piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-17, 08:45   #1
joyce
Raczkowanie
 
Avatar joyce
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 32

piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)


Witam miłe wizażanki

Nie udzielam się często, ale często Was czytuję a dziś mam straszną, babską ochotę wypisania się

Mam dziś urodziny, skończę dziś 23 lata, nie przejmuję się jakoś dziko tym faktem, ale nieprzyjemną goryczą myślę o ostatnich miesiącach mojego życia. Skończyło się właśnie coś, co jeszcze pięć miesięcy temu uważałam za ważne... Widocznie kobiety tak mają, jakąś wrodzoną naiwność:P

To tylko gwoli wstępu, bo chciałam, abyście zrozumiały moją chęć zmiany. I nie chodzi o mega zmianę wyglądu, nie. Nie jestem szalenie zadowolona z siebie i mam mnóstwo kompleksów, ale trudno, chyba każda z nas ma...
Chciałam zmienić coś, żeby było wiadomo, że jestem inna. Że coś we mnie się zmieniło. Fryzura musi na razie zostać (obiecałam mamie, że nie zetnę włosów), więc może piercing w lewej brwi?

Wiem, że może się to wydać dziwne, ale naprawdę bardzo ważne jest dla mnie, co napiszecie. Uwielbiam atmosferę wizażu, mimo iż czasem wydaje mi się, że taka wzajemna sympatia i wirtualne wsparcie jest trochę sztuczne. Ale chyba nie jest, skoro ciągle tu wracam

p.s wysyłam moje zdjęcie, w celu wizualizacji ewentualnego priecingu w lewej brwi.

pozdrawiam ciepło w dzień Św. Patryka
jadie
joyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 09:23   #2
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

co do kolczyka to sie nie wypowiem, ale przesyłam najlepsze życzenia z okazji urodzinek
cléo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 09:24   #3
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

Witam ciepło ja mam obecnie 28 lat chociaż podobno nie wyglądam na taki wiek,oczywiście ciesze się z tego faktu ,tak a propo twojej przemiany to bardzo dobże cię rozumiem ja osobiście zawsze chciałam przekuć sobie nosek (podobno według niektórych facetów jest seksowny)i oczywiście tatuaż ale jak do tej pory zawsze mi coś wypadnie a to fajne spodnie ,kosmetyk bo uwielbiam się malować(nie pomylić z tapetowaniem)i jakoś zawsze moje plany spełzają na niczym,chodzi też o pieniądze bo np.taki tatuaż jaki ja chcę sobie zrobić kosztuje 600 zł jak na razie nie stać mnie na to przepraszam że rospisuje się tylko na swój temat ale tak jakoś też miałam ochotę pogadać tak wogóle to kolczyk we brwi jest fajny ale myśle że fajniejszy jest w nosku albo w tym zgięciu między dolną wargą a brodą ,życzę pomyślnych zmian i pozdrawiam ciepło pa .
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 10:31   #4
joyce
Raczkowanie
 
Avatar joyce
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 32
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

dziękuję ślicznie
właśnie sprawdziłam pocztę i znalazłam 5 automatycznie wygenerowanych życzen urodzinowych koszmar... i wiadomość z wizażu sprawiła mi ogromną przyjemność.
joyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 10:32   #5
joyce
Raczkowanie
 
Avatar joyce
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 32
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

o tatuażu też myślałam
pozdrawiam
joyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 10:33   #6
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

Witam Cię, joyce Tak to podobno jest, że gdy kobieta chce zakończyć jakiś etap w swpom życiu, to zmienia coś w wyglądzie
W moim przypadku to powiedzenie się sprawdza- czy chodzi o rewolucję na głowie, czy inne zmiany... nieważne... chciałam tylko Ci powiedzieć, że pomysł z kolczykiem jest ekstra
Jeśli jesteś pewna, że piercing to jest to- działaj Mi osobiście bardzo się podobają kolczyki- w brwi, w pępku albo np. pod dolną wargą, we wgłębieniu

Z okazji urodzin życzę Ci samych pięknych dni... to co złe pozostaw za sobą i ... do boju

Pozdrawiam!
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 10:48   #7
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

ja nie jestem ani za ani przeciw bo to tylko i wyłącznie Twoja decyzja nie wiem jakie rzeczy lubisz... rozumiem potrzebę zmiany, ale czy ona nie będzie przypominała o 'tym' wydarzeniu? no nie wiem... A druga sporawa (to moje własne odczucie) czy nie boisz się że potem zostanie dziurka w brwi? ja bym się bała, tak samo w nosku... No ale jak jesteś zdecydowana to powodzenia możesz też przekłuć pępek, o ile nie masz albo zaszaleć z ubrankami a włosków ścinac nie musisz- może inny kolor? jakieś fikuśne fryzury? (typu loczki, koki, spineczki?).
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-17, 15:14   #8
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

Wszystkiego najlepszego, Joyce! Cieszę się, że lubisz tutejszą atmosferę, nie bój się też tu udzielać, Wizażanki nie gryzą! No, przynajmniej w większości...Niektóre są nieprzewidywalne, nie?

Zdjęcia żadnego nie widzę, a szkoda. Moim zdaniem jednak kolczyk w brwi – szczególnie kobiety – wygląda agresywnie, mnie np. nie zachęciłby do bliższego kontaktu. To samo w nosie, pod dolną wargą, a już tym bardziej np. w języku! Ja „toleruję” tylko kolczyki w pępku, sama z chęcią sobie kiedyś taki zrobię, jeśli nie przerazi mnie ból z tym związany No, i mam chrapkę na tatuaż, może to jest też jakaś alternatywa dla kolczyka w brwi, nad którą warto pomyśleć?

Weź też pod uwagę zmianę stylu ubierania – może żywsze kolory, bluzki z ciekawymi nadrukami (www.butik.pl - Trójeczko ) ?

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 15:34   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

100 lat!
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 15:45   #10
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

Cześć Joyce! Fajnie, że nas czytasz i "wypisuj się" jak najczęściej Ja tam żadnego kolczyka nie mam, tatuażu też nie, bo mi się to akurat nie za bardzo podoba, ale chcesz, to sobie przekłuwaj i maluj co Ci się żywnie podoba

Wirtualna sympatia i wsparcie? Pobędziesz trochę z nami i może przestaną być tylko wirtualne? A jeśli nawet takie pozostaną, to nic w tym złego, tego nigdy za wiele, choćby wirtualnie Ale zamąciłam

Dołączam się do życzeń
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 18:57   #11
joyce
Raczkowanie
 
Avatar joyce
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 32
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

Kochane wizażanki
Nawet nie wiecie, jak wielką przyjemność mi sprawiłyście życzeniami

Niestety zdjęcie sie nie załączyło, ale postaram się teraz je załączyć.
Jeśli się uda, proszę napiszcie, czy faktycznie "dziura w oku" (tak to określiła moja przyjaciółka, którą dziś poinformowałam o moich zamiarach) nie będzie mi pasowała

O loczkach ani o tatuażu poważnie nie myślałam, ale posłucham Was, jeśli stwierdzicie, że będzie to wyglądało lepiej niż piercing. Ale zmienić coś muszę. Teraz. Zaraz. Widocznie muszę sobie coś udowodnić...

Dziękuję Wam ślicznie raz jeszcze Zabrzmi to patetycznie i nie w moim stylu (ach, te dzisiejsze kobiety są cyniczne ale już wiem, po co tu wracam Dla Was.
joyce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: bmp obraz2.jpg.bmp (142,4 KB, 26 załadowań)
joyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-17, 20:23   #12
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

.....jakoś nie widzę Cię z kolczykiem na jakiejkolwiek części twarzy masz ładną buźkę, jeśli chcesz coś zmienić to moim zdaniem np. kolor włosów, czy poeksperymentuj z makijażem, lub jak piszą dziewczyny- z ubraniami. Mi też jakoś kolczyk u dziewczyn w brwi czy w nosku się nie za bardzo podoba, ale kwestia gustu...
co do loczków- to wcale nie musisz robić trwałej- popróbuj sama w domku czy dobrze się w nich czujesz
tatuaż- to decyzja na całe życie.... dobrze się zastanów.
może warto zmienić nieco krąg znajomych? może wtedy poczujesz się inaczej, lepiej...
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 20:30   #13
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

pozwoliłam sobie zmienić format Twojego zdjęcia [i trochę je powiększyć] - tak od razu je widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 122.JPG (22,1 KB, 26 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 20:43   #14
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

I pozwoliłam sobie zapomnieć je wkleić, co? Jelonku (moooogę, mogę tak do Ciebie mówić?)

Joyce, ciężko jest doradzić tak „internetowo” – ale wg mnie jesteś ładną, delikatną kobietką i sądzę, że ten kolczyk wręcz zburzyłby obraz Ciebie jako takiej świeżej,dziewczęcej osóbki, sama nie wiem jak to ująć Ja będę obstawać jednak przy zmianie np. kolorów ubrań, nie wątpię że na co dzien nie nosisz samych granatów (dobrze widzę?) i ciemnych kolorów, ale jak wyobrażam sobie Ciebie w zieleni albo turkusie...Mniam! Najchętniej od razu zmieniłabym Ci ten kolorek bluzki na bardziej radosny, wiosenny...Buziaki
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 20:59   #15
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

youaresowonderful napisał(a):
> I pozwoliłam sobie zapomnieć je wkleić, co? Jelonku (moooogę, mogę tak do Ciebie mówić?)

Możesz .

Załączyłam na 100%, bo nawet oglądałam jak to wygląda w opcji "pokaż, ale nie wysyłaj". Nie wiem dlaczego się nie wysłało - czary jakieś czy co .. Teraz już się chyba załączyło
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 21:02   #16
joyce
Raczkowanie
 
Avatar joyce
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 32
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

Może masz rację, Youaresowonderful (pamiętam topik o pseudo, które przyjmuje się na wizażu - Twoje always i still mi się podoba...?
Moja przyjaciółka też stwierdziła, że nie wyobraża sobie mnie z kolczykiem w brwi. Ale mam już dość bycia grzeczną i układną. Chociaż wizualnie chciałam to zmienić. A kolory noszę takie własnie : granatowo-niebiesko-czarno-zielone. No i kolor włosów mam naturalny. W ciemniejszych wyglądam smutno, na jaśniejsze się jeszcze nie skusiłam

pozdrawiam
joyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 21:08   #17
joyce
Raczkowanie
 
Avatar joyce
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 32
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

dziękuję sarenko

bawiłam się wieczorem tym programem interfancośtam, ale wyszło mi nieciekawie. Nie mam dziś cierpliwości. Ale mam ślicznego psa (tylko w rzeczywistości ma czarne, a nie takie podejrzanie zielone oczęta)
a ja zwykle bywam bardziej uczesana. Choć akurat to nie jest zasadą

dziękuję raz jeszcze
pozdrawiam serdecznie
joyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-11, 12:46   #18
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Re: piercing na urodziny i babska chęć wypisania się;)

mi się wydaje że bardzo bardzo by ci pasował jednak jeden kolczyk,w nosqpozdrófffka
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.