Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-05, 16:07   #1771
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
...
A w ogole laski to nie wydaje sie Wam, ze z tymi odzywkami do rzes to jest tak jak z osławiona odzywka do paznokci, nie pamietam juz jakiej firmy - dziala poki uzywasz?
Czy ktoras z uzywajacych stwierdzila utrzymywanie sie efektu dlugich i mocnych rzęs po odstawieniu odzywki? Jezeli tak, to ile trwa ten efekt?
Jestem ciekawa, bo nie chce wydawac ciezkiej kasy na cos co okaze sie produktem z serii "pic na wode, fotomontaż"
ja szukając info o odżywkach, dośc często czytałam opinie, ze działa używana regularnie, w sensie raptownego porostu i dobrej kondycji, a potem, po osiągnięciu efektu dziewczyny używają np. 1-2 razy w tygodniu i efekt się utrzymuje
a jaka osławiona do pazura? Eveline? Bo na mnie zadziałała i do dziś jest ok, ale ja miałam też raz w życiu problem z pazurami, bo zawsze były twarde o mocne

a osławiony NailTek nie zrobił nic
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 16:08   #1772
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A moglabys mi napisac, ktory to jest ten pędzel Twojego życia na poniższej stronie? To moze poprosze Marti, zeby go dla mnie kupila, Będę wdzięczna
To ten KLIK
Ten sam pędzel na stronie Bobbi KLIK
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 16:09   #1773
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kliknęłam na All ten tusz Sisley'a, tylko w wersji testerowej, za 132 zł. Zobaczymy co to za cudo będzie , o ile wszystko z nim będzie ok., bo wiadomo jak to jest z kupowaniem na All .
mnie tego Sisleya też pani w S. zachwalała, ale ... po porażce z ich podkładem i cenach Sisleya w ogóle omijam z daleka, nawet jak bym mogła tyle wydać
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 16:10   #1774
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziewczyny, doradźcie proszę podkład podobny do Dior Nude. Nie ma dla mnie koloru, ale poza tym to jeden z lepszych, jakie używałam. Pytam tutaj, bo wiem, że orientujecie się w "wyższych" markach.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 16:13   #1775
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
mnie tego Sisleya też pani w S. zachwalała, ale ... po porażce z ich podkładem i cenach Sisleya w ogóle omijam z daleka, nawet jak bym mogła tyle wydać
Misian, nie można się uprzedzac
Ja też miałam kiedyś podkład z tej firmy i mi nie podszedł, ale tusz zauroczył jak nie wiem co, daje tak niewiarygodnie długie i podkręcone rzesy, ze szok, co chwila latam do lustra i "paczę" zdjęcie tego nie oddaje w połowie nawet.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 16:22   #1776
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kliknęłam na All ten tusz Sisley'a, tylko w wersji testerowej, za 132 zł. Zobaczymy co to za cudo będzie , o ile wszystko z nim będzie ok., bo wiadomo jak to jest z kupowaniem na All .
mnie tego Sisleya też pani w S. zachwalała, ale ... po porażce z ich podkładem i ich cenach, to Sisleya w ogóle omijam z daleka, nawet jak bym mogła tyle wydać

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39599787]A dobrze wszystko u Ciebie Misiana?

....[/QUOTE]
do tego co Ci opisywałam jesienią na PW (może pamiętasz), doszedł jeszcze jeden aspekt, ale jak jesteś ciekawa, to na PW raczej

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jeśli to działa tak jak te osławione krople przeciw jaskrze, to efekt powinien sie utrzymywac znacznie dłużej. Moja mama używała tych kropli i dość długo czarowała rzęsami ;'))
no właśnie ta prawie moja FEG jest oparta na tym skutku ubocznym leku na jaskrę
i ufam o tyle, że nasza wizażowa Mirianka, która dodała to na KWC, chwaliła mi tę odżywkę, recenzji niestety jeszcze nie popełniła

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Misian, nie można się uprzedzac
Ja też miałam kiedyś podkład z tej firmy i mi nie podszedł, ale tusz zauroczył jak nie wiem co, daje tak niewiarygodnie długie i podkręcone rzesy, ze szok, co chwila latam do lustra i "paczę" zdjęcie tego nie oddaje w połowie nawet.
Ty mi tu ze swoimi włochatymi oczyskami nie wyskakuj, bo mam silne przekonanie, że Twoje gołe oczy, wyglądają lepiej niż moje pomalowane

a niestety tak czy owak, nawet jakbym nie miała teraz jak mam () to Sisleyowym cenom mówię nie
(choć jakby mi kto w życiu przed wizażem rzekł, ze będę używać tuszu droższego niż 50 pln, to bym wyśmiała osobę, więc ... może z czasem dojrzeję, portfelowo też)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 16:29   #1777
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Ty mi tu ze swoimi włochatymi oczyskami nie wyskakuj, bo mam silne przekonanie, że Twoje gołe oczy, wyglądają lepiej niż moje pomalowane

a niestety tak czy owak, nawet jakbym nie miała teraz jak mam () to Sisleyowym cenom mówię nie
(choć jakby mi kto w życiu przed wizażem rzekł, ze będę używać tuszu droższego niż 50 pln, to bym wyśmiała osobę, więc ... może z czasem dojrzeję, portfelowo też)
Ahaha, a wiesz, ze na zywo to teraz naprawe mam włochate oko, jak mawia Moniq? co lookam w lustro to "słyszę" Moniq
Jak Maestro Armaneigo dawał taki efekt, to musiał być hit Moze fenomen tuszu polega na tym, ze grzebyczkiem łatwiej siegnać do podstawy rzęs i i umalowac ja dokłądnie z podkręceniem. Okragła szczoteczką bez upaprania sobie powieki ten numer nie przejdzie.
Ale ceny Sisley mam faktycznie chore. Dlatego wolę kupić na vipach gdzieś, bo 200 za tusz nie dam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 16:41   #1778
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
...
Jak Maestro Armaneigo dawał taki efekt, to musiał być hit Moze fenomen tuszu polega na tym, ze grzebyczkiem łatwiej siegnać do podstawy rzęs i i umalowac ja dokłądnie z podkręceniem. Okragła szczoteczką bez upaprania sobie powieki ten numer nie przejdzie.
..
ja tam każdym tuzem maluję od podstawy, mam specyficzny sposób malowania rzęs, wynikający z tego żem ślepa jak kret i od sryliona lat temu jak w ogóle uczyłam się malować (soczewek wtedy nie było) taki sposób wymyśliłam, że ma tę dodatkową zaletę
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 16:43   #1779
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Dziewczyny czy dziala Wam kod zniżkowy -20zł z NewslattEr-a DOUGLAS?

wpisuje kod ale wyświetla mi się informacja, że "KOD BONU UPOMINKOWEGO JEST NIEWAZNY"
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 16:50   #1780
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja tam każdym tuzem maluję od podstawy, mam specyficzny sposób malowania rzęs, wynikający z tego żem ślepa jak kret i od sryliona lat temu jak w ogóle uczyłam się malować (soczewek wtedy nie było) taki sposób wymyśliłam, że ma tę dodatkową zaletę
No tak, ale pisałam, ze nie każdym tuszem jest to mozliwe w moim przypadku cięzko, bo upackam se powiekę, umalowaną już cieniami i wtedy jest wnerw A tym grzebyczkiem to bezproblemowo, tak bezproblemowo, że 2 razy se w oko wsadziłam z tej dokładności
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 16:51   #1781
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

kod , do którego mnie przekierowano NEWSLETTER651*

dziala wam?
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 16:56   #1782
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak, ale pisałam, ze nie każdym tuszem jest to mozliwe w moim przypadku cięzko, bo upackam se powiekę, umalowaną już cieniami i wtedy jest wnerw A tym grzebyczkiem to bezproblemowo, tak bezproblemowo, że 2 razy se w oko wsadziłam z tej dokładności
a, bo to insza inszość, ja każdym, nawet najgrubszą i najbardziej włochatą szczotą mogę od podstawy
ale ... niekoniecznie do końca i podkręceniem, bez fajdania powieki - tu się zgadzam

a na dziabanie w oczko to Ty uważaj, bo czego my (w razie czego) będziemy zazdrościć
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 16:57   #1783
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jasne


pewnie


no i znów kuszenie a ja mam chyba z 7 tuszy czekających w kolejce a tu na liście mam już Diorka i teraz ten Sisley

a co do odżywek rzęsowych, to sama zaczęłam używać Revitalasha wczoraj i jestem go baaaardzo ciekawa, bo widziałam sporo zdjęć z obłędnymi rezultatami
Ja mam tylko 3 miniatury w użyciu, ETK na wykończeniu i w kolejce tylko helenkowy pyton czeka, więc mogę szaleć . Za to na liście do wypróbowania, po uprzednim jednak zakupie , mam MACowy "literkowy", nowość z Diora i może też Guerlain. Jest jednak szansa, że Sisley będzie na tyle super, że skończą się poszukiwania następcy Maestro . Hehe, pobożne życzenie .

Ciekawam bardzo jak u Ciebie się Revitalash sprawdzi. Znając Twoje i tak już piękne i długie rzęsy, efekt pewnie będzie spektakularny.
Ja chyba też się muszę wreszcie zabrać za kurację, bo rzęsy ostatnio mam naprawdę w kiepskim stanie.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
mnie tego Sisleya też pani w S. zachwalała, ale ... po porażce z ich podkładem i cenach Sisleya w ogóle omijam z daleka, nawet jak bym mogła tyle wydać
Ceny przesadnie wysokie, to fakt, ale za to nie zdążyłam się jeszcze zrazić do marki, bo nic z tej firmy nie miałam . Tak więc wszystko w tym zakresie przede mną .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ahaha, a wiesz, ze na zywo to teraz naprawe mam włochate oko, jak mawia Moniq? co lookam w lustro to "słyszę" Moniq
Jak Maestro Armaneigo dawał taki efekt, to musiał być hit Moze fenomen tuszu polega na tym, ze grzebyczkiem łatwiej siegnać do podstawy rzęs i i umalowac ja dokłądnie z podkręceniem. Okragła szczoteczką bez upaprania sobie powieki ten numer nie przejdzie.
Ale ceny Sisley mam faktycznie chore. Dlatego wolę kupić na vipach gdzieś, bo 200 za tusz nie dam
Maestro miał różne opinie, np. u mojej siostry się w ogóle nie sprawdził (ona ma proste i krótkie rzęsy, rosnące w dół), koleżanka twierdziła, że jest przeciętny, a u mnie robił piękne firany. Do dziś nie mogę odżałować, że go wycofano .
A co do Sisley'a to już zrobiłam mały rekonesans - w internetowych perfumeriach, ale takich sprawdzonych, można go dostać za ok. 150-170 zł, to też dużo jak na tusz, ale zawsze ciut taniej niż w D. czy S.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 17:04   #1784
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez klakierrr Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy dziala Wam kod zniżkowy -20zł z NewslattEr-a DOUGLAS?

wpisuje kod ale wyświetla mi się informacja, że "KOD BONU UPOMINKOWEGO JEST NIEWAZNY"
Ten zadziała: PAYBACK7788 przy zakupach pow. 150 zł.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 17:09   #1785
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Ten zadziała: PAYBACK7788 przy zakupach pow. 150 zł.


Kasiu, Dziękuję Ci bardzo: oklaski:klaski :

właśnie zakupiłam 5 Cieni z DIOR-a.
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 17:23   #1786
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez klakierrr Pokaż wiadomość
Kasiu, Dziękuję Ci bardzo: oklaski:klaski :

właśnie zakupiłam 5 Cieni z DIOR-a.
To bardziej opłaca się ten na -10%: DOUGLAS7834
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 17:38   #1787
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
To bardziej opłaca się ten na -10%: DOUGLAS7834


o dziękuję bardzo ;_)

Kochana wiesz może do kiedy obowiązują kody zniżkowe???

waham się jeszcze nad zakupem paletki UD NAKED 2 a dwoma paletkami z Dior-a i jedną z Chanel.


nie wiem na którą się zdecydować

może Wy coć szczególnie polecanie???

Dior : nr 609 Earth Reflection, Grege

Chanel : nr 33, nr 14

UD NAKED 2
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 17:39   #1788
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ahaha, a wiesz, ze na zywo to teraz naprawe mam włochate oko, jak mawia Moniq? co lookam w lustro to "słyszę" Moniq
jak to teraz, zawsze masz. I szczujesz nim nas, niewinne oczonieowłosione istotki
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 17:41   #1789
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
jak to teraz, zawsze masz. I szczujesz nim nas, niewinne oczonieowłosione istotki
Moim mało obiektywnym okiem widze ze dopiero z sisley mam włochate oka
I zaraz tam szczujesz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 17:44   #1790
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez klakierrr Pokaż wiadomość
o dziękuję bardzo ;_)

Kochana wiesz może do kiedy obowiązują kody zniżkowe???

waham się jeszcze nad zakupem paletki UD NAKED 2 a dwoma paletkami z Dior-a i jedną z Chanel.


nie wiem na którą się zdecydować

może Wy coć szczególnie polecanie???

Dior : nr 609 Earth Reflection, Grege

Chanel : nr 33, nr 14

UD NAKED 2
bierz Diora i Preludki Mystic też fajne, ale nie w europejskiej wersji, więc sobie daruj.

ale ja nieobiektywna jestem, bom chaneloholiczka

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moim mało obiektywnym okiem widze ze dopiero z sisley mam włochate oka
I zaraz tam szczujesz
a mac ci tak nie zrobił? szczujesz szczujesz bo jak człowiek te twoje warkocze widzi to rzuciłby sie na wszystkie revitalashy i co tam jeszcze wymyślą, byleby też takie gąszcze mieć
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 17:57   #1791
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
na przykład teraz jest akcja szminki i maskary najlepszych marek za 99zł już ktoś pisał powyżej właśnie muszę się przelecieć bo od dawna mam ochotę na pomadkę Sisleya (normalnie kosztuje 140 zeta

Corii śliczne oczka
no niestety, ceny Sisleya masakryczne, ale skusiłam się na dwie pomadki Phyto lip shine w grudniu jak było w S. -30% na kolorówkę
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 18:00   #1792
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja gdzies czytalam, ze własnie tak jest Działa poki uzywasz... potem jak juz skonczysz, to po wypadnięciu tych dłuższych, nowe rzęsy odrastaja juz takie jak wcześniej.

Tak sobie mysle, ze na Youtube ostatnio na jakims filmiku to nawet oglądałam
to ja nie wiem czy tak chce...

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jeśli to działa tak jak te osławione krople przeciw jaskrze, to efekt powinien sie utrzymywac znacznie dłużej. Moja mama używała tych kropli i dość długo czarowała rzęsami ;'))
Moze lepiej zatem uzywac kropli zamiast odzywek na rzęsy

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja szukając info o odżywkach, dośc często czytałam opinie, ze działa używana regularnie, w sensie raptownego porostu i dobrej kondycji, a potem, po osiągnięciu efektu dziewczyny używają np. 1-2 razy w tygodniu i efekt się utrzymuje
a jaka osławiona do pazura? Eveline? Bo na mnie zadziałała i do dziś jest ok, ale ja miałam też raz w życiu problem z pazurami, bo zawsze były twarde o mocne

a osławiony NailTek nie zrobił nic
Tak juz lepiej... Pomysle zatem

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To ten KLIK
Ten sam pędzel na stronie Bobbi KLIK
Dzieki



Za tusz Sisleya w S zaplacilam na vipach 156zl.
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 18:33   #1793
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a mac ci tak nie zrobił? szczujesz szczujesz bo jak człowiek te twoje warkocze widzi to rzuciłby sie na wszystkie revitalashy i co tam jeszcze wymyślą, byleby też takie gąszcze mieć
Robiłe, ale ten to chyba przebija wszystko a nie sądziłam ze to mozliwe
Ale wiesz, revitalash i tak sobie kiedys kupię, skoro Martiryb go zaczeła uzywac, a ma rzesiska dłuzsze od moich i to i ja mogę
Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
no niestety, ceny Sisleya masakryczne, ale skusiłam się na dwie pomadki Phyto lip shine w grudniu jak było w S. -30% na kolorówkę
No jak było minus 30% to sie opłacało to chyba jedyna okazja wtedy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 18:50   #1794
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
do tego co Ci opisywałam jesienią na PW (może pamiętasz), doszedł jeszcze jeden aspekt, ale jak jesteś ciekawa, to na PW raczej
Skrobaj wiadomosc .

Cytat:
Napisane przez klakierrr Pokaż wiadomość
o dziękuję bardzo ;_)

Kochana wiesz może do kiedy obowiązują kody zniżkowe???

waham się jeszcze nad zakupem paletki UD NAKED 2 a dwoma paletkami z Dior-a i jedną z Chanel.


nie wiem na którą się zdecydować

może Wy coć szczególnie polecanie???

Dior : nr 609 Earth Reflection, Grege

Chanel : nr 33, nr 14

UD NAKED 2
Earth Reflection. Nie wygladaja tak festyniarsko i brokatowo jak europejskie Chanele. Nie sypia sie tez jak UD.
Kolory piekne. To moje KWC w kategorii cieni brazowych, niematowych.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 18:51   #1795
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Witam


To może ja się wypowiem w Revitalash, bo już rok używam: po 2mc w sumie zauważyłam dopiero efek wow, rzęsy były duż dłuższe i bardzo czarne i takie sztywne, potem zaczęłam używać 1-2 razy w tygodniu i było bez zmian przez kilka miesięcy, potem pojawił się kryzys ( ale i tak były lepsze niż przed rozpoczęciem kuracji), obecnie rzęsy mi nie tylko znowu urosły, ale też bardzo zgęstniały. Jeśli chodzi o brwi to efekt utrzymuje sie cały czas, a skończyłam używać we wrześniu, bo ona tylko na 5 mc mi starczyła. Ta do rzęs chyba nie ma końca. Mam nadzieję, że pomogłam.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 19:24   #1796
klakierrr
Rozeznanie
 
Avatar klakierrr
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
bierz Diora i Preludki Mystic też fajne, ale nie w europejskiej wersji, więc sobie daruj.

ale ja nieobiektywna jestem, bom chaneloholiczka [COLOR="Silver"]
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość



Dziękuje za Twoją opinię

od 3 lat używam tylko cieni Dior-a i zawsze byłam zadowolona.

Natomiast nigdy nie miałam cieni do chanel i UD.

Chanel - w kolorze Prelude prezentują się pięknie, ale Pani w Sephorze powiedziała mi , że te cienie powinno sie używać na mokro a ja nie mam czasu rano bawić się w nakladanie jednych cieni na mokro a drugich na sucho itd. Stąd tam się na też waham się nad ich zakupem.

co do UD NAKED 2 - kolory fajne ale nigdy nie mialam styczności z tą marką. Oczywiśćie paletki mają świetne opinie w sieci i na youtube ale sama nie wiem.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39603786]Skrobaj wiadomosc .



Earth Reflection. Nie wygladaja tak festyniarsko i brokatowo jak europejskie Chanele. Nie sypia sie tez jak UD.
Kolory piekne. To moje KWC w kategorii cieni brazowych, niematowych.

a co sądzisz o paletce ROSY TAN?????
klakierrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 19:26   #1797
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Witam


To może ja się wypowiem w Revitalash, bo już rok używam: po 2mc w sumie zauważyłam dopiero efek wow, rzęsy były duż dłuższe i bardzo czarne i takie sztywne, potem zaczęłam używać 1-2 razy w tygodniu i było bez zmian przez kilka miesięcy, potem pojawił się kryzys ( ale i tak były lepsze niż przed rozpoczęciem kuracji), obecnie rzęsy mi nie tylko znowu urosły, ale też bardzo zgęstniały. Jeśli chodzi o brwi to efekt utrzymuje sie cały czas, a skończyłam używać we wrześniu, bo ona tylko na 5 mc mi starczyła. Ta do rzęs chyba nie ma końca. Mam nadzieję, że pomogłam.
no to teraz Ty poszczułas, Nielotku
ale dobrze, bardziej ufam opiniom sióstr wizażowych niż jakimś blożkom niewiadomoczyim
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 19:35   #1798
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez klakierrr Pokaż wiadomość
a co sądzisz o paletce ROSY TAN?????
Taka sobie. Earth Reflection jest paletka zimna. W Rosy Tan przewazaja, o ile pamietam cieple kolor. Jak chcesz cieplaka to poluj na Icognito. JEst lepsza niz Rosy Tan.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 19:54   #1799
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

a ja wrócę do ulubionego offtopa, bo znalazłam ukochane przeze mnie zdjęcie mojej Królowej - jak na nie patrzę, to prawie nie słyszę, jak teraz chrapie i prawie nie pamiętam jak mnie z poduszki w nocy spycha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuszek.jpg (77,2 KB, 80 załadowań)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 19:56   #1800
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod każdym słowem , od kiedy go mam w kąt poszły wszystkie inne podkłady, czasem robię "skok w bok" z chęci przetestowania czegoś nowego ale zawsze wracam do Skin Illusion...
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
PĘDZEL DO RÓŻU BOBBI BROWN
Blush Brush
KLIK

Wstawiłam foty i rysunek pędzla (w wątku bobbikowym) Rysunek odręczny, nie jestem rysownikiem tylko rzemieślnikiem z pierwszego wykształcenia, więc proszę o wyrozumiałość


Dla mnie jest idealny pod względem koloru. Po drugie wg mnie dobrze kryje. Bardzo ładnie wygląda po nim buzia. Nie wiem tylko czy będzie dobry dla bardzo tłustych cer bo można się po nim po jakimś czasie świecić (ale estetycznie, bardziej w kierunku rozświetlenia, a nie nieestetycznego spływającego makijażu). Być może, gdy się użyje primera to będzie dłużej matowy. Mi to akurat nie przeszkadza, bo mam cerę mieszaną, nie tłustą i lubię rozświetlenie.
Czuję się skuszona na ten podkład. Ciekawe czy na mojej dość miesznej cerze by się sprawdził



Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, ja mam wisnie na sniegu i super jest przynajmniej na iliosowe hektary sie sprawdza nie moge stosowac za ciezkich zapachow u mnie, bo na mych wlosciach nie maja sie gdzie rozchodzic
z zimowych polubilam tez snow in love
za to mialam tez jakis pomaranczowo-korzenny i zapach ok, ale na jakies 3 min
Uwielbiam wiśnie na śniegu. Taki słodki i dość intensywny.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.