Gdzie tyjecie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-11, 16:08   #1
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192

Gdzie tyjecie???


Nie wiem czy na dobrym forum zamieszczam watek Ale mam pytanko - w ktorym miejscu tyjecie jesli juz Wam sie to zdarzy?
Jesli o mnie chodzi to najbardziej idzie mi chyba w uda i okolice bioder Od czego to w ogole zalezy?
Z gory dzieki za odpowiedzi!! Pozdrawiam!!
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 16:28   #2
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Gdzie tyjecie???

hmm zależy to chyba głównie od budowy: gruszka (tyje najpierw w biodrach,udach,nogach), jabłko (brzuchol), klepsydra (biodra plus ramiona). choć to pewnie duże uogólnienie bo trzeba też wziąć pod uwagę nasz tryb życia (np. siedzący sprzyja grubszemu brzuchowi). kiedyś czytałam, że poszczególne pokarmy "idą" w poszczególne części ciała np. chipsy w biodra, nabiał/lody w "górę" etc., ale szczerze mówiąc uważam tę teorię za bzdurę

ja mam to szczęście, że tyję dość równomiernie. tylko ręce zawsze chude niezależnie od reszty
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 16:31   #3
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Gdzie tyjecie???

Ja wcale nie tyję (przynajmniej na razie)a jem chipsy i fast foody...ale jeśli bym miała ty to chyba równomiernie, no i czasem mi się wydaje że ciut w okolicach bioder...ale potem wszystko wraca do normy.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 16:34   #4
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: Gdzie tyjecie???

wpływ mogą mieć pewne uwarunkowania genetyczne...pewnie tyjesz w tych samych miejscach co Twoja mama...sposób odżywiania nie ma wpływu na miejsce, w którym odkłada się tłuszczyk ale na jego odkładanie wogóle....duży wpływ wywiera tryb życia ale największy chyba i tak tempo metabolizmu- jeżeli jest duże to niezależnie od tego co jesz i ile jesz tyjesz albo nie a no i oczywiście pigułki antykoncepcyjne-chcąc nie chcąc po nich tłuszczyk i tak odkłada się na brzuchu i to niestety nie tylko moje zdanie....
sandrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.