Profesjonalna pielênica do w³osów Fale Loki Koki - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-06, 13:07   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 25 437

Profesjonalna pielênica do w³osów Fale Loki Koki


Zniszczone w³osy, matowy kolor i brak po³ysku? Wypróbuj profesjonaln± pielêgnicê do w³osów Fale Loki Koki! czytaj wiêcej
redakcja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-09, 17:09   #2
CreamLily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Profesjonalna pielênica do w³osów Fale Loki Koki

U¿ywa³am jej raz na pracowni fryzjerskiej (w technikum fryzjerskim). Trzeba na³o¿yæ DU¯O (naprawdê du¿o) maski, bo inaczej ci±gnie i wyrywa w³osy z jednej strony pielêgnicy. Poczekaæ 20 min i wtedy zacz±æ "je¼dziæ" po w³osach. Pe³na kuracja trwa miesi±c, ja u¿y³am tylko raz, ale w³osy po zabiegu by³y miêkkie.
Ja nie zauwa¿y³am du¿ej ró¿nicy, bo moje w³osy i tak s± miêkkie, ale kole¿anka (po tym zabiegu na jej w³osach) powiedzia³a, ¿e w³osy s± "niesamowicie miêkkie"

Jest ok
CreamLily jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:51   #3
JOLKA1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Profesjonalna pielênica do w³osów Fale Loki Koki

Chodzê na rekonstrukcjê w³osa t± pielêgnic± jakie¶ pó³ roku - raz w miesi±cu- uzale¿ni³am siê w³osy s± po niej cudowne , po takiej kuracji zrobi³y siê du¿o gêstsze ,b³yszcz±ce, preparaty nak³adane pozostawiaj± cudowny zapach ale co najwa¿niejsze uratowa³ ten zabieg moje w³osy po próbach przyciemniania blondu. Naturalnie jestem Mysia i ca³e ¿ycie farbujê siê na blond- jednak co jaki¶ czas nachodzi mnie chêæ przyciemnienia i efekt zawsze ten sam - w krótkim czasie powrót
do blondu kosztem stanu w³osów. Ta prostownica w po³±czeniu
z keratynowym preparatem spowodowa³a ¿e moje w³osy s± du¿o zdrowsze. Kole¿anki pytaj± co robiê z w³osami ¿e tak dobrze wygl±daj±. POLECAM!!!!!!!!!!klaski : Do tej pory jedyny sposób jaki siê naprawdê sprawdzi³ je¶li chodzi o poprawê stanu w³osów.
JOLKA1010 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-01-17 22:51:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.