Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 16:19   #1621
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

jak patrze na wloski mojej corci to wydaje mi sie ze ma taki kolor jak moj i bardzo mi sie podobaja;-) wiec nie moge sie doczekac az ja bede miala cale swoje bo mam kopie mojego kolorku;-) hehe fajna sprawa, bo jak mam kryzys to patrze i patrze i mysle ale sliczne ;-)
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:20   #1622
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ok, zmierzone. Mierzyłam we wszystkie strony i wszędzie wychodzi 2.9-3 cm. Espoir, a u Ciebie?
Już doczytałam, że też 3 oby przyśpieszyły
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-03-20 o 16:22
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:23   #1623
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 717
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziewczyny, przepraszam ze zachowuje sie jak dzieciak Po prostu taka juz jestem ze sie wszystkim przejmuje a teraz dodatkowo mam pretensje do siebie ze sama sobie zrobilam problem :/

Dzieki wam za wsparcie
Symetria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:25   #1624
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
jak patrze na wloski mojej corci to wydaje mi sie ze ma taki kolor jak moj i bardzo mi sie podobaja;-) wiec nie moge sie doczekac az ja bede miala cale swoje bo mam kopie mojego kolorku;-) hehe fajna sprawa, bo jak mam kryzys to patrze i patrze i mysle ale sliczne ;-)
Fajnie masz A jak córka ma na imię jeśli można wiedzieć?
Dziś dyskutowałam z koleżankami o imionach, ja już powoli myślę i mam nawet wybrane, choć dzieci planuję dopiero za 3-4 lata

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam ze zachowuje sie jak dzieciak Po prostu taka juz jestem ze sie wszystkim przejmuje a teraz dodatkowo mam pretensje do siebie ze sama sobie zrobilam problem :/

Dzieki wam za wsparcie
Nie przepraszaj, tylko powtarzaj sobie, że masz piękny odrost, że już się nie możesz go doczekać, że chcesz mieć całe naturalne i nie patrz tyle na włosy. Od patrzenia Ci szybciej nie urosną, a jak przestaniesz to Cię potem każdy cm będzie zaskakiwał

Ba, od stresu jeszcze Ci wolniej będą rosły
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:28   #1625
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam ze zachowuje sie jak dzieciak Po prostu taka juz jestem ze sie wszystkim przejmuje a teraz dodatkowo mam pretensje do siebie ze sama sobie zrobilam problem :/

Dzieki wam za wsparcie
a jaka pielegnacje stosujesz? jakich uzywasz szamponow, masek, odzywek? olejusz wlosy, stosujesz wcierki jakies?

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Fajnie masz A jak córka ma na imię jeśli można wiedzieć?
Dziś dyskutowałam z koleżankami o imionach, ja już powoli myślę i mam nawet wybrane, choć dzieci planuję dopiero za 3-4 lata

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------



Nie przepraszaj, tylko powtarzaj sobie, że masz piękny odrost, że już się nie możesz go doczekać, że chcesz mieć całe naturalne i nie patrz tyle na włosy. Od patrzenia Ci szybciej nie urosną, a jak przestaniesz to Cię potem każdy cm będzie zaskakiwał

Ba, od stresu jeszcze Ci wolniej będą rosły
hmm miala miec na imie Maja ale jak sie urodzila to stwierdzilismy ze jaka Maja przeciez to jest Sandra;-P no i zostalo Sandra wiec nie ma co sobie planowac...
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:30   #1626
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam ze zachowuje sie jak dzieciak Po prostu taka juz jestem ze sie wszystkim przejmuje a teraz dodatkowo mam pretensje do siebie ze sama sobie zrobilam problem :/

Dzieki wam za wsparcie
nas nie musisz przepraszać nie przejmuj się tak - jak by nie patrzeć to "tylko włosy" odrosną.
A co do pretensji do siebie to najwazniejsze żeby się uczyć na swoich błędach
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:32   #1627
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 717
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Jesli chodzi o pielegnacje to slabo
Uzywam tylko szamponu i odzywki JOICO Kpak do wlosów zniszczonych i musze powiedziec ze jest ok i na koncówki olejek z Kerastase nic poza tym
Symetria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 16:38   #1628
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o pielegnacje to slabo
Uzywam tylko szamponu i odzywki JOICO Kpak do wlosów zniszczonych i musze powiedziec ze jest ok i na koncówki olejek z Kerastase nic poza tym
hmmm sprobuj olejowac wlosy, to duzo daje. mozesz zaczac od oliwy z oliwek. a jak chcesz wiecej poczytac to przejrzyj sobie blog. znajdziesz tu wszystko o dobrej pielegnacji wlosow. http://anwena.blogspot.co.uk/2011/03...tkujacych.html
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:46   #1629
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość

hmm miala miec na imie Maja ale jak sie urodzila to stwierdzilismy ze jaka Maja przeciez to jest Sandra;-P no i zostalo Sandra wiec nie ma co sobie planowac...
hihi ale pewnie tę Sandrę też już wcześniej obmyślaliście Dobrze, że nie Maja -Maj jest teraz tyle... biedne dzieci -ja wiem coś o tym jak to jest jak połowa klasy ma na imię tak jak Ty
poza tym ładnie daliście


Ale mi dziś włosy pachną, i nie wiem czym, jakby kwiatowo... czyżby mój lakier do włosów jak zwietrzeje tak pachniał albo w połączeniu z Sesą... Bo po samej Sesie mi nigdy tak nie pachniały

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
hmmm sprobuj olejowac wlosy, to duzo daje. mozesz zaczac od oliwy z oliwek. a jak chcesz wiecej poczytac to przejrzyj sobie blog. znajdziesz tu wszystko o dobrej pielegnacji wlosow. http://anwena.blogspot.co.uk/2011/03...tkujacych.html
Anwena to już prawie celebrytka blog ma świetny...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:46   #1630
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

O proszę to wątek dla mnie ; )) Też zapuszczam odrosty, niedawno ścięłam swoje długieee włoski do długości przed ramiona : ( Mam nadzieję, że szybko urosną. Jak na razie wcieram Seboradin i pije pokrzywkę mam nadzieję, że pomoże.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:52   #1631
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
hihi ale pewnie tę Sandrę też już wcześniej obmyślaliście Dobrze, że nie Maja -Maj jest teraz tyle... biedne dzieci -ja wiem coś o tym jak to jest jak połowa klasy ma na imię tak jak Ty
poza tym ładnie daliście


Ale mi dziś włosy pachną, i nie wiem czym, jakby kwiatowo... czyżby mój lakier do włosów jak zwietrzeje tak pachniał albo w połączeniu z Sesą... Bo po samej Sesie mi nigdy tak nie pachniały

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------



Anwena to już prawie celebrytka blog ma świetny...
ja pamietam ze szukalam czegis o wlosach bo mi wypadaly garsciami i trafilam na jej blog .... no i od tamtej pory to juz zupelnie inna historia w mojej pielegnacji wlosow. ciagle tam zagladam bo pisze dosc fajnie i konkretnie i zawsze na czasie;-)
a jesli chodzi o imie to wlasnie dlatego nie chcialam maji, julii ani wktorii bo pelno tych imion. ale nie zapomne jak przyszla do mnie kumpela i gadamy i pytam sie jak ma twoja corka na imie? a ona ze Sandra wiec tez bylam zaskoczona bo okazalo sie ze jednak jest tych imion wiecej niz myslalam. ale ogolnie bardzo nam sie podoba. a Ty o jakich myslalas?
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 16:55   #1632
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
ja pamietam ze szukalam czegis o wlosach bo mi wypadaly garsciami i trafilam na jej blog .... no i od tamtej pory to juz zupelnie inna historia w mojej pielegnacji wlosow. ciagle tam zagladam bo pisze dosc fajnie i konkretnie i zawsze na czasie;-)
a jesli chodzi o imie to wlasnie dlatego nie chcialam maji, julii ani wktorii bo pelno tych imion. ale nie zapomne jak przyszla do mnie kumpela i gadamy i pytam sie jak ma twoja corka na imie? a ona ze Sandra wiec tez bylam zaskoczona bo okazalo sie ze jednak jest tych imion wiecej niz myslalam. ale ogolnie bardzo nam sie podoba. a Ty o jakich myslalas?
ja ostatnio wpadłam i podczytuję od tamtej pory

Hmm... Córka byłaby Danusia (po babci) lub Róża/Rozalia (po mojej cioci), a syn Beniamin. W ogóle doszłam do wniosku, że w Polsce nie ma ładnych męskich imion, mało co mi się podoba
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:59   #1633
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja ostatnio wpadłam i podczytuję od tamtej pory

Hmm... Córka byłaby Danusia (po babci) lub Róża/Rozalia (po mojej cioci), a syn Beniamin. W ogóle doszłam do wniosku, że w Polsce nie ma ładnych męskich imion, mało co mi się podoba
fajnie;-) jedno jest pewne- na pewno nie pozwolimy im umalowac wlosow hehe
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:01   #1634
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
fajnie;-) jedno jest pewne- na pewno nie pozwolimy im umalowac wlosow hehe
Wiesz jak to jest -każdy musi popełnić własne błędy, więc ich pewnie nie uchronimy (raju, mówię o dziecku którego nie mam )
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:05   #1635
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Wiesz jak to jest -każdy musi popełnić własne błędy, więc ich pewnie nie uchronimy (raju, mówię o dziecku którego nie mam )
no dokładnie - jakby mi mama mówiła, że nie warto farbować, to ja bym i tak po swojemu zrobiła (oj tam, szczegóły)
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:07   #1636
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Wiesz jak to jest -każdy musi popełnić własne błędy, więc ich pewnie nie uchronimy (raju, mówię o dziecku którego nie mam )
ja wiem ale kazda matka chce uchronic swoje dzieci przed bledami jakie ona popelnila... wiem ze nietety tak sie nie da do konca ale mozna probowac w miare dobry sposob. ale jak ma sie cos zrobic i tak sie to zrobi choc by nie wiem co.........
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:16   #1637
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
ja wiem ale kazda matka chce uchronic swoje dzieci przed bledami jakie ona popelnila... wiem ze nietety tak sie nie da do konca ale mozna probowac w miare dobry sposob. ale jak ma sie cos zrobic i tak sie to zrobi choc by nie wiem co.........
ja w razie co będę swojej córce (której nie mam, ba, nawet faceta na razie nie mam ) pokazywać moje siano na zdjęciach, które miałam w czasie rozjaśniania i dla porównania piękne naturalki
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:20   #1638
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja w razie co będę swojej córce (której nie mam, ba, nawet faceta na razie nie mam ) pokazywać moje siano na zdjęciach, które miałam w czasie rozjaśniania i dla porównania piękne naturalki
ja jakbym mojej pokazała zdjęcia z września 2011 to by się pewnie ze strachu zaczęła moczyć w nocy

Mi mama mówiła, babcia mi mówiła i co? I mam ledwo wyleczone sianko (bo już siana oficjalnie nie ma ) -i tak musiałam sama
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 22:39   #1639
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja jakbym mojej pokazała zdjęcia z września 2011 to by się pewnie ze strachu zaczęła moczyć w nocy

Mi mama mówiła, babcia mi mówiła i co? I mam ledwo wyleczone sianko (bo już siana oficjalnie nie ma ) -i tak musiałam sama
też pamiętam słowa mamy żeby nie niszczyć włosów, ale ja oczywiście musiałam być innego zdania, i masz babo placek.. przynajmniej teraz wiem, że mama ma zawsze rację
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 23:32   #1640
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hey Dziewczyny

Widzę, że zmotywowane do powrotu do naturalek

Udało mi się wrócić do naturalek Wydaje mi się, że dość szybko, ostatnie rozjaśnianie było w czerwcu 2010, farbowanie w listopadzie 2010. Obecnie włosy ok 10 - 15 cm za ramiona, troszkę jaśniejsze końce, ale generalnie jednolite.

No i mam kryzys, kusi mnie by rozjaśnić Wcześniej włosy mi się kręciły, teraz jakieś brzydkie strąki, tylko końce falują), nigdy nie układały się tak, jakbym chciała, ale teraz jest zupełnie nieciekawie - totalnie brak im objętości, głowę myję wieczorem i następnego dnia pod wieczór już czuję, że są przetłuszczone....

Proszę., dajcie mi jakiś solidny powód bym nie skusiła się na zmianę koloru
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 06:43   #1641
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Hey Dziewczyny

Widzę, że zmotywowane do powrotu do naturalek

Udało mi się wrócić do naturalek Wydaje mi się, że dość szybko, ostatnie rozjaśnianie było w czerwcu 2010, farbowanie w listopadzie 2010. Obecnie włosy ok 10 - 15 cm za ramiona, troszkę jaśniejsze końce, ale generalnie jednolite.

No i mam kryzys, kusi mnie by rozjaśnić Wcześniej włosy mi się kręciły, teraz jakieś brzydkie strąki, tylko końce falują), nigdy nie układały się tak, jakbym chciała, ale teraz jest zupełnie nieciekawie - totalnie brak im objętości, głowę myję wieczorem i następnego dnia pod wieczór już czuję, że są przetłuszczone....

Proszę., dajcie mi jakiś solidny powód bym nie skusiła się na zmianę koloru
Wstaw zdjęcie

I nie farbuj, nie rozjaśniaj, zniszczysz je! A może źle wyglądają, bo źle je pielęgnujesz? Czego używasz?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 07:44   #1642
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Niuniulka nie farbuj włosów! naprawdę nie ma sensu. Ja już po raz drugi wracam do naturalek. Pierwszy raz mi minął jakoś bardzo szybko, nawet jakoś nie przejmowałam się strasznie odrostami i może dlatego nie doceniłam moich naturalnych włosków, bo we wrześniu 2011 pofarbowałam ponownie. Wprawdzie był to szampon koloryzujący Casting ale odrosty są, zależy też od światła jak bardzo są widoczne. Do czego zmierzam.. bardzo żałowałam jak tylko zafarbowałam, bo kolor wyszedł mi nie taki jak oczekiwałam, a włosy bardzo ucierpiały mimo że to był szampon!!! Naturalne włoski są mięciutkie i ładnie się błyszczą, jak ja to mówię są takie " czyste" Dodatkowo musiałam obciąć moje długie włosy z jednej strony żałowałam ale z drugiej było mi lepiej bo pozbyłam się sporo farby! Teraz muszę czekać jeszcze z rok, zanim odrosną.. więc nie wiem po co mi to było. Ale przecież co Cię nie zabije to Cię wzmocni! Wiem, że kobiety zmienne są ale czasem musimy dokładnie wszystko przemyśleć aby później nie żałować to tyle, mam nadzieję, że troszkę pomogłam pozdrawiam
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:06   #1643
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cześć, dziewczątka
właśnie ciachnęłam jakiś centymetr czarnych sianowatych końcówek na grzyweczce śmiesznie wyglądam
Co do włosów, to matka mi zawsze powtarzała, że JEDYNE, co jest we mnie ładne, to włosy. reszta nie. Potem zachciało mi sie kombinowania i się nakombinowałam.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 09:44   #1644
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

mnie też mama przestrzegała, bo włosy miałam jak marzenie - dużo, naturalnie proste... jak zafarbowałam włosy w gimnazjum to wychowawczyni wezwała moją mamę, takie to były czasy teraz jak miałam praktyki w szkole bardzo dużo gimnazjalistek ma farbowane włosy.
a najgorsze jest to że ja już raz zapuściłam naturalki, wytrzymałam rok... całe szczęście na starość zaczęłam doceniać swój brązik powiem wam że minęły 2 tygodnie i chyba swoje krótkie włosy jeszcze zostało trochę włosów z poblaskiem ale to nic. wrzucę foteczkę kiedyś jak ułożę szkoda, że są przyklapnięte, bo mam chore zatoki i musze ciagle nosic czapke. Obcy ludzie mnie chwala za ta zmiane, to mile

ja nie chcę mieć dzieci jeszcze minimum przez 6 lat a najchętniej adoptowałabym po 40. boję się ciąży i porodu... syn byłby franek, a córka Tosia albo Lena na razie wystarcza mi mój zwierzak.

pozdrawiam was z zajęć na uczelni, ale nuda...
__________________


Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-03-21 o 09:48
makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 10:14   #1645
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

u nas dziś godziny rektorskie i przepadły mi zajęcia, w związku z czym siedzę sobie z czepkiem na głowie i olejuję włoski
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 10:54   #1646
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ok, zmierzone. Mierzyłam we wszystkie strony i wszędzie wychodzi 2.9-3 cm. Espoir, a u Ciebie?
Już doczytałam, że też 3 oby przyśpieszyły
w wakacje przyspieszą na pewno będzie dużo słoneczka, inne odżywianie (czyt. duuużo witamin)

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o pielegnacje to slabo
Uzywam tylko szamponu i odzywki JOICO Kpak do wlosów zniszczonych i musze powiedziec ze jest ok i na koncówki olejek z Kerastase nic poza tym
ooo !!! stosujesz olejek kerastase??? i co fajny? warto kupić??? podobno fajnie pachnie

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
mnie też mama przestrzegała, bo włosy miałam jak marzenie - dużo, naturalnie proste... jak zafarbowałam włosy w gimnazjum to wychowawczyni wezwała moją mamę, takie to były czasy teraz jak miałam praktyki w szkole bardzo dużo gimnazjalistek ma farbowane włosy.
a najgorsze jest to że ja już raz zapuściłam naturalki, wytrzymałam rok... całe szczęście na starość zaczęłam doceniać swój brązik powiem wam że minęły 2 tygodnie i chyba swoje krótkie włosy jeszcze zostało trochę włosów z poblaskiem ale to nic. wrzucę foteczkę kiedyś jak ułożę szkoda, że są przyklapnięte, bo mam chore zatoki i musze ciagle nosic czapke. Obcy ludzie mnie chwala za ta zmiane, to mile

ja nie chcę mieć dzieci jeszcze minimum przez 6 lat a najchętniej adoptowałabym po 40. boję się ciąży i porodu... syn byłby franek, a córka Tosia albo Lena na razie wystarcza mi mój zwierzak.

pozdrawiam was z zajęć na uczelni, ale nuda...
ja też nie wiem czy chcę mieć dzieci... tak jak Ty boję się porodu i wgl... dziś nawet rozmawiałyśmy z dziewczynami na uczelni i podobno ból porodowy można porównać do łamania 20stu kości naraz!!!!! masakra!!! wystraszyłam się jak cholera, chyba się nie odważę nigdy chociaż każdy organizm jest inny eh...

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

a tak wgl to zrobiłam dziś na wykłady sobie tego koka na skarpetkę, jaki szał za☠☠☠iaszczo to wygląda serio każda koleżanka pytała mnie jak ja to zrobiłam, a ja że na skarpeciochę
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 10:57   #1647
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam dziewcznki, zauwazylyscie pewnie ze rzadko tu zagladam Znowu mam kryzys...kusza mnie blond pasemka. Dzis mija rok bez farbowania i mam dla Was zdjecie, tylko prosze sie nie smiac bo troche je powycinalam
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 11:03   #1648
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 717
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość


ooo !!! stosujesz olejek kerastase??? i co fajny? warto kupić??? podobno fajnie pachnie

-

Bardzo ładnie wygładza moje postrzępione końcówki i całe włosy po nim "wydają się" takie gładkie i lśniące, ale jakiś długotrwałych właściwości pielęgnacyjnych jeszcze nie zauważyłam Pachnie przepięknie

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2012-03-22 o 15:53
Symetria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 11:08   #1649
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Slabo widac na zdjeciu roznice wiec zrobilam kreche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułudddd.jpg (101,0 KB, 64 załadowań)
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 11:09   #1650
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 717
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Slabo widac na zdjeciu roznice wiec zrobilam kreche
wow ale długie włosy w ogole nie widac granicy odrostu serio...
Symetria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.