vichy aera teint pure - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 18:46   #1
tereskar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17

vichy aera teint pure


Pojawił się podkład Vichy z minerałami, producent pisze mniej zaczerwienień, mniej podraznień, chroni przed zanieczyszczeniami przez 12h. Podkład jest w 2 wersjach do cery normalnej i mieszanej oraz do cery suchej. Zastanawia mnie czy ten podkład dobrze się sprawuje?
tereskar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 18:49   #2
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: vichy aera teint pure

no to żeśmy sie zdublowały - idealnie w czasie

mam nadzieję że połączą nasze dwa wątki w jeden
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 22:02   #3
tereskar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: vichy aera teint pure

no właśnie idealnie trafiłyśmy a co do tych podkładów to też mnie zastanawiają odcienie, bo przyznam, że mam parę nietrafionych podkładów właśnie ze względu na za bardzo żółtą tonację, niestety jak testuje sie odcień w sklepie to nie zawsze oświetlenie jest najlepsze. Ja mam jasną karnację więc zastanawiam się czy te odcienie najjasniejsze chyba 12 i 23 są bezowe??
tereskar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:33   #4
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: vichy aera teint pure

tez widzialam reklame i tez zastanawiam sie jaki ten podklad bedzie - mam sucha buzie i przydalby mi sie jakis nawilzajacy kosmetyk, w reklamie widzialam tylko 4 odcienie wiec pewnie nie trafie z kolorem... ale chetnie wyprobuje probke o ile sie doprosze w jakiejs aptece :/
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 13:49   #5
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: vichy aera teint pure

mnie również kusi reklama macie może zdjęcia kolorków?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 15:16   #6
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: vichy aera teint pure

czy któraś z was już miała okazję przetestować, Jak prezentuję sie paleta odcieni, na KWC czytałąm opinie że troszkę się zmieniły, jak byście opisały poniższe odcienie, w jaką tonację wpadają żółtą, różową czy beżową nie złamaną żółcią czy też rózem. Pytam gdyż opis wizażanek na KWC nie zawsze jest konkretny, np blady odcień jeszcze nic nie mówi o jego tonacji.

12 - opal (blady żółty czy blady róż ?
23 - ivory ( bardziej żółty czy bardziej beż czy może róż ? często ivory
wpadają w róż stąd moje obawy
35 - sand ( czy nie ma różowej tonacji?
45 - honey ( czy wpada w pomarancz, czy raczej brązik, żóltawy?

jestem zwolenniczką numeracji przez firmy które oznaczają literą tonacjęjak np robi to Shiseido O - złota I - różowa i B - beżowa i wtedy wszystko jest jasne z góry, natomiast u Vichy nie chce ryzkować.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 08:53   #7
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: vichy aera teint pure

Hej Ja oczywiście też się nie doprosiłam o próbkę, ale chodziło mi bardziej o zachowanie podkładu na cerze tłustej, nie odcień. Z Vichy miałam już Normateint 15 opal i Dermablend tez 15 opal. wszystkie odcienie o nazwie opal u vichy wydają się jednakowe, opal jest żółtawy, ivory róż, sand i honey żółtawy (choć nie tak bardzo jak opal)
Tutaj też mamy 4 odcienie ale inną numerację, no i na zdjęciach wydaje się,że najjaśniejszy jest tym razem różowy.
Baaardzo mi brakuje tu kolorówki jak z L'oreala, N, W,C... Czy oni uważają, że naprawdę mamy wszystkie twarze w jednej karnacji ew. bardziej mniej - opalone?
Poniżej kolorówka z jednej z aptek internetowych:
http://img535.imageshack.us/img535/6167/atp.jpg
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 18:08   #8
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: vichy aera teint pure

uzywal ktos wersji do mieszanej cery? jak dlugo sie utrzymuje na twarzy, co z kryciem??
jak wam sie spisuje ten podkład...
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-02-12 o 17:16
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 20:47   #9
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: vichy aera teint pure

Dziewczynki ja przetestowałam na sobie, ten do skóry suchej. mam skórę mieszaną odwodnioną. Suchą na policzkach, pomimo tłustej strefy T mam również skłonność do suchych skórek.
Niestety w aptece z łaską otrzymałam jedną próbkę, akurat odcienia 23. Fajny bo wpada w żółtawy.
Podkład jak dla mnie na buzi super. Delikatny, kremowy, czułam się jakbym kremowała buzię.
Jestem bladziochem w tej chwili używam mineralnego rimmela true ivory i w zimie jest odrobinkę za ciemny.
Ten 23 fajnie wtopił sie i nie odznaczał. Nie ściemniał.
Mimo wszystko jednak chciałabym nabyć opal, wolę jaśniejszy, zawsze mogę go pomieszać z tym t.ivory rimmela jakby co.
Nie mieli tego opala w aptece ale facetka powiedziała, że nie jest różowy. W każdym razie jak znajdę w innej aptece to wypróbuję i zakupię.
Tylko wspominała coś, ze teraz niby w promocji za 65 zł a potem ma być po 80 czy jakoś tak
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 07:51   #10
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: vichy aera teint pure

Dziewczyny w kupiłam dziś numer "Twojego Stylu" i w nim właśnie znalazłam próbkę w wersji kremowej do skóry suchej. Mam skórę mieszaną odwodnioną i obawiałam się ,ze będę się po nim świecić, ale nic tych rzeczy Podkład pięknie się stopił ze skórą. Matuje i nawilża, nie podkreśla skórek i pory są po nim mniej widoczne. Trafiłam na odcień nr 23 i dla mnie był ok. Muszę na niego zapolować
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:47   #11
lola713
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 18
Dot.: vichy aera teint pure

Hej dziewczyny. Ja właśnie sprobowalam probke fluidu do cery mieszanej. Mam mieszana odwodniona cere i w tym podkladzie mam wrazenie sciagnietej skory. Kolorek idealny. Mam nr 23, jest jasno żóltawy ale nie tak żółty jak 25 dermablend. Bardzo naturalny odcień. Myślę że w przypadku skóry mieszanej z tendencją do przetluszczania spisze sie idealnie. Jeślo chodzi o krycie to jest leciutki ale dosyc dobrze kryjący. Dla mnie wystarczający. Szczerze polecam
lola713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 14:39   #12
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: vichy aera teint pure

Poluje na probke odcienia 35 do cery mieszanej i nigdzie ich nie maja,nawet na Allegro.Dostalam jedna probke w Super-Pharmie,ale jest to odcien 23 dla mnei stanowczo za jasny.Boje sie w ciemno kupic ten odcien...szkoda podklad naprawde jest fajny.Bardzo lekki,trwaly i dosc dobrze kryje i nie robi maski.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 14:51   #13
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: vichy aera teint pure

Kurcze u mnie dalej nie mają testera OPAL nie wiem czy kupować ten IVORY który bardzo mi podpasywał bo ma żółty pigment ale wolałabym jaśniejszy. Z drugiej strony gdy kupię opal w ciemno i nie będzie żółtawy to wywalę tyle kasy w błoto :/
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 15:24   #14
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: vichy aera teint pure

W ogole z probkami jest b.ciezko.Pytalam w wielu miejscach i wszedzie mowia,ze dostali tylko probki nr 23.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 09:16   #15
HappyChappi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: vichy aera teint pure

Wypróbowałam próbkę z Twojego Stylu- odcień Ivory, podkład do cery suchej. Mimo że mam cerę mieszaną, sprawdza się bardzo dobrze. Jest lekki, niewidoczny na twarzy, trzyma się dobrze, nie podkreśla suchych skórek. polecam
HappyChappi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:25   #16
dowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: vichy aera teint pure

Kupiłam dzisiaj ten podkład, odcień 23 (mam dośc jasną karnację) do skóry mieszanej. Narazie nie mogła go wypróbować w pełni, ale pierwsze wrażenia są bardzo dobre: jest b. lekki, idealnie się dopasowuje, skóra się po nim nie świeci a co najważniejsze moja skóra nie jest podrażniona. Jedyny jego minus to niestety cena :/
dowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 07:02   #17
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: vichy aera teint pure

i co uzytkownik to opinia kupilam specjalnie "Twoj styl" zeby wyprobowac ten podklad (cera sucha) i zdecydowanie sie zawiodlam...

- za zolty
- za ciemny
- w zwiazku z powyzszymi jakies placki mi zostawial
- moja sucha skora szybko zaczela sie swiecic, czulam sie jakas 'brudna'
- krycie zdecydowanie srednia spodziewalam sie czegos innego...

dam szanse mu jeszcze raz jak znajde 'moj' kolor czyli ten najjasniejszy bo wiem ze zly odcien czesto powoduje bardzo zly odbior podkladu
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 13:10   #18
tereskar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: vichy aera teint pure

Cytat:
Napisane przez dowy Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj ten podkład, odcień 23 (mam dośc jasną karnację) do skóry mieszanej. Narazie nie mogła go wypróbować w pełni, ale pierwsze wrażenia są bardzo dobre: jest b. lekki, idealnie się dopasowuje, skóra się po nim nie świeci a co najważniejsze moja skóra nie jest podrażniona. Jedyny jego minus to niestety cena :/
ja też się zastanawiam nad kupnem podkładu do cery mieszanej. Dostałam próbkę do cery suchej odcień 23, ładnie się rozprowadza, dość dobrze kryje i byłoby dobrze gdyby skóra się tak szybko po nim nie świeciła. Dlatego mysle o podkładzie do cery mieszanej, ale boję się, żęby nie wysuszał skóry, bo mam problem z suchymi skórkami mimo, że skóra jest tłusta. Czy nie wysusza Tobie skóry? Bo szkoda mi wyrzucac pieniądze w błoto
tereskar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 18:56   #19
dowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: vichy aera teint pure

Każda skóra jest inna więc nie wiem jak będzie u Ciebie, ale mnie nie wysusza. Też mam tłustą skórę a w niektórych miejscach suchą. Może warto skonsultować ten zakup jeszcze z farmaceutą.
dowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 14:09   #20
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: vichy aera teint pure

Stało się! dziś kupiłam na allegro wersję dla cery mieszanej w odcieniu 35 sand. Czekam na przesyłkę przebierając z niecierpliwości nóżkami
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 11:32   #21
Saska16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
GG do Saska16
Question Dot.: vichy aera teint pure

Dziewczyny tak czytam wasze opinie i już chciałam go kupić nr. 23, ale tak patrze na zaestawienie kolorów w jednej z aptek i czy kolor 12 nie jest jaśniejszy od 23 ?
Saska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 12:56   #22
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: vichy aera teint pure

Cytat:
Napisane przez Saska16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak czytam wasze opinie i już chciałam go kupić nr. 23, ale tak patrze na zaestawienie kolorów w jednej z aptek i czy kolor 12 nie jest jaśniejszy od 23 ?
12 jest jaśniejszy od 23
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 14:10   #23
tereskar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: vichy aera teint pure

Cytat:
Napisane przez Saska16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak czytam wasze opinie i już chciałam go kupić nr. 23, ale tak patrze na zaestawienie kolorów w jednej z aptek i czy kolor 12 nie jest jaśniejszy od 23 ?
odcień 12 jest naprawdę trupioblady ja mam jasną karnację i ciemne włosy i odcień 23 jest dla mnie dobry, nie odcina się od skóru na szyi
tereskar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 16:04   #24
oranzadkawproszku
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: vichy aera teint pure

a wiecie może co to za modelka/aktorka występuje w tej reklamie vichy?

przepraszam za mały offtop
__________________


chłopcze na jedną noc.
: mrał :
oranzadkawproszku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:18   #25
Karoliiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: vichy aera teint pure

A ja czekam na kogoś, kto opisze jak podkład do cery suchej zachowuje się na tejże właśnie cerze. I nie próbka tylko podkład z apteki
Karoliiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:53   #26
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: vichy aera teint pure

Cytat:
Napisane przez Karoliiina Pokaż wiadomość
A ja czekam na kogoś, kto opisze jak podkład do cery suchej zachowuje się na tejże właśnie cerze. I nie próbka tylko podkład z apteki
Ja mam cerę odwodnioną, przesuszoną szczególnie na policzkach, między brwiami (tzw skórki), lekko przetłuszczającą w strefie T.
Niestety podkład niby nawilża ale bez bazy lub kremu nawilżającego podkreśla mi te suche skórki
Nakłada się świetnie, jest kremowy, tubka miękka i łatwo wydobyć z niej pożądaną ilość kosmetyku.
Chodzę codziennie przykładać do pieca więc zobaczymy jak to będzie z ograniczeniem zanieczyszczeń
Nie jestem blada jak mąka ale następnym razem (o ile będzie następny raz) wezmę chyba ten jaśniejszy odcień bo mam wrażenie, że podkład odrobinę ciemnieje mi na twarzy. W sumie mam mieszane odczucia. Wolę Clinique lub tańszy Rimmel.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 09:57   #27
Karoliiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: vichy aera teint pure

Rozumiem
Co do suchych skórek ja mam tak suchą cerę, że bez kremu ani rusz
Karoliiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 16:00   #28
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: vichy aera teint pure

.......
a mi zupełnie nie pasuje na szczęście kupiłam tylko kilka próbek na A. na plus kolor i konsystencja Super! Twarz wygląda ładnie do godziny,potem zaczyna się świecenie i złażenie ze skóry,a dodam,że utrwlałam ten podkład róznymi pudrami sypkimi...najgorsze,że <juz o tym pisała Rachel> masarkastycznie wchodzi w pory !Mam cerę normalną,względnie mieszaną w strefie T.
Szkoda,bo kolor 23 idealnie sie zlewa z moim kolorytem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 11:37   #29
perelka80
Przyczajenie
 
Avatar perelka80
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
GG do perelka80
Wink Dot.: vichy aera teint pure

Dziewczyny kupiłam ten podkład do cery mieszanej i ku mojemu zaskoczeniu musze powiedzieć,że jest rewelacyjny !!! Mam cerę dosyć problematyczną, bo na policzkach sucha przechodząca w literę T i mam gdzie niegdzie naczynka także niestety muszę uważać co nakładam na buźkę Kupiłam odcień 23 i ładnie się rozporowadza, dosć dobrze kryje,skóra szybko się nie świeci,napweno nie wysusza skóry, ładnie się dopasowuje do skóry. Kupiłam w Super-pharm i jest do końca marca obniżka 25% Szczerze go polecam
perelka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 12:30   #30
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: vichy aera teint pure

ja mam odcień opal do cery mieszanej. Jaśniutki, prawie biały... Ale bladzioch jestem więc ok. CO do podkładu... zawiodłam się... za takie pieniądze naprawdę oczekiwałam czegoś lepszego. Podkład szybko znika z twarzy, podkreśla suche skórki w obrzydliwie intensywny sposób, włazi w pory i po nałożeniu zostają takie kropki na twarzy i dopiero po jakimś czasie się zlewa z cerą i jest ok. Ale wysusza skórę. Podkreślone suche skórki w "cudowny" sposób się rozmnażają i jest tragedia!!
Żałuję, że go kupiłam.
Pozostaje mi zapoznać go z koszem na śmieci...
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.