoże ciepły odcień innej firmy to wyjdzie ten zielony, którego sie tak strasznie boje?
To oczywiście za min 2 tyg. narazie daje szanse temu kolorkowi bo widzę, że robi sie coraz ładniejszy, ale jak będę nim powtarzać to będę miała pewnie chłodno białe, a chciałabym słoneczny blond taki koloru budyniu waniliowego jak to Yattamanka kiedyś ładnie ujęła

O taki jak z tego zdjęcia
Super jest ten kolor Szkoda ze mi by takie jasne nie pasowały :P
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No wreszcie do was dotarłam...
Mialam dzis mega zalatany dzień- swoje pazurki, potem obiadek, psi obiadek, sprzątanie, zakupy...masakra
Wstawiam obiecane fotki mojego c12 z wczoraj i moje dzisiejsze neonowe pazurki
Komentujcie!

Załącznik 3666793Załącznik 3666794Załącznik 3666795Załącznik 3666796Załącznik 3666797
Ładnie odrost złapało
I pazurki tez bardzo ładne Lubie takie kolorki
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:33   #1409
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

agata synek mi towarzyszy na zakupach jest bardzo przydatny potrzyma cos pomoze a nawet chetnie niesie torbe
do przedszkola jeszcze nie chodzi bo doszlismy z tz do porozumienia ze skoro siedze w domu to nie ma sensu oddawac go pod opieke komusale nastepny rok koniec juz mu wakacji

eee tam takie zakupy dzis to jutro siamto tez mialam problem z mleczkiem bo wszedzie chemia dlatego sprawdze ta nowa wersje nivea"pure&natural" i dalam juz sklad mleczka do analizy jak spisze sie dobrze to moze i krem sobie kupie taki skoro tak chwala ze 95% ze skladnikow naturalnychbez parabenow silikonow kolorantow oleji mineralnych no zobacze niedlugo jaka to natura
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:44   #1410
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agata synek mi towarzyszy na zakupach jest bardzo przydatny potrzyma cos pomoze a nawet chetnie niesie torbe
do przedszkola jeszcze nie chodzi bo doszlismy z tz do porozumienia ze skoro siedze w domu to nie ma sensu oddawac go pod opieke komusale nastepny rok koniec juz mu wakacji

eee tam takie zakupy dzis to jutro siamto tez mialam problem z mleczkiem bo wszedzie chemia dlatego sprawdze ta nowa wersje nivea"pure&natural" i dalam juz sklad mleczka do analizy jak spisze sie dobrze to moze i krem sobie kupie taki skoro tak chwala ze 95% ze skladnikow naturalnychbez parabenow silikonow kolorantow oleji mineralnych no zobacze niedlugo jaka to natura
dziewczynki sprawdzacie nawet składy balsamów??? wow nie wiedziala ze mogą zawierać jakas zbędna chemie ja mam z dove mleczko i z perfekty masło antycelulitowe
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.