Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 13:02   #31
foxyvixen
Raczkowanie
 
Avatar foxyvixen
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 66
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

Cytat:
Napisane przez erk Pokaż wiadomość
A jak tż się zapatruje na całą sytuację?
TŻ mój, złoty człowiek, pyta codziennie czy się może odezwali i pociesza, że się złamią prędzej czy później. Ogólnie jak wrócimy do Polski to on planuje się wybrać do nich i im nagadać, żeby przemyśleli co robią. Ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo skoro nie chcą mnie widzeć, to co dopiero jego... Nie wiem jak by się to skończyło. AAAA oszaleć można
foxyvixen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 13:36   #32
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

Cytat:
Napisane przez foxyvixen Pokaż wiadomość
TŻ mój, złoty człowiek, pyta codziennie czy się może odezwali i pociesza, że się złamią prędzej czy później. Ogólnie jak wrócimy do Polski to on planuje się wybrać do nich i im nagadać, żeby przemyśleli co robią. Ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo skoro nie chcą mnie widzeć, to co dopiero jego... Nie wiem jak by się to skończyło. AAAA oszaleć można
gdybym była w podobnej sytuacji nie chciałabym, żeby jeszcze przyszły mąż musiał słuchać przykrych rzeczy
jego wizyta u Twoich rodziców nie pomoże (moim zdaniem), a może na nowo rozpętać burzę. niech emocje dalej opadają.
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 13:36   #33
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

Cieszę się, że Cię wspiera.
Chociaż wydaje mi się, że jeżeli tż pojedzie wytykać błędy to raczej to pogorszy całą sprawę, niż cokolwiek zmieni. Rodzice mogą potraktować taka wizytę jako atak i wtedy dopiero przyprawią mu rogi.
Ale też rozumiem jego, bo ciężko siedzieć i nie reagować.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs

erk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 22:27   #34
ANASTAZJA1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 38
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

Nie martw się autorko mój ślub za 3 mce...i tez kazali mi wybierać oni albo TZ wybrałam jego i nie mam wstępu do mojego domu od ubiegłych wakacji...też nie przyjdą...ciężko mi niesamowicie...ale trzeba jakoś to przeżyć i iść dalej i trwać przy swoim.
ANASTAZJA1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 06:12   #35
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

A jakie mają zarzuty?


Sent from my Windows Phone 8S
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 07:22   #36
foxyvixen
Raczkowanie
 
Avatar foxyvixen
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 66
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

Cytat:
Napisane przez ANASTAZJA1985 Pokaż wiadomość
Nie martw się autorko mój ślub za 3 mce...i tez kazali mi wybierać oni albo TZ wybrałam jego i nie mam wstępu do mojego domu od ubiegłych wakacji...też nie przyjdą...ciężko mi niesamowicie...ale trzeba jakoś to przeżyć i iść dalej i trwać przy swoim.
Przykro mi bardzo. A jak Twój ślub? Organizujesz wszystko normalnie, tylko bez rodziców, czy jakoś to wpłynęło na Wasze plany?
Bo teraz jak o tym myślę, to mam małą ochotę świętować, jak w środku się jest tak strasznie podłamanym. Ale może przez te 11 miesięcy się przyzwyczaje.
foxyvixen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 16:54   #37
ANASTAZJA1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 38
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

A jakie mają zarzuty? - zarzuty bzdurne..że nie zasługuję na ślub kościelny na białą suknie jestem ku.... bo mieszkamy razem z narzeczonym...ze ma wlasna dzialanosc a nie jakas prace gdzies tam...to sa ludzie starej daty i nic im sie nie przetlumaczy...i ze jego rodzice sa po rozwodzie a ojciec ma inna kobiete i wyznaja zasade - jaki ojciec taki syn.ze ma kredyt na mieszkanie ktory po slubie rowniez bedzie mnie obarczal....zalosne to wszytsko brak slow.
foxyvixen - tak oragnizujemy wszystko normalnie slub w kosciele, przyjecie weselne....pomaga nam tylko jego mama w zalatwianiu jakis spraw bo my duzo pracujemy a finansujemy wszytso sobie sami.
boli jak cholera ale to jest nasz dzien bardzo sie kochamy i chcemy aby byl najpiekniejszy w zyciu. nie wiem czy nie pekne w tym dniu ale postaram sie byc dzielna
ANASTAZJA1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 09:15   #38
foxyvixen
Raczkowanie
 
Avatar foxyvixen
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 66
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

masakra, nie wiem co powiedzieć... Zawsze im takie teksty przychodziły do głowy, czy tylko TŻ im szczególnie nie pasuje?

No my też jesteśmy finansowo zdani tylko na siebie, cały czas się boimy, że nie uzbieramy, ile trzeba i trzeba bedzie ślub przesuwać.

Jedyne, co Ci mogę powiedzieć, to że jak Ci będzie gorzej albo przyjdzie chwila załamki, to zawsze możesz tu napisać, razem raźniej
foxyvixen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 16:43   #39
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

Jestem w szoku po tym co tu przeczytałam... Aż nie wiem co powiedzieć... Strasznie przykra sytuacja Trzymaj się i bądź dzielna!
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 13:19   #40
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

Cytat:
Napisane przez ANASTAZJA1985 Pokaż wiadomość
Nie martw się autorko mój ślub za 3 mce...i tez kazali mi wybierać oni albo TZ wybrałam jego i nie mam wstępu do mojego domu od ubiegłych wakacji...też nie przyjdą...ciężko mi niesamowicie...ale trzeba jakoś to przeżyć i iść dalej i trwać przy swoim.

Współczuje a jaki jest Twój TŻ,ze az tak go nie tolerują?
Nie rozumiem do końca takich zachowań rodziców.
Człowiek jest dorosły i sam decduje z kim chce być,rodzice mają za zadanie tylko doradzać a nie zabraniać czy rozkazywać.
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 07:38   #41
ANASTAZJA1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 38
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

Cytat:
Napisane przez sol11 Pokaż wiadomość
Współczuje a jaki jest Twój TŻ,ze az tak go nie tolerują?
Nie rozumiem do końca takich zachowań rodziców.
Człowiek jest dorosły i sam decduje z kim chce być,rodzice mają za zadanie tylko doradzać a nie zabraniać czy rozkazywać.
Już napisałam powyżej jakie mają zarzuty...własna działalność której prości ludzie ze wsi nie mogą pojąć, przy tym wg nich tzw. "robol" bo prowadzi swój warsztat samochodowy...a ja pracuje w finansach w korporacji i powinnam sobie znaleźć kogoś innego kto ma pracę podobną do mojej...jak mówiłam już jego ojciec jest po rozwodzie i twierdza ze on postąpi ze mną tak samo....mój TŻ jest bardzo inteligentnym, wykształconym (również skończył studia inżynierskie)odpowiedzial nym i cudownym człowiekiem wspiera mnie jest zawsze przy mnie...a oni są potworami traktując nas tak.

Ciężko jak cholera ostatnio wybrałam suknię ślubną w której moja rodzina mnie nawet nie zobaczy. Boli ale trzeba to przejść. rodziców ani rodzeństwa nie będzie bo matka nastawiła ich przeciwko nam a to są nastolatki jeszcze.będzie za to reszta rodziny moi dziadkowie...ciocia wujek damy radę. i autorce radzę to samo. i brak moich rodziców na ślubie czy też rodziców autorki nie powinno sprawić że któraś z nas powinna czuć się jakoś winna i tłumaczyć za tą sytuację.to oni powinni się wstydzić.
ANASTAZJA1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 08:04   #42
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

Cytat:
Napisane przez ANASTAZJA1985 Pokaż wiadomość
brak moich rodziców na ślubie czy też rodziców autorki nie powinno sprawić że któraś z nas powinna czuć się jakoś winna i tłumaczyć za tą sytuację.to oni powinni się wstydzić.
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:42   #43
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

Cytat:
Napisane przez ANASTAZJA1985 Pokaż wiadomość
Już napisałam powyżej jakie mają zarzuty...własna działalność której prości ludzie ze wsi nie mogą pojąć, przy tym wg nich tzw. "robol" bo prowadzi swój warsztat samochodowy...a ja pracuje w finansach w korporacji i powinnam sobie znaleźć kogoś innego kto ma pracę podobną do mojej...jak mówiłam już jego ojciec jest po rozwodzie i twierdza ze on postąpi ze mną tak samo....mój TŻ jest bardzo inteligentnym, wykształconym (również skończył studia inżynierskie)odpowiedzial nym i cudownym człowiekiem wspiera mnie jest zawsze przy mnie...a oni są potworami traktując nas tak.

Ciężko jak cholera ostatnio wybrałam suknię ślubną w której moja rodzina mnie nawet nie zobaczy. Boli ale trzeba to przejść. rodziców ani rodzeństwa nie będzie bo matka nastawiła ich przeciwko nam a to są nastolatki jeszcze.będzie za to reszta rodziny moi dziadkowie...ciocia wujek damy radę. i autorce radzę to samo. i brak moich rodziców na ślubie czy też rodziców autorki nie powinno sprawić że któraś z nas powinna czuć się jakoś winna i tłumaczyć za tą sytuację.to oni powinni się wstydzić.
Ze wsi to wiadomo jacy ludzie-sama mam taką rodzinę więc doskonale znam rozumowanie takich osób...
Przechodziłam nie jeden ciężki temat.

Masz cudownego faceta i to najważniejsze a jak napisałaś to własnie oni powinni się wstydzić.
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 22:46   #44
lidia_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Rodzice nie przyjdą na ślub. Czy zapraszać resztę rodziny?

Ja bym zaprosiła. Jeśli są to osoby, z którymi utrzymujesz kontakt i chcesz ich na swoim weselu, zaproś! To przykre, ze rodzice nie chcą przyjść, wiec niech chociaż pozostali wspierają Was swoją obecnoscią.
lidia_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-26 23:46:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.