Chcę schudnąć po ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-24, 19:55   #1
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983

Chcę schudnąć po ciąży


Witam, w marcu 2015 r. urodzilam dzidziusia. Zostało mi 6 kg do zrzucenia, lecz teraz jest bardzo ciezko isc z malym na spacer. Potrzebuje jakis cwiczen na uda, biodra i brzuch. W tym roku planuje zajsc w kolejna ciaze, ale chcialabym te 6 kg zrzucic, zeby po drugiej nie bylo 12kg do zrzucenia. Co mi doradzicie, czekam na propozycje, dodam ze dieta odpada, bo nie mam czasu w kuchni na nia.
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 12:04   #2
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Chcę schudnąć po ciąży

jak teraz nie masz czasu zeby wyjsc na spacer, to co bedzie jak bedziesz miec 2 dzieci? i to malych

ahhhh no tak... na diete tez trzeba miec czas

Edytowane przez e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Czas edycji: 2016-01-25 o 12:05
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 12:16   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Chcę schudnąć po ciąży

Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
Witam, w marcu 2015 r. urodzilam dzidziusia. Zostało mi 6 kg do zrzucenia, lecz teraz jest bardzo ciezko isc z malym na spacer. Potrzebuje jakis cwiczen na uda, biodra i brzuch. W tym roku planuje zajsc w kolejna ciaze, ale chcialabym te 6 kg zrzucic, zeby po drugiej nie bylo 12kg do zrzucenia. Co mi doradzicie, czekam na propozycje, dodam ze dieta odpada, bo nie mam czasu w kuchni na nia.

Trochę nie ogarniam.
Dziecko ma 10 miesięcy i ostatnie co potrzebuje to kisić się cały dzień w domu.
Oboje dla zdrowia potrzebujecie świeżego powietrza.
Pakuj dziecko na sanki czy do wózka w porze w której nie śpi, po spacerze posiłek, i Ci będzie spał w domu dłużej dając czas dla Cibie..

2. To czym Ty tego dzieciaka karmisz, jak nie masz czau w kuchni siedzieć
Od razu dodam, ze przy karmieniu piersią, jakość diety matki bardzo istotnie przekąłda sie na długofalowy stan zdrowia dziecka oraz !!!! poziom jego inteligencji!
A jak karmisz butelką, to dziecko i tak od maluśkiego obserwuje rodzica i nabiera nawyków.

No i jak masz zamiar wypracować z dzećmi dobre nawyki żywieniowe jak "nie masz czasu gotować" Obserwacja rodziców, wspólne posiłki, możliwość sięgania do talerza rodzica i próbowania to tego podstawa.

Od razu napiszę- mam 2 dzieci w odstępie niecałych 2 lat a nie ze sobie teoretyzuję.
I przed dziećmi, owszem, nie miewałam czasu regularnie gotować, ale jak przyszły dzieci, to za przeproszeniem "doopa w troki" i posiłki były regularne jak w pruskim wojsku i domowe głównie. Wiadomo że czasami można jakiś słoiczek podać w awaryjnej sytuacji.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 12:28   #4
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Chcę schudnąć po ciąży

jak sie nie ma czasu na cwiczenia i diete, to zawsze mozna sobie liposukcje strzelic. choc i na to potrzebny jest czas
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 18:37   #5
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: Chcę schudnąć po ciąży

Tak to wlasnie jest na forum, ja mowie o jednym a większość o dupie Marynie. Ja nic nie mowilam ze karmie dziecko tylko piersią czy butelka. Maly je normalne posiłki robione przeze mnie, jak spi mam chwile czasu dla siebie, dlatego w tej chwili czasu dla siebie chciałabym cos pocwiczyc. Nie umiecie czytac ze zrozumieniem, ja zadałam inne pytanie a wy swoje gadacie.
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 09:27   #6
Ewa_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 75
Dot.: Chcę schudnąć po ciąży

wiesz moze poćwicz. ćwiczenia zawsze pomagają. Albo ogranicz pewne rzeczy wtedy na pewno jak wyeliminujesz słodycze to zrzucisz trochę kg. Koleżanka po ciąży cwiczyła trochę , tańczyła i dietkę miała ograniczyła pewne produkty i słodyce i 15 kg schudła
Ewa_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 11:57   #7
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: Chcę schudnąć po ciąży

Dzięki, wreszcie jakaś konkretna odpowiedz. Wyeliminuje słodycze i będę jeść mniej, plus ćwiczenia.
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 16:36   #8
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Chcę schudnąć po ciąży

Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
Tak to wlasnie jest na forum, ja mowie o jednym a większość o dupie Marynie. Ja nic nie mowilam ze karmie dziecko tylko piersią czy butelka. Maly je normalne posiłki robione przeze mnie, jak spi mam chwile czasu dla siebie, dlatego w tej chwili czasu dla siebie chciałabym cos pocwiczyc. Nie umiecie czytac ze zrozumieniem, ja zadałam inne pytanie a wy swoje gadacie.
Nie wiem czemu sie tak 'rzucasz'... piszesz, ze gotujesz dla dziecka.. to jaki problem ugotowac troche wiecej warzyw czy mięsa i je zjeść? Poza tym, domniemam, ze gotujesz dla rodziny lub męża, co za problem jak np.smażysz mięso (a co za tym idzie i tak stoisz przy garach!) w tym samym czasie wrzucic na parę czy do wody mięso, by je ugotować?

Nie szukaj wymówek, tylko sposobów.

Poza tym masz do zrzucenia TYLKO 6 kg, mozesz to zrobic w miesiąc. Rusz tyłek, jak napisała Cava idz z dzieckiem na spacer i lekko zmień dietę. Od razu zobaczysz efekty.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 19:37   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Chcę schudnąć po ciąży

Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
Dzięki, wreszcie jakaś konkretna odpowiedz. Wyeliminuje słodycze i będę jeść mniej, plus ćwiczenia.
a później w drugiej ciąży jojo?

chudnie się nie poprzez ćwiczenia, ale właśnie głównie dzięki diecie.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu sie tak 'rzucasz'... piszesz, ze gotujesz dla dziecka.. to jaki problem ugotowac troche wiecej warzyw czy mięsa i je zjeść? Poza tym, domniemam, ze gotujesz dla rodziny lub męża, co za problem jak np.smażysz mięso (a co za tym idzie i tak stoisz przy garach!) w tym samym czasie wrzucic na parę czy do wody mięso, by je ugotować?

Nie szukaj wymówek, tylko sposobów.

Poza tym masz do zrzucenia TYLKO 6 kg, mozesz to zrobic w miesiąc. Rusz tyłek, jak napisała Cava idz z dzieckiem na spacer i lekko zmień dietę. Od razu zobaczysz efekty.
można kupić parowar i jedzenie dla rodziny samo się robi. dziecko też może zjeść warzywka czy mięcho robione na parze, bo się tego nie soli.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-15 20:37:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.